Marca 28, 2024, 19:44:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19
  Drukuj  
Autor Wątek: Anime / Manga  (Przeczytany 69272 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #180 : Lipca 29, 2014, 12:57:42 »

Jeśli chwalimy się figurkami, to moje można zobaczyć na moim profilu MALowskim:
http://myanimelist.net/profile/rsc-pl

OK zobacze potem

A co do sprawy Rayeartha z Clampa, dowiedziałem sie że to jednak wilk, uf

Co do Tsubasa Chronicle to planuje "złagodzić" te historie w moim fanfiku, jak Clamp sie to nie spodoba to dam tym panią widok pingasa mojego fanfikowego przybranego taty (klona Bardocka)

Wracając od TC to pewnie 4Kids zmienili by końcówke, smutna jakoś
Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #181 : Lipca 29, 2014, 15:20:14 »

Wszystkim zalecę anime Blame!. Oczekuję rzetelnych opinii Cheesy
Zapisane

Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #182 : Lipca 29, 2014, 16:19:24 »


<.<
>.>

Death Note to najlepsze anime jakie kiedykolwiek powstało!

*hides*
Zapisane
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #183 : Lipca 29, 2014, 17:16:56 »

Moja opinia o Death Note (choc domyślam się że ten post to ironia, to może ktoś będzie chciał przeczytać co o tym myślę i całym kulcie tego tytułu):
http://www.filmweb.pl/serial/Notatnik+%C5%9Bmierci-2006-349326/discussion/anime+sk%C5%82ada+si%C4%99+z+2+cz%C4%99%C5%9Bci...,2476988
rascal0pl.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2014, 17:25:31 wysłane przez rascal » Zapisane

1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #184 : Lipca 29, 2014, 17:18:05 »

horror mononoke >death note
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #185 : Lipca 29, 2014, 19:00:10 »

horror mononoke >death note

Bardzo interesujące anime, świetnie mi się oglądało, ciekawa fabuła nawiązująca do japońskich legend, ciekawy sposób animacji przypominający drzeworyty. Obejrzałem z ciekawości po seansie "Ayakashi, Japanese Classic Horror" (który również zresztą polecam temu, kto chce obejrzeć Mononoke).
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #186 : Lipca 29, 2014, 19:10:23 »


<.<
>.>

Death Note to najlepsze anime jakie kiedykolwiek powstało!

*hides*

Jak dobrze rozumiem, koleś wpisuje "imiona" i osoby giną? To bardziej nieprawdopodobne niż jak w Sailor Moon istoty wracają do życia

Nie widziałem nigdy DN, ale ponoć w ang. wersji tego potwora (Rayuk czy jakoś tam) gra Vegeta Tongue
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2014, 21:02:03 wysłane przez BH ouji » Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
Gloryfikator
gloryfikuje
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 175



« Odpowiedz #187 : Lipca 29, 2014, 20:21:42 »

Nie widziałem nigdy DN alep onoć w ang. wersji tego potwora (Rayuk czy jakoś tam) gra Vegeta Tongue
Owszem, grał go Brian Drummond. Dowiedziałem się o tym przy okazji gdy odkryłem, że grał również Gorgutza z DoW: Dark Crusade.
Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #188 : Sierpnia 08, 2014, 23:02:56 »

Cytuj
Czepiasz się gokukoku i postaci, a chwalisz tak bezpłciowe gówno jak NGNL,
>bezpłciowego
Od razu wyczuwalny, charakterystyczny klimat.
Cytuj
tam wszystkie postacie były totalnym dnem.
ciekawie rozplanowane, logicznie rozwijane osobowości głównych bohaterów. nadal jestem ciekaw, jakby po wydarzeniach z anime funkcjonowali in real life.
Cytuj
Czepiasz się gokukoku i postaci, a chwalisz tak bezpłciowe gówno jak NGNL, tam wszystkie postacie były totalnym dnem. Humor na poizomie podstawówki, nawet niżej, takiego debilizmu nie widziałem jeszcze NIGDZIE!
nie, no bo Twoje totalnie z dupy i nie potrzebne ecchi scenki z Brumhildy były całkowicie smaczne.
Cytuj
Fabuła? No prosze cię. Kilka frakcji, gdzie człowiek oczywiście ten najsłabszy, pod przywódcem idioty-nerda, który boi się wyjść z pokoju albo odejść od loli-siostry na kilka metrów.
główny bohater udowadnia, że w zupełnie innym environmencie, który nie ma za wiele wspólnego z realnym światem, jest w stanie zdziałać wiele, a nawet podbić ów świat.

