Marca 28, 2024, 20:06:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: sprzęt  (Przeczytany 15485 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #40 : Czerwca 17, 2009, 12:11:18 »

Capcom wrzucony, Wipeout dodany do kolejki w torrencie Wink
Zapisane

leszek
Gość
« Odpowiedz #41 : Czerwca 19, 2009, 15:07:36 »

Panowie, to jak wygląda sprawa sprzętu. Proponuję zrobić listę potrzebnych rzeczy i osoby za to odpowiedzialne,żebyśmy się z czymś za późno nie obudzili.
Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #42 : Czerwca 19, 2009, 17:55:08 »

No mi też o to samo chodziło... Jak sam się nie zatroszczysz to nikt tego nie zrobi  Wink Oto lista, będę edytować jakby co.

Ignus:
- PS2 z całym wyposażeniem, razem z dyskiem twardym i grami
- laptop

spazz4
- przedłużacz
- laptop
- famiklony
- sprzęt do napraw

MWK
- przedłużacz
- telewizor
- Pegasus razem z grami
- Atarynka (ja ci dam nie zabrać!) MWK edit:: OK zabiorę :-)
- może rzutnik

Senshu
- famicom av z jednym padem + gry
- lcd 22" (lub 19" ) + xrgb2
- listwa/przedluzacz

offoonek
- Nes (PAL) z 4scorem i 4 padami + gry
- SNES (PAL) 2 pady + gierki
- jakies zasilacze, kable, eurozlacza


Jak ktoś chce się dopisać to pisać tutaj albo na pw.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2009, 15:53:34 wysłane przez MWK » Zapisane

spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #43 : Czerwca 19, 2009, 18:23:22 »

Przedłużka, laptop z nagrywarką i tunerem TV, gry, famiklony, sprzęt do drobnych napraw.
Zapisane

MWK
Gość
« Odpowiedz #44 : Czerwca 19, 2009, 18:50:44 »

Przedłużka, TV, Pegasus + gry, Atari + SIO2SD. (do uzgodnienia kwestia rzutnika, którego może uda mi się zapożyczyć z uczelni jeżeli by nie było innej opcji)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2009, 15:52:24 wysłane przez MWK » Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #45 : Czerwca 19, 2009, 19:00:58 »

- famicom av z jednym padem + gry (malutko mam, bedziecie musieli poratowac Sad );
- lcd 22" (lub 19" zalezy czy 22" sie do walizki zmiesci) + xrgb2;
- listwa/przedluzacz;
Zapisane
offoonek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Gauabunga


« Odpowiedz #46 : Czerwca 19, 2009, 20:36:43 »

to ode mnie bedzie:
- Nes (PAL) z 4scorem i 4 padami + gry (troche tego jest)
- SNES (PAL) 2 pady + gierki (tez kilka bedzie)
- jakies zasilacze, kable, eurozlacza

Panowie jak kto ma zabierzcie gry NESowe, SNESowe i Pegazowe na podmianke czy do spylenia to sobie małą giełdę urządzimy  naughty
 
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #47 : Czerwca 19, 2009, 23:45:05 »

- przedwzmacniacz
- kable do fonii
- jak będzie trzeba to wzmachol i kolumny (potrzebny bedzie transport)
- willem ?
- standartowo pewnie famicom + gry jakies
- ew jakies niespodzianki
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #48 : Czerwca 20, 2009, 04:40:55 »

-Sega (portale,można podłączyć pod tv)
-N 64 + 4 gry
-Jakieś gry na famiklona(ok 20)
-ok 10 gier na ps 1 ,i ok 5 na ps2
ps.bierze ktoś ps 3?
Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #49 : Czerwca 22, 2009, 10:26:04 »

- TV
- NES + pady i gry
- SNES ntsc usa + pady + gry
- commodore 64 (?)

edit:: Sorki, masz rację, od nadmiaru głowa nas nie rozboli, bierz co się da :>

Myślisz, że jeden NES obsłuży tyle osób ;>  ?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2009, 16:56:03 wysłane przez MWK » Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #50 : Czerwca 28, 2009, 17:58:15 »

Jak ktoś ma/może to niech zabierze też jednego Pegasusa IQ-502.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #51 : Czerwca 28, 2009, 18:59:31 »

Ja mogę, ale mój jest lekko rozklekotany (gniazdko od zasilacza nie bardzo chce łączyć) i trzeba by go podładować. Tylko ktoś musiałby pady zabrać ^^
Zapisane

MWK
Gość
« Odpowiedz #52 : Czerwca 28, 2009, 19:05:09 »

OK, zabierz, to się mu przy okazji przegląd techniczny zrobi ;-)


edit:: Świetnie DAF, też przytaszcz.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2009, 22:34:23 wysłane przez MWK » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #53 : Czerwca 28, 2009, 21:41:55 »

też mogę zabrać pięćsetkę dwójkę.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #54 : Czerwca 29, 2009, 00:30:22 »

ja przywiozę pady, które właściwie należą już do Klaudka
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #55 : Czerwca 29, 2009, 00:59:40 »

Kilka słów na temat okablowania jakiego będziemy potrzebować by podłączyć nagłośnienie, wyszczególniłem wszystko co będzie nam absolutnie niezbędne. I tutaj prośba do MWK, przeczytaj dokładnie i jeżeli czegoś nie masz to napisz - będziemy musieli kupić.

