Marca 28, 2024, 14:53:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Famicon '09 - RELACJA  (Przeczytany 40204 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MWK
Gość
« Odpowiedz #60 : Września 21, 2009, 13:10:30 »

Wolałbym juz uploadować produkt finalny i nie bawic sie w jakies trailery, no chyba ze bardzo chcecie.

Co miałem (2 scenki, które nagrywałem własnym aparatem) to skleiłem i wrzuciłem podbijając forumowski fun, częściowo chociaż zaspokojając głód ludzi, którzy naprawde z utęsknieniem czekają na Wideorelację oraz dla czystej zajawki tudzież zmobilizowania/podbudowania Ciebie - reszta... a raczej całość materiału leży u Ciebie i tylko u Ciebie - działaj!
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #61 : Września 22, 2009, 21:00:56 »

a ja widziałem już większość,


ale odłóż te żyletke!





warto czekać.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #62 : Października 01, 2009, 21:25:33 »

No no, widzialem juz intro na stronie, tzn raczej slyszalem Grin
Kiedy pomysle, ze cos fantastycznego mnie ominelo, to normalnie zal i pustka, na nastepnym evencie musze sie zjawic, juz wczoraj myslalem co bedzie za rok. Wiem, ze to za wczesnie, ale niemoge pozwolic by cos pieknego poraz drogi mnie ominelo no i slyszalem od kilku osob, ze naprawde przyjazna atmoswera, kazdy git chlopak, wiec chce was poznac, poczuc to na wlasnej skurze, ze tak powiem. A trzeba przeciez sie pojawic, ujawnic po tylu latach obecnosci na tym forum, bo to dzieki temu cajtowi jak i forum poczulem i odkrylem granie na rom'ach i emu pomimo, ze konsoli brak.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #63 : Listopada 12, 2009, 14:19:47 »

Informuję wszem i wobec że prace nad filmem idą do przodu, w tej chwili już gotowy jest dzień 2 i niebawem wrzucę pierwszą połowę całości (dzien 1 i 2). Całośc powinna być gotowa i uploadowana przed gwiazdką, taki jest plan i jest on realny.

Sugestie co do uploadu materiału w surowej postaci zostały odrzucone, za dużo bym miał z tym roboty więc temat nie podlega dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2009, 14:21:26 wysłane przez aboabo » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
MWK
Gość
« Odpowiedz #64 : Listopada 13, 2009, 11:00:40 »

abo, nie wiem jak inni ale moje zdanie jest takie - nie wrzucaj połowy ani żadnych części, tylko spokojnie ukończ całość i wtedy damy oficjalnego newsa ...tyle czekaliśmy to miech więcej (czy mniej) Nas już chyba nie zbawi.

Wolałbym juz uploadować produkt finalny i nie bawic sie w jakies trailery, no chyba ze bardzo chcecie.

Ty tu rządzisz ;-)
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #65 : Listopada 21, 2009, 11:11:16 »

Oj nie d?ugo gwiazdka,choinka,prezenty   crazy
Dla mnie od moich towarzyszy broni(Abo) chcia?bym dosta? wymarzony film ze zlotu  Tongue
Czy jest na to szansa?
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #66 : Grudnia 20, 2009, 05:59:43 »

Panowie potrzebuje hosting zeby załadowac film, bedzie tego jakies 1,5gb i domyslam sie ze nikt nie chce sciagac z rapida dlatego zwracam sie do was o pomoc. A jeśli ktoś ma możliwość postawienia ftp to bym preferował.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #67 : Grudnia 20, 2009, 14:47:54 »

wrzucaj na emunesowy. gg 1878625
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #68 : Grudnia 23, 2009, 03:49:01 »

Mogę zaoferować swoje miejsce na moim "e-dysku" gdzie mam jeszcze ponad 10GB lecz maksymalna wielkość jednego ciągłego pliku to 200MB więc w gre wchodziła by konieczność podzielenia tego na kilka paczek.
Zapisane
andrzejlisek
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 313


« Odpowiedz #69 : Grudnia 23, 2009, 14:56:43 »

Mogę zaoferować swoje miejsce na moim "e-dysku" gdzie mam jeszcze ponad 10GB lecz maksymalna wielkość jednego ciągłego pliku to 200MB więc w gre wchodziła by konieczność podzielenia tego na kilka paczek.
A zamiast paczek RAR, to można wykonać podział samego nagrania na odcinki, tak, by miały mniej więcej 150-200MB, ale podział nie może być w przypadkowym miejscu, tylko np. między częściami imprezy i wrzucić je osobno.
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #70 : Grudnia 23, 2009, 19:04:25 »

Mogę zaoferować swoje miejsce na moim "e-dysku" gdzie mam jeszcze ponad 10GB lecz maksymalna wielkość jednego ciągłego pliku to 200MB więc w gre wchodziła by konieczność podzielenia tego na kilka paczek.
A zamiast paczek RAR, to można wykonać podział samego nagrania na odcinki, tak, by miały mniej więcej 150-200MB, ale podział nie może być w przypadkowym miejscu, tylko np. między częściami imprezy i wrzucić je osobno.


