Marca 29, 2024, 10:38:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON 1 i pół  (Przeczytany 9663 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #20 : Sierpnia 07, 2009, 22:48:53 »

Największy handel ma w sobotę i niedziele właśnie!
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #21 : Sierpnia 07, 2009, 22:59:22 »

No to pięknie. Duże ma tego ilości? Stare kanciaki?
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #22 : Sierpnia 07, 2009, 23:38:37 »

Średnie, ale będzie zawiadomiony o drugiej fali wykupujących. Zdarzają się kanciaki ciężkie, ma też kilka BICów (chyba nawet są nowe), jakieś niedojedzone przez Spazz'a Sacheny nawet...
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #23 : Sierpnia 14, 2009, 21:56:45 »

Jak tam status?

DAF, mam nadzieje, że wychylimy co jeszcze na te wakacje ;-)


edit:: Ryan, Dziadzie, podajcie proszę jak dokładnie dotrzeć na miejscówę z Dworaca Autobusowego "Warszawa Zachodnia" - tam bowiem wyląduje albo około 12 albo o 15 (pewnie o 12 bo trza by jakiego PIWA się jeszcze napić ;-). Z góry dziękuje!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2009, 22:10:08 wysłane przez MWK » Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #24 : Sierpnia 14, 2009, 23:01:13 »

Najłatwiej było by dojechać do centrum i z niego do metra w stronę Młocin, wysiadka na stacji Wawrzyszew i ja cię z tamtąd mogę odebrać Wink


BTW, czy ktoś jeszcze jest chętny może?
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #25 : Sierpnia 15, 2009, 01:04:20 »

Chętny tak ale nie mam możliwości technicznych, praca bardzo mi ogranicza czas, urlop specjalnie na zlot brałem a teraz nie ma zmiłuj Sad
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #26 : Sierpnia 16, 2009, 22:02:06 »

Ja oświadczam że będę na 100%. Tylko teraz important question: czy kasę na wszelaki payment mam przywieźć ze sobą czy też wczesniej ma być jakaś zrzutka na konto??
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #27 : Sierpnia 16, 2009, 22:23:22 »

Skonsultuje się z Ryanem na dniach w sprawie płatności. Myślę, że na miejscu raczej zrzutęcja.
To jest nas sześciu na chwile obecną, kilku niepewnych. Porozmawiam jutro z kobieto na jak długo chce zawitać [jeśli nawet na niedługo, to jakiś ko%mpot przywiezie] Wink ano i mam jeszcze jednego warchoła ze stolicy, z nim też muszę słowo w tej kwestii zamienić.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #28 : Sierpnia 18, 2009, 01:23:15 »

Po prostu tak jak Dziadu powiedział, zrzuta będzie już na miejscu Wink I apropo osób które będą na zlocie to Koneser i Darek [konesera kumpel - teraz i mój znajomy], zapowiedzieli się że raczej na 99% będą Smile
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #29 : Sierpnia 21, 2009, 17:20:47 »

witajcie,
niestety mam dla Was smutną wiadomość. Odwołujemy spotkanie "FamiCON 1 i pół" z racji na zainteresowanie, wciąż nie możemy zebrać tego absolutnego minimum - 10 osób. Przykro wyszło, pomysł okazał się zbyt spontaniczny... Sad


Z góry przepraszam wszystkich za zamieszanie w moim i Ryana imieniu.
Zapisane
MaarioS
Gość
« Odpowiedz #30 : Sierpnia 21, 2009, 18:37:06 »

Ja sam tak coś czułem, że tak na to wyjdzie...... Ktoś mówił, że te zloty mogłyby się nam przejeść, no i w sumei trochę racji w tym jest. Najlepiej to by było robić co pół albo co rok te zloty, akurat raz w wakacje i raz w ferie, wtedy po takim odstępie byłaby z tego radocha Wink
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #31 : Sierpnia 21, 2009, 22:35:56 »

"a plan awaryjny" ?

n/c... nie chce krakać ale sylwka pewnie też szlag trafi... przykra sprawa - do zobaczenia za rok w Laskach na FamiCON#2.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #32 : Sierpnia 21, 2009, 23:33:46 »

witajcie,
niestety mam dla Was smutną wiadomość. Odwołujemy spotkanie "FamiCON 1 i pół" z racji na zainteresowanie, wciąż nie możemy zebrać tego absolutnego minimum - 10 osób. Przykro wyszło, pomysł okazał się zbyt spontaniczny... Sad


Z góry przepraszam wszystkich za zamieszanie w moim i Ryana imieniu.

