Marca 28, 2024, 18:30:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
Autor Wątek: sprzęt  (Przeczytany 15483 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #60 : Lipca 02, 2009, 10:52:16 »

Wiesz co, makarona z pistoletami i HOD2 możesz zabrać bo to fajna zabawa jest, tylko nie wiem czy będzie dostępny w miare duży TV, żeby się komfortowo grało  Wink
Zapisane

Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #61 : Lipca 02, 2009, 11:09:07 »

Panowie, a ile mamy potwierdzonych telewizorow na zlot ?

@Oldschoolowy dziad - spoko, padziki będą Smile Moge tez przytargac copiera + stacje fdd na usb. Masz przerobionego snesika ?
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2009, 11:12:08 wysłane przez Senshu » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #62 : Lipca 02, 2009, 12:55:21 »

z 5, w tym jeden 14cali, więc lipa. kolejny taki może załatwić Ryan... grunt że będą. pytam po znajomych o te telewizory od pewnego czasu, ale tylko dwóch może będzie mogło. nieustanę!  heh
niezapominajmy o rzutniku crazy.

Senshu, nie przerobiony jest. ale ew. można go na miejscu przerobić i bez górnej pokrywy grać.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #63 : Lipca 04, 2009, 03:02:51 »

albo ja założę za te kable...

To szykuj hajs, w niedziele jedziemy po wtyczki.

Cytat: spazz4
aboabo, podeślij mi na PW informacje jaki typ kabla i ile metrów to kupie u siebie ja już po wypłacie  Cool
Zwykły kabel głośnikowy, nie ma sensu żebyś kupował bo ktoś na pewno taki ma i może zabrać ze sobą. Przód musimy podłączyć kablem nie grubszym niż 1,5mm przekroju żyły, bo taki tylko wejdzie do wtyku głośnikowego typu din (dwa bolce), natomiast tył podłączymy byle czym, ważne tylko żeby ten kabel był długi i miał dwie żyły.

Jeżeli się okaże że tylko ja postarałem się o nagłośnienie to się wkurwię. Jak już wspominałem moj sprzęt jest zabytkowy i nie wytrzyma dawania po pizdzie, jeżeli chcecie słuchać głośno muzyki to niestety wam nie pozwolę na to.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #64 : Lipca 04, 2009, 10:55:48 »

Jeżeli się okaże że tylko ja postarałem się o nagłośnienie to się wkurwię. Jak już wspominałem moj sprzęt jest zabytkowy i nie wytrzyma dawania po pizdzie, jeżeli chcecie słuchać głośno muzyki to niestety wam nie pozwolę na to.

to nie lepiej aby kto inny wziął głośniki albo nawet żebyśmy wypożyczyli? kumpel ma te Unitry o których wcześniej pisałem, ale parametry może podać dopiero w poniedziałek.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #65 : Lipca 04, 2009, 16:22:47 »

Czy na miejscu będzie jakaś lodówka? Weźcie także myszkę do laptopa, koniecznie.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
MWK
Gość
« Odpowiedz #66 : Lipca 04, 2009, 19:19:28 »

Jest lodówka ale jaka to musi konkretnie Dziadek napisać.

No to nic aboabo, wydrę od rodziców z pokoju wieżę ze subwooferem i nara, nie będziesz musiał się martwić o swój sprzęt... no chyba, że Ci koledzy Dziadka od unitr/estradówek coś będą jednak mieli do zaoferowania.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #67 : Lipca 04, 2009, 21:57:37 »

Nie wiem jak duża lodówka, stawiam że jakaś większa, wszak w tym miejscu niemal co tydzień odbywają się wesela.

to ja już autentycznie nie wiem jak z tym nagłośnieniem. Unitry ze wzmacniaczem wiem że mają walnięty jeden głośnik, ale gra, estradówki musielibyśmy jednak wynająć za 200 zeta + gościu który sprzętem by się zajmował siedziałby z nami. O ile jeszcze byłyby dostępne na nasz termin.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #68 : Lipca 05, 2009, 00:29:44 »

MWK zostaw tą wieżę, pomożesz mi przytargać moje paczki (o ile znajdzie się miejsce). Oldschoolowy Dziadzie, unitry z walniętym glośnikiem w zupełności wystarczą jako awaryjny klamot, jeśli tylko możesz to zabierz je ze sobą.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
MWK
Gość
« Odpowiedz #69 : Lipca 05, 2009, 14:27:25 »

Piątek koło południa zaplanowaliśmy termin przybycia ekipy rzeszowsko-nowosądeckiej, pewnie będzie obsówa ale telefony mamy wszyscy więc się możemy telefomunikować. Przyjedziemy, rozładujemy się i jestem do Waszej dyspozycji - podkreślam jedynie, że nie będę sam jeździł po Warszawie (zgubię się i w najlepszym razie spowoduje gdzieś jakiś wypadek) dlatego bardzo bym prosił o asyste kogoś, kto bardzo dobrze zna Warszawe :-)


