Marca 28, 2024, 22:59:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19
  Drukuj  
Autor Wątek: Anime / Manga  (Przeczytany 69282 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #260 : Października 18, 2014, 11:04:29 »

Wie ktoś kiedy panie z Clampa dadzą kolejne anime? Chobits i Tsubasa Chronicle było fajne

Cytuj
1.Mówiąc że nowsze bajki są do dupy, to odrazu jestem trollem? Ble
2.Do osttaniego razu! Nie jestem trollem!
>nie bądź trollem
advice BH Ouji
>używaj starego overused memesa internetowego "u mad"

Co?
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2014, 12:47:28 wysłane przez BH ouji » Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #261 : Października 18, 2014, 11:14:39 »

Wie ktoś kiedy panie z Clampa darzą kolejne anime? Chobits i Tsubasa Chronicle było fajne

Już było i to parę xxxHolic, X, Wish, Cardcaptor Sakura i zapewne wiele więcej
Istnieje także takie coś Clamp wpisujesz i wyskakują http://myanimelist.net/anime.php?tag=clamp

O Tsubasa Chronicle się nie wypowiada nie znając xxxHolic i Cardcaptor Sakura, nie widzisz podobieństw to poczytaj mangę Smile
Do tego "dadzą" , a nie "darzą" Tongue "jak widzę opis przejścia z błędami to oczy palą" (taki mały offtop Tongue )

Jestem dziś wkurzający xD
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #262 : Października 18, 2014, 12:47:05 »

Wie ktoś kiedy panie z Clampa darzą kolejne anime? Chobits i Tsubasa Chronicle było fajne

Już było i to parę xxxHolic, X, Wish, Cardcaptor Sakura i zapewne wiele więcej
Istnieje także takie coś Clamp wpisujesz i wyskakują http://myanimelist.net/anime.php?tag=clamp

Do tego "dadzą" , a nie "darzą" Tongue "jak widzę opis przejścia z błędami to oczy palą" (taki mały offtop Tongue )

1.Um chodziło mi o nowe (o ile to remake'i tamtych)
2.O crap baskets, tak to mam jak skończyłem szkołe w 2004
Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #263 : Października 18, 2014, 15:43:24 »

Clamp wydał ostatnio (ostatnio jak ostatnio...) "wspaniałego" Blood-C. Serdecznie (nie)polecam tego crapa.

Co do samego Clampa - lepiej czytać mangi niż oglądać anime, zwłaszcza jeśli chodzi o xxxHolic czy Tsubasa Chronicles. Z "nowszych" anime od nich polecam Kobato. Bardzo przyjemnie mi się oglądało, ale niektórych może odstraszyć zbyt cukierkowa otoczka i klimat samej produkcji.
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #264 : Października 19, 2014, 10:44:03 »

Clamp wydał ostatnio (ostatnio jak ostatnio...) "wspaniałego" Blood-C. Serdecznie (nie)polecam tego crapa.

Co do samego Clampa - lepiej czytać mangi niż oglądać anime, zwłaszcza jeśli chodzi o xxxHolic czy Tsubasa Chronicles. Z "nowszych" anime od nich polecam Kobato. Bardzo przyjemnie mi się oglądało, ale niektórych może odstraszyć zbyt cukierkowa otoczka i klimat samej produkcji.

Do tego Chobits, adaptacja anime to była porażka. Jedyne co ratuje ten tytuł, to rewelacyjny soundtrack. Manga należy do jednych z moich ulubionych ogólnie.

Wie ktoś kiedy panie z Clampa dadzą kolejne anime? Chobits i Tsubasa Chronicle było fajne

Ah, teraz to zauwazyłem.
To powiedział ten, który utrzymuje, że nowe anime (po 2004) ssie? Uważasz też jednocześnie,że Chobits było dobre ? ROTFL.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2014, 10:51:49 wysłane przez rascal » Zapisane

BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #265 : Października 19, 2014, 11:19:07 »

Clamp wydał ostatnio (ostatnio jak ostatnio...) "wspaniałego" Blood-C. Serdecznie (nie)polecam tego crapa.

Co do samego Clampa - lepiej czytać mangi niż oglądać anime, zwłaszcza jeśli chodzi o xxxHolic czy Tsubasa Chronicles. Z "nowszych" anime od nich polecam Kobato. Bardzo przyjemnie mi się oglądało, ale niektórych może odstraszyć zbyt cukierkowa otoczka i klimat samej produkcji.

Do tego Chobits, adaptacja anime to była porażka. Jedyne co ratuje ten tytuł, to rewelacyjny soundtrack. Manga należy do jednych z moich ulubionych ogólnie.

Wie ktoś kiedy panie z Clampa dadzą kolejne anime? Chobits i Tsubasa Chronicle było fajne

Ah, teraz to zauwazyłem.
To powiedział ten, który utrzymuje, że nowe anime (po 2004) ssie? Uważasz też jednocześnie,że Chobits było dobre ? ROTFL.

1.Aha
2.A co nie ssą? Nawet bajki ssą (poza TMNT)
3.A co nie było? Trochę zboczone ale całkiem fajne
Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #266 : Października 19, 2014, 12:25:48 »

2. Już udzielałem się w tym temacie, nie mam zamiaru się powtarzać, podsumowując - anime po 2004 są jest dla mnie lepsze (i to dużo lepsze). Wszystkie moje ulubione tytuły powstały po 2004. Nie mam zamiaru wracać do tej dyskusji, argumenty podawałem wcześniej (jak i inni użytkownicy)
3. Oczywiście że nie było. Było totalnie spłycone, w porównaniu do mangi. Z poważnych sytuacji robili komedie. Na więcej niż 5/10 nie zasługuje.


Z innych rzeczy - przyszedł do mnie pierwszy tom Berserk. Żałuję tych 20 zł, ledwo co doczytałem to do końca. Następnych raczej nie kupię.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2014, 12:29:56 wysłane przez rascal » Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #267 : Października 20, 2014, 10:57:38 »

Wie ktoś kiedy panie z Clampa dadzą kolejne anime? Chobits i Tsubasa Chronicle było fajne
bym ci powiedział, że wyszło przynajmniej jedno nowe anime od CLAMPa, ale widzę że gugiel boli.
Cytuj
1.Mówiąc że nowsze bajki są do dupy, to odrazu jestem trollem? Ble
2.Do osttaniego razu! Nie jestem trollem!
>nie bądź trollem
advice BH Ouji
>używaj starego overused memesa internetowego "u mad"

Co?
gówno
Cytuj
2. Już udzielałem się w tym temacie, nie mam zamiaru się powtarzać, podsumowując - anime po 2004 są jest dla mnie lepsze (i to dużo lepsze). Wszystkie moje ulubione tytuły powstały po 2004. Nie mam zamiaru wracać do tej dyskusji, argumenty podawałem wcześniej (jak i inni użytkownicy)
3. Oczywiście że nie było. Było totalnie spłycone, w porównaniu do mangi. Z poważnych sytuacji robili komedie. Na więcej niż 5/10 nie zasługuje.
>dyskutowanie z Księciuniem
rascal, miałem Cię za poważnego człowieka

z resztą, ja nadal się zastanawiam, czy ty trollujesz z tym jaraniem się rzeczami od Okamoto XD


nie oglądam anime teraz, bo nie mam za bardzo neta, a jak poprosiłem moją znajomą żeby mi pokopiowała parę bajek (nowe Terra Formars i World Trigger + reszta Czajki) na pendrajwa, to mi go (nieświadomie) wywiozła ze sobą do Wrocławia i tyle wyszło z oglądania nowo wychodzących chińskich bajek. XD


odnośnie obu produktów:
-> Terra Formars
poziom chujowości Shingeki no Kyojin został osiągnięty, tyle że wszystko się dzieje na Marsie, a zamiast Tytanów są karachanersi. plus, chyba zrobię dropa i poczekam na BluRay'a, bo cenzura tego typu jest co najmniej odpychająca.
->World Trigger
typowo sentaiowa konstrukcja odcinka, ale jednak fajnie się ogląda. daję okejkę i kredyt zaufania twórcom, zobaczymy jak to się potoczy.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2014, 11:10:46 wysłane przez Dred » Zapisane
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #268 : Października 20, 2014, 12:28:09 »

>dyskutowanie z Księciuniem
rascal, miałem Cię za poważnego człowieka
Widziałem tylko jego kilka postów w tym temacie , łudziłem się że jakoś jeszcze może zmusi się do odpowiedzenia w sposób normalny i poda jakieś argumenty, jak widać, myliłem się.

z resztą, ja nadal się zastanawiam, czy ty trollujesz z tym jaraniem się rzeczami od Okamoto XD
Nie. Tzn specjalnym fanem Elfen Lied nie jestem (ani mangi ani anime, ale nie nudziłem się jak oglądałem), ale Gokukoku to jedna z moich ulubionych mang, cholernie podoba mi się też jego styl rysowania. Anime mi się podobało także, szkoda że spieprzyli końcówkę i nie zrobili 24 odcinków po zakończeniu całości w formie papierowej.


A, przed Berserkiem jeszcze dostałem pierwszy tom Tasogare Otome x Amnesia, anime mi się podobało, ale manga po tych 4 rozdziałach wydaje się lepsza, z pewnością kupię następne tomy.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2014, 12:31:00 wysłane przez rascal » Zapisane

BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #269 : Października 22, 2014, 10:36:57 »

Wie ktoś kiedy panie z Clampa dadzą kolejne anime? Chobits i Tsubasa Chronicle było fajne
bym ci powiedział, że wyszło przynajmniej jedno nowe anime od CLAMPa, ale widzę że gugiel boli.
Cytuj
1.Mówiąc że nowsze bajki są do dupy, to odrazu jestem trollem? Ble
2.Do osttaniego razu! Nie jestem trollem!
>nie bądź trollem
advice BH Ouji
>używaj starego overused memesa internetowego "u mad"

Co?
gówno

1.Heh, dobra sprawdze w google hehe
2.Chodziło mi o to o co ci chodzi, nie musisz być odrazu takim chamem
Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
Banan
Gość
« Odpowiedz #270 : Lutego 03, 2015, 20:44:11 »

To uczucie gdy odpalony przed chwilą pierwszy epek Muminków z angielskimi subami jest o kilometry lepszą bajką od CZEGOKOLWIEK co obejrzałem przez ostatnie parę lat (mam na myśli nowości).

w ogóle, bardzo fajny ending. nawet lepszy od naszego rodzimego.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KOn5LTc13XE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KOn5LTc13XE</a>
Zapisane
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #271 : Lutego 04, 2015, 14:51:07 »

Serio o.O?
Nie żebym miał coś do muminków, wręcz przeciwnie - uważam, że to była jedna z najlepszych animacji puszonych jako dobranocka (pod każdym względem - od muzyki po jakość animacji kończąc na samej fabule), ale nadal - serio?

PS OP też jest lepszy. W europie był to zlepek scen z odcinków, a tutaj jest całkiem osobna animacja.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dnOj1EyMLgg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dnOj1EyMLgg</a>
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2015, 14:57:31 wysłane przez rascal » Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #272 : Lutego 04, 2015, 15:37:26 »

ot, świat wykreowany przez Tove Jansson ma w sobie coś takiego co sprawia, że maksymalnie odpływam. dużo bardziej mi odpowiada takie coś, aniżeli oglądanie po raz setny tysięczny kolejnej szkolnej haremówki, która (znowu) jest adaptacją randomowej VNki, w której prawdopodobnie się ruchali.

btw, Jansson>Miyazaki. handlujcie z tym.  Cool

z tego sezonu praktycznie oglądam tylko JoJo, na nic innego nie mam czasu. mam jeszcze backlog z jesiennego sezonu (nowa Czajka i PRZEDE WSZYSTKIM segowa bajka z NAJLEPSZĄ DZIEWCZYNKĄ, Segata Sanshiro byłby dumny, Bahamuta jakoś mi się nie chcę kończyć).

a ze staroci to jeszcze oglądam sobie czasen F-Zero: Captain Falcon Densetsu. takie trochę Initial D in da space z dołączonym motwem walki ze złem i występkiem. bardzo elo, polecam.

o, i jeszcze sobie założyłem MALa. oczywiście tu nie ma wszystkiego, bo nie mam ani czasu ani chęci żeby wszystko wklepywać. prawdopodobnie podczas następnej sesji będę sobie uzupełniał obejrzane bajki zamiast uczyć się do egzaminów. xD

http://myanimelist.net/profile/DredDeJeff




also, słyszeliście jak Waneko (ponownie) się zbłaźniło, wypuszczając adaptację adaptacji adaptacji (NGNL) i dodatkowo edgy gówno dla gimbusów (Tokyo Ghoul)? bawią się w Yanka i jego wypaśne Studio JG (Toradora).
Zapisane
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #273 : Lutego 04, 2015, 18:33:05 »

No ten sezon generalnie jest kiepski, ale mimo wszystko znalazłem kilka bajek, przy których się nie nudzę (jojo rzecz jasna do nich nie należy :F )
http://rascal.pl/anime-manga-japonia/anime-zima-2015/
tutaj w sumie opisałem, ale uprzedzam, że nie jestem polonista i nie będę.

Mój profil
http://myanimelist.net/profile/rsc-pl

A co do ostatniego zdania, tak - wszystkie praktycznie ich nowości to totalne ścierwo. NGNL to już przesada (nie ważne, że adaptacja adaptacji, ważne, że w ogóle takie gówno puszczają na rynek) .... Tokio Gówno też w sumie, no ale gimby kupio.
Ale i tak jestem w stanie im to wybaczyć za to, że wydali Orange (jak dla mnie pozycja numer 1 w Polsce teraz), do tego Ao Haru i Tasogare Otome.
Dość dobry one shot też wyszedł - > Shiki no Zenjitsu, przed chwilą skończyłem czytać.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2015, 18:51:51 wysłane przez rascal » Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #274 : Lutego 04, 2015, 19:26:59 »

Cytuj
A co do ostatniego zdania, tak - wszystkie praktycznie ich nowości to totalne ścierwo. NGNL to już przesada (nie ważne, że adaptacja adaptacji, ważne, że w ogóle takie gówno puszczają na rynek) .... Tokio Gówno też w sumie, no ale gimby kupio.
NGNL było akurat dobrą i sprawnie zrobioną bajką, ale coś mi się tak zdaje, że podczas rewatcha dałbym jej maksymalnie 5/10

Fakt jest taki, że tanim kosztem chcą szybko i łatwo zarobić na wydaniu mangi, która nawet nie wiadomo czy kiedykolwiek zostanie zakończona w samej Japonii.

w, ogóle, stwierdziliśmy ze znajomymi, że Waneko obecnie NIC ciekawego nie ma do zaproponowania, toteż my im proponujemy dobre i warte wydania tytuły. pierwszym z nich jest Hoshi no Samidare. polecam i zalecam wspierać inicjatywę i przede wszystkim przypominać im o tejże mandze (nawet jeżeli jej nie lubicie... ludzie od Waneko już mają o to butthurt dupy xD)

https://www.facebook.com/hoshinosamidareapotemjojo

#hoshinosamidaredlawaneko
#apotemjojo
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #275 : Marca 13, 2015, 00:46:24 »

może nie mango/animu, ale i tak fajny webcomic o tematyce powiązanej http://yeppoh.stage-select.com/mmaw013

also, mamy nowego wydawcę anime w Polsce. zwie się on Anime Eden i jest prowadzony przez......

DARU XD

ci którzy w latach 2005-2010 wchodzili na fora poświęcone zachodniej animacji/dubbingowi/Pokemonom doskonale pewno wiedzą kto to.

należy też nadmienić, że jest to pierwszy wydawca chińskich bajek w Polsce od 2011 roku, czyli od czasu kiedy Mister Dżedaj (vel Dżedaj Ty Chuju oddaj mi moją prenumeratę za Mangazyn aka Ten Który Pozostawił Serce w Japonii xD) rozjebał doszczętnie rynek anime w Polszy chujowymi wydaniami.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #276 : Marca 13, 2015, 05:19:22 »

należy też nadmienić, że jest to pierwszy wydawca chińskich bajek w Polsce od 2011 roku, czyli od czasu kiedy Mister Dżedaj (vel Dżedaj Ty Chuju oddaj mi moją prenumeratę za Mangazyn aka Ten Który Pozostawił Serce w Japonii xD) rozjebał doszczętnie rynek anime w Polszy chujowymi wydaniami.
To. Jedi to k***a jebana nic więcej, nie dość ze rozjebał rynek to zrobił wałki na prenumeraty. Gdzieś w internetach były jakieś oświadczenia jakiegoś tam japońskiego wydawcy nt. Jedi i calej sytuacji ze niby mu komornik wbił do domu i coś tam jeszcze ale poprawcie mnie jak się mylę xD
Zapisane
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #277 : Marca 15, 2015, 17:10:05 »

No i co z tego, że nowy wydawca, jak na nośniku sprzed 15 lat.
Będą wydawać na blueray - będę kupował, na DVD mi szkoda pieniędzy.
Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #278 : Marca 15, 2015, 23:05:21 »

taki protip, odtwarzacze br to nadal rzadkość w społeczeństwie, a PS3 to nie argument. nie każdy musi być i nie jest gejmerem.

jak nie kupisz, to raczej wydawca nie będzie płakał z powodu nie przekonania do siebie jednego rascala.

i tak będzie im ciężkk. bo większość potencjalnych konsumentów korzysta z guwniackiego Shindena
Zapisane
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #279 : Marca 16, 2015, 09:27:25 »

Spójrz na komentarze w internecie. Co 2 to pytania o wydania BR, a co 3 jest podobny do mojego czyli - nie ma BR, nie kupuję. Wybacz, ale wolę już dołożyć trochę pieniędzy i zamówić zza granicy wersję BR, niż pakować je w szajsowate DVD.

PS nawet na gówniackim shindenie jakość jest lepsza niż na DVD (przed chwilą sprawdziałem specjalnie, bo ogólnie gardzę jakimikolwiek streamami).

A tu moje porównanie Haruhi z DVD (bo posiadam) i jednym z tandetniejszych wydań BRRIP w 720p (gdzieś an płycie starej znalazłem, na dysku mam FHD)
http://compare.bakashots.me/compare.php?setId=1381&comparisonId=8528&imageNum=1
A jest to seria dość stara już patrząc z technologicznego punktu, były to czasy, gdzie anime nie było natywnie rysowane/tworzone w HD, to co jest w obecnych czasach, gdzie poziom szczegółów jest milard razy wyższy?
Służę przykładem:
Non Non Biyori, wersja od HS (czyli z crunchyrolla, jakoś przeciętna) FHD:
http://i.imgur.com/VfL3paH.png


A tu screen z tej samej serii, tyle że OVA, wyszło tylko na DVD:
http://i.imgur.com/xKYJdKZ.png

Dlatego też kupowanie DVD to idiotyzm, a decydowanie się na wydawanie DVD w obecnych czasach to jest szczyt głupoty.
Nawet jakby wydanie BR kosztowało raz więcej niż DVD, to bym go kupił, jedna płyta na miesiąc by moje budżetu zbytnio nie obciążyła,a miałbym materiał, który za kilkanaście lat także by się dało oglądać.

A co do odtwrzacza Blueray, mimo, że mam PS3, to i tak z niego nie korzystam.
Mam Kodi (dawne XBMC) i blueray w kompie. TO wydatek rzędu 100zł, także jak kogoś stać na kupowanie czegoś na płytach, to 100zł na napęd to nie jest kosmos.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2015, 10:15:39 wysłane przez rascal » Zapisane

Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.