Marca 28, 2024, 22:44:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON 1 i pół  (Przeczytany 9661 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« : Sierpnia 05, 2009, 21:52:21 »

Witam~

Rozmawiałem dzisiaj z Dziadem i chcieli byśmy wam zaproponować spotkanie 28-30 sierpnia[weekend], w Warszawie Smile Mamy na oku świetną salę [mniej więcej 2/3 wielkości sali co na FamiCONie - około 100m^2], za nie wielką cenę [500zł]. Sala podzielona jest na dwie części o mniej więcej tej samej wielkości, w jednej jest mini bar z możliwością podłączenia beczki piwa do dystrybutora, oraz lodówka. Dostępna jest też łazienka z prysznicem, i malutka sala  na katering/kuchnię. Sala jest przybudówką do pizzerii, więc jedzenie będzie w zasadzie na miejscu Wink Sala znajduję się na ul. Przy Agorze, jakieś 500m od wolumenu, więc też bardzo blisko Tomela Cheesy Wynajmujemy salę od piątku od 15:00 do niedzieli do 15:00 Smile Płacimy tylko za salę [...i ew. szkody XD ], więc im nas będzie więcej tym taniej wyjdzie na łepka.


Wszyscy chętni proszeni są o pisanie pytań w tym temacie, zapisy też tutaj Wink

Pozdrawiam~
Ryan  ^^



ps. tak, pomysł nazwy mój, czytaj dziata
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 06, 2009, 00:42:05 »

Dla mnie BĄBA, tylko czemu się nie odzywa nikt poza nami?
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 06, 2009, 00:44:47 »

No to ja się odezwę...jeśli będę mógł (i miał ten weekend wolny) to przyjadę. Tylko jak będzie ze spaniem?? Każdy radzi sobie z tym na własną rękę (i śpi np w samochodzie, hotelu, parku etc) czy też można spać na miejscu??
Zapisane

MWK
Gość
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 06, 2009, 01:25:14 »

WOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!1 Kruca fux! FamiCON#112!

Ryan, Dziadek - by Was królica pobodła! jesteście znakomici!

Będę bankowo - proszę mnie tam na listę wpisać :-)
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 06, 2009, 10:15:48 »

Jesteśmy bąbowi Cheesy no to już jest nas trzech Cheesy

Śpimy w sali cateringowej, jest tam stół i jakieś ławy do siedzenia. Czyli karimata/śpiwór i pełen folklor (mylfon znaczysie), gdzie wygodniejsze kafelki znajdziesz praktycznie... Na granie tyle miejsca raczej nie będzie, ale jakieś telewizornie z Warszawy dowieziemy.


emm, myśleliśmy co by chętni do klecenia zina przybyli aby spotkać się oko w oko, przepi...przedyskutować wszystkie kwestie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2009, 12:00:20 wysłane przez MWK » Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 06, 2009, 12:54:10 »

Zgadza się, ponadto również rozkminimy kwestię sylwestra, wszak mam już kilka opcji, jednakże na dzień dzisiejszy jeszcze niepotwierdzonych więc myślę, że do spotkania uda mi się co-nie-co konkretów zaprezentować jeżeli chodzi o kwestię podkarpacką.

Miejscówa :   
Jak dla mnie super. Jeżeli o mnie chodzi to najważniejsze by było miejsce do rozłożenia sprzętu/grania + prąd, kibel żeby był (a umywalki pozostawały drożne ;-) no i lodówka koniecznie co by to PIWO pie*dolone chłodzić! Poza tym wszystko gra. Jestem za.

Sprzęt :   
Dziadzie, rzutnika bankowo miał nie będę gdyż uczelnia zamknięta jest na okres sierpnia a pożyczyć nie mam od kogo. Natomiast co do całej reszty mojego sprzętu to będę, że tak powiem samowystarczalny :
- Atarka (tak, tym razem podłączymy i podreperujemy skilla w tym temacie),

- Mój Pegasus + (niektóre) gry,
- TV,
- przedłużacz (może uda mi się 2 wykręcić).

Organizacja :   
Myślę, że zróbmy to spontanicznie i nie układajmy tutaj jakiegoś konkretnego "planu" - uznać to możemy za swego rodzaju poprawiny - po prostu - spotykamy się i chlej... yy.. gramy (tylko mi z amolem nie wybrzydzaj) heh No chyba, że macie jakieś specjalne zapatrywania tudzież pomysły. Ja od siebie krótko :
- Kalambury (co nam poprzednio uciekły :-) Wezmę papiery A3 + czarne markery.

Bardzo się cieszę, znowu moje życie nabrało sensu!
No to jak Panowie? JEDZIEMY!


edit:: z przyczyn finansowo-indywidualnych zdecydowałem się jechać busem (najtaniej) w związku z czym mogę zabrać tylko swojego Pegaza + gry oraz ewentualnie przedłużkę... tak wyszło.
Do zobaczenia!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2009, 22:00:16 wysłane przez MWK » Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #6 : Sierpnia 06, 2009, 16:35:23 »

Rozmawiałem dzisiaj z Tomelem, i wspomniałem mu nieco o naszym spotkaniu, stwierdził że fajna sprawa i wydaję mi się że nawet mógłby wpaść, jeżeli jeszcze go z razem z Dziadem pomęczymy Wink
Odnośnie spraw organizacyjnych:

Na miejsce zabieram ze sobą:
- Pegasusa + około 100 gier
- SNES + gry
- Sega Master System + gry
- C64 + gry i demka
- Wzmacniacz, kolumny, mikrofon Wink
- TV

I tak apropo, tuż obok sali jest sklep 24h Cheesy   
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 06, 2009, 18:47:20 »

