Kwietnia 20, 2024, 00:40:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: AD&D: Dragon Strike  (Przeczytany 1719 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 315



WWW
« : Lutego 24, 2006, 10:36:57 »


Ekstra shoot'er 2D w klimatach fantasy. 3 smoki do wyboru, niezła sieczka, fajne poziomy i ogromni bossowie - it is it! Co najlepsze gra jest dosyć długa i bardzo grywalna. Mam oryginalnego carta na NESa w NTSC  cool - idealna na zarwanie jednej lub dwóch nocek. Polecam jak ch****.

Link do recenzji
Zapisane

flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #1 : Lutego 24, 2006, 22:32:05 »

Ta gra jest swietna  Smile
Oprocz tego co wspomnial  setezer to jeszcze mi sie podobaja tekie rzeczy jak wybor trudnosci a podczas gry mi sie podoba ze mozna opuszczac lot smoka lub wznosic i bardzo dobry pomysl zrobili z lotem smoka ze mozna latac w kazda strone.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2006, 22:33:14 wysłane przez flclflcl » Zapisane

setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 315



WWW
« Odpowiedz #2 : Lutego 25, 2006, 09:53:25 »

No! Bajer ze zmianš wysokoœci lotu smoka jest superowy, jazda zaczyna się w póŸniejszych etapach gdy co chwilę trzeba zmieniać tę wysokoœć bo cała masa przeciwników. Masakra zaczyna się w 4poziomie Smile, hehe labiryncik, a potem rozwalanie wież na murach zamku - masa katapult, można je rozwalać. Super! Sš też dopałki. Już co prawda mi się znudziło (dwie długie noce, na zmianę z Contrš), ale nadal jestem pod wrażeniem.

Flcl grales w niš wczesniej czy sprawdziles po moim poœcie? Ja o tej gierce wszeœniej nigdy nie słyszałem Smile. Fajowa.
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #3 : Lipca 06, 2010, 01:02:10 »

Kurcze, az dziw bierze że tak mało było napisane o tej grze. Nie jest to może jakiś bardzo znany tytuł ale za to jaki grywalny i świetnie przemyślany. To chyba jedyna gra na nesa/pegasusa gdzie można sobie polatać smokiem - zazwyczaj w grach należalo je zabijać, teraz można się w jednego z nich wcielić. Dla mnie tym bardziej fajna sprawa bo uwielbiam klimaty middleage/medievil i fantasy.

  Każdy ze smoków różni się statystykami, jeden jest szybszy, drugi silniej atakuje a trzeci jest wytrzymalszy. Można sobie wybrać swą ulubioną bestię i wyruszyć na wielką przygodę. Gra nie jest może łatwa i w miarę postępów robi się coraz bardziej pokręcona. Na uwagę zasluuguje grafika oraz sterowanie smokiem. Możliwość lotu we wszystkich kierunkach i zmiana wysokości to nie są cechy które pospolicie występują w innych shooterach. Nieco dziwnie wygląda śmierć naszego gada (jakby go wkręcało do niewidzialnej dziury) ale w graniu to wogóle nie przeszkadza.
  Dla maniaków tego rodzaju klimatów jest to idealna gra do masterowania!!
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 18 zapytaniami.