Marca 28, 2024, 10:30:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Famicon '09 - RELACJA  (Przeczytany 40200 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #80 : Grudnia 24, 2009, 19:58:31 »

U mnie też nie ma problemów, w porywach 512 KB/s, jak nie to od 400 do 500.

Filmik ogólnie git, muzyka rewelacja, ale tego się po abo spodziewałem Wink Patrzcie co straciliście! Wy, którzy się nie pojawiliście! Muahaha. Pełen.
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #81 : Grudnia 24, 2009, 20:42:55 »

Zawsze w następne wakacje będzie można to powtórzyć. A film napewno zachęci tych którzy "niebyli" (w tym mnie) do wyprawy na kolejny zlot maniaków heh
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #82 : Grudnia 24, 2009, 21:48:17 »

A u mnie idzie ladnie i szybciutko, wiec ssam i bede sluchac. Seba ma racje, jesli bedzie nastepny zlocik w nowym roku w wakacje, to da sie to nadrobic. Ja juz mialem to co mi przeszkodzilo w tamtym roku pobyt na zlocie, wiec pozostaje miec nadzieje, ze nic sie niepokomplikuje i chlopaki no niepozostanie mi poprostu nic innego jak dolaczyc do was i przezyc najlepsza bibke zlotowa razem z wami ajjj Grin.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #83 : Grudnia 24, 2009, 23:17:53 »

Dobra robota, świetny prezent. : )


-double dragon
-który?
-dwójka?
-chuja. trójka.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #84 : Grudnia 24, 2009, 23:23:00 »

Kurna mam problem z trzecim partem filmu. Reszta poszla git, ale przy rozpakowywaniu mi pokazywalo komunikaty diagnostyczne. Okazalo sie, ze part 3 niedokonca sie sciagnal, bo zrywalo sie sciaganie, ale probuje juz ze 4 raz i tosamo. Bede jednak probowal, ale serdecznie dostaje juz p***olca zaprzeproszeniem.
Zapisane
nightking
Gość
« Odpowiedz #85 : Grudnia 24, 2009, 23:32:41 »

-double dragon
-który?
-dwójka?
-chuja. trójka.

"patrz, lata uszami! nogi na plecach!" xD
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #86 : Grudnia 24, 2009, 23:55:15 »

Kurcze sorry koledzy za zamieszanie. Trzeci part idzie idzie i przy koncu sie zrywa polaczenie. Probuje juz nie wiem ktory raz majac nadzieje, ze sie uda, a neta mam bdb. No to juz ktora proba i najdziwniejsze jest to, ze zapisuje plik, zaczyna sie sciaganie i odrazu pokazuje pobieranie ukonczone, dopiero zadrogim razem ciagnie, ale przy koncu zrywa i caly part niedociaga sie heh. No i dlatego pisze, ze komunikaty diagnostyczne i, ze plik uszkodzony, wskazuje na part 3ci. Ostatni raz probuje, jesli niewyjdzie, to czy bylby ktos wstanie mi pomoc i upnac trzeci part na przeklej.pl? Mi zalezy na obadaniu jakze wspanialego eventu.
Edit.
Mam mam yeah !.
Wlasnie slucham sobie, o jaa, naprawde musialo byc wyjebiscie. A ktory to tak ladnie krzyczal grajac w Contre co hehehehe? Ku..aaaa zginaaalemm itd heheheh. Normalnie juz sobie to wyobrazam eeeh i zal, ze niebylo mnie, ale bede nie ma ch, musze byc w nowym roku jesli bedzie zlot. Super koledzy naprawde zajebisty film, czekam na dalszy ciag Grin.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2009, 00:07:09 wysłane przez Mati » Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #87 : Grudnia 25, 2009, 00:54:23 »

To Ryan z Dziadem tak grali w Contrę. Nie pamiętam jak Dziad, ale Ryan był już wtedy znieczulony Wink
Ode mnie również podziękowania dla Mikołaja za film.
Następnym razem trzeba będzie konkurs rzutem czy inne atrakcje plenerowe urządzić wcześniej bo na nagraniu kij było widać miejscami.
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #88 : Grudnia 25, 2009, 01:06:35 »

