Marca 28, 2024, 23:55:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  
Autor Wątek: sprzęt  (Przeczytany 15487 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Maja 15, 2009, 15:11:16 »

i wszystko z nim związane. czyli - co możecie wziąć, co chcecie wziąć. z racji na to, że część tłuc się będzie z drugiego końca kraju, wypadałoby ograniczyć ich załadowanie do minimum.
ja sam mogę przynieść wszystko co posiadam na miejsce zlotu, czyli http://www.swapzilla.eu/user/oldschool_dziad/at=3#atlist

sądze że tylko NESy/Pegasusy będą potrzebne w kilku egzemplarzach.
telewizory - 6-8? postaram się przynajmniej większość załatwić na terenie stolicy, wszak mieszka tu jeszcze koNESer i jupiter, to już będzie z 3-4. no i po znajomkach resztę. no i oczywiście rzutnik. ja sam 'jestem w trakcie' załatwiania jednej sztuki, ale jak na razie nie jest to pewne.
Zapisane
nightking
Gość
« Odpowiedz #1 : Maja 15, 2009, 15:21:10 »

hm. TIMEX2048, PSP, PSX. tylko jak już wczoraj rozmawiałem z Tobą dziadku, mój wyjazd nadal jest niepewny i niestety nie zmierza to w dobrą stronę :/
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #2 : Maja 15, 2009, 16:41:11 »

Ja bym mógł wziąśc N64 posiadam 2 pady do tego wziołbym bonda to jest chyba najlepszy wybór co do tej konsoli.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2009, 16:43:05 wysłane przez zelas12 » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #3 : Maja 15, 2009, 16:58:02 »

Jeżeli miałbym się pojawić, to niestety nie mam nic ze sprzętu, więc no z pustymi łapami, jedynie coś z hajsu heh. Myślę, że wystarczająco będzie sprzętu do pykania, ale mówię, też nie jest u mnie jeszcze nic pewnego. Wszystko związane ze mną w temacie o zlocie. Pożyjemy, zobaczymy.
Zapisane
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #4 : Maja 15, 2009, 18:08:36 »

ja od siebie zabieram:

- TV
- 2 Nes'y
- SNES'a
- jakieś pegasusy...

moge cos jeszcze zabrać bo autem Jade...

jakiegoś psx, dreama, atari 2600, ps 2 chodz mysle ze nie ma sensu tego brać...
8 bitow wystarczy nam Wink
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #5 : Maja 16, 2009, 01:41:09 »

Niech jedna osoba weźmie laptopa, jeżeli będziemy dysponować jakimś autem to ja ogarnę nagłośnienie (nic specjalnego, ale będzie fajnie). Musimy ogarnąć jeszcze jakąś kanapę, albo ławkę + 4 duże skrzynki drewniane, tudzież jakaś prowizorka. Najlepiej żeby załatwić coś na miejscu.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #6 : Maja 16, 2009, 08:56:17 »

Jeśli chodzi o laptopa i konsole z akcesoriami możecie na mnie liczyć, niestety gier wszystkich które mam zabrać nie mogę (za dużo) a bardzo bym chciał, dlatego wieczorem podam liste z której prosiłbym o wybranie tytułów które chcielibyście zobaczyć na imprezie.
Zapisane

MWK
Gość
« Odpowiedz #7 : Maja 16, 2009, 11:12:26 »

Grzyb* by się przydał - chociażby po to aby w "przerwie" puścić na cały regulator "Night of Fire" (Hinoi Team with Korikki) heh

Ja od siebie zabieram jednego zdezelowanego, wysłużonego acz działającego TV + Pegasusa z całym oprzyrządowaniem jakie posiadam oraz wszystkimi 160 grami.

Pozostaje kwestia wspomnianego rzutnika (jak nic nie wyjdzie to postaram się z uczelni mojej wypożyczyć ale jak już rozmawiałem z doktorkiem, który zapewniał, ze "prawdopodobnie" problemu nie będzie to po jego minie oraz zachowaniu doszedłem do wniosku, iż to raczej 60-70% pewne. Poza tym nie mam absolutnie innego źródła...) oraz w miare konkretnego nagłośnienia (Dziadek coś wspominał o kolegach z estradówkami  naughty)

* - PC
Zapisane
nightking
Gość
« Odpowiedz #8 : Maja 16, 2009, 12:05:24 »

Grzyb* by się przydał - chociażby po to aby w "przerwie" puścić na cały regulator "Night of Fire" (Hinoi Team with Korikki) heh
Osz kurna, a myślałem, że tylko ja tego zboczenia słucham Cheesy
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #9 : Maja 16, 2009, 12:22:14 »

no to peceta mamy - zaje! zrobimy sobie sztachotekdysko, tam są światła i nawet mała kula dyskotekowa  heh heh heh heh heh tylko nie będzie co wyrywać za bardzo.

telewizor jeden 14calowy na pewno załatwię, rozmawiam już ze znajomymi na temat wypożyczenia ich tv, byle większych jakiś.
a co do rzutnika - potrzebny będzie rozwijany ekran ze statywem do niego, na ścianach jest boazeria... z tym może być problem ;/
PSX, DC, N64, według mnie jak najbardziej! będzie różnorodniej, choć wiadomka że skupimy się na NESie
nagłośnienie niby mogę mieć od dwóch kumpli, albo stare unitry (ale raczej wystarczające) albo jakieś głośniki estradowe. tylko nie możemy napierdalać nagłośnieniem za mocno, tak pani od wynajmu mówiła
Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #10 : Maja 16, 2009, 19:42:39 »

