Marca 29, 2024, 02:13:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: D-pad hero-czyli odmiana guitar hero na NES'a  (Przeczytany 4762 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« : Lutego 03, 2009, 21:35:17 »

http://www.skizo.org/news,nds,D-Pad_Hero_na_..._NESa!,4532.html
Całkiem ciekawa, posiadająca tylko 4 piosenki giera ala guitar hero.
Ktoś się pokusi o "zmaterializowanie" gry dla pegza?  naughty
Zapisane
klik34
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #1 : Lutego 03, 2009, 21:56:48 »

O kurcze ale gra Cheesy Muzyka w menu to Daft Punk Aerodynamic tak ? Tongue
Zapisane
8bitrage
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 301



« Odpowiedz #2 : Lutego 03, 2009, 22:56:54 »

hah jeszcze sweet child o mine w filmiku, swietne Cheesy
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #3 : Lutego 03, 2009, 23:15:52 »

O kurcze ale gra Cheesy Muzyka w menu to Daft Punk Aerodynamic tak ? Tongue
Tak, to Areodynamic gra w wstępie, ale nie da się go "zagrać". Jest za to dostępny
harder, better, faster, stronger.
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #4 : Lutego 04, 2009, 01:36:49 »

Duobix, świetna gra jak na homebrew.

No i label też już mamy heh Teraz, kto zrobi karta?

Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #5 : Lutego 04, 2009, 18:41:07 »

Ja się zgłaszam na ochotnika  crazy , nowe flashe już do mnie jadą a ze to mmc3 to nie będzie problemów, do 2 tygodni będzie gotów.
Zapisane

aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #6 : Lutego 04, 2009, 21:00:41 »

No w koncu jakas porzadna gra homebrew. Tylko poziom trudnosci mnie troche przeraza, masakra z trafianiem w szesnastki. Teraz tylko potrzebujemy DDR na fami i konwerter do maty.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #7 : Lutego 05, 2009, 14:02:20 »

Świetnie zrobiony klon GH. Ostatnio jakiś boom na podobne gry. SCGMD (mój fav), mobilna wersja GH też robi furorę... Ciekawie zrobiona gra, warto pograć. Poziom trudności, choć początkowo wydaje się niegrywalny, z czasem oswajamy się z padem... Fajne.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #8 : Lutego 05, 2009, 15:12:35 »

Nie podoba mi sie to rozmieszczenie strzalek, raz sa schynchronizowane z beatem, raz z leadem, a raz z chuj wie czym. Jakies microfille i synkopy tam gdzie ich wogole nie ma. Dziwne, poza tym gra sie fajnie.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #9 : Lutego 05, 2009, 22:38:42 »

Ponieważ elektronika dotarła niezwykle szybko melduję że gra już "wypalona"  naughty , gra się ciężko. Teraz wystarczy dorobić box i label i mamy full-wypas cart homebrew.




« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2009, 22:45:54 wysłane przez spazz4 » Zapisane

aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #10 : Lutego 07, 2009, 14:06:17 »



MWK co to za pegasusowy zwyczaj splaszczania obrazków?

Nie wiem czy zauwazyliscie, ale ta gra wywoduje halucynacje. Jak gram 2-3 razy z rzedu i koncentruje wzrok jedynie na strzalkach, a po kilku(nastu) minutach zrobie pauze i oderwe wzrok od strzalek, spojrze np na widownie w grze albo na tapete na scianie w pokoju, to caly obraz faluje i sie rozjezdza jak w krzywym zwierciadle tudziez jak po spozyciu pewnych psychodelicznych substancji psychoaktywnych. Widzialem kiedys program ktory wywolywal podobny efekt, ale nie kumam za bardzo co moze go wywolywac w tej grze. Byc moze kolory maja tu jakies znaczenie, badz tez fakt ze na moim kineskopie jasniejsze barwy rozszerzają obraz w tych miejscach gdzie występują (ciezko to wyjasnic). Nie jest to zadne moje urojenie, ten efekt jest bardzo odczuwalny, do tego stopnia ze jak zobaczylem to pierwszy raz doznalem niezlego szoku.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
nightking
Gość
« Odpowiedz #11 : Lutego 07, 2009, 14:24:56 »

Hmm... potwierdzam, z tym, że u mnie podobne efekty pojawiają się po długotrwałej grze w Guitar Hero.
Zapisane
koNESer
Gość
« Odpowiedz #12 : Lutego 07, 2009, 15:32:21 »


 Byc moze kolory maja tu jakies znaczenie, badz tez fakt ze na moim kineskopie jasniejsze barwy rozszerzają obraz


Akurat ten twój TV to rozszerza nie obraz, ale źrenice  heh

Kurde muszę to u ciebie zobaczyć, nieźle wygląda ten cart !

BTW. Jak najbardziej spoko homebrew niesamowicie pasuje mi że umieszczony został tam Daft Punk tylko szkoda że repertuar jest do tego stopnia zróżnicowany , że obok Daft Punk mamy też Mikela Dziksona ,no ale cóż...

....gdyby się dało stworzyć taką gierkę i jakoś odpalać pod nią NSF'y to by było( fantazja)


Ps. Sorka za błedy i zjedzone wyrazy, nie ogarniety jestem ostatnio
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2009, 16:11:40 wysłane przez koNESer » Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #13 : Lutego 09, 2009, 00:30:44 »

aboabo, żaden zwyczaj, po prostu taka już jest formatka okienka pegasusowskich cartów. Widzę, ze label popłynął w świat, świetnie wygląda (mogłeś dać znać to bym Ci podesłał w lepszej rozdziałce).
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #14 : Lutego 09, 2009, 02:45:03 »

Zrobilem z niego hi res, ale kontrast byl za slaby i label zle wygladal, cale szczescie jeden egzemplarz zostawilem surowy  http://www.speedyshare.com/622572695.html Mozesz podeslac to zrobie nowy, chociaz ten lowresowy wydrukowany na najtanszym papierze prezentuje sie calkiem staroszkolnie.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
MWK
Gość
« Odpowiedz #15 : Lutego 12, 2009, 14:13:42 »

Proszę bardzo:

>> http://img403.imageshack.us/img403/3992/dpadhero.jpg
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2010, 03:52:57 wysłane przez MWK » Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #16 : Września 19, 2009, 19:26:52 »

Guns N' Roses i MJ zaliczone na złoto, reszta, jak na razie na brąz. Szkoda tylko, że gra nie posiada opcji save, ale na szczęście grałem na emu. (w trakcie utworów nie "pomagałem" sobie tym, o nie!)

Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #17 : Września 09, 2010, 20:20:05 »

Wow, rok temu chwaliłem się, że udało mi się zaliczyć wszystkie piosenki na jakiś puchar. Dziś dotarła do mnie paczuszka z m.in. D-Pad Hero od Spazza i udało mi się wszystko zaliczyć na złoto (niestety, tylko na marnych 50Hz). W nagrodę dostaje się takie oto zakończenie (przygrywa melodia z ekranu tytułowego - Aerodynamic):



Potem zostaje już tylko reset.
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.