Marca 28, 2024, 11:07:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19
  Drukuj  
Autor Wątek: Anime / Manga  (Przeczytany 69260 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #120 : Kwietnia 02, 2014, 19:33:27 »

Monologu ciąg dalszy Cheesy

Właśnie skończyłem czytać Chobits, nie potrafię zrozumieć dlaczego tyle zwlekałem z tym (3 miesiące leżało po zakupie). Na prawdę świetna manga, zrozumiałem co ludzie widzą w Clampie Smile

BTW 3 kinówka Madoki jest już dostepna w BD full hd z napisami.
Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #121 : Kwietnia 02, 2014, 20:31:38 »

skończyłem oglądać obecnie emitowane serie, czyli Kill la Kill i Space Dandy. Korwin la Krul bardzo dobre, choć mało odkrywcze, ale yuri randeczka w finale zawsze na propsie (8/10). Dandy też mi się bardzo podobał, ale wstrzymam się z oceną do następnego sezonu, który już w lipcu! twórcy Bebopa nie zawiedli.

a teraz nadrabiam Shingeki no Kyojin, które gównem jest.
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #122 : Kwietnia 02, 2014, 23:08:12 »

a teraz nadrabiam Shingeki no Kyojin, które gównem jest.

Bo jest! Swój chłop! ale Madoka nadal słabsza

A teraz zaopatrzam się w Madokowy film numer trzy!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2014, 16:02:42 wysłane przez Dred » Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
retRoben
Gość
« Odpowiedz #123 : Kwietnia 03, 2014, 12:10:19 »

Kill la Kill pieniądz wiadomo.
Ciekawe czy Gainax nie dziadziusiuje z 2 sezonem PSwG.
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #124 : Kwietnia 03, 2014, 14:57:26 »

Dobra, obejrzałem trzeci film Madoki i moje oczekiwania zostały wynagrodzone... z poważną nadwyżką. IMO coś niesamowitego, SHAFT przeszedł samego siebie, wszystko stoi na najwyższym poziomie - zaczynając od animacji, grafiki, kończąc na muzyce i dość mocno poplątanej fabule.

Jeśli chodzi o walki, to chyba ostatnie tak dobre wrażenie na mnie zrobiła druga kinówka Nanohy. Jak ktoś nie boi się spoilera czy po prostu chce zobaczyć niestety krótką, ale bardzo dobrą walkę  zapraszam do linka na dole. Moje Madotardowe życie nie będzie już nigdy takie samo po tym filmie...

Czekam na OST. Ciekawe kiedy będzie można dorwać całą trylogie w europie/polsce. Nie obraziłbym się na edycje DVD, bo czytnika BR nie mam.

https://www.youtube.com/watch?v=jURnqQLMNvk

PS. Ten film ma najlepsze sceny transformacji w mahou shoujo, nigdzie nie widziałem czegoś tak ładnego, bo każde MS takie sceny ma praktycznie takie samo...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2014, 15:00:12 wysłane przez Kaplitov » Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #125 : Kwietnia 03, 2014, 20:32:47 »

A dla mnie wygrało Nagi No Asukara z tego (i poprzedniego) sezonu (jesien/zima). Świetna opowieść, jadna z lepszych serii jakie widziałem.  Sakura Trick, na poczatku mnie niesamowicie drażniło, ale potem... w sumie mój pierwszy tytuł yuri, 100% fanservice, dobre na wyluzowanie było Cheesy Wake Up Girls - nic specjalnego ale oglądało się przyjemnie. Sekai Seifuku - początek był świetny, później coraz gorzej. Mahou Sensou - w sumie nie wiem co o tym myśleć. Nic specjalnego, krecha... postacie ładne, ale tła katastrofalne.
Największa porażką tego sezonu a jednocześnie najgorszym anime pod każdym względem jakie widziałem był Witch Craft Works, stopnia debilizmu nie da się słowami opisać. Kill la Kill rzuciłem niemal natychmiast, totalnie nie mój klimat. A jeszcze był 2 sezon chuunibyou demo koi ga shitai (ren). Pierwszy był świetny, ale teraz KyoAni zmaścili sprawę po całości. Graficznie oczywiście pięknie, jak zwykle, ale wynudziłem się bardzo, szkoda.

BTW właśnie skończyłem oglądać także Chaos;Head (parę dni temu) i nie rozumiem hejtu na tę serię. Jak dal mnie było bardzo dobre. A dziś z racji wolnego dnia obejrzałem całą serię Robotics;Notes, które tez mi się bardzo podobało. Oparte głównie o dialogi, z mechami i walkami to ma bardzo mało wspólnego (całe szczęście). Te 2 serie oglądałem dopiero teraz bo opis na MAL-u mnie zmylił. Tam było napisane, że były to alternative story dla Steins;Gate, co jest bzdurą. Wszystkie 3 serie dzieją się w tym samym świecie, bardzo podobały mi się wzajemne nawiązania.