3 kable TR/RCA (z jednej strony wtyczka duzy jack mono, z drugiej chinch), dobrze żeby były jednakowej długości, te kable są dla nas najistotniejsze bo będą służyc do połączenia wzmaka z mikserem, dodatkowo trzeci kabel będzie służyc do podłączenia dzwięku z konsoli. Mam pełno takich kabli, ale wszystkie są krótsze niz 1,5m Potrzebujemy minimum 2 metrowe

2 przejsciowki RCA/TR na kablu (z jednej strony GNIAZDO chinch, z drugiej wtyczka duzy jack) również bardzo ważne, dzięki nim podłącze gameboya i zagram chiptuny Tongue dzięki nim także będzie można podłączyć fonie przez chinch do wejścia mono.

2,3 kable "uniwersalne do kompa" czyli z jednej strony mały jack stereo z drugiej 2 chinche, minimum 1,5metra długości, jeden posiadam, ale przydadzą się jeszcze ze 2 albo 3 sztuki. Dobrze gdyby to były solidne i grube kable.

Kabel głośnikowy (sam przewód, bez wtyczek). Potrzebujemy ze 20 metrow dowolnego kabla głośnikowego, najlepiej grubości 1mm (moje kolumny mają wejscia dwubolcowe, a do tych wtyczek ciężko podłączyć grubsze kable). Potrzebujemy tak dużo kabla poniewaz druga para kolumn idzie na tył w systemie quasi quadro. Jeżeli chcemy podłączyć drugie nagłośnienie to nawet ze 25 metrow kabla będziemy potrzebować.

WAŻNE: Bardzo istotne jest żeby wszystkie wtyczki typu duzy jack były dobrej jakości, nie mogą to byc najtansze wtyczki z bazaru bo istnieje ryzyko katastrofy polegającej na tym że kawałek wtyczki zostanie w środku miksera, tak więc potrzebne są nam solidne wtyczki w grubych obudowach w cenie 3-5zł za sztukę. Jeżeli macie takie to koniecznie weźcie, jeżeli nie to trzeba będzie kupić. Wtyczki chinch też nie mogą być tanie i byle jakie bo jest ryzyko że nie będą dobrze stykać albo porysują gniazda, idealne będą wtyczki nakamichi/profigold za 5 zł szt.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2009, 11:33:17 wysłane przez aboabo » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
MWK
Gość
« Odpowiedz #56 : Czerwca 30, 2009, 18:09:07 »

aboabo, przewaliłem całe swoje "magiczne" pudło i szczerze to Ci powiem tak - weź po prostu kup wszystko co Ci trzeba tudzież czego będzisz potrzebował aby fabryka grała natomiast w kwestii finansów rozliczymy się na zlocie (gdzie jeżeli chcesz to możemy również wszystko polutować) i już.

Niemniej odnośnie samych kabli/przewodów jako takich to

http://www.vulomedia.com/images/53694IMG_0002.jpg

http://www.vulomedia.com/images/99013IMG_0003.jpg

tego grubszego (co kiedyś używałem z moimi głośnikami i był luz) mam z 10m natomiast z cienkim bieda.

edit:: vulomedia sczezła...

edit:: A potrzebny nam qudro (czy coś na ten styl)? Nie wystarczą dwie wzmocnione paczki z przodu i gramy? Naturalnie przystaję na to co uważasz za najstosowniejsze, widzę, iż masz doświadczenie w tej dziedzinie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2010, 03:00:55 wysłane przez MWK » Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #57 : Lipca 02, 2009, 00:54:06 »

Cytuj
A potrzebny nam qudro (czy coś na ten styl)? Nie wystarczą dwie wzmocnione paczki z przodu i gramy? Naturalnie przystaję na to co uważasz za najstosowniejsze, widzę, iż masz doświadczenie w tej dziedzinie.

 A wiesz jakie fajne jest quasi quadro? Zapewne nie wiesz, dlatego myślę że będzie to niezła atrakcja, o ile tylko uda nam się rozstawic paczki w odpowiedni sposob (moze byc problem z umiejscowieniem ich na odpowiedniej wysokosci). Co do lutowania to nie mamy wyjscia, trzeba bedzie lutowac na zlocie. 10tego dostaję wypłatę dopiero, mam nadzieje ze dojdzie ten przelew w piątek bo inaczej będzie DUPA BLADA, a nie nagłośnienie.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #58 : Lipca 02, 2009, 06:23:03 »

aboabo, podeślij mi na PW informacje jaki typ kabla i ile metrów to kupie u siebie ja już po wypłacie  Cool
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #59 : Lipca 02, 2009, 10:35:11 »

albo ja założę za te kable...

mój sprzęt który przywiozę do remizy:

- NES, 4 pady (four score), nes advantage, gry
- Atari 2600, jeden pad (drugi nie do końca działa), gry
- SNES, 2 pady (Senshu nie zapomnij!:) ), gry
- Master System, 1 pad, gry
- Mega Drive, 2 pady, gry
- Nintendo 64, jeden pad, Okaryna czasu
- Dreamcast z pistoletami i THE HOUSE OF THE DEAD 2 YEAH
i spis gier na wszystko od SMD w górę -> http://www.swapzilla.eu/user/oldschool_dziad/at=3#atlist

no. ale chyba nie warto wszystkiego brać, bo nie będziemy korzystać... tzn. z Mega Drive i Nintendo 64 chyba nie? Niby mam najbliżej i mogę wziąć wszystko, ale po co mam zagracać teren
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.