Kwietnia 19, 2024, 12:33:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Najtrudniejsza gra na nes  (Przeczytany 10625 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mtmt
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #40 : Kwietnia 26, 2014, 19:15:10 »

ja to jestem niezły penisek
założyłem się z dziewczyną, że jeśli przejdzie pierwszą planszę w Simpsons Bart Vs. Space Mutants - to będę już do końca życia robił za nią obiady Cheesy

machbed: Na forum się nie przeklina.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2014, 20:18:15 wysłane przez machbed » Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #41 : Kwietnia 26, 2014, 20:15:38 »

Zapewne marny twój los teraz będzie.
Zapisane
mtmt
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #42 : Kwietnia 26, 2014, 23:21:09 »

oj tam oj tam, ona nigdy w to nie grała i nawet nie pstrykała na youtube gameplay'u
liczę, że coś ogarnie, bo jak narazie to odkryła, że można wchodzić do drzwi do sklepów Cheesy

a z najtrudniejszych ostatnio dla mnie to -> Super Pitfall - bezsensu gra, i tak się zginie, a przejść to niewiadomo czy to mi się chce, czy grze się podoba...

a co do przekleństw - to fakt, wymknęło mi się, ale dosyć często same te bluzgi się gwiazdkują? crazy ...bez odbioru

machbed: Tyle ile wyłapię, bo dred np jest niereformowalny, gdy ja ocenzuruję jego bluzgi, to on wtedy 10 innych wstawi pogrubioną czcionką. Cheesy
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2014, 07:45:03 wysłane przez machbed » Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #43 : Kwietnia 27, 2014, 11:53:55 »

Dokladnie juz nie pamietam - ale Predator to jak ocenianie skale trudnosci? Dawniej pamietam ukonczylem na Pegs zarowno wersje JAP jak i USA (byly piraty obie wersje czesto). Ale ciezko dzis mi ocenic czy ona byla trudna?
Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #44 : Maja 02, 2014, 00:35:04 »

Dokładnie juz nie pamietam - ale Predator to jak ocenianie skale trudnosci?
- grałem dawno i na emu więc się nie liczy, ale AVGN przypomniał w swojej recenzji że gra ma jednych z najłatwiejszych bossów ever (jak dla mnie końcow boss w Mario is Missing rządzi Wink. Gra chyba nie jest taka trudno co bardzij irytująca i niesprawiedliwa.
Od siebie trudne gry, w które grałem:
Battletoads (choć kolega przeszedł turbo-tunel jedną ręką, druga była w gipsie...),
TMNT (chodzi tutaj o dłuższą rozgrywkę, gra jest po prostu irytująca i niesprawiedliwa na dłuższą metę np. respawnujący sie wrogowie a bonusy już nie no i 100 sposobów na wpadnięcie do wody w kanałach=konieczność powtarzania od początku levela. Pływanie między elektrodami da się szybko opanować moim zdaniem)
Double Dragon 3 - wiadomo
Nie grałem, ale zgodzę się co do Silver Surfer i Dragon Lair. Ale nie do The simpsons: Bart vs. Space mutants - jako dziecko przechodziłem do planszy z dinozaurem (boss) prawie bez straty życia by wszystkie naraz przegrać w walce z nim (nie wiedziałem gdzie mam skoczyć i lądowałem w przepaści).
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #45 : Maja 06, 2014, 03:16:33 »

W The Simpsons: Bart vs Mutants nigdy nie potrafiłem przejść drugiego poziomu w supermarkecie, a dokładniej mówiąc miejsca z betonem/piaskiem i latajacymi kładkami. Po prostu ciężko było z dobrym "tajmingiem" skoku w tym miejscu. Gra jest bardzo trudna ale bardziej to wynika ze sztywności w poruszaniu się niż jakichkolwiek innych aspektów.
Zapisane

Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 18 zapytaniami.