Marca 29, 2024, 16:38:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Raging Fire - Recca  (Przeczytany 7541 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MWK
Gość
« Odpowiedz #20 : Maja 27, 2009, 19:37:23 »

Senshu, sprawdziłem, na moim karcie Recca (nie ma wstępnych napisów ani nic tylko odrazu ładuje strona tytułowa) aby przejść do menu dźwięków należy przytrzymać GÓRA+SELECT i nacisnąć START.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2010, 03:35:53 wysłane przez MWK » Zapisane
X-Tech
Gość
« Odpowiedz #21 : Maja 29, 2009, 02:09:45 »

Udało mi się dorwać tą gierke. Pograłem niestety tylko chwilę ale musze przyznać że robi dobre wrażenie Wink U mnie znajduje sie na carcie 4in1 z gundamem, street fighterem i 3 eyes.

Skąd wy bierzecie te Recci ? U mnie bazaru z pegazusowymi gierkami to już nie ma z 6 lat. Co za triagedia. Żeby to było jak z Mambą.

P.S. Możecie odpalać tryb hard mode po przejściu gry ? W wersji, którą miałem to do tego trzeba było zrobić reset, ale na składakach to ja to czarno widzę.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #22 : Września 06, 2009, 22:40:30 »

Czy to jest koniec gry?
http://img143.imageshack.us/img143/4850/summercarnival92reccaj0.png
Zapisane
yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #23 : Stycznia 05, 2012, 21:31:04 »

Ta gra ma najlepsze intro jakie widziałem... szkoda tylko że bez Game Genie się tego nie zobaczy.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BrQn-O_zFRc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=BrQn-O_zFRc</a>
IEUSTGAA+AXUSYKGG+NKKIAGEI+KSKIPGUI i trzymać Start.

Sorki za odkop tematu, ale musiałem Cheesy
Zapisane


machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #24 : Stycznia 05, 2012, 22:24:10 »

Tak szczerze powiedziawszy to nic wspaniałego w nim nie widzę. Choć złe nie jest.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #25 : Stycznia 05, 2012, 22:27:06 »

Yojo2 pewnie chodziło o to, że logo Segi wybucha i na jego miejsce pojawia się logo Nintendo.
Zapisane

yojc
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 296



« Odpowiedz #26 : Stycznia 05, 2012, 22:28:23 »

Dokładnie... takie, jakby to powiedzieć, "z jajem" Wink
Zapisane


Jimm
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116



« Odpowiedz #27 : Kwietnia 13, 2014, 15:26:53 »

Pozwólcie że zabawię się w archeologa i odkopię ten temat Wink. Moje zdanie co do tej gry jest raczej pozytywne, w dzieciństwie bardzo często grywałem w ten tytuł, w gierce zdecydowanie dominuje poziom trudności, który jest masakrycznie przegięty jak dla mnie, nigdy nie byłem w stanie jej przejść na emulatorze, nawet z quick save'm, musiałem użyć kodu na nieśmiertelność, no a tym bardziej na pegasusie, również posiadam tego samego carta co zapodał siudym, (jedynie różni się kolorem i naklejką), choć nie wiem czy siudym go nadal ma, gdyż screen wrzucony 7 lat temu Tongue, no ale bądź co bądź również posiadam tego carta, z tymi samymi gierkami SpiderMan, Harry's Legend oraz Summer Carnival Recca. Ścieżka dźwiękowa w tej grze jest prze kozacka, naprawdę twórcy się postarali, trochę mi przypomina ona jakąś techniawe, albo electro w wersji 8-bitowej Tongue Pamiętam również, pewną rzecz, która albo utrudniała grę, albo była zwykłym bugiem, ale obstawiam że to pierwsze, konkretniej chodzi o ubywanie czasu podczas pauzy, to mnie zawsze drażniło, no i ciągle "Time Up", ehh najgorsze to było, no ale mimo wszystko gierkę mogę polecić, gdyż jest zajebistym tytułem. Smile