Bratersko-siostrzana więź, która jest w stanie powstrzymać największe przeciwności losu.
Cytuj
Wymyśla zajebistą karę, dla osoby z która wygrał! Prowadzi ją przez miasto jako psa na smyczy
element humorystyczny, also wynikający de facto z zaparczywości Stephie i jednocześnie ładnie eksploatujący jej charakter.
Cytuj
Że nie wspomnę o tych pożal się Boże grach. Pseudo inteligentna papka. Szczyt komercji i syfu. No i ta kreska, ja pierdziu
to teraz kolega idzie zapierdalać i zaczyna czytać od deski do deski wszystkie story arki JoJo's Bizarre Adventure, albo chociaż pierwszą serię telewizyjną.

bo nie zauważył, że owe gry i rozgrywki są jednym wielkim nawiązaniem do JoJo (z resztą jest ich więcej: "Wryyyyy!", fabulous pozowanie głównych bohaterów, "Kingu Kurimzon!" i parę innych
Cytuj
Chyba pomyliłeś fakty, a jak już to nie była Kuroneko. I to naprawdę nie było takie dziwne, żwawszy na to,że ich życie mogło się w każdej chili skończyć.
a kolega nie zauważył przecinka w mojej wypowiedzi, oraz faktu, że opisuję dwie zupełnie inne sytuacje.
Cytuj
Ty tak na serio? ROTFL, albo nie oglądałeś w ogolę tej serii może ? Ja pierdziele, przecież było to powtarzane kilkukrotnie co się stało, że ma możliwość ją widzieć (w mandze chyba tylko raz)
tak, ma schizofrenię. tylko on może ją widzieć, co świadczy o urojeniach. z resztą, jego rozchwianie emocjonalne może świadczyć o wielu innych zaburzeniach emocjonalnych u Murakamiego.
Cytuj
Nie wydaje mi się, po prostu twórca nie jest kim, kto preferuje hepi endy. Z resztą końcówka anime jest zupełnie inna niż manga, do tego manga ciągnie tę historię dużo dalej (obecnie jest 110 roździałów, a anime urwało się w okolicy gdzieś 80 i poszło swoją ścieżką, która nie była tak dobra jak w mandze, ale i tak było ok)
no nieeee, to był całkowicie zamierzony efekt. cała ta seria obraca się wokół tak na prawdę ich związku. więc logicznym by było, aby to jakoś rozwinął. a Okamoto po prostu stwierdził "o, jebnę jej reseta pamięci, żeby jeszcze nagryzdolić parę chapterków o tym, bo hehe tak będzie fajniej. (protip: nie jest)
Cytuj
Oprócz tego, że były eksperymenty na ludziach, ten tytuł nie ma nic wspólnego z EL.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1. moe dziewczynki z supermocami zdolnymi rozp***olić całą planetę
2. uciekają z laboratorium
3. ściga je tajna organizacja
4. wplątują w intrygę osobę nie posiadającą super mocy
5. dziewczynki mają problem z normalnym funkcjonowaniem w społeczeństwie

no nie w ogóle, to nie ma nic wspólnego z Elfen Liedem. protip: jest jego fabularną kalką.
Cytuj
Wszystkie te argumenty są z dupy i mówią mi tylko jedno - nie oglądałaś całości, albo leciało to w tle.
nadal tak twierdzisz?


ja bym dał Brumhildzie 3/10, bo jednak lepsze od Elfen Lieda (2/10), poza tym nieźle się ubawiłem.
Cytuj
Ja po prostu nie wierzę w to co czytam (no tak może było lepsze niż NGNL, ale wszystko jest lepsze).
Fabuła tam jakas była w ogóle?
Logika była?
W zasadzie tam nic nie było, wszystko było bez sensu, nudne i przeciągane do granic możliwości (całośc by mogła spokojnie w 5 odcinkach się zamknąć).