Nie, no bez przesady  heh dodatkowa robota z wycinaniem a pozniej zamiast obejrzec relacje w calosci to bedziemy wlaczali po kolei jej czesci ?
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #71 : Grudnia 23, 2009, 21:27:23 »

Dokladnie. Ja to juz na calosc sie niemoge doczekac, eh i co mnie ominelo. Zreszta Dr88 zaoferowal mozliwosc wrzuty, wiec problemow raczej niepowinno juz byc i jest to ustalone. A sam mialem dac hosting np przeklej.pl, gdzie max upload jest do 500 mb, ale jak pisal Dr88 jest mozliwe wstawienie na emunesowy serw i git, wiec pozostaje czekac na film Grin. No to czekamy cierpliwie Cheesy.
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #72 : Grudnia 23, 2009, 23:25:04 »

Pozwolę się wtrącić do dyskusji.
Cytuj
Nie, no bez przesady   dodatkowa robota z wycinaniem
Dodatkowa, aczkolwiek niezbyt trudna robota. Taki VirtualDub jest na tyle intuicyjny, że można ładnie wyciąć co trzeba. A przy użyciu "direct stream copy", pliczek zapisze się w nie więcej, niż pół minuty. Oczywiście idąc na łatwiznę, bo można też się pobawić w rekompresję i ponowną dwupasmową kompresję.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #73 : Grudnia 23, 2009, 23:38:10 »

ale jest sens tak kombinować, skoro jest tyle miejsca, a każdy będzie oglądał całość?
wrzucaj abo, byleby było, szalenie głodni relacji wszyscy!
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #74 : Grudnia 23, 2009, 23:40:06 »

Ehhh a co to za przyjemność oglądać film podzielony na części.
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem było by spakować plik do RARa nawet przy zerowej kompresji przy czym w opcjach ustawić żeby podzieliło archiwum na części np. po te 200 MB. Po rozpakowaniu będzie z powrotem jeden plik i cacy  crazy
No i jakby przykładowo net komuś padł podczas ściągania to nie musi od początku np. 1 GB ściągać.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #75 : Grudnia 24, 2009, 17:39:43 »


Oficjalną relację z pierwszego ogólnopolskiego zlotu miłośników gier wideo i konsol ośmiobitowych - FamiCON #1.

Film do pobrania TUTAJ


czas trwania 28:07
rozmiar 350 mb

***Wesołych Świąt***
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2009, 13:39:35 wysłane przez aboabo » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
nightking
Gość
« Odpowiedz #76 : Grudnia 24, 2009, 19:26:06 »

niesamowita realizacja, niesamowita impreza. świetny prezent pod choinkę.

natomiast serwer kompletnie chu^owy. najlepiej z jakimś wspomagaczem (jDownloader chociażby) ściągać.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #77 : Grudnia 24, 2009, 19:44:00 »

niesamowita realizacja, niesamowita impreza. świetny prezent pod choinkę.

natomiast serwer kompletnie chu^owy. najlepiej z jakimś wspomagaczem (jDownloader chociażby) ściągać.

Nie wiem, co ci w nim przeszkadza, zwlaszcza ze w ogole nie rozumiem dlaczego bez jDownloadera podchodzisz. A transfer sprawdzalem przed chwila, leci 550+ kB/s
Zapisane
nightking
Gość
« Odpowiedz #78 : Grudnia 24, 2009, 19:46:46 »

z tym, że niektórzy nie używają niczego więcej oprócz przeglądarki, więc sobie dużo ściągną - serwer przerywa transfer pliku.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #79 : Grudnia 24, 2009, 19:48:41 »

Bo jest dosc obciazony;) wiesz, dla mnie wystarcza:) sam tez go ostro oram...
ale nie bedziemy sie zarli na temat hostingu w wigilie, wesolych swiat;)
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 19 zapytaniami.