Kwietnia 23, 2024, 15:18:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON 1 i pół  (Przeczytany 9706 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
koNESer
Gość
« Odpowiedz #40 : Sierpnia 31, 2009, 23:28:09 »

Ryan - please - wrzuć gdzieś fotki z menu tego karta z kurczakiem o szyi żyrafy. crazy
Jaran zapodaj też "filiżaneczkę kawy"
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #41 : Sierpnia 31, 2009, 23:32:05 »

Hah, no tak, żeś się przykleił tego carta. Powodzenia w przechodzeniu  naughty
Ciekawostki można wymieniać jeszcze długo jak "nie ten pas!" , szalony pościg dwóch kobiet za jakimś frajerem czy właśnie radosna twórczość pegazusa ala Picasso w obrazie pt. "Filiżanka" - Ryan, czekamy na fotę i filmik  Tongue
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2009, 23:36:52 wysłane przez hardstyle4ever » Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #42 : Sierpnia 31, 2009, 23:42:58 »

"Nie ten pas" powtórzyłem, gdy już wracaliśmy (ja nie wiem co to było, w Poznaniu mi się to nie zdarza!)
Z tym, że na pasach macie tam niezły mix, średnio po 3 oznaczenia (białe nieskreślone, jakieś drugie białe, na to żółte)

Dla mnie niezapomnianym przeżyciem była też podróż tramwajem o magicznym numerze "5". Aż mi się łezka w oku zakręciła.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #43 : Września 01, 2009, 15:39:34 »

Ale mi się lipa zrobiła :/ Zdięć nie będzie ponieważ gdzieś mi się zapodział kabelek od telefonu Sad  Ale jak go znajdę to od razu wrzucę Wink

Teraz musimy pomyśleć nad wyprawą do Poznania XD
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #44 : Września 06, 2009, 22:38:44 »

Rajaaaan, co z tymi fotami? Zamówiłeś nowy kabel prosto z Chin czy jak  crazy
Zapisane
MaarioS
Gość
« Odpowiedz #45 : Września 07, 2009, 00:46:58 »

A zdjęcia masz w pamięci telefonu czy w karcie pamięci??? A taka propo, jaki to telefon??? Jeżeli ogólnie zdjęcia są w telefonie, to nie powinien być to ŻADEN problem, chociażby wkładasz kartę pamięci i wszystko przerzucasz na kartę pamięci, a potem wkładasz w czytnik w kompie, albo jak nie masz, to zwyczajnie popytaj się znajomych Cool. Nie powinien być to duży problem. A jak Ci się nie uda, to przyjeżdżaj do mnie, ja mam chyba wszystkie czytniki Tongue.
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #46 : Września 07, 2009, 00:59:44 »

Zaraz zaraz... przecież widziałem u Ciebie Ryan tego małego laptopa to chyba MSI Wind ? On ma bluetooth wbudowany  Wink
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #47 : Września 07, 2009, 11:50:15 »

Hehe, Ryan - tak w ogóle to ja mam kartonik od tego lapka, nie wiem, czy w razie co nie będziesz go potrzebował do reklamacji ewentualnej, także nie wyrzucam go.
P.S. My chcemy zdjęć!!!
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #48 : Września 07, 2009, 18:54:57 »

ostatnio zapomniałem mu dać. spróbuje mu pożyczyć w najbliższym czasie PRZED otwarciem butelki
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #49 : Września 09, 2009, 19:27:10 »

Dzisiaj pożegnałem jednego z uczestników naszej wyprawy, niestrudzonego Lanka. Sad
Dzielnie przywiózł nas do Warszawy i z powrotem, pomimo stłuczki miesiąc wcześniej, a także woził po giełdach i okolicy całą ekipę.
Szerokiej drogi! Sad
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #50 : Września 10, 2009, 18:30:51 »

Będę o nim pamiętać...

Można wiedzieć, kto jest jego następcą?  Tongue

Haha, przypomniało mi się te młode małżeństwo jak wysiadaliśmy ^^
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2009, 18:46:06 wysłane przez hardstyle4ever » Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #51 : Września 10, 2009, 19:18:02 »

Po następce wyruszam pociągiem o 22.52, trasa - bagatela - 643 km, a jest nim Opel Vectra B Hatchback.
Hehe, no poruszeni byli jakby z auta nie 6 osób, a 6 ufoli wychodziło. Najlepszy był ten tekst - wyciągnijcie jeszcze tego 7 z bagażnika! heh
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #52 : Maja 29, 2010, 22:05:25 »

Po długich mękach udało mi się od Rajana wyciągnąć z jego teczki prawdy trochę materiałów.
Oto niezapomniana filiżanka:

Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #53 : Maja 29, 2010, 22:40:26 »

Temat nie mój bo z całym spotkaniem (rozumiem że mowa tu o jakimś spotkaniu forumowiczów) nic wspólnego nie miałem, chciałem jednak wyrazić swoje głębokie uznanie dla tej filiżanki herbaty, kapitalnie to wszystko wygląda - naprawdę bardzo ładne.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #54 : Maja 29, 2010, 23:19:12 »

Hmmm, a tak ogólnie, to o co Ci wogóle chodzi z tą filiżanką??? Wiem, że ona się pojawia, jak się zapauzuje jakiegoś Mahjonga, tyleże tutaj na tym screenie jest co najwyżej wysypany, no ale co z tego??? ;p
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #55 : Maja 30, 2010, 01:01:41 »

MaarioS, nie wiem czy pytanie było do mnie czy do Vinyla. No właśnie wyglądała dziwnie ale myślałem, że to taka wena artystyczna, a tu proszę - wysypana. Tak czy inaczej, taka jest bardzo ładna.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #56 : Maja 30, 2010, 01:33:53 »

kawa! dzieło sztuki, przecież sraliśmy w porty ze śmiechu przy tym carcie, który jak zaskoczył, kazał nam się odprężyć i kontemplować swoją zawartość
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #57 : Maja 30, 2010, 14:14:51 »

Jak pisałem, o historii tego obrazka nie miałem pojęcia, dla mnie jest po prostu ładny.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.