najs łan, ale w tem sposób mnie nie baituj. nawet nie chce mi się na to odpowiadać, ale jak będziesz nalegał, to mogę Ci wytłumaczyć, dlaczego Akuma miała u mnie 8/10.

a co do fillerowania to się zgodzę, można to było skompilować w 10 odcinkach.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #189 : Sierpnia 09, 2014, 03:01:09 »

Tak sobie przeglądam ten ciekawy wątek i nie mogę cały czas uwierzyć, jak dużo na forum mamy krytyków filmowych/serialowych Wink A przecież chodzi tu tylko o to aby fajne anime obejrzeć, nie przejmując się tym czy to kalka, czy też coś nowatorskiego Tongue Nie każdy przecież docenić musi dobre anime [Kino no Tabi ; Usagi Drop ; Natsume Yuujinchou], i nie każdemu odpowiada oglądanie pięknie oprawionych w złotą ramkę gniotów [Shingeki no Kyojin ; Seikoku no Dragonar]. Po prostu każdy ma inny gust, a walka na bezsensowne argumenty nigdzie nie prowadzi, jedynie zabiera czas i miejsce na serwerze Tongue

Anime, manga, komiks, książka, kreskówka... - to wszystko ma tylko jeden cel... zabawić, rozśmieszyć, zasmucić, i wywołać wszystkie inne emocje, które wpłyną na nas, a jednocześnie w kulturze europejskiej, mają przekazać nam jakiś morał, co rzadko się zdarza w japońskich produkcjach - nie ma w nich bezpośrednio morału jak u nas [Bajki braci Grimm ; Fraszki Kochanowskiego ; oldsqlowe Dziady Mickiewicza ]. Zasada jest ta sama, chodzi o dobre i miłe spędzenie czasu Smile A jeżeli tego poszukujecie to mam dla was kilka anime, które mogę polecić Grin

Ao No Exorcist - Właśnie dzisiaj zakończyłem oglądać to anime, właśnie przed chwilą i mogę jedynie powiedzieć że jest dobre... nie jest złe, nie jest super, zwykły ciekawy shounen, ale po prostu jest dobre Smile Jeżeli ktoś lubi nieco fantastyki, przeplecionej z "intrygami" Watykanu, oraz demony  jako główne postacie - to polecam. A jak nie to może zaciekawią was inne anime poniżej Tongue

Detroit Metal City - stare ale jare anime, które warto sobie przypomnieć Smile Coś w klimatach naszego Qurka, hehe Cheesy Typowa komedia jak wiele innych ale tym razem głównymi bohaterami są członkowie zespołu death metalowego, a ich wokalistą jest zwykły przeciętny nastolatek, który na scenie zamienia się w prawdziwego demona. Typowe gagi, trochę już przestarzałe, ale jak komuś znudziło się oglądanie ciągle uczniowskiej dramy i szkolnego życia nastolatków i nastolatek z dużymi cyckami, to to jest odpowiednie anime dla was Wink

Sword Art Online - Bardzo dobre anime, choć niektórzy powiedzą że nie powala Tongue Wyobraźmy sobie że każdy z nas może wejść do świata gry, który do złudzenia przypomina normalny świat. Fajnie prawda? Ale będzie jeżeli zostaniesz uwięziony w tej grze, i jeżeli zginiesz to zginiesz też w prawdziwym świecie, a jedynym wyjściem z gry będzie jej przejście? Trochę kiepsko, ale właśnie z takim zadaniem muszą się zmierzyć bohaterowie tego anime.
Tutaj dodam że fajną alternatywą, i trochę podobnym anime jest Log Horizon, ale zaraz Dred mnie zje**e za to xD

No Game, No Life - jak już mówiłem, nie każdemu muszą się podobać anime, które mi się podobają, bo każdy ma inny gust. A to anime jest moim zdaniem bardzo dobre Wink Do czynienia mamy z dwojgiem nerdów [brat i siostra], którzy są geniuszami jeżeli chodzi o gry... wszystkie gry... nawet Dragons Lair przechodzą... jak MaarioS... ale dwa razy... i to w lewą stronę Cheesy Nasi bohaterowie zostają siłą wciągnięci do świata, gdzie każdy konflikt rozwiązuje się grając w jakąś prostą grę. Więc nasze rodzeństwo jako zapaleni gracze podejmują nierówną grę z bogiem... ot w takiego RTS'a Wink