Jak widać mój cart, wygląda nieco inaczej niż ten zaprezentowany przez siudyma:



A tu screen z konsoli:

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2014, 16:32:38 wysłane przez Jimm » Zapisane

Mój kanał na YT:
https://www.youtube.com/user/Jimm2418
Discord:
Jimm #1139
Mati
Gość
« Odpowiedz #28 : Kwietnia 13, 2014, 15:49:04 »

Bez kitu, bo i ja posiadam takiego carta. Kupiłem go na FamiCONie 2 i ciężko czasem było tą reccę odpalić. Typowy cart bazarowy w tandetnej obudowie a w menu bodajże gra muzyka z pierwszego levelu Spidermana, choć głowy nie dam, bo cart leży z innymi w szafie a odpalałem go ostatnio może ze 2 lata temu jak robiłem porządki w cartach, ale także posiadam takowego.
Zapisane
Heniek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Odpowiedz #29 : Czerwca 20, 2014, 04:22:03 »

Najbardziej technicznie dopracowany nie licząc Gradiusa 2 SHMUP na nesa.
Pod względem dynamiki gra zabija gry z ery snesa z tego samego gatunku.
Gra jest zbyt trudna dla typowych graczy. To raczej tytuł dla skrajnych maniaków gatunku dorównujący najlepszym grom z gatunku, które powstały dopiero na PSX.

Najlepszy jest tu motyw z odblokowaniem drugiego "poziomu" gry po przejściu jej pierwszy raz.
Dostajesz następny zestaw plansz, które są obszerniejsze i 2x intensywniejsze pod względem natłoku wrogów.
Pierwszy zestaw plansz wykończy większość graczy. Ci, którzy czekają na recca hard mode i przejście podstawki będą totalnie powaleni poziomem rozgrywki w hard mode (drugi zestaw plansz)

Są to oczywiście inne poziomy niż przy pierwszym podejściu - Inaczej skonstruowane.
Najbardziej chory, ale w sumie prawdopodobnie najlepszy shmup na nesa.
Nie polecam słabym psychicznie z brakiem zapału do trudnych shmupów.

+Arsenał
+Szybkość gry
+Bossowie
+MUZYKA (!)
+Rozbudowanie gry i tryby rozgrywki
+Efekty graficzne na planszach i styl grafiki
+JESZCZE RAZ MUZYKA (!)
+Przejście pierwszy raz gry to dopiero początek. Wystarczy zrobić reset i zmienia się wygląd ekranu tytułowego.
Witamy w recca hard mode. Nowy zestaw plansz, które są około 2,3 razy dłuższe każda i jest ich więcej...
Totalne szaleństwo

-Brak

Moja ocena 20/10 Gra po prostu niszczy system.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2014, 04:31:23 wysłane przez Heniek » Zapisane

Mimo, że do wszystkich świecę pozytywnością, a do wrogów neutralnością  najwyraźniej jestem niewystarczająco idealny.

Są osoby na forach o nes, które są wredne, zazdrosne i podłe niczym prowincjonalna wiejska plotkarka chcące dostosowywać wszystkich do siebie. Jawnie i otwarcie piszę nie toleruję i nie mam zamiaru rozmawiać z trzema osobami z tych for. One dobrze wiedzą o kim piszę. Ponawiam. Nie piszcie do mnie nigdy. Tracicie czas. Nigdy się o niektórych nic nie dowiecie i niektórzy nigdy nie będą chcieli was poznawać. YO
Mati
Gość
« Odpowiedz #30 : Czerwca 20, 2014, 13:08:52 »

Jestem ciekaw czy ta opcja działa na n8, bo albo za wcześnie zresetowałem konsolę po przejściu pierwszego poziomu trudności, albo to nie działa, ale z drugiej strony czemu miało by nie działać. Na emu mi się udało parę lat temu, lecz nie grałem w trudniejszy poziom.
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.197 sekund z 18 zapytaniami.