Proponuje się spotkać u mnie w takim razie, o ile oczywiście będą jeszcze chętni. spokojnie mogę przenocować 5-6 osób od piątku do poniedziałku. Na podłodze mogą kimać luźno 3-4 osoby + 2 na rozkladanej kanapie, mieszkanie ma bardzo dobrą wentylacje. Mam tylko jeden TV ale nie ma problemu żeby załatwić co najmniej jeszcze jeden.

Nie wiem co sądzicie o tym, ja bardzo chętnie bym się spotkał z wami póki jeszcze są wakacje i nie zaczęła mi się szkoła + praca w pełnym wymiarze godzin.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
leszek
Gość
« Odpowiedz #33 : Sierpnia 28, 2009, 20:40:55 »

Panowie i panki, jest w końcu jakaś ustawka jutro?
Zapisane
MaarioS
Gość
« Odpowiedz #34 : Sierpnia 28, 2009, 20:45:06 »

Panowie i panki, jest w końcu jakaś ustawka jutro?

Na niedz. to ja bym się pisał do tego. Jutro wieczorem wracam wieczorem, więc raczej lipa z jutra, no ale też chciałbym przed samą szkoła się jeszcze spotkać Wink .
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #35 : Sierpnia 31, 2009, 15:23:00 »

sobotnia noc rozpizgaj. akcje z gęstym dymem będącym czarnym nasieniem i daltonicznym niebieskim keczupem z tesco mocarne. miło było poznać Martina i jego Patrycję oraz hardego Mikołaja Smile
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #36 : Sierpnia 31, 2009, 19:57:16 »

No i po weekendzie... Oj działo się działo...

Już od przyjazdu wiedziałem, że nudzić się nie będziemy. Ryan i Hardy przywitali nas "prośbą" o 5 komórek, a śpiący już po wzniesieniu "kilku" toastów na widok Bolsa i mojego: "To dla gospodarza" Abo krzyknął: "Witajcie, ale ja nie piję" heh

Rozłożyliśmy sprzęt i do nocy graliśmy, wreszcie ok. 5 po ciężkiej misji w Jackal'a postanowiliśmy z Hardym zawinąć się do spania, co jednak znacznie utrudniła mi niechęć do rozłożenia z tapczanu (po 3 glebie: "dużo jeszcze razy będziesz spadał z tego łóżka?"), a gdy już wtuliłem się w Pati i skończyły się skoki na podłogę, w grę weszła komórka Ryan'a, i grający piękne, techno-japońskie melodyjki budzik z telefonu komórkowego. Hardy po 5 takim "dzwonku" wstał, i wyniósł tą komórkę wraz z torbą, w której się znajdowała do łazienki, i tak w końcu jakoś usnęliśmy.

Drugi dzień rozpoczęliśmy od wyprawy na Wolumen, następnie na targowisko Koło, by potem wrócić z powrotem do Tomela. W międzyczasie zgłodnieliśmy, a, że na Wolumenie znajduje się pierwszej jakości Chiński Kebab, postanowiliśmy się posilić. Każdy zamówił swoje kebaby, kurczaki, tortille (czytaj: koty, psy, kartonowe rolki), a w oczekiwaniu na zamówienie, byliśmy świadkami jak powinien zachować się wobec damy prawdziwy "DŻEMTELMEN". Może nie wszyscy usłyszeli, gdy robiącą nasze jedzenie sprzedawczyni zawołał przepięknym zwrotem "HALLOOOOO", ale "TO SPIERD@LAY" po  otrzymaniu odpowiedzi, że o sos pyta się nas a nie jego, rozniosło się zapewne po całym Wolumenie! Smile

Do wieczora ekipa pomniejszyła nam się o Ryan'a, który poszedł odespać noc do siebie, więc w czwórkę spędzaliśmy czas na graniu i oglądaniu popisów muzycznych Abo.
Międzyczasie mieszkanie odwiedziła rodzina gospodarza, i komicznie musieliśmy wyglądać z oczu jego Mamy, gdy w trójkę siedząc na kanapie, przechodziliśmy kolejny etap w Tiny Toon Adventure, a obok leżała niedopita jeszcze flaszka z melonówką (przepraszam ... heh)

Wieczorem dołączył do nas Ryan i Dziad, rozpoczęło się wielkie polowanie, gdyż "Jaran", pozbywający się kolekcji Pegasus'a, wysypał na tapczan jakieś 100 katridży, o które żeśmy się prawie nie pozabijali.
Targowanie zakończyło się obustronnym sukcesem, życzę Ci kolego, by NESik sprawował się długo i szczęśliwie! Smile
Międzyczasie wpadliśmy jeszcze do domy Ryan'a, po kilka kartów, wstąpiliśmy na stacje po sosy bolońskie ("Tego Gryzora w pudelku kupiłeś na tej stacji? Ładnie się prezentuje na półce z gazetami co nie?" "Wyciągnij tą grę z tej siatki, jeszcze Ci te sosy pogryzie") laugh