Yowamushi Pedal - znowu Shounen... anime o sporcie... _^_ a cóż może być godnego polecenia w takim gatunku. Otóż wszystko Smile Nie widziałem jeszcze aby powstało anime o wyścigach kolarskich, więc po prostu obejrzałem to anime i powiem że nie spodziewałem się, że będę chciał po nim wyjść, wsiąść na rower i sobie pojeździć... a jednak Cheesy Fajne anime, dużo akcji, oczywiście przejechanie 150m, zajmuje kolarzom cały odcinek i do tego swobodnie mogą pogadać przy tym, ale jednak warto było sobie obejrzeć to anime Smile

Na dokładkę, kilka anime które moim zdaniem są warte obejrzenia:

Death Note
Berserk
GTO
Hitsugi no Chaika
Robotics Notes
Gosick
Soul Eater + Soul Eater Not
Trigun
Space Dandy
Space Show - tylko dla rodziców z małymi dziećmi Wink

Dużo rozpisywać mi się nie chce o każdym anime, bo jest dużo o wiele lepszych pisarzy ode mnie xD

Ryan~
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2014, 03:09:23 wysłane przez Ryan » Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #190 : Sierpnia 09, 2014, 06:01:44 »

Po prostu każdy ma inny gust, a walka na bezsensowne argumenty nigdzie nie prowadzi, jedynie zabiera czas i miejsce na serwerze Tongue
No i tu się z Tobą Ryan w 100% zgadzam.
A co do No Game No Life to przedwczoraj obejrzałem już ostatni odcinek. No i w moim odczuciu dobre anime. Takie inne Tongue Oczywiścię liczę na to, że twórcy wypuszczą drugi sezon (aczkolwiek chodzą plotki, że wypuszczają zawsze po jednym sezonie swych produkcji by potem się manga lepiej sprzedawała) Tongue

Zapisane
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #191 : Sierpnia 09, 2014, 07:42:37 »

Dred, nie chce mi sie cytować każdego fragmentu, powiem tylko tyle - tak , dalej tak uważam. Jaraj się dalej komerchą, nic mi do tego.
I nie, nie będe oglądał Jojo, bo w ogole mnie nie interesuje taki typ anime, nie interesują mnie nawiązania, do serii, na którą nie chce mi się czasu tracić.
Dla mnie NGNL pozostanie już na zawsze przykładem największej tandety robionej pod gimbo-publiczkę (bez urazy dla nikogo).

Jeszcze jedna kwestia związana z gokukoku, nadal podtrzymuję, że nie oglądałeś lub leciało Ci w tle.
A i możesz napisac dlaczego Akuma dostała u Ciebie 8. Ja dałem ledwo 4.

||

Skończyłem wczoraj Sakurasou no Pet na Kanojo, opisywał nie będę, dla mnie mistrzostwo,
http://www.filmweb.pl/serial/Sakuras%C5%8D+no+Pet+na+Kanojo-2012-655330/discussion/Niesamowite+anime,2178345
Pierwszy post wyraża to co miałbym pisać.

Kilka dni temu także próbowałem się zabrać za C: The Money of Soul and Possibility Control, ale odpadłem po 3 odcinkach, nuda niesamowita.


Jakiś tydzień temu skończyłem Kami-sama no Memochou. Także bardzo dobra seria.