Apel do posiadacza przejściówki Pegasus/Famicom -> NES, bardzo proszę o zabranie jednej na zlot, może się przydać.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #70 : Lipca 05, 2009, 14:39:58 »

że nie będę sam jeździł po Warszawie (zgubię się i w najlepszym razie spowoduje gdzieś jakiś wypadek) dlatego bardzo bym prosił o asyste kogoś, kto bardzo dobrze zna Warszawe :-)
Przyjade po Ciebie do centrum, czy gdzie tam bedziesz chciał.
Apel do posiadacza przejściówki Pegasus/Famicom -> NES, bardzo proszę o zabranie jednej na zlot, może się przydać.
Nie boj, odłożyłem :-)
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2009, 14:52:17 wysłane przez aboabo » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
MWK
Gość
« Odpowiedz #71 : Lipca 05, 2009, 14:59:46 »

aboabo, mi chodziło o przejście z Fami na NES!

To co ja szukałem, potrzebowałem by kupić to odwrotna sprawa z NES na Pegaza - to u Ciebie zarezerwowałem :-)




że nie będę sam jeździł po Warszawie (zgubię się i w najlepszym razie spowoduje gdzieś jakiś wypadek) dlatego bardzo bym prosił o asyste kogoś, kto bardzo dobrze zna Warszawe :-)

Przyjade po Ciebie do centrum, czy gdzie tam bedziesz chciał.


yyy... nie kumam wogóle, co ma jedno do drugiego ?
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #72 : Lipca 05, 2009, 15:31:57 »

Pomoże Ci dojechać do remizy, pilotować Cie będzie. Po wczorajszym tłumaczeniu trafi Wink
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #73 : Lipca 05, 2009, 15:57:11 »

Ale to luz jest - przy pomocy googli tak sobię trase dobiorę aby ominąć centrum.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #74 : Lipca 06, 2009, 00:20:03 »

Apel do wszystkich : 1. zgrajcie na jakieś nośniki (cd/dvd lub pendrive) ulubioną muzykę z minionych dekad.
2. ma ktoś tę kuchenkę elektryczną? sporo by ułatwiła... moja pożyczona wujkowi co się teraz remontuje, więc raczej nie wyciągnę... do przygotowywania żarcia kupię/pożyczę (raczej to pierwsze) jakiegoś grilla, ale kurcze kuchenka jest bardzo pomocna.

Ogólnie zakładam za pieniądze zlotowe ze swoich aby kupić : grilla (+węgli, podpałek); jednorazowe ceraty, talerze, szklanki; okablowania do głośników; ew. transportu telewizorów i nagłośnienia. Jak na razie tyle. Wszystko oczywiście spiszę i postaram się uwiarygodnić paragonami jakimiś
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #75 : Lipca 06, 2009, 10:01:27 »

Nie bede w stanie przytargac żadnego lcd ze soba Sad moge jednak przywiexc vga box, wtedy wystarczy ze ktos skoluje monitor (lcd lub crt) z wejsciem vga i bedzie kolejne stanowisko do gry. Sorry, ale sam nie wiem jak ja sie teraz zabiore z jedna łapą...
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #76 : Lipca 06, 2009, 10:56:23 »

weź vga box, przyda się bardzo!
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #77 : Lipca 06, 2009, 14:07:02 »

Ja się będę tłukł busem z Zamościa więc wiele sprzętu nie mogę wziąć. Lista tego co zabieram:
1x IQ502 z jednym padem
2x zasilacz
1x listwa przeciwprzepięciowa (ponoć będą potrzebne)
1x przejścióka do Pegaza na carty NESowe
?x jakieś gry

mogę zabrać też mt-777dx jeśli jest taka potrzeba
Zapisane

Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #78 : Lipca 08, 2009, 22:15:34 »

Jakąś oldschoolową muzyczkę wezmę (utworki grane na C64, grooveboxach i sythpop), listwy zasilające i dość długi przedłużacz, oraz pady do NES'a, moją jedyną gierkę Galaxy 5000, KoF'a na PS2, no i moje wynalazki.
Jeśli ktoś ma to niech weźmie MSSIAH'a / PROPHET'a 64 - bardzo chętnie bym zobaczył jak się na tym tworzy muzyczkę.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2009, 22:17:10 wysłane przez Nielogiczny » Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #79 : Lipca 09, 2009, 01:15:11 »

Nielogiczny, no i zapomniałeś napisać o rzeczy najważniejszej, którą bez żadnego gadania zabierasz - Twój N-projekt PCNES !


edit:: OK! Mamy rzutnik, załatwiony za drobną "łapówkę" od doktorka :> NO TO JEDZIEMY !!!
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2009, 12:31:14 wysłane przez MWK » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 19 zapytaniami.