Od razu po powrocie wpadli do nas Koneser, Darek i Leszek, przejście Gryzora przez Konesera udało mi się zobaczyć w 30% (wódka i wczorajsza noc strasznie mnie niestety zmuliła), resztę dopowiedzą pozostali, nasza trójca (Pati, Miki i ja) poszła spać wcześniej. Jak Dziadu wcześniej wspomniał, był taki dym, dosłownie i w przenośni, że nawet to zgaszenie światła po sygnale "POLICJA POD BLOKIEM" pewnie i tak niewiele zmieniła widoczność pokoju.

Niedziela to znowu Wolumen, obiadek (o wiele lepszej jakości), spacer po Parku Wilsona, i z powrotem Wolumen.
Tu spotkaliśmy i część z nas poznała MaarioSa - człowieka, którego szybkość otwarcia jak największej liczby kartów w tak krótkim czasie powinna zostać zapisana w Księdze Rekordów Guiness'a.
U Tomela się trochę potargowaliśmy (po ile te gry? Po 5 zł? DOBRRAAAAAAAAAAAAAAA TO JA DAJE DYCHĘ!), i czas był niestety juz wracać.

Poznaliśmy wraz z Pati kilku wspaniałych ludzi, otoczonych pasją, niesamowicie sympatycznych, którym chcemy jeszcze raz podziękować za wspólnie spędzony czas.
Na następnym zlocie nasza obecność jest obowiązkowa!

P.S. Dziadu - jeszcze raz sorry za tego James'a Bonda Jr. heh
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2009, 20:08:33 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #37 : Sierpnia 31, 2009, 20:34:55 »

No pięknie żeś to ujął Martin. Ludzie, jesteście zaje...spoko ^^, było zabawnie i oto chodzi !  biggrin

Czekam na jakieś pikantne szczegóły nocnego Mission Impossible do Tesco. crazy
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #38 : Sierpnia 31, 2009, 23:02:58 »

P.S. Dziadu - jeszcze raz sorry za tego James'a Bonda Jr. heh

"-dziadu zobacz, co za debil zapisyuje kody do gier na tyle carta?
-... to mój cart jest."

luzik Cheesy wyprawa była mocna, spierdalaj z drogi bo idzie kozioł bez nogi. Jaran zapoznał się z jeżem, który tym razem nie nastroszył igieł, przemykaliśmy się w kartonach przed policją, w kebabie (mięso smakowało jak tania przyprawa do grilla) Koneser otworzył okno powieką, duszno nam było.
zdobyczy nie zdążyliśmy zmęczyć, toczyliśmy dysputy z KoNESeremi Darkiem, do 5.30 gadaliśmy w abowej kuchni. podłoga okazała się wielką niezbadaną przestrzenią, z której jednak wyemigrował kurz (Rychu, jakby nie ostrzeżenie Ryana uznałbym że pomyliłem mieszkania). zasnąłem po jakimś półgodziny układania się, co by szukać o 7 telefonu z godziną, nie znalazłem to czekałem aż wstaną. patrze - kuźwa leży, obok mnie, no ładnie. z racji na mizerną dyspozycyjność porozrzucanych ciał postanowiłem dokończyć sen, przedłużając go o pół godziny. budze się, a nade mną Martin ochrypłym głosem "siema dziadu", no i o 9 wyruszyliśmy w wolumeńskie tango.
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #39 : Sierpnia 31, 2009, 23:14:30 »

Dziadu - nie myślałem już po prostu kategoriami osoby mającej kilka lat, a kategoriami kolekcjonera-pedanta, który wszystko chciałby mieć w idealnym stanie! Smile
Ale pomysł miałeś zajebisty, do teraz ciekawi mnie jak to zrobiłeś, odwróciłeś podłączoną konsole, wziąłeś markera i napisałeś tam ten kod? heh

Akcje były zajebiste, jeszcze pewnie o niektórych zapomnieliśmy, m.in. pytanie o klapki Abo przez "Panią przewodniczącą grupy obserwatorów" albo gra w duecie na klawiszu/Commodore.
Hardemu pewnie do dzisiaj w głowie szumią propozycje za scalakowy hack Super Bros 6.

Ryan - please - wrzuć gdzieś fotki z menu tego karta z kurczakiem o szyi żyrafy. crazy
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2009, 23:22:20 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.