Marca 28, 2024, 22:56:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19
  Drukuj  
Autor Wątek: Anime / Manga  (Przeczytany 69281 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Banan
Gość
« Odpowiedz #240 : Września 23, 2014, 20:25:47 »

Cytuj
Kiedy sie urodziłeś, w latach 90-tych? Nie wiesz lepiej. Od oglądania nowych bajek to MNIE oczy bolą (dobra One Piece jest całkiem fajne)
poważny chońskobajkowy troll na burzliwe czasy, hurr napiszę kilka bzdur na krzyż, zobaczę jaka reakcja i będę udawał wielkiego kozaka durr. próbuj dalej, na razie wygląda to tak jakbyś miał autyzm.
Cytuj
Dred, nie zrozumiałeś mnie w ogóle. Powtórzę pytanie jeszcze raz: Dlaczego szkoda? Co takiego złego jest w tym, że ktoś zrobił rewelacyjnego arta ze znanymi postaciami ze starszych (i nie całkiem starszych) tytułów?
bo:

a)nie odpowiada mojej wizji zrobienia podobnego arta i wyobrażam go sobie zupełnie inaczej
b)gdyby uwzględniono postacie z serii nowszych i tych bardziej obscure'owatych, lepiej by to odzwierciedlało całe spectrum medium, jakim jest anime.
c)nie podoba on mi się w takiej formie i mam prawo wyrazić taką opinię
Cytuj
No i w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego przeterminowane? Panowie przedstawili tutaj postawę człowieka, którego można określić mianem "mangowego hipstera". Dred, Ty natomiast pokazałeś w swojej wypowiedzi podobną postawę, tylko że przeciwną pod tym względem, że przeszkadza Ci fakt, że to są postacie ze starszych tytułów.
mi przeszkadza? borze, siedzimy na forum poświęconemu konsoli Pegazus... mi to NIE przeszkadza, bo sam lubię starocie (choć fakt, teraz częściej oglądam nowości). fajnie by było po prostu zobaczyć koło Goku, Usagi, Shinjiego, Detektywa Conana także na przykład (dajmy na to): Madokę, Nanohę, Simona i Kaminę, Matoi Ryouko i innych. powtarzam, chodzi mi o przedstawienie całego ogromu animacji japońskiej.
Cytuj
Faktem jest, że dawniej również powstawały słabsze produkcje, nawet niedawno miałem okazję jeden taki tytuł obejrzeć: Girl From Phantasia - kompletnie zmarnowany potencjał. Jednak wydaje mi się, że proporcjonalnie było ich mniej. Poza tym, nadmierne zapatrzenie w przeszłość i zamykanie się na to co dzieje się obecnie, lub na odwrót, świadczy chyba o pewnym ograniczeniu.
oglądam anime "sezonowo" (znaczy się: obczajam sobie chart przed każdym sezonem - jesiennym, zimowym, itp. co jest ciekawego do obejrzenia i oglądam nowe odcinki od razu jak wyjdą), głównie ze względu na to w jakim towarzystwie się obecnie obracam. tak, pod ich wpływem można powiedzieć. Wink

i nie, o starociach nie zapominam i szczerze powiedziawszy nadal mi się je ogląda lepiej, ale ostatnimi czasy po prostu nie mam na nie tyle czasu, ile bym chciał. Magic Knight Rayearth nadal moim all time favourite'sem jest. Wink

osoby plujące na starocie też mnie irytują. jakoś w sierpniu mieliśmy libację z mangowcami z całej polski we Wrocławiu (elo Adaś). w pewnym momencie załączam na laptopie opening z Daimosa by sobie chóralnie go odśpiewać z kolegami. a tu nagle jeden z nich podbija, krzyczy do mnie "wyłącz to, nostalfagu!" i załącza prawie że od razu jakiś randomowy jpop z serii o nieletnich moe dziewczynkach. smutno mi się trochę wtedy zrobiło. Sad

zrozumiałeś teraz? Grin

btw, emunesowe pysiaki słyszały, że Kotori (wydawnictwo znane do tej pory głównie z mang dla prawdziwych mężczyzn) ma wydać jeszcze w tym roku pierwszy tom light nowelki Sword Art Online? jakieś wrażenia, oczekiwania? czy w ogóle jest sens wydawania LNek na polskim rynku? xD a może byście chcieli jakiś konkretny tytuł zobaczyć wydany w Polsce?
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2014, 20:36:49 wysłane przez Dred » Zapisane
BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #241 : Września 23, 2014, 20:46:21 »

Cytuj
Kiedy sie urodziłeś, w latach 90-tych? Nie wiesz lepiej. Od oglądania nowych bajek to MNIE oczy bolą (dobra One Piece jest całkiem fajne)
poważny chońskobajkowy troll na burzliwe czasy

1.Mówiąc że nowsze bajki są do dupy, to odrazu jestem trollem? Ble
2.Do ostatniego razu! Nie jestem trollem!
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2014, 14:18:27 wysłane przez BH ouji » Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
Banan
Gość
« Odpowiedz #242 : Września 23, 2014, 20:48:32 »

Cytuj
1.Mówiąc że nowsze bajki są do dupy, to odrazu jestem trollem? Ble
2.Do osttaniego razu! Nie jestem trollem!
>nie bądź trollem
advice BH Ouji
>używaj starego overused memesa internetowego "u mad"
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #243 : Września 23, 2014, 23:17:22 »

btw, emunesowe pysiaki słyszały, że Kotori (wydawnictwo znane do tej pory głównie z mang dla prawdziwych mężczyzn) ma wydać jeszcze w tym roku pierwszy tom light nowelki Sword Art Online? jakieś wrażenia, oczekiwania? czy w ogóle jest sens wydawania LNek na polskim rynku? xD a może byście chcieli jakiś konkretny tytuł zobaczyć wydany w Polsce?

Mam jedno zdanie. SaO je qpe :3
Nie przepadam za tym tytułem i raczej w niego się nie zaopatrzę. Fajnie, że ktoś postanowił spróbować wydać jakąś novelkę w Polszy, szkoda że taką która mnie nie interesuje. No ale Sao to chyba strzał w dziesiątkę, seria jest diablo popularna i myślę że znajdzie jakiś odbiorców nawet u nas. Mam nadzieję, że ten tytuł utoruje drogę innym, ciekawszym seriom. Osobiście nie będę oryginalny, ale z chęcią zobaczyłbym na Polskim rynku rozime wydanie Haruhi, Kino no Tabi, Oreimo czy No game; No life. Ogólnie coś innego od SaO dla mnie byłoby mile widziane.

A czy wydanie w Polsce LN się przyjmie... to wszystko zależy od mangozjebów.
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #244 : Września 23, 2014, 23:28:01 »

Już jedna LN została wydana - All You Need Is Kill.
Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #245 : Września 23, 2014, 23:50:05 »

@Sogetsu, powiedziałbym, że ona tak na dobrą sprawę się nie liczy, bo została wypuszczona raczej jako merchandising w ramach hollywoodzkiego filmu, a nie stricte jako produkt dla rynku mangowego. pierwszą wypuszczoną na polskim rynku od mangokolegów dla mangokolegów LNką będzie SAO właśnie.
Cytuj
Mam jedno zdanie. SaO je qpe :3
Nie przepadam za tym tytułem i raczej w niego się nie zaopatrzę. Fajnie, że ktoś postanowił spróbować wydać jakąś novelkę w Polszy, szkoda że taką która mnie nie interesuje. No ale Sao to chyba strzał w dziesiątkę, seria jest diablo popularna i myślę że znajdzie jakiś odbiorców nawet u nas. Mam nadzieję, że ten tytuł utoruje drogę innym, ciekawszym seriom. Osobiście nie będę oryginalny, ale z chęcią zobaczyłbym na Polskim rynku rozime wydanie Haruhi, Kino no Tabi, Oreimo czy No game; No life. Ogólnie coś innego od SaO dla mnie byłoby mile widziane.

A czy wydanie w Polsce LN się przyjmie... to wszystko zależy od mangozjebów.
qpa nie qpa (choć drugi sezon Gun Gale online dropnąłem po pierwszym epie, a pierwszego nie widziałem), ale to nadal jedna z najpopularniejszych serii w naszym fandomie. sukces kolercyjny może otworzyć drogę, dzięki której możliwe będzie wydanie z zyskiem (albo chociaż bez straty finansowej) jakiejś bardziej niszowej nowelki.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #246 : Września 24, 2014, 09:20:23 »

Ostatnio skończyłem świetną produkcję (zaraz dred wejdzie i powie że ta produkcje lubi mjut i je kupe jak osy xD) zwana "Ergo Proxy", i muszę przyznać że bardzo mi się spodobał klimat tego anime, pełen tajemniczych postaci iak i samego wykonania pod względem graficznym (2006).

Od siebie polecam "Cyber City OEDO 808", bardzo zajebiste anime z gatunku cyberpunk.
Polecicie mi Emunesiaki jakieś podovbne anime z cyberpunku? Oglądał ktoś moze Ducha w pancerzu? da się obejrzeć?
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #247 : Września 24, 2014, 10:32:11 »

GiTSa i owszem, da się obejrzeć... pod warunkiem, że to film kinowy. Serie TV to chu*nia z grzybnią. Nudne, brzydkie i mocno przereklamowane. Jak chcesz spróbować swoją przygodę z duchem w pancerzu, to tylko kinówki (z naciskiem na pierwszą).

Zresztą ja osobiście średnio przepadam za sajberpankiem, więc może stąd ta moja niechęć do serialowych GiTSów.
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #248 : Września 24, 2014, 15:23:52 »

A ja polecę właśnie serie TV GitS. Zwłaszcza pierwszy sezon. Jeśli lubisz seriale policyjne to na pewno Ci się spodoba. Z cyberpunkowych produkcji ostatnio oglądam Dominion, również na podstawie mangi Shirowa. No i koniecznie obejrzyj Akirę, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #249 : Września 24, 2014, 15:42:18 »

A ja bym poprosił o polecenie czegoś w stylu Queen's Blade. Bo te heroiny z mieczami i orężem podobaja mi się bardzo i z chęcią obejrzałbym coś podobnego.
Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #250 : Września 24, 2014, 19:25:19 »

Cytuj
Ostatnio skończyłem świetną produkcję (zaraz dred wejdzie i powie że ta produkcje lubi mjut i je kupe jak osy xD) zwana "Ergo Proxy", i muszę przyznać że bardzo mi się spodobał klimat tego anime, pełen tajemniczych postaci iak i samego wykonania pod względem graficznym (2006).
no siema, wasz nadworny naprostowywacz chińskobajkowych gustów do usług:3

akurat na temat Ergo Proxy się nie wypowiem, bo nie oglądałem xD
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #251 : Września 24, 2014, 20:09:55 »

no siema, wasz nadworny naprostowywacz chińskobajkowych gustów do usług:3

Wuj nie naprostowywacz, mnie i mojego gustu już nic nie naprawi XD
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Banan
Gość
« Odpowiedz #252 : Września 24, 2014, 20:12:40 »

BĄDŹ na BXmassie, to oduczę cię szanowania Madoki :3
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #253 : Września 24, 2014, 20:45:48 »

BĄDŹ na BXmassie, to oduczę cię szanowania Madoki :3
No to się spotkamy ziomex
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #254 : Września 24, 2014, 21:05:41 »

a jak tam wasze wejścióweczki, popłacone? XDDDD
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #255 : Września 24, 2014, 22:18:06 »

A ja bym poprosił o polecenie czegoś w stylu Queen's Blade. Bo te heroiny z mieczami i orężem podobaja mi się bardzo i z chęcią obejrzałbym coś podobnego.
Nie znam podobnych tytułów ale zasięgając opinii znajomej, dostałem tytuł Zero no Tsukaima. Nie jestem pewien czy sprosta Twoim oczekiwaniom ale możesz spróbować.
Zapisane

rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #256 : Września 25, 2014, 11:04:29 »

Higurashi 1 seria skończona.
Jak się przebrnie przez pierwsze 2 odcinki i przyzwyczai do daremnej krechy, to potem oderwać sie od tego nie idzie.
10/10, ide oglądać 2 sezon. Projekt z baz danych zaczeka.

No i soundtrack Kawai Kenji, więcej pisać nie trzeba.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=AqKeu0wyw18" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AqKeu0wyw18</a>
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2014, 13:42:47 wysłane przez rascal » Zapisane

BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #257 : Października 08, 2014, 14:20:17 »

Bo te heroiny z mieczami i orężem podobaja mi się bardzo i z chęcią obejrzałbym coś podobnego.

Mi też, podoba mi sie Yuko z Valis w tym swoim stroju rycerza, czas żeby dziewczyny same nauczyły sie ratować a nie czekać na rycerza w zbroji

Ciekawe kiedy powstanie anime o tym?
Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #258 : Października 08, 2014, 14:55:26 »

Jest tylko krótka animacja reklamowa. Na pełne anime raczej bym nie liczył.
Zapisane

rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #259 : Października 09, 2014, 23:10:33 »

Cholera ten sezon jest świetny, nic nie poszło do dropów za co się wziąłem!


>Ushinawareta Mirai wo Motomete -> jeśli dalsze odcinki będą trzymały klimat taki jak pierwszy, to moim zdaniem ma szanse to być anime roku numer 1 (u mnie). Nie rozumiem narzekania na kreskę, tragedii nie było, wiele jest innych pozycji z tragicznym 3DCGI (żywcem wrzucone obiekty w pełnym 3d, fuj) i jakoś nikt nie narzeka...

>Sora no Method -> bardzo ciekawy start, czekam na więcej i myślę,że będzie to dobra seria.

>Grisaia no Kajitsu -> pierwszy odcinek nie za wiele nam mówi. Oby nie okazało się, że to nie było coś pokroju Akuma no Riddle, bo pójdzie drop :|

>Denki-gai no Honya-san -> Przyjemna komedyjka, bardzo ładna krecha

>Parasyte -> pierwszy odcinek mnie nie przekonał, ale postaram się obejrzeć dalej, mimo wszystko myślę,że spotka te pozycję podobny los co mega tandetnego Tokyo Ghoula. Przynajmniej tutaj nie mam na starcie emo głównego bohatera. W sumie to dopiero 1 odcinek, może akurat uda się Madhousowi dla odmiany zrobić coś co się da oglądać.

>Daitoshokan no Hitsujikai -> Wydaje się być ciekawe, w każdym razie po 1 odcinku jestem pozytywnie nastawiony na następne.

>Psycho-Pass 2 - bez fajerwerków, odcinek OK. 3d CGI jak było badziewne tak jest nadal. Główna bohaterka wydoroślała. OP mi się nie podoba, ending jest w miarę.
Pomysł z loopowaniem animacji w OP jest tandetny.
Z samego odcinka nie wynika nic, jeśli chodzi o kontynuację. Ale oglądam dalej.

>Shirobako, świetny odcinek, anime o tym, jak tworzy się anime na przykładzie jednego ze studiów Smile Jestem na tak.

>Shigatsu wa Kimi no Uso -> Coś pięknego. Cudowna animacja no i sam materiał na anime jest sam w sobie bardzo dobry, mam nadzieję,że tego nie spaprają.
Zapisane

Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.