A no, ja tez z tego podniecenia zapomnialem podziekowac za film Mikolajowi Grin.
No na nastepnym zlociku chetnie pokaze jak niewidzac wymiatam w Tmnt tournament fighters. Martin juz widzial moj filmik. Bardziej jednak chodzi mi tu o poznanie was jako swietnej ekipy, bo na tym filmiku to poprostu slychac i czuc, ze sami fajni ludzie tam byli i dobrze sie bawili i mowie to szczerze Grin.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #89 : Grudnia 25, 2009, 06:54:22 »

Dźwięk jest bardzo dobrze nagrany dlatego oglądając film po raz wtóry można wyłapać w tle niezłe teksty na które nikt nie zwróci uwagi za pierwszym razem ;] Pozostaje mi jeszcze podziękować Dr88 za hosting i przeprosić Leszka za nieumieszczenie go w napisach końcowych, sorry chłopie, ale dopiero dzisiaj do mnie dotarło że nagrywałeś własnoręcznie sporą część tych klipów.







"a może by zrobić tak że w przyspieszonym tempie będą leciały"
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2009, 09:49:13 wysłane przez aboabo » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Mati
Gość
« Odpowiedz #90 : Grudnia 25, 2009, 11:55:38 »

Dokladnie Abo. Dzwiek jest bardzo czysciutki. A ja napewno nie raz ten filmik sobie odpale. A jak juz zkompletuje calosc, to calutki obejrze odpoczatku do konca. Heh, teraz siedzi w glowie mi ten zlot Grin.
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #91 : Grudnia 25, 2009, 15:53:26 »

Dopiero dzisiaj obejrzalem - swietna sprawa, dziekowa abo, sprawiles nam niezly prezent na swieta Smile
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #92 : Grudnia 25, 2009, 22:47:29 »

Po pierwsze - chciałem oficjalnie podziękować abowi za zakończenie prac nad materiałem imprezowym będącym jednocześnie znakomitym BożoNarodzeniowym prezentem, świetna robota abo, wspaniały montaż oraz udźwiękowienie, oglądając bawiłem się przednio i nie raz zakręciła się wspomnień łezka w oku mym... Nie mogę się już doczekać przyszłorocznego zlotu, damy czadu jeszcze bardziej :-)

Po drugie - nic podobnego, że coś się źle ściąga albo przerywa, w moim przekonaniu to albo kwestia downloaderów, które używacie albo samych przeglądarek. Moja Opera nadziewała prawie pełną parą, bez jakichkolwiek przeszkód :



No i po trzecie, w związku z powyższym, jeżeli ktoś jeszcze nie pobrał wideorelacji albo ma z tym jakieś kłopociki to pozwoliłem sobie przygotować 2 alternatywne źródła tudzież mirrory :

1. Całość z "Hotfile" :

>> http://hotfile.com/dl/21831379/035d9e1/Famicon2009.rar.html

2. Dwie paczki z mojego "e-dysku" :

a >> http://www.4shared.com/file/181090214/a6eee715/Famicon2009part1.html
b >> http://www.4shared.com/file/181114898/1e58abd3/Famicon2009part2.html

Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2009, 22:54:23 wysłane przez MWK » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #93 : Grudnia 25, 2009, 23:17:49 »

Stwierdzam, że w przyszłym roku nieco bardziej powinniśmy skupić się na filmowaniu (chociaż osobiście kamery unikam), aby wszystkie eventy, konkursy i inne ważne wydarzenia mieć utrwalone na 'taśmie'.
Nie mam nic do owego filmiku, bo ja się również wzruszyłem (szczerze) oglądając półgodzinnego ripleja, ale nie sądzicie, że jakby wyciąć z tego filmowanie sprzętu oraz podłogi, to zostałoby niewiele?