No i jakieś 2 tygodnie temu skończyłem Planetes, tutaj nie ma co się rozpisywać, jak ktoś lubi sci-fi bez mechów i super mocy (jak ja) to pozycja obowiązkowa.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2014, 07:50:12 wysłane przez rascal » Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #192 : Sierpnia 09, 2014, 09:01:55 »

Cytuj
Zaczęty przez żuro - Nowe: wysłane przez rascal
Dred, nie chce mi sie cytować każdego fragmentu, powiem tylko tyle - tak , dalej tak uważam. Jaraj się dalej komerchą, nic mi do tego.
>jaraj się komerchą

XDDDDDDDDDDDD

no nie żeby KAŻDE anime było z założenia komercyjne i nabijało studiom animacyjnym kabzę, ale spoko. bądź dalej mentalnym nastolatkiem, który widzi wszystko w czarnobiałych barwach, a jak coś mu się nie spodoba, to użyje argumentu "komercji".

ja myślałem, że każdy już wyrósł z tego etapu młodzieńczych rozmyślań w czasach późnego gimnazjum/wczesnego liceum, ale jak widać są wyjątki na tym świecie.

jak na serio nie masz argumentów, to chociaż ubierz to w jakieś konkretne słowa i nie zniżaj się do używania słowa "komercja" w dyskusji.
Cytuj
Dla mnie NGNL pozostanie już na zawsze przykładem największej tandety robionej pod gimbo-publiczkę (bez urazy dla nikogo).
>nieszablonowi main protagoniści
>dekonstrukcja typowego anime o hikikomori
>tandeta pod gimbo-publiczkę

top kek
Cytuj
eszcze jedna kwestia związana z gokukoku, nadal podtrzymuję, że nie oglądałeś lub leciało Ci w tle.
to zapraszam do mnie do chałupy, pokażę ci na kompełe historię odpalanych plików na ostatnie parę miesięcy. XD
Zapisane
BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #193 : Sierpnia 09, 2014, 10:39:51 »

Miewam sny że DB wraca do TVN7 ale dzisiaj było podobnie, dali DBGT na podstawie japońskiego dubbingu od początku, z tym samym tłumaczem i lektorem ale lepszym tłumaczeniem, było od lat 12 (WTF?) ale chyba była zmieniona historia

Co do innych anime, szkoda że Polonia 1 nie nadaje już anime, fajnie to było
Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #194 : Sierpnia 09, 2014, 12:07:04 »

Co do innych anime, szkoda że Polonia 1 nie nadaje już anime, fajnie to było
Nie nadaje już? Zdążyłem Cheesy Jak miałem jeszcze antenę satelitarną podpiętą pod kartę DVB-S w komputerze to nagrywałem sobie Generała Daimosa i Yattodetamana. Yattamana jeszcze udało się dorwać z nieblokowanych "hostingowych" RS.

Sword Art Online - Bardzo dobre anime, choć niektórzy powiedzą że nie powala Tongue Wyobraźmy sobie że każdy z nas może wejść do świata gry, który do złudzenia przypomina normalny świat. Fajnie prawda? Ale będzie jeżeli zostaniesz uwięziony w tej grze, i jeżeli zginiesz to zginiesz też w prawdziwym świecie, a jedynym wyjściem z gry będzie jej przejście? Trochę kiepsko, ale właśnie z takim zadaniem muszą się zmierzyć bohaterowie tego anime.
Tutaj dodam że fajną alternatywą, i trochę podobnym anime jest Log Horizon, ale zaraz Dred mnie zje**e za to xD


Parę innych moich znajomych mówi podobnie, że SAO jest dość podobne do Log Horizon, z ciekawości zacząłem wczoraj oglądać i przyznam, że nie jest złe (mniej romansidła ale i chyba wolniej rozwija się akcja - już 5 odcinek, a w sumie nie wiele się dzieje).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2014, 12:12:20 wysłane przez pawgal » Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #195 : Sierpnia 09, 2014, 12:46:02 »


A co do No Game No Life to przedwczoraj obejrzałem już ostatni odcinek. No i w moim odczuciu dobre anime. Takie inne Tongue Oczywiścię liczę na to, że twórcy wypuszczą drugi sezon (aczkolwiek chodzą plotki, że wypuszczają zawsze po jednym sezonie swych produkcji by potem się manga lepiej sprzedawała) Tongue

Typowe dla KKW, zostawić anime bez jakiegoś sensownego zakończenia ;P Ale można zawsze liczyć na 2 sezon, i zakończenie w stylu FMA Brotherhood Wink

Parę innych moich znajomych mówi podobnie, że SAO jest dość podobne do Log Horizon, z ciekawości zacząłem wczoraj oglądać i przyznam, że nie jest złe (mniej romansidła ale i chyba wolniej rozwija się akcja - już 5 odcinek, a w sumie nie wiele się dzieje).

