Marca 29, 2024, 11:47:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyprawa po złote kalesony 17.04.2009  (Przeczytany 23206 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #20 : Kwietnia 28, 2009, 05:20:25 »

To nie jest żadna tajemnica ja byłem  crazy
A najlepsze jest to że 9 znowu jadę  :cheess[1]:
Zapisane
stiffer
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149



WWW
« Odpowiedz #21 : Kwietnia 28, 2009, 10:34:01 »

Jest ktoś z Lublina? Dziś chyba obczaje pewien sklep, ktory przyuważyłem będąc ostatnio na praktykach. Krakowskie Przedmieście, po drugiej stronie sądu rejonowego. Chyba na piętrze w kamienicy, tak na rogu. Nigdy nie widziałęm szyldu idąc ulicą, dopiero z okna sądu sie udało. Był tam ktoś już? Jest coś wartego uwagi czy mam być pionierem? Wink
Zapisane
mog123
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


WWW
« Odpowiedz #22 : Kwietnia 28, 2009, 11:18:57 »

Dawaj co tam ma na gb.
Zapisane

http://mog123x.blogspot.com/
Moje pięć groszy.
Newander88
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 77


Zawsze piecz ciastka


WWW
« Odpowiedz #23 : Kwietnia 28, 2009, 12:12:54 »

Dam listę po pracy, mam dziś kiepski dostęp do kompa i nie mogę sobie siedzieć i wstawiać fotek Wink
Zapisane
Newander88
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 77


Zawsze piecz ciastka


WWW
« Odpowiedz #24 : Kwietnia 28, 2009, 14:01:35 »

Oto krótkie sprawozdanie z wyjazdu Wink

Po pracy udałem się w kierunku domu, miałem godzinę na dotarcie na pks i przygotowanie się do podróży. Zabrałem niezbędne rzeczy: plecak, dokumenty i jabłuszko (coby głodnym nie być). Okazało się że przywłaszczyłem sobie klucz z biura w robocie więc miałem malutko czasu bo musiałem go odwieść jeszcze. Pojechałem autkiem oddać klucz i później prosto na pks. Samochód zostawiłem pod pkp które u nas jest zaraz obok pks. Ledwo zdążyłem, jeszcze z 5 minut i bym nigdzie nie jechał Cool Droga zajęła mi 2 godziny z powodu kosmicznych korków jednak po tym co przeżył spazz nie będę narzekał naughty. W końcu dojechałem.


Po rozciągnięciu ruszyłem przed siebie, poszedłem okrężną drogą ponieważ chciałem sobie kupić jakąś książkę w antykwariacie jednak nic mnie nie zaintesowało.


W Wągrowcu nie zdążyłem kupić nic do picia, w Poznaniu cieżko poszukać jakąś spożywke ale udało mi się znaleźć i zaopatrzyć w napój. Ruszyłem dalej, po paru minutach dotarłem na miejsce przeznaczenia.


Musiałem 5 minut zaczekać na sprzedawce bo poszedł na zakupy. Przywitał mnie życzliwie, zaprosił do sklepiku. Pogadałem z nim chwilę, opowiadał że kilka osób było w międzyczasie. Zachwycał się jakąś przenośną konsolą spazza, podejrzewam że nesem.
Wrzucam trochę fotek ze środka jakby ktoś chciał widzieć sklepik dokładniej.

edit:: vulomedia sczezła...

A tu coś specjalnie dla fanów gameboya:

edit:: vulomedia sczezła...

Spełniając prośbę wielu użytkowników forum wrzucam listy gier:

Dreamcast:
Snes:
Sega Megadrive:
Gameboycolor:
Pegasus:

edit:: vulomedia sczezła...

To jest tyle co zdjęć narobiłem, niestety z tego co widzę teraz to listy nie są pełne Sad Z góry za to przepraszam wszystkich. W sklepiku jest dość ciemno, listy raz są pojedynczo a raz po kilka w folijce. Mam nadzieję że uda się to uzupełnić, jeżeli nie przeze mnie to przez kogoś kto pojedzie. Taka uwaga: nie ma wszystkiego co jest na listach, sprzedawca nie wszystko odkreśla.