Wiadomo, że nikt z nas nie przyjechał tam, aby robić za kamerzystę, ale na fCON2 można by było zrobić to ciut bardziej uważnie. ; ) Może się jakoś podzielić, czy coś...? No bo - co tu dużo mówić - film-pamiątka jednak ważna i świetna sprawa.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #94 : Grudnia 25, 2009, 23:31:50 »

ciąąągne właśnie. jeszcze dziewięćdziesiątdziewięćminut;/
wiedziałem że teraz takie będą opinie daf! i dlatego poświęciłem niektórym momentom nawet sen, tak jak margarynie Sogetsu heh.
ciekaw jestem, czy będzie mój bieg do tyłu z kamerą uciekając przed eksplozją pegatrona. nie no, musi być. ale alarmu i pojawiających się znikąd ochotniczych strażaków i nocnego strzelania do zombiaków nie ma, tego ostatniego nie kamerowaliśmy chyba

a Contra to moje i Ryana jurne darcie jap, dziękuje w swoim i jego imieniu
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #95 : Grudnia 26, 2009, 02:02:20 »

Po pierwsze - chciałem oficjalnie podziękować abowi za zakończenie prac nad materiałem imprezowym będącym jednocześnie znakomitym BożoNarodzeniowym prezentem, świetna robota abo, wspaniały montaż oraz udźwiękowienie, oglądając bawiłem się przednio i nie raz zakręciła się wspomnień łezka w oku mym... Nie mogę się już doczekać przyszłorocznego zlotu, damy czadu jeszcze bardziej :-)

Po drugie - nic podobnego, że coś się źle ściąga albo przerywa, w moim przekonaniu to albo kwestia downloaderów, które używacie albo samych przeglądarek. Moja Opera nadziewała prawie pełną parą, bez jakichkolwiek przeszkód :



No i po trzecie, w związku z powyższym, jeżeli ktoś jeszcze nie pobrał wideorelacji albo ma z tym jakieś kłopociki to pozwoliłem sobie przygotować 2 alternatywne źródła tudzież mirrory :

1. Całość z "Hotfile" :

>> http://hotfile.com/dl/21831379/035d9e1/Famicon2009.rar.html

2. Dwie paczki z mojego "e-dysku" :

a >> http://www.4shared.com/file/181090214/a6eee715/Famicon2009part1.html
b >> http://www.4shared.com/file/181114898/1e58abd3/Famicon2009part2.html

Pozdrawiam!
No wlasnie Mwk ja korzystalem tylko z przegladarki. Bycmoze serwer byl obciazony, bo jak by niebylo hmm wiekszosc wczoraj mogla ssac prezencik, ale juz mam filmik i ogladalem i pewnie jeszcze kilka razy obejrze, ale tym, ktorzy maja problem dalej, to twa pomoc sie przyda.
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #96 : Grudnia 26, 2009, 14:38:51 »

Abo chłopie kawał dobrej roboty!
Dzięki pamiątka jak się patrzy,mam nadzieję że takich pamiątek będzie znacznie więcej!

Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #97 : Grudnia 26, 2009, 15:53:49 »

- nie zgadzam sie na upublicznianie mojego wizerunku
(maarios zza kamery) - a ja tak


jaki ja miałem głos zamęczony heh sraaalnia. yhyhyy! dobry efekt azjatyckiej muchy widzącej na żółto! ale eksplozji pegatrona nie było:(
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #98 : Grudnia 28, 2009, 15:23:43 »

O jest relacja!  Smile
Dłuuugi film, nie spodziewałem się aż tak obszernej relacji video - ale cieszy mnie to co obejrzałem.
Dobra robota aboabo, naprawdę fajnie zmontowałeś całość.

A wniosek jest taki, że na następny zlot muszę się bardziej elegancko ubrać hahaha.  Tongue

I jeszcze ten tekst: "niewierni! grają w Metal Slug'a!"  laugh
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #99 : Grudnia 28, 2009, 23:24:46 »

Taa, albo witaj w krainie, gdzie Terminator ginie to bylo swietne hehe. Apropo Aboabo, wpadly mi w ucho 2 nutki italo. Ta po tym jak ktos w Micro machines gral i na samiuskim koncu juz prawie. Swietne italo chlopie i swietne wstawki podczas filmu jesli chodzi o ten gatunek. Moglbys jakos do mnie na pw podac liste, czy jesli bys mial checi upnac mi nuty?
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.111 sekund z 19 zapytaniami.