Marca 28, 2024, 12:20:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3] 4 5 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Famicon '09 - RELACJA  (Przeczytany 40201 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #40 : Sierpnia 10, 2009, 19:40:31 »

Chłopaki się opitalają a sam chciałnym zobaczyć co z tego wyszło Smile Do roboty!
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #41 : Sierpnia 10, 2009, 20:41:31 »

E tam..od razu opitalają biggrin są wakacje to chcą odpocząć dopóki się da. Ja myślę że od września wreszcie zacznie się ruch na forum i wszystkie zaległości zostaną nadrobione..tyle offtopu ode mnie.
Zapisane

dr00id88
Gość
« Odpowiedz #42 : Sierpnia 10, 2009, 20:54:24 »

E tam..od razu opitalają biggrin są wakacje to chcą odpocząć dopóki się da. Ja myślę że od września wreszcie zacznie się ruch na forum i wszystkie zaległości zostaną nadrobione..tyle offtopu ode mnie.

watpie. cale GTW jest teraz dostepne:] mimo ze sa wakacje.
Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #43 : Sierpnia 10, 2009, 21:04:22 »

Dokończyłem właśnie rozpakowywanie się ze zlotu- znalazłem- 2 gorące kubki, bułkę i 2 cytryny. Wszystko za wyjątkiem bułki nadaje się jeszcze do spożycia  heh
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #44 : Sierpnia 10, 2009, 22:04:05 »

spoko, przyda się za rok.
Zapisane
MaarioS
Gość
« Odpowiedz #45 : Sierpnia 11, 2009, 18:53:16 »

Hmmm, co do filmu, no to zobaczymy, jak to będzie. Podobno abo złożył pierwszy dzień, zgadam się z nim a potem zobaczymy, ale ja wątpię, czy cokolwiek zrobię, no bo od jakiegoś czasu mój komp odmawia posłuszeństwa i cały dysk jest zawalony Tongue.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #46 : Sierpnia 14, 2009, 10:09:45 »

Kwestia filmu przedstawia się nastepująco. 1 dzien jak już pisałem jest złożony, złożenie reszty materiału nie zjamie długo. Oprogramowanie do montażu jest bardzo wygdne i intuicyjne, więc idzie to bardzo szybko. Z tym że ja teraz jestem zajęty czym innym/nie mam za bardzo bazy do tego. Prace montażowe porzuciłem na chwilę, ale postaram się w ciagu tygodnia znaleźć czas na to.

Pozostaje jeszcze kwestia renderingu. Potrzebowałbym jakiś tutek do DivX żeby zachować dobrą jakość obrazu przy dużej kompresji, nie poradziłem sobie z tym jak na razie. Przy najbardziej wydajnych ustawieniach na jakie wpadłem 7 minut filmu waży około 100mb (Xvid).
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #47 : Sierpnia 14, 2009, 11:47:19 »

Uzyj XViD ale ustaw w konwerterze rozmiar 700MB albo 350MB.

EDIT:
mozesz tego uzyc.
http://www.autogk.me.uk/index.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=1

aXXo tego uzywa i ludkom slinka cieknie bo mysla, ze ziomek jest tak zdolny, ze potrafi otrzymac idealny obraz przy 700MB :/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2009, 11:49:30 wysłane przez dr88 » Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #48 : Sierpnia 14, 2009, 19:06:23 »

abo, tak jak wspomniał mój przedmówca, użyj XviD'a i w zależności od tego ile będzie ostatecznie minut albo jaką jakość chciałbyś uzyskać ustaw kompresję (niewiem, potestuj, pobaw się, sprawdź, zobacz). Nie wiem jakiego narzędzia używasz ale jeżeli sobie nie poradzisz a masz sporo miejsca na dysku to wyeksportuj cały render do "avi" bez kompresji i potem wrzuć to do AutoGordianKnota, jak również zaproponował dr88 i dalej już się wszystko samo zrobi :-)
Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #49 : Września 17, 2009, 11:40:02 »

Kiedy premiera filmu?
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #50 : Września 17, 2009, 11:41:53 »

Chyba nie wczesniej niz premiera starcrafta 2 crazy
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #51 : Września 17, 2009, 13:12:15 »

Ja bym obstawiał na datę premiery kolejnego Duke Nukem 3D  naughty
Zapisane

aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #52 : Września 17, 2009, 14:37:28 »

Lepiej bym tego nie ujął ;]
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
nightking
Gość
« Odpowiedz #53 : Września 17, 2009, 14:40:13 »

ja bym obstawiał coś w rodzaju Chinese Democracy, raczej - 15 lat czekania, a i tak gówno z tego.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #54 : Września 17, 2009, 14:58:27 »

To wrzuccie to bez obrobki:P
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #55 : Września 17, 2009, 22:28:31 »

Mam za slabe lacze, neo 1Mb, upload 320kbps. Materiału jest łącznie 6,7gb.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
MWK
Gość
« Odpowiedz #56 : Września 21, 2009, 01:26:11 »

Kłerwa, pierwsza w nocy, jutro poprawka egzaminu, zamiast spać (bo o nauce to już nie wspominam) to ten debil siedzi przed tym pudłem, lecz zajawka była nasilona :

http://www.youtube.com/watch?v=ivlLj1S_CYE

abo, teraz już nie ma odwrotu, intro poszło w sieć, jak ja dałem rade to Ty też dasz rade!  heh
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #57 : Września 21, 2009, 10:47:28 »

Kłerwa, pierwsza w nocy, jutro poprawka egzaminu, zamiast spać (bo o nauce to już nie wspominam) to ten debil siedzi przed tym pudłem, lecz zajawka była nasilona :

http://www.youtube.com/watch?v=ivlLj1S_CYE

abo, teraz już nie ma odwrotu, intro poszło w sieć, jak ja dałem rade to Ty też dasz rade!  heh

Emunes.pl - 1st new news xD
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #58 : Września 21, 2009, 12:58:58 »

Cytuj
Kłerwa, pierwsza w nocy, jutro poprawka egzaminu, zamiast spać (bo o nauce to już nie wspominam) to ten debil siedzi przed tym pudłem, lecz zajawka była nasilona :

http://www.youtube.com/watch?v=ivlLj1S_CYE

abo, teraz już nie ma odwrotu, intro poszło w sieć, jak ja dałem rade to Ty też dasz rade!  heh

Wolałbym juz uploadować produkt finalny i nie bawic sie w jakies trailery, no chyba ze bardzo chcecie.

Obiecuje że film będzie, nie powiem kiedy bo nie wiem kiedy do tego przysiąde. Uwierzcie we mnie i pamiętajcie zawsze że oczekiwania są najczęstszym powodem rozczarowań.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #59 : Września 21, 2009, 13:01:06 »

Cytuj
Kłerwa, pierwsza w nocy, jutro poprawka egzaminu, zamiast spać (bo o nauce to już nie wspominam) to ten debil siedzi przed tym pudłem, lecz zajawka była nasilona :

http://www.youtube.com/watch?v=ivlLj1S_CYE

abo, teraz już nie ma odwrotu, intro poszło w sieć, jak ja dałem rade to Ty też dasz rade!  heh

Wolałbym juz uploadować produkt finalny i nie bawic sie w jakies trailery, no chyba ze bardzo chcecie.

Obiecuje że film będzie, nie powiem kiedy bo nie wiem kiedy do tego przysiąde. Uwierzcie we mnie i pamiętajcie zawsze że oczekiwania są najczęstszym powodem rozczarowań.


abo wrzucaj te 7GB:P najwyzej tydzien bedziesz to robil. moge pokompresowac xP
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.163 sekund z 19 zapytaniami.