W Log Horizon raczej chodzi na początku o pokazanie mechaniki tego świata, a dopiero później zaczyna się normalna fabuła Tongue Choć pewnie jak byś trafił do świata gry, to też najpierw chciałbyś dowiedzieć się jak ten świat działa, zanim podjął byś jakieś akcje Tongue
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #196 : Sierpnia 09, 2014, 14:32:28 »

NGNLa się bardzo przyjemnie oglądało, to muszę przyznać. Bardzo mi się podobało w jaki sposób przedstawia się od strony graficznej. Nie obchodzi mnie czy komercyjne to było czy nie, jeśli ktoś chce zarobić na czymś co mi się podoba, to ja będę rzucał w niego pieniędzmi-niech to tylko będzie trzymać poziom i będzie mnie interesować. TAK JESTE CONFORMISTOM KONSUMENCKIM

Jojo's Bizzare Adventure obejżałem (OVA 3 serii oraz nowe animu), przeczytałem mango 4tej, część 5tej, 6tej i 7dmej serii. Nie żałuję, że poświęciłem na to czas-rozwój mindfucku z kartki na kartkę, z odcinka na odcinek ma rozwój wykładniczy. Dodatkowe media związane z serią jeszcze go pogłębiają (Jorge Joestar, anyone?).

A o mindfucku już mówiąc- Space Johny Bravo... oh wait... Space Dandy ma teraz 2gą serię. Polecam, choć przyznać muszę, że ma bardzo nierówne imo odcinki, albo po prostu ja nie łapię bardzo części głęboko ukrytych reference do jakiś innych mediów których nie znam. TL;DR: cycki, fizyka kwantowo-strunowa, space opera.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #197 : Sierpnia 09, 2014, 18:15:10 »

Cytuj
Nie obchodzi mnie czy komercyjne to było czy nie, jeśli ktoś chce zarobić na czymś co mi się podoba, to ja będę rzucał w niego pieniędzmi-niech to tylko będzie trzymać poziom i będzie mnie interesować. TAK JESTE CONFORMISTOM KONSUMENCKIM
NA PAL, POWIESICZ ZA JAJA I ROSZCZELACZ
Cytuj
A o mindfucku już mówiąc- Space Johny Bravo... oh wait... Space Dandy ma teraz 2gą serię. Polecam, choć przyznać muszę, że ma bardzo nierówne imo odcinki, albo po prostu ja nie łapię bardzo części głęboko ukrytych reference do jakiś innych mediów których nie znam. TL;DR: cycki, fizyka kwantowo-strunowa, space opera.
o, Adaś, przypomniałeś mi co mam do nadrobienia. :3
Cytuj
Po prostu każdy ma inny gust, a walka na bezsensowne argumenty nigdzie nie prowadzi, jedynie zabiera czas i miejsce na serwerze
już wieki temu obaliliśmy z kumplami mit nie dyskutowania o gustach. zasłaniają się nim jedynie osoby danego gustu nie posiadające i które nie potrafią obronić stawianych przez samych siebie tez w dyskusji.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #198 : Sierpnia 09, 2014, 20:09:14 »

Dred, czy to że jedni będą bardziej woleli Dragon Balla a inni Sailor Moon, to nie jest kwestia gustu? Masz rację że używanie takiego argumentu w dyskusji nie ma sensu, a nawet jej uwłacza. Ale ja tylko wyraziłem swoje zdanie dotyczące prowadzonej przez was rozmowy - jako osoba z zewnątrz. Nie dotyczyło to konkretnego anime. Więc nie powinieneś tego odbierać w ten sposób Tongue
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #199 : Sierpnia 09, 2014, 20:25:41 »

Ryan, ale w tym momencie te:
>Dred, czy to że jedni będą bardziej woleli Dragon Balla a inni Sailor Moon, to nie jest kwestia gustu?
>Masz rację że używanie takiego argumentu w dyskusji nie ma sensu, a nawet jej uwłacza.
dwa zdania siebie wzajemnie wykluczają, zauważyłeś? Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 19 zapytaniami.