Oto co przywiozłem, miały być gry na sege głownie ale gościu znalazł jakiś karton schowany którego nikt podobno wcześniej nie przeglądał i zaczęło się:) Znalazłem wreszcie Guorilla War którego bezowocnie szukałem od długiego czasu:D Cześć gier zostaje u mnie, część chciały osoby z forum.

W razie pytań pisać, odpowiem w wolnej chwili.

ciąg dalszy nastąpi za jakiś czas...
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2010, 02:57:27 wysłane przez MWK » Zapisane
mog123
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


WWW
« Odpowiedz #25 : Kwietnia 28, 2009, 17:49:46 »

Ok, to jak ktos jedzie, to zamawiam z góry:

hero story.
2 skladanki hero 4 in 1(są dwie rozne pozycje 16 i 9).
donkey kong country. super famicom w boxie koniecznie z plastikowa wkladka.
2 czerwone pady kanciaste do pegazusa.
i zelda "seans" Cheesy na GB
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2009, 17:51:33 wysłane przez mog123 » Zapisane

http://mog123x.blogspot.com/
Moje pięć groszy.
klik34
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #26 : Kwietnia 29, 2009, 08:22:12 »

To ty zelas jedziesz najwczesniej ?

Moje zamówienie na zas :PP

-Zelda Seans
-Poke Silver
-Poke Yellow
-Prince of Persia
-Double Dragon II
-Metal Slug
-R type DX
Razem 11 zł oczyw za przesylke oddam Cheesy to bedzie ok 6 zł no niem ?
Zapisane
mog123
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


WWW
« Odpowiedz #27 : Kwietnia 29, 2009, 15:31:39 »

pierwszy zaklepalem zelde seans XD i jakie 11 zł? gry stoja od 5 do 30 zł za gre na gb...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2009, 15:33:11 wysłane przez mog123 » Zapisane

http://mog123x.blogspot.com/
Moje pięć groszy.
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #28 : Kwietnia 29, 2009, 17:08:57 »

spokojnie jak beda to kupie i mi wrócisz kase,a może być tak że już tych gier nie bedzie  heh
Z tego co wiem te spisy nie są pierwszej świeżości więc może czegoś nie być  przestraszony
Zapisane
Newander88
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 77


Zawsze piecz ciastka


WWW
« Odpowiedz #29 : Kwietnia 29, 2009, 17:39:44 »

Te spisy to już mogą nie być trzeciej świeżości. Na md ze spisu jest naprawdę niewiele. O zeldzie coś tam gościu mówił także chyba jest jeszcze "seans";d
Zapisane
klik34
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #30 : Kwietnia 29, 2009, 22:05:33 »

Eee to te numerki to nie jest cena ? xD pewnie ilosc sztuk kurde to ja sie wycofuje jezeli tak ;/ wielka szkoda ;PP
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #31 : Kwietnia 29, 2009, 22:07:17 »

numerki to teoretycznie ilość jaka powinna mu zostać, fakty są takie że nie ma lwiej części z tego co wypisał lata temu, tylko będąc osobiście można sprawdzić
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #32 : Kwietnia 29, 2009, 22:27:43 »

ezoteryczny poznań! Zacne miejsce, zacne. z tego co kojarze logos to gość wieki temu prezentował się w gazetach branżowych, z PE z 2000roku przypominam sobie te logosy.
i poświęcenie spazz'a heh. podziw gigant!
Zapisane
andrzejlisek
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 313


« Odpowiedz #33 : Kwietnia 30, 2009, 01:32:50 »

Prawdę mówiąc, nie wiedziałem o istnieniu tego sklepu mimo, że jestem z Poznania. Musiałbym sam się tam wybrać.

Ale prawdę mówiąc, nie kojarzę przy jakiej ulicy się znajduje, czy może ktoś mi napisać, wtedy się poszuka na mapie i trafi.

Do tych, co już tam byli mam kilka pytań:
1. Czy w sklepie jest telewizor z pegasusem, na którym można odpalić karta celem sprawdzenia, co na nim jest, szczególnie jeśli chodzi o składanki, bo ja to bym wziął jakieś ciekawe składanki, jakby miał jeszcze? A jeżeli nie ma konsoli, to czy jest jakiś wolny telewizor, bo konsolkę bym sobie przyniósł z domu, ale telewizor to już nie bardzo?
2. Czy te listy, które dał Newander88 są aktualne przynajmniej w momencie, kiedy sam był i kupował sprzęt? Widać że sa aktualizowane, jak się jakaś pozycja sprzeda, to jest wykreślana.
3. Czy ze sprzedawcą można spokojnie pogadać, czy on namawia na zakup jakiejkolwiek rzeczy, że trudno odmówić?
4. Czy większość kartów ma bąble, czy układy. Z tych z jedną grą to też bym wziął kilka, ale nie do grania, tylko pod dev-carty. Czy sprzedawca sprawia wrażenie znającego się na mapperach i przerabianiu? Czyli czy można na nim polegać, czy muszę wziąć laptop z listą gier z mapperami?
5. Jak się Wam podobał Poznań?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2009, 02:39:43 wysłane przez andrzejlisek » Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #34 : Kwietnia 30, 2009, 05:18:48 »

-z tego co pamiętamnie ma telewizora  Sad
-ten spis jest juz praktycznie nie aktualny  Sad
-nie wiem czy gościu zna się na przerabianiu  Sad
-plus jeden.....jesteś z Poznania jedz do niego i znim pogadaj uroczy zakręcony gość   laugh
A Poznań jest ciekawym miastem i dość fajnym ale jak się w nim pracuje to ma sie go dość  biggrin
ps.odwiedz jeszcze bema może maja cos ciekawego no i sklep ze starociami ostatnio w nim znalazłem Defendera na Atari
aha prawie zapomniałem jest to ulica 9 grudnia blisko Św Marcina więc lużno trafisz
pozdrawiam
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #35 : Kwietnia 30, 2009, 06:42:02 »

telewizora nie posiada, nie ma jak sprawdzić
listy są nieaktualne - pisaliśmy wiele razy prawie nic już nie zostało
sprzedawca ma swój "świat" i ciężko z nim konkretnie porozmawiać - próbuje wcisnąć wszystko
carty które mu zostały to głównie składanki i bąblowate (nie nadają sie do niczego), najwyżej kilka na mmc3 i sporadyczne mmc1, un-romy które miał mają w 50% przypadków uszkodzenie ramu.
Poznań podobał się bardziej od Krk.
Zapisane

klik34
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #36 : Kwietnia 30, 2009, 09:54:11 »

andrzejlisek jak przejdziesz sie przed 8 maja to zobacz ile jest za Poke Yellow i RType DX jak ma jeszcze
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #37 : Kwietnia 30, 2009, 11:26:14 »

Po ile ma gry na Sege MD ?

Widze Donkey Kong na SMD  heh Fajny hack.

Oraz interesuje mnie fotka 190in1 - ma ktos? :/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2009, 11:32:47 wysłane przez siudym » Zapisane
Newander88
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 77


Zawsze piecz ciastka


WWW
« Odpowiedz #38 : Kwietnia 30, 2009, 11:34:21 »

1. Telewizor jest, podlączony jest do niego psx, jak pogadasz to może podepnie Ci Twojego pegasusa. Większość składaków , 3in1, 2in1 zgadzają się z obrazkami/nazwami. Jednak jak napisałem większość Wink
2. Gościu raz wykreśla raz nie, od humoru chyba zależy naughty Część z listy jeszcze jest ale dużej części nie ma.
3. Jak już Spazz napisał sprzedawca ma swój mały świat. Lubi wciskać nic nie warte rzeczy. Czasem pokaże coś fajnego jak się z nim gada ale zwykle albo kosmiczna cena albo nie na sprzedaż.
4. Gościu nie ma pojęcia o przerabianiu.
5. Ja poznania nie lubię, za duży tłok, ciągle na światlach się stoi.


Gry na md ma po 20 zł, same piraty prawie, z listy niewiele zostało. Fotki 190in1 nie mam. Ale kilka sztuk zostało mu jak byłem ostatnim razem.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2009, 11:36:54 wysłane przez Newander88 » Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #39 : Kwietnia 30, 2009, 11:47:16 »

To moze pamietasz czy byl na 190in1 napis ARBIAN NIGHTS?? Taki label niby z prince of persja, podzielony ma polowo i na zoltym tle napis 190in1 arban nights.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 19 zapytaniami.