Marca 29, 2024, 12:27:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Drukuj  
Autor Wątek: Coś O Was  (Przeczytany 79362 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #260 : Lipca 23, 2013, 09:09:09 »

zur0ancymon, czy my się przypadkiem nie znamy? hehe, kogoś mi zupełnie przypominasz!

Pegasus Family Game vel śruba, witamy na forum!
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #261 : Lipca 28, 2013, 12:40:02 »

A to podam jeszcze wiek. Mam 13 years old  Tongue
Zapisane

Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #262 : Lipca 28, 2013, 13:03:06 »

"Fresh meat!"

Witamy na forum! Smile
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #263 : Lipca 28, 2013, 13:05:36 »

fresz mit Tongue świeże mięso. Aż tak gruby nie jestem zawstydzony wczoraj się ważyłem i tylko 75.  crazy
Zapisane

Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #264 : Lipca 28, 2013, 13:34:56 »

Hehe, no o to mi chodziło. To 'kłołt' z Diablo I Smile
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #265 : Lipca 28, 2013, 14:30:47 »

Cytuj
(jestem gruby )
Cytuj
Waga: 70
Ile ja bym dał, aby ważyć tyle co ty xD
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #266 : Lipca 28, 2013, 14:41:13 »

Wydaj parę stów na żarcie Wink. A ja mam 13 i tyle warzę xD

no chyba nie

no chyba tak. Grubas ze mnie
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2013, 21:01:24 wysłane przez Pegasus Family Game » Zapisane

Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #267 : Lipca 28, 2013, 14:49:06 »

Aloha, ohayo, cześć i czołem!
Nazywam się Grzegorz, forum przeczesuję od pewnego czasu (miałem ochotę przyjechać na Famicon, ale wyszło jak wyszło. Może za rok jak będę bardziej rozpoznawalny na forum). Interesuję się szeroko rozumianymi grami video. Najbardziej upodobałem sobie III, V i VI generację konsol, ale z chęcią zaznajomiłbym się w końcu ze SNESem, którego zakup rozważam od jakiegoś czasu (ale wpierw Dreamcast! xD). Uważam, się za skromnego kolekcjonera gier i konsol, powoli moja kolekcja jest coraz to większa. Posiadanym sprzętem oraz grami pochwalę się w innym temacie Smile
Interesuję się też mangą i anime (mango i animu xD), muzyką, czasem nie pogardzę dobrą lekturą.

Mam 23 lata, mieszkam w Rzeszowie. Niegdyś spotkałem się z Nielogicznym i dwoma użytkownikami tego forum na "turnieju pegasusa", w którym zająłem II miejsce (wybaczcie, ale za nic nie pamiętam Waszych nicków). Zainteresowani pewnie będą mnie pamiętać i moją porażkę w Tanki xD


PS. Ten turniej pegasusa to jedno wielkie nieporozumienie i oszustwo. Nie polecam xD
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #268 : Lipca 28, 2013, 14:52:53 »

Witaj papishon. Czy my się nie znamy z innego fora?
Zapisane

Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #269 : Lipca 28, 2013, 15:29:04 »

Tak, udzielam się też na innym forum. Podobnie jak parę osób z emunesa.
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #270 : Lipca 28, 2013, 15:46:55 »

Ta, parę. Prawie cały skład emunesa widziałem na innych forach.

Seba --> Pegazusku - Straszne rzeczy teraz opowiadasz. Tylko jakoś nikt inny tego nie roztrząsa i nie spuszcza się nad tym tak jak ty.  dry

machbed: Tym mnie tylko utwierdzasz w przekonaniu, że ban na Pegasus Gry będzie dożywotni.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2013, 09:16:42 wysłane przez machbed » Zapisane

dr00id88
Gość
« Odpowiedz #271 : Lipca 28, 2013, 16:23:38 »

Panowie zachować spokój i kontynuować flame.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #272 : Lipca 28, 2013, 23:12:56 »

O cześć Papishon, w końcu zrobiłeś konto na forum. Łelkom!
Zapisane
wiolonczela
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 3



« Odpowiedz #273 : Września 18, 2013, 13:47:25 »

Imię: Wiola
Ksywy: Wiolonczela
Data urodzenia: 1994
Miejscowość: Studiuję w Katowicach, jestem spod Krakowa
Muzyka: hard/glam/alternative/psychedelic rock, viking/symphonic metal, chiptune, psytrance, celtic folk
TV: dramaty psychologiczne, weird comedy, kreskówki, anime, kabarety i większość seriali Comedy Central
Gry: Wiedźmin, Dragon Age, Medal of Honor, Street Fighter 4, karciane, Bomberman, poki
Sport: spanie/nie spanie
Zwierzaki: Mam kocicę Elżbietę
Gastro: wszystko byle z sosem meksykańskim, leczo (też z sosem)
Książka: Ciężko wybrać jedną, czytam głównie pdfy dotyczące problemów i zaburzeń psychicznych/uzależnień
Ulubione powiedzenie: "Związki są do dupy"
Wzrost: 174
Waga: 57
Gg: 37971771
 

Interesuję się, a raczej bawię grafiką komputerową w związku z czym taki też wybrałam sobie kierunek studiów, oprócz tego maluję wszędzie, głównie po ścianach swojego pokoju lub szkucyję mangokomiksy, włóczę się po woodstockach i innych cieszanowach, chciałabym się w końcu wybrać na jakiś konwent, nie uznaję płacenia za bilety, podróżuję tylko stopem, mam słomiany zapał do tworzenia muzyki, obecnie bawię się instrumentami etnicznymi (didgeridoo, bębny, czasami harmonijka, gitarę opchnęłam znajomemu za deskę snowboardową i futro z lisa), lubię piercing, tatuaże, modyfikacje, zazwyczaj śpię w dzień a żyję w nocy. Piję kawę litrami. Palę e-papierosa. Nie cierpię alkoholu. No i forum pokazał mi Rocket ;]

Często odwiedzane serwisy: wykop, bash, hyperreal, 2pause, joemonster


Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #274 : Września 18, 2013, 14:43:23 »

Cytuj
No i forum pokazał mi Rocket ;]
O censored by nazi machbed :<, to Ciebie próbowaliśmy (wskazuję wyraźnie na słowo próbowaliśmy) znaleźć z Rocketem na Woodstocku? XD

Jak głupi łaziliśmy po polu festiwalowym, wrzeszcząc: "WIOSKA HAJPERRIL!!!!!" XD Do dzisiaj mam Twój numer na komórce. Tongue

No i miło, że zawitałaś na forum;)
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2013, 22:34:38 wysłane przez Dred » Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #275 : Września 18, 2013, 15:13:48 »

To was tyle czasu nie było i jej nie znaleźliście w końcu? Cheesy To teraz przyszła do was sama Tongue

Wiola, witam na forum. Miło poznać osobę, dla której straciłem kolegów na cały dzień Cheesy

"nie uznaję płacenia za bilety, podróżuję tylko stopem" - o widzisz, też podróżuję trochę stopem. Przydałby mi się jakiś kompan Wink
"lubię piercing, tatuaże, modyfikacje" - może jakieś foty, tego co masz wydziarane? :>

aaa no i co z tymi grami, widzę głównie nowsze wymieniłaś. Posiadasz jakieś konsole?
Zapisane
wiolonczela
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 3



« Odpowiedz #276 : Września 18, 2013, 17:43:08 »

Co do konsoli to mam pegazusa w stanie spoczynku zdobiącego półkę i na chwilę obecną póki co - koniec.

@Dred, tak, to ja, we własnej osobie XD Raz jeszcze przepraszam za moją "niedyspozycję", sama przez ten czas odwiedziłam chyba z pięć takich wiosek i w tym momencie moje wspomnienia zaczynają powoli blaknąć.

@Vinyl, a skąd jesteś? Za tydzień jadę do Katowic, jak coś Cheesy To, że lubię tatuaże nie oznacza, że jestem cała wydziarana (póki co). Niedługo idę dokończyć moje trzecie oko a obecnie projektuję tatuaż na kark.  W tym klimacie podoba mi się mój avatar...
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #277 : Września 18, 2013, 19:10:01 »

Co do konwentów, za niedługo zaliczę swój 13 konwent, także pytaj o co chcesz;) Mogę nawet dać jakieś protipy, jak dostać darmową wejściówkę;)
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #278 : Września 18, 2013, 22:46:02 »

Wystarczy rozwalić arbuza jakimiś kijami przed wejściem do miejsca w którym odbywa się konwent i wmówić na akredytacji, że robiło się atrakcje. Sprawdzone und potwierdzone.

PS. To prawda, raz zadziałało.

ja po prostu zgłaszam atrakcje, organizuję salki i nie okradam organizatorów, zbuju >__>
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2013, 23:49:36 wysłane przez Dred » Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #279 : Września 18, 2013, 23:17:22 »

Jako ortodoskyjny wyznawca internetu, muszę powiedzieć:
Cytuj
Nr. 30- There are no girls on the internet. Deal with it.
Także panowie... Nie jarać się aż TAK bardzo, bo widzę że więcej w tym wątku życia niż w tematach o filmikach które tak szumnie omawialiśmy na zlocie xD
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.