Marca 28, 2024, 23:23:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: James Bond Jr.  (Przeczytany 9752 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #40 : Maja 06, 2009, 17:30:50 »

Dlatego właśnie podejrzewam że gry nie wystarczy przejść jeden raz. Kolega ThomsonQQ nie załapał o co mi chodziło.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
ThomsonQQ
PN
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 124


New Mario Bros


« Odpowiedz #41 : Maja 06, 2009, 21:29:45 »

Dobrze zrozumiałem, ale pisałem odpowiedź ogólnie. Możesz jeszcze wyjaśnić o co
chodziło bo może faktycznie nie zaczaiłem laugh
Grę przechodziłem kilka razy z rzędu póki zasilacz był "zimny". Wiadomo, że po wyłączeniu Pegaza
gra nic nie pamięta bez podtrzymania baterią itd, więc trzeba grać raz po raz.
Wpiszę ten kod i zacznę przechodzić ponownie od nowa na kodzie. Drugi raz może coś innego będzie.
ABOABO, czekam na propozycję. Może odkryjemy tajną grę Cool
Zapisane
Pablo1989
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 93


« Odpowiedz #42 : Maja 06, 2009, 22:55:50 »

Tą tajną grą jest Port na SNESa kilka postów wcześniej Cheesy, i muszę przyznać tam Etapu z lataniem (Helikopterem i Odrzutowcem) są trochę trudne dla mnie, ale są świetne.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #43 : Stycznia 13, 2015, 15:30:02 »

Zacząłem przygodę z Jamesem Bondem Juniorem od nowa. Na Everdrajwie. Bez internetów i znajomości passwordów gra jest zdecydowanie najtrudniejsza w pierwszym etapie. Pierwsze dwie bomby do rozbrojenia to pestka. Koszmar zaczyna się przy ostatniej bo nie dość że trzeba się nieźle namęczyć by do niej dotrzeć to na dodatek jest trudna jak kostka Rubika. Do jej rozbrojenia trzeba mieć sporo szczęścia bo po pierwsze:
- trzeba w miarę szybko dotrzeć do samej bomby nie tracąc zbyt wiele cennego czasu
- nie można się zamotać przy układaniu elementów bo układanka skomplikuje się jeszcze bardziej
- tak jak w kostce Rubika, jest pewna technika na rozbrajanie, pod sam koniec układanka wygląda całkowicie chaotycznie, jednak po wykonaniu trzech ruchów wszystko układa się w całość i nareszcie etap mamy z głowy!! Jeśli uda mi się przyjechać na zlot Famicom Siudym to spróbuję to pokazać.
Zapisane

mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #44 : Stycznia 25, 2015, 21:23:09 »

Seba, a ja z przyjemnością popatrzę/pokibicuję :-)

Pamiętam, że kiedyś z łatwością przeszedłem ten etap, tylko potem na drugim się zatrzymałem, ale już nie kojarzę czy z braku żyć czy może z braku czasu bądź ochoty do dalszej gry.
Trzbaby w końcu porządnie przysiąść i rozpracować ten tytuł na amen.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.