A co do Tytanów. Tak, to jest kupa. Najbardziej 'overhyped' seria jaką znam (z tych krótkich bo tasiemce to prawie/wszystkie są overhyped).
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2014, 20:41:24 wysłane przez rascal » Zapisane

Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #126 : Kwietnia 03, 2014, 21:34:48 »

Z powodów prywatno osobistych (XD) nie miałem czasu na ten sezon bajek, ale pozaczynałem kilka i powoli je kończę. Dzisiaj skończyłem Kill la Kill - dalej nie tak dobre jak TTGL, ale niezły kawał anime. Sakura Trick pokochałem od razu, lubie yuri (ale bardziej doujiny, Madoka x Homura i Kyoko x Sayaka moje faworyty :3) no i wyluzować się przy tym nie problem. Nagi no Asukara rzeczywiście niezłe było, chyba wiszę na 20 epku, nadrobię pewnie dzisiaj/jutro. Chuu, widziałem 4 epki i osobiście uważam że przez te cztery epizody mi się podobało. Zobaczę co dalej. Powoli wracam ze zmarłych i wracam do animu/mango, choć wątpię że dam radę oglądać tak jak kiedyś (dochodziłem do 30 epków dziennie XD).
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #127 : Kwietnia 03, 2014, 21:50:52 »

30 odcinków dziennie? Toż to profanacja ;P Ja zawsze sobie dawkowałem, szczególnie przy ulubionej serii, 2 - 3 odcinki pod rząd maksymalnie. Rozciągając w czasie bardziej się wydarzenia utrwalają niż przy 30 odcinkowej bombie. Od kilku miesięcy oglądam OMG! TV po kilka odcinków od czasu do czasu. Yattamana ze dwa lata już ciągnę, ostatnio z częstotliwością jeden odcinek na parę miesięcy Cheesy Ale jak mnie jakaś seria wciągnie to staram się nie robić aż tak długich przerw. Aktualnie oglądam Star Wars (po raz pierwszy w życiu) więc na anime na razie brak czasu.
Zapisane

Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #128 : Kwietnia 03, 2014, 22:46:42 »

Jaka tam profanacja, po prostu wciągające było. Mój rekord to gdzieś 42... ale to był okres totalnego nolifienia Wink

No i kiedyś oglądałem po dwie serie jednocześnie, plus jakieś z 10 tytułów wychodzących. Trochę tego wszystkiego było, teraz mam zamiar oglądac 4 - 6 epków dziennie. Dobra dawka, a i czasu duże nie zabiera jakoś.
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #129 : Kwietnia 04, 2014, 13:27:50 »

Dobra, obejrzałem trzeci film Madoki i moje oczekiwania zostały wynagrodzone... z poważną nadwyżką. IMO coś niesamowitego, SHAFT przeszedł samego siebie, wszystko stoi na najwyższym poziomie - zaczynając od animacji, grafiki, kończąc na muzyce i dość mocno poplątanej fabule.

O tak, film świetnym ale z tym artyzmem trochę przesadzone jak dla mnie.
BTW, po napisach koncowych jest ruskie "Koniec" i nawet czeskie "Konec", a polskiego nie ma :/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2014, 13:34:08 wysłane przez rascal » Zapisane

Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #130 : Kwietnia 04, 2014, 14:41:57 »

Powiedziałbym, że z tym artyzmem jednak nie przesadzili - taki klimat serii i tytułu po prostu Smile

Hahaha, poczekaj na polskie suby, na pewno wtedy będziesz mieć napis "koniec" Wink
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #131 : Kwietnia 04, 2014, 20:26:41 »

W serialu aż tak nie przesadzali z tym Wink tutaj 90% filmu było takie, serial byl lepiej wyważony. Choć może tak zamierzali twórcy, nie wiem, to jest jedyna rzecz do której mogę się przyczepić jeśli chodzi o ten tytuł Tongue
Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #132 : Kwietnia 10, 2014, 15:59:54 »

http://sgcafe.com/2014/04/sega-hard-girls-gets-anime/

fani Segi gotowi na wybór nowej waifu? :3
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #133 : Kwietnia 10, 2014, 17:58:46 »

Jak tak patrzę na to co się ostatnio odpie%!%la, to powoli mam dość tych klimatów. Wszędzie jest to wszędobylskie moe/kawaii (kyaaa~wai!). Czasami się nie dziwę, że mangozj^&bów biorą za poedofilów i zwyrodnialców XD
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Banan
Gość
« Odpowiedz #134 : Kwietnia 10, 2014, 20:37:03 »

mam dwóch kumpli, jeden ma 34 lata, a jego dziewczyna 19 (XD), a drugi otwarcie mówi, że preferuje nieletnie w wieku 12-17, choć obecnie wiązał się wyłącznie z kobietami w swoim wieku. XD
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #135 : Kwietnia 10, 2014, 20:58:41 »

Karykaturalnie musi to wyglądać... xD


PS. W obecnym sezonie (chyba!) warto oglądać no life - no games. Zapowiada się całkiem okej, mam nadzieję że nie będzie tak shitowy jak SaO.
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Banan
Gość
« Odpowiedz #136 : Kwietnia 10, 2014, 21:07:34 »

Nie wiem, ja oglądam jedynie Niezwykłe Wojaże Kuby Kujawiaka. No i i chyba dla beki oglądać będę Mahoukę, bo zapowiada się, że będą fajne incestowe doujiny z tego :3
Cytuj
Karykaturalnie musi to wyglądać... xD
zwłaszcza, że jego dziwczyna to bbw. xD
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #137 : Kwietnia 10, 2014, 21:29:07 »

No obecny sezon IMO zapowiada się dość słabo. Poza Mushishi i no life - no games nic mnie jakoś mocniej nie zaciekawiło. Sprawdzę jeszcze Black Bullet...
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Banan
Gość
« Odpowiedz #138 : Kwietnia 10, 2014, 22:16:28 »

oglądaj JoJo, pierwszy odcinek obejrzałem niedawno ósmy raz i nadal jest zajebisty
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #139 : Kwietnia 10, 2014, 22:39:13 »

Ostatnio skończyłem AMG TV. Szkoda, że pod koniec pojawił się motyw "straszny potwór, który wszystko rozwala a potem go pokonują i na końcu wszyscy się cieszą". Za to odcinki specjalne DVD, czyli 25 i 26 były świetne. Chibi Urd jest słodka ale dorosła Skuld... HNNGGG!
Zapisane

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.