Ja spróbuję załatwić prodżektor, ale jeszcze nie wiem skąd go urodzić. Mi wpadło kilka pomysłów do głowy na pseudo atrakcje. Ze swojego sprzętu na pewno wezmę całego NESa, pewnie Saturna, jakieś tam pierdy jeszcze.


niepokoi mnie odzew, pany.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #8 : Sierpnia 06, 2009, 19:22:31 »

No ja na pewno nie dam rady, brak funduszy na zbitkę. Ale może jak już będziecie na miejscu to umowimy sie na jakies piwko w plenerze? 5 min drogi od miejsca docelowego znajduje się lasek bielański, bardzo piekne okolice, ladniejsze niz ten Izabelin gdzie sie kury pasą ;]
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 06, 2009, 22:02:13 »

Panowie, przyjmiecie "newbie zlotowego" na to spotkanie? Jeśli tak, to przyjedziemy w dwie osoby, bo moja Pani też jest zafascynowana oldschool'owym graniem.
Na spotkanie wezmę ze sobą Pegasusa, ok 70 katridży, TV 21 cali.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 06, 2009, 22:05:22 »

Panowie, przyjmiecie "newbie zlotowego" na to spotkanie? Jeśli tak, to przyjedziemy w dwie osoby, bo moja Pani też jest zafascynowana oldschool'owym graniem.
Na spotkanie wezmę ze sobą Pegasusa, ok 70 katridży, TV 21 cali.

Nie wierze? Kobieta i konsola oldskool? Bez urazy, ale importowales ja skads?Tongue
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 06, 2009, 22:12:48 »

Pewno z przeszłości : D

Możliwe, że też się pojawię
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 06, 2009, 22:14:34 »

Zrozumiałem słowo "importowałeś" (czytasz PSX Extreme? - w co gra Masaki laugh)
Muszę Cię uspokoić - jest to kobietka 100% z Polski, wychowana na oryginalnym MT-777DX od dzieciństwa. Wczoraj przeszła w ciągu niecałej godziny Felix'a. W Jewel Tetris/Diamond jeszcze jej rekordu nie pobiłem, co gorsza - przez pierwsze dwa dni nie miałem z nią nawet szans w Fight Night'a 4, którego kupiliśmy nad morzem heh. Rozumiem przyzwyczajenie do trójki, ale na wkurzałem się nieźle...
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #13 : Sierpnia 06, 2009, 22:18:05 »

No proszę, widzę, że jeszcze nie wszystko stracone, że może za kilka lat pokolenie małych kurków, martinków itd... wychowa się na konsolach z dzieciństwa swoich rodziców! Smile
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #14 : Sierpnia 06, 2009, 22:51:18 »

Amen.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #15 : Sierpnia 06, 2009, 22:54:06 »

Qurek, widzę że nie próżnujesz  Smile Smile moje gratulacje!
dr88, rekordu mojej we Flipull'a jeszcze chyba nie zbiłem, na zlocie masterowała. no dobra, nie grałem za bardzo w niego.



ogólnie namyślcie się i jak najszybciej te ostateczne odpowiedzi, trzeba zgarnąć najmniej 10 osób aby było opłacalne przy takiej sali.
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #16 : Sierpnia 06, 2009, 23:09:39 »

My już jesteśmy zdecydowani, dwa miejsca masz już obsadzone z Poznania. Ktoś w ogóle jest z okolic chętny na wspólny dojazd? Będę miał 2 miejsca wolne w samochodzie - jedno rezerwuje w razie co, ale jedna osoba się jeszcze musi zastanowić, może namawiany przeze mnie sam zabierze głos? Roll Eyes
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2009, 16:16:49 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #17 : Sierpnia 07, 2009, 20:09:57 »

Z mojej strony niestety lipa na całej linii... jak można wywnioskować po aukcji, nie mam funduszy.  Sad
A chęci pieniędzy nie zastąpią. Gdyby się pojawił jakiś przypływ gotówki to dam znać... ale póki co nie ma na to widoków.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #18 : Sierpnia 07, 2009, 21:52:38 »

Kurcze, ludziska, jak by was się więcej zebrało to koszty by się rozłożyły~! Wystarczy by nas było 10 osób a już każdy zapłaci po 50zł, będzie nas 15 osób, to zapłaci każdy po 33zł _^_ A jak na razie to jest nas: ~7 osób :/
-Ja [Ryan]
-Dziadu
- MWK
- Martin
- Dziewczyna Martina
- SebaSan1981[prawdopodobnie]
- hardstyle4ever [prawdopodobnie]

Weźcie się zbierzcie, bo inaczej to lipa straszna będzie _^_ Wogóle zastanawiam się, dlaczego taki mały odzew jest z Warszawy :/ Tak nas dużo, i każdemu szkoda po pięć dych, a może nawet mniej na imprezę i dobrze spędzony weekend?

Pozdrawiam~
Ryan ^^
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #19 : Sierpnia 07, 2009, 22:17:50 »

Aktualizując listę sprzętu:

Sprzęt "wyjazdowy" - tj. spoza kolekcji, który możemy śmiało "katować"

- Family Game, 2 pady, pistolet
- klawiaturę firmy ASDER - stara, solidna konstrukcja, można by rzec ciekawostka, 2 świetne pady
- 2x NES Multiregion, 3 pady
- SNES PAL, 2 pady
- telewizor 21 cali
- grill elektryczny, cobyśmy od tego picia z głodu nie pomarli, a kiełbaski i karkóweczka zawsze lepsze od pizzy Smile

Dziadu powiedz mi proszę, czy Tomel w sobotę też ma otwarte? Bo my będziemy od piątku, jakoś pewnie przed północą, Pati ma do 18 pracę.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2009, 16:27:07 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.