Kwietnia 18, 2024, 20:22:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Zbieram zamówienia - w poniedziałek będe u Miłosza.  (Przeczytany 4893 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« : Sierpnia 07, 2009, 12:10:16 »

Siemka, w poniedziałek wybieram się do naszego znajomego hurtownika. Jeśli coś potrzebujecie od niego, to zbieram tutaj zamówienia.
W pierwszym poście będzie lista zamówień. Jeśli coś przeoczyłem/pominąłem proszę dać znać.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
LISTA ZAMÓWIEŃ:

- KLAUDEK: Donkey Kong Country 1 na Snes'a
- MEFF: 2 pady Dendy Junior
- SEBASAN 1981: Okunen Monogatari Search for Eden, Looney Tunes B-Ball, Live a Live, Chrono Trigger (ang wersja językowa) - na SNES'a
- VASH: 3 pady szeroka końcówka, VBALL, Teenage Mutant Ninja Turtles 3 - The Manhattan Project, Teenage Mutant Ninja Turtles 2 - The Arcade Game
- psYc1oNe: Ultimate Stuntman *BIC* , Dizzy Adventure  *BIC*, Bee 52  *BIC*, Quattro Adventure  *BIC*
- koNESer: Lawnmower man/Virtual Wars - na SNES'a
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2009, 23:14:30 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 07, 2009, 16:06:33 »

Znajomego hurtownika, czyli ktorego?
I czy na stanie ma tez itemy NES?
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #2 : Sierpnia 07, 2009, 16:25:00 »

Miłosz to ten z złotych kalesonów, niestety obawiam się że na NES nie ma nic już.
Zapisane

Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 07, 2009, 17:45:01 »

Racja - do NES"a już nic nie posiada.
Z tego co pamiętam, ma jeszcze:

- pistolety (3-4 zł)
- pady z wąskim i szerokim wejściem (3-4 zł)
- pojedyncze gry na scalakach (3-4 zł), m.in. VBALL, PUZZLOT, PIPE
- składanki na glutach (17 zł heh) - 168 in 1 brak!
- Lion King, Donkey Kong Country na SNES'a (15-20 zł)
- jakieś tytuły na PSX (nie pamiętam cen)

Ogólnie od czasu wizyty "Po złote kalesony" bardzo mu się magazyn opróżnił.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2009, 17:47:07 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #4 : Sierpnia 07, 2009, 18:07:15 »

nie chwaląc się przyczyniłem się do tego  naughty, dodam że w wszystkich pipeV które ma trzeba wymienić scalaki aby działąły stabilnie
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 07, 2009, 20:40:54 »

Martin Wielki Człowieku - jakby ten koleś miał na Snesa gry:
Okunen Monogatari Search for Eden
Looney Tunes B-Ball
Live a Live
Chrono Trigger (ang wersja językowa)
to ja zamawiam. Mogą być nawet importy (USA,Jap) mi to nie przeszkadza bo mam przejściówkę..
Zapisane

Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 07, 2009, 20:44:28 »

Na 90% muszę Cię zmartwić, ale tych tytułów sobie nie przypominam, oczywiście - spiszę je sobie i dokładnie przejrzę, u niego też zrobię spis co mu jeszcze zostało, własnoręcznie - bo jego spisy, które bodajże Spazz podawał, są przez niego w ogóle nieaktualizowane.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Parys
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



« Odpowiedz #7 : Sierpnia 07, 2009, 22:13:22 »

Martin spytaj się tego hurtownika w moim imieniu czy posiada pewne cartridge do Pegasusa:

1. Ultimate Stuntman *BIC*
    (Jest to biała dyskietka BICa , żółtą posiadam firmy Realtec, ale zależy mi na białym BICowskim cartridgu, oto zdjęcie cartridga: (http://img230.imageshack.us/my.php?image=ultimatestuntmanbic.jpg)

2. Dizzy Adventure  *BIC*   
    (Zdjęcie cartridga: http://img407.imageshack.us/my.php?image=image0001qc9.png )

3. Bee 52  *BIC* 
    (Zdjęcie cartridga: http://img291.imageshack.us/my.php?image=bee52bic.jpg )

4. Quattro Adventure  *BIC*
    (Proszę nie mylić z cartridgem o nazwie „złota czwórka” [Quattro Arcade],  zdjęcie cartridga: http://img440.imageshack.us/my.php?image=quattroadvbic.jpg )

poszukuję ich od pewnego czasu, może On będzie je posiadał Roll Eyes,
w każdym bądź razie daj znać co z tego wynikło Wink
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #8 : Sierpnia 07, 2009, 22:23:41 »

BICów na bank nie ma, znam jego asortyment, natomiast widziałem parę u Tomela , sam dwa kupiłem.
Zapisane

Newander88
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 77


Zawsze piecz ciastka


WWW
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 07, 2009, 22:36:12 »

Na snesa WSZYSTKO ma po 15 zł oprócz asterixa. WSZYSTKO oprocz asterixa to piraty:)
Zapisane
koNESer
Gość
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 07, 2009, 22:38:32 »

Na snesa WSZYSTKO ma po 15 zł oprócz asterixa. WSZYSTKO oprocz asterixa to piraty:)

Znajdzie sie Lawnmower man/Virtual Wars na snesa?
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 07, 2009, 22:47:23 »

Piraty na SNESa? To są maksymalne unikaty! Były spekulacje kiedyś czy w ogóle SNESa piracono, tak tego jest nie wiele!
Zapisane
Newander88
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 77


Zawsze piecz ciastka


WWW
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 07, 2009, 22:56:07 »

Znajdzie sie Lawnmower man/Virtual Wars na snesa?
Z tego co pamiętam to nie, jest lion king, donkey kong, jakaś część simsonów chyba i jakies jeszcze ze 4-5 tytułów, wszystko piraty, wiekszosc w pudelkach, czesc z instrukcjami.
Piraty na SNESa? To są maksymalne unikaty! Były spekulacje kiedyś czy w ogóle SNESa piracono, tak tego jest nie wiele!
Są piraty Milosz ma ich jeszcze troche Roll Eyes
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #13 : Sierpnia 07, 2009, 22:56:29 »

Oj piraty, piraty - ale wydane tak elegancko, że naprawdę można się pomylić. Pudełka, wkładki, kolorowe instrukcje po angielsku. Sam przy pierwszej wizycie nabyłem The Lion King. Oczywiście - on twierdzi, że są to najczystszej rasy oryginały, że mendy mu to do Stanów wysyłały żeby sprawdzić legalność itp, itd.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2009, 23:02:02 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #14 : Sierpnia 07, 2009, 23:40:28 »

(wybaczcie że tak zbaczam z głównego założenia, ale kwestia tych piratów dosyć istotna)
to po czym poznajecie?
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #15 : Sierpnia 07, 2009, 23:57:20 »

To i ja wtrącę ociupinę "łoftopu"...
Z tego co się zdążyłem zorientować to nie zdołano spiracić Snesa ani tym bardziej jego gier. Technologia zawarta w konsoli jak i w cartach skutecznie zniechęciła piratów do jakichkolwiek prób tworzenia podróbek. Tak samo nie slychać o piratach na Segę lub Nintendo64. Zap[ewne zaważyły o tym koszty produkcji. Z bardziej zaawansowanych konsol tylko PSX'a udało się spiracić (dzięki powszechnie używanemu i taniemu nośnikowi danych).
I w sumie to dobrze się stało że Snesa nie zbrukano. Dziś mamy oryginalną konsolę oraz niczym nie skażone gry (jedne pospolite a inne rzadziej spotykane).
Zapisane

Newander88
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 77


Zawsze piecz ciastka


WWW
« Odpowiedz #16 : Sierpnia 07, 2009, 23:57:42 »

(wybaczcie że tak zbaczam z głównego założenia, ale kwestia tych piratów dosyć istotna)
to po czym poznajecie?

Piraty wyglądają jak japońskie wydania, są po angielsku, chodzą na palowym snesie, labele sa inne niz nintendo robilo a do tego albo sie odklejaja albo sa krzywo przyklejone.

To i ja wtrącę ociupinę "łoftopu"...
Z tego co się zdążyłem zorientować to nie zdołano spiracić Snesa ani tym bardziej jego gier. Technologia zawarta w konsoli jak i w cartach skutecznie zniechęciła piratów do jakichkolwiek prób tworzenia podróbek. Tak samo nie slychać o piratach na Segę lub Nintendo64. Z bardziej zaawansowanych konsol tylko PSX'a udało się spiracić (dzięki powszechnie używanemu nośnikowi danych).
I w sumie to dobrze się stało że Snesa nie zbrukano. Dziś mamy oryginalną konsolę oraz niczym nie skażone gry (jedne pospolite a inne rzadziej spotykane).
Na megadrive milosz tez ma piraty, skladaki typu 4in1 albo normalne gry. Takie gry sa w innych pudelkach, czasem nawet po kasetach vhs, labele sa marnej jakosci, okladki inne niz oryginaly. Piraty na md na labelach nie maja charakterystycznej "kratki".

Jezeli ktos jest zainteresowany to dam jakies fotki ale w przyszlym tyg bo jezdem na wakacjach naughty
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2009, 00:02:10 wysłane przez Newander88 » Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #17 : Sierpnia 08, 2009, 00:10:41 »

Potwierdzam słowa Newandera, sam lookałem na EBAY'u, bo katridże od niego są naprawdę dziwne - tak jakby mieszanka - w środku PCB wersji PAL, a obudowa od wersji japońskiej. On sam zaklinał, że to oryginały, że w takich były obudowach po prostu, że jak miał ten wielki nalot to mu to wysłali do USA, by sprawdzić, czy są legalne. Z tym, że wiem z wielu źródeł, że większość tych opowiadań należy traktować z przymrużeniem oka. Tytuły ktoś mi dobrze przypomniał, oprócz Króla Lwa i Donkey Kong'a rzeczywiście był jeszcze Asterix. Zdjęcie całego zestawu The Lion King wrzucę jutro, tylko znajdę chwilkę, żeby je wykonać.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2009, 00:14:41 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
kubicz
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomości: 72



« Odpowiedz #18 : Sierpnia 08, 2009, 05:25:27 »

Dorzuce od siebie fotke posiadanego (prawie) oryginalnego Jungle Strike'a:



A teraz wersja od Nintendo:



Jak widac, do oryginalu tak wiele mu nie brakuje (jak sie porowna z piratami na SMD, to nawet wypada bardzo dobrze). Pamietam, ze typ od ktorego go kupilem, mial jeszcze nieoryginalnego Pitfalla ale to juz byl kiepsko zrobiony pirat (ponizszy fragment oryginalnej naklejki byl rozciagniety na caly cart).


 
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #19 : Sierpnia 08, 2009, 11:22:52 »

Piraty od Miłosza nie mają też okrągłego (PAL) lub jajowatego (NTSC) loga Nintendo, które w prosty sposób informuję, z jakiego regionu pochodzi gra.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 18 zapytaniami.