Lista rzeczy, które mogę wziąć:

- laptop z netem (można wrzucać zdjęcia na forum, niech ci co nie pojadą żałują Tongue) i zewnętrznymi głośnikami, hdmi na rzutnik jest jakby co
- z konsol do wyboru do koloru - IQ502, SNES, Mega Drive, N64, PSX, PS2 z dyskiem 120 gb, xbox z dyskiem 250 gb (emulatory z wszystkich konsol łącznie z godsetami są jakby co, do tego masa filmów i gier na iksa), Atari XL/XE (pozdro MWK Cheesy)
- jeżeli ktoś załatwi transport to TV też mogę wziąć

Co do laptopa to biorę na pewno. Reszta jak będzie zapotrzebowanie to też.
Zapisane

reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #11 : Maja 16, 2009, 20:52:09 »

Ja bardzo wątpie w to że się pojawie... choć nigdy nic nie wiadomo

Cytuj
Grzyb* by się przydał - chociażby po to aby w "przerwie" puścić na cały regulator "Night of Fire" (Hinoi Team with Korikki)

Nie jesteś sam, też tego słucham Cheesy
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #12 : Maja 17, 2009, 00:27:37 »

o, IQ502, XL/XE i x/ps2 mogłoby się przydać. choć to ostatnie niekoniecznie... co do reszty - gry przydałyby się może?
a dysponuje ktoś kamerą cyfrową?
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #13 : Maja 17, 2009, 00:37:45 »

Mały poślizg lecz tak jak obiecałem publikuję listę cartów do pobrania, pożądane tytuły proszę podsyłać na PW, jutro podam spis konsoli(klonów) jak i podobnych.

http://www.speedyshare.com/960360622.html
Zapisane

Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #14 : Maja 17, 2009, 14:09:30 »

Ugh, spazz, trochę tych devcartów masz Smile Ja proponuję, żebyś po prostu wziął wszystkie mappery jakie masz, a eepromy / epromy się ponagrywa jakie będzie zapotrzebowanie. Ja mam trochę flashy dip32, więc też mogę coś przynieść Wink

Kamera? Na siłę jak nikt nie ma to mogę od kumpla załatwić, ale po co? Aparat styknie myślę Wink
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2009, 14:18:11 wysłane przez Ignus » Zapisane

Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #15 : Maja 17, 2009, 14:13:05 »

Na pewno zabiore ze soba famiego z grami, jak sie uda to przytargam tez lcd 22" (dokladnie ten setup http://img227.imageshack.us/img227/8818/ffffffyk3.png)
Mam tez kilka 29F040 w dip jakby co, moga sie przydac Smile

Czy gra ktos w bijatyki ? jak bedzie ps2 to moge kilka bitek 2d ze soba wziac.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2009, 14:16:48 wysłane przez Senshu » Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #16 : Maja 17, 2009, 14:23:11 »

@Senshu
Ja gram w bijatyki, ps2 mogę wziąć, tylko proszę tytuły podać bo napędu nie ma w konsoli, jest dysk twardy (z bijatyk na obecną chwilę jest tam: GGXX, MVS, Garou, kilka KOFów, SF3; z 3d: Tekken 5, VF 4,...

Ten LCD by się bardzo przyyydał Smile

Tak, wiemy, koncentrujemy się na NESie, spokojnie, to taka mała odskocznia tylko by była  Wink
Zapisane

koNESer
Gość
« Odpowiedz #17 : Maja 17, 2009, 14:30:15 »

Ważna sprawa, oprócz samego sprzętu niech parę osób weźmie listwy przeciwprzepięciowe,sam zabieram jedną- jak jest ze stolikami i siedzeniem?
Zapisane
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #18 : Maja 17, 2009, 14:47:40 »

Ważna sprawa, oprócz samego sprzętu niech parę osób weźmie listwy przeciwprzepięciowe,sam zabieram jedną- jak jest ze stolikami i siedzeniem?

Jesli jest to sala weselna to mysle ze stołów i krzeseł jest opór...
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #19 : Maja 17, 2009, 14:56:06 »

Senshu, znakomity pomysł z tym LCD, skoro tak dużo konsolek się szykuje (mam nadzieję, jednak, że głównym aspektem będzie raczej NES/Fami/Pegaz) to wydaje mi sie, że każdy TV itp będzie bardzo mile widziany. Wiem, że Nielogiczny bardzo lubi takie bijatyki 2D.

Ja swojego Pegasusa (szaraka) jak już wspominałem też biorę, więc będzie ich już ogólnie kilka by pograć.

Natomiast co do Atarki to mogę również i Ją ze sobą zabrać - mógłbym Wam jakieś demka pokazać (mam rozszerzenie 1MB to Numena byście skosztowali) aczkolwiek nie chciałbym by się okazało, że na tyle "odbiegniemy od tematu", że zaczniemy tam w CS'a grać na kompach ;-)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.