Marca 28, 2024, 13:22:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: samochody  (Przeczytany 6267 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Radson
Gość
« Odpowiedz #20 : Czerwca 13, 2009, 13:51:04 »

Mi się podoba bardzo DeLorean, który znany jest np z filmu Powrót do Przyszłości. Powstał w 1981 roku w Irlandii Północnej i do dziś przetrwało ok 4000 egzemplarzy tego auta. Wiele z nich fani filmu przerobili na auta przypominające wehikuły czasu.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #21 : Czerwca 13, 2009, 13:58:15 »

Ja mam dwa typy

Dodge Charger
Pontiac Fiero GT z 84

A ten Delorean jest prawie tak samo fajny :] Nic więcej nie napiszę bo o motoryzacji mam jeszcze mniejsze pojęcie niż o elektronice.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
koNESer
Gość
« Odpowiedz #22 : Czerwca 13, 2009, 14:29:23 »



Ford Capri.

Poza tym sentyment od zawsze mam do Garbusa i Transportera T1 Westfalia aka ogórek

Ps. Swojego DeLoreana już prawie zbudowałem, ty też możesz to zrobić  heh


Kod:
http://www.speedyshare.com/336273222.html
Zapisane
Radson
Gość
« Odpowiedz #23 : Czerwca 13, 2009, 16:15:32 »

koNESer a z czego zrobiłeś swojego DMC?? bo wygląda niemal jak model z burago lub z sunstara. Widać że lubisz modelarstwo.
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #24 : Czerwca 13, 2009, 16:20:26 »

Gotów jestem głowę dać że to karton + kabelki biggrin , siedze w tym od dawna i wiem że niezłe cudeńka zrobić można.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2009, 16:23:00 wysłane przez spazz4 » Zapisane

koNESer
Gość
« Odpowiedz #25 : Czerwca 13, 2009, 17:42:13 »

@Radson to nie mój,swojego jeszcze nie zrobiłem do końca,pod fotką tego modelu jest sznurówka(mało widoczna-tak wyszło) z paczką pdfów które możesz sobie wydrukować i złożyć model.

Właściwie z modelarstwem to ja nie wiele miałem wspólnego tyle co nieraz się skleiło coś z małego modelarza,z takiej papierowej sztuki to wolę już origami, lepiej się w tym odnajduje no i nie ma tej babraniny z klejem  Wink


Bardzo proszę żebyś używał słów zrozumiałych dla ludzi. Takie mongolskie kolokwializmy są niedopuszczalne. To nie jest forum dla dzieci z autyzmem.

Forum dla starców bez poczucia humoru to też nie jest,poza tym nie spotkałem terminu sznurówka w żadnym mongolskim słowniku,ale to bardzo ciekawe że u nich wystepują polskie wyrazy.
Radzę zapoznać się z terminem "Autyzm wczesnodziecięcy, autyzm głęboki, zespół Kannera" poza tym że to nie ma żadnego związku,nie należy się z tego naśmiewać i wyobcowywać takich ludzi z naszego forum,o ile są.
Poza tym zwracając mi uwagę o rzekomo popełnionym błędzie idąc twoim tokiem myślenia robisz to samo pisząc"mongolskie kolokwializmy"
Wiec całe zajście uznaje za marną prowokację,która jest oczywiście nie na miejscu w przypadku moderatora.

O rety, podpowiem że odrobina dystansu by ci nie zaszkodziła.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 20:16:15 wysłane przez aboabo » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #26 : Czerwca 14, 2009, 10:56:00 »

Co do DeLoreana - http://forum.bttf.int.pl/viewtopic.php?t=233&postdays=0&postorder=asc&start=0

jakiś czas temu sam natknąłem się na informacje z USA co do wznowienia produkcji. Znaleziono jakiś magazyn pełen oryginalnych części w takiej ilości, że można by 500 nowych DