Kwietnia 20, 2024, 17:21:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: kramik  (Przeczytany 2848 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Czerwca 11, 2009, 22:05:32 »

Macie zamiar coś sprzedać/wymienić na zlocie? Trzeba się przygotować finansowo, tak będzie wygodniej.


Ja chciałbym spylić :
- Master System (wgrany Alex the kidd) z zasilaczem (chyba z UK, ale dodaje przejściówkę), grą (Forgetten Worlds, sam cart), i padem jak zdobęde;
- gry na NESa - A boy and his blob, Adventures of Bayou Billy, Wrath of the Black Manta (wszystkie NTSC)
- na SNESa - Solstice II jap ntsc, Super Tennis w boxie, ISS   (wszystkie PAL)


byłby ktoś chętny na przerobionego PSXa albo na NESa? jeśli tak, to PSXa/PSone mogę spróbować odrestaurować, a o NESa pomęczyć kumpla. ponoć mu sie gdzieśtam kurzy. anyone? podpowiem że na tego PSone byłoby miło jakby ktoś sie przyczaił.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 13:34:48 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #1 : Czerwca 12, 2009, 15:57:23 »

Ja bym z chęcią łyknął tego PSone (już bardzo długo się przymierzam) niemniej jednak musiałbyś napisać dokładnie jaki jest stan i co z akcesoriami doń, no i rzecz jasna cena bo więcej niż 50zł nie dam żeby się zesrał - reasumując, puki co jestem marnym kupcem ale jak by nie było innych chętnych i miałbyś jakieś konkrety to wówczas bym się mógł oficjalnie "przyczaić".

p.s. Dziadzie, weź no zaklep najpierw wreszcie tą (tę) miejscówkę (żebyśmy się przypadkiem "niemile nie rozczarowali" początkiem lipca), a dopiero wówczas możemy rozkminiać tematy oraz tego typu atrakcje wewnątrz-zlotowe...

edit: luz pachwina, jutro podpisujemy umowę w końcu...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 13:40:43 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwca 22, 2009, 10:28:13 »

Ja wezmę gry na NESa i SNESa na podmiankę, mogę też wziąść 2 NESy na sprzedaż, gdyby był ktoś chętny.
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #3 : Czerwca 22, 2009, 16:18:35 »

Luz, ja też pewnie (jak się nic nie zmieni) kilka gier/składanek na Pegaza będę miał do kramiku.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #4 : Czerwca 29, 2009, 14:03:17 »

Jak ktoś jeszcze ma przerobionego PSX/PSOne na sprzedaż to niech weźmie. Może być nawet sama konsola bez okablowania i padów. Przydałoby mi się coś do odpalania gier NTSC.

PS, interesowałby kogoś germański Robin Hood: Prince of Thieves z BOXem na NESa? (zaklepany przez dr88)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2009, 16:28:15 wysłane przez Sogetsu » Zapisane

dr00id88
Gość
« Odpowiedz #5 : Czerwca 29, 2009, 15:15:43 »

Jak ktoś jeszcze ma przerobionego PSX/PSOne na sprzedaż to niech weźmie. Może być nawet sama konsola bez okablowania i padów. Przydałoby mi się coś do odpalania gier NTSC.

PS, interesowałby kogoś germański Robin Hood: Prince of Thieves z BOXem na NESa?

Sogetsu, PM!:P
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipca 03, 2009, 23:01:46 »

Panowje, byłem u Tomela dzisiaj zaalarmować o Waszym przybyciu. Zaleciłem mu wziąć co posiada z retro, bo zbyt sądze że będzie niemały... Wiele raczej wołać nie będzie, tymbardziej jakby ktoś łykał więcej egzemplarzy.
Na pewno przygotuje gry na Pegasusa, Master System, Mega Drive, SNES. Być może weźmie jednego Saturna co go ma na zbyciu. Wiem że dysponował kiedyś Segą Game Gear, ma wziąć nowy (nowe?) zestaw Neo Geo Pocket Color z grami. Sam oniegdaj kiedyś taki zanabyłem u niego:)
Oczywiście ma sporo gier na GB oraz GBC.

Przygotujcie portfele! Nie zapewnie Wam, że będzie rewelacja, ale jednak możliwe że sporo upolujecie. Zabezpieczcie się finansowo aby później nie żałować heh
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #7 : Lipca 06, 2009, 13:58:52 »

Kupię dwa pady do Pegasusa z wąską wtyczką i jeden do IQ502, jeśli ktoś ma na zbyciu.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwca 28, 2010, 11:54:37 »

prawdopodobnie na zlocie zrobię małą wyprzedaż, chociaż w tej chwili tylko rozważam

1) pozbycie się niektórych tytułów na NES, głównie tych które mam w komplecie z pudełkiem. między innymi byłyby to : Romance of the Three Kingdoms (NTSC, pudło jak VHS), Mission Impossible (PAL), TMNT (PAL, w komplecie instrukcja), Double Dragon II (NTSC), Silent Service (PAL, instrukcja), SMB 2 (NTSC), Little Nemo Dream Master (NTSC). jeśli byłby ktoś chętny, mam jednego NESa do remontu, mógłbym się nim zająć i dobić targu na zlocie. poza tym, możliwe (to zależy od propozycji cenowej potencjalnego nabywcy w dużej mierze) że będę chciał sprzedać

2) Philips Videopac'a G7000 z zestawem 9 gier, z czego 8 jest w pudełkach (w tym Munchkin i Cosmic Conflict).

mam także 3) Saturna w NTSC, który wymaga wymienienia jednej części (ktoś cwany podpiął pod niego europejskie napięcie i w rezultacie trzeba wymienić prostownik CR101).

4) mam też kilka PSXów (2?) i jedno PSone (do której jest pudełko), w którym brakuje laserów, których swoją drogą mam pokaźną kupkę. ale chociaż są fabrycznie nowe, to mało który można uznać za sprawny.

5) C64 w najnowszej wersji (tej podobnej do A500) z zasilaczem + 1 cart z grami (jakaś piłka),

6) Amiga 500 z dodatkowym RAMem 512kB, pudełkiem (mocno sfatygowanym), polską gwarancją, przejściówką (?) Amiga520, kablem do połączenia dwóch Przyjaciółek, myszą i zasilaczem. cały sprzęt wygląda jak nowy - Vinyl Wam może potwierdzić, bo sam ją chwalił. dyskietki też by się jakieś znalazły. sprzedam naprawdę za dobrą kasę, ciężko się z tym rozstać, ale co poradzić.

7) pad Saitek do PCta (na mikroprzełącznikach!)

8 ) 2x klon Atari 2600 - Rambo z wbudowanymi grami. potrzebują sporo miłości od lutownicy i śrubokręta. oddam za smaczne wino

9) Sega Game Gear który także potrzebuje miłości - nie świeci wyświetlacz i głośnik skopany. głośnik to prosta awaria z tego co kojarzę, z wyświetlaczem nie mam pojęcia co zrobić. mam także gry do Game Geara które chętnie sprzedam : Marko's Magic Footbal, Monster Truck Wars, WF Raw, G Loc Air Battle (do każdej dodaję plastikowe opakowanie ochronne). mam także elegancki futerał-torbę na GameGeara z grami w kolorach czarnym i czerwonym.

10) GBC w wersji Pokemon. przypałowy, ale w bardzo dobrym stanie, szybka ma dosłownie kilka mikrorysek. klapka na baterie obecna. mam jeszcze gry : oryginalne Game & Watch Gallery 2, oraz dwa piraty - Pokemon Yellow i Silver. wystarczy bateryjke włożyć i można ciorać. dodaję plastikowe pudełka ochronne do cartów.

11) dwie oryginalne gry na Sega Mega Drive bez pudełek : Alex Kidd in the enchanted castle oraz Jungle Strike.


na razie tyle. oczywiście jeśli ktoś jest zainteresowany, to mogę porobić zdjęcia. kontakt przez PW i gg 6608705.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2010, 12:41:20 wysłane przez MWK » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #9 : Lipca 13, 2010, 14:48:44 »

bump! przypominam o sobie!
znalazłem (dosłownie) jeszcze jednego NESa w mutliregionie, bardzo chętnie sprzedam na zlocie w zestawie konsola, 2 padziory, zasilacz oryginalny (powinien gdzieś być) i SMB w tej rzadszej wersji z serii klasyków Nintendo. chętni?


być może cos ze zbiorów będe wyprzedawał. z cholernym bólem serca, ale jesli cena będzie satysfakcjonująca to będe poważnie rozważał. tak w kwestii informacji
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2010, 15:06:55 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #10 : Lipca 13, 2010, 20:32:31 »

Jeżeli to by było coś do pega na czym by mi zależało to przejdziemy do negocjacji na zlocie jeżeli będziesz chciał Smile.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 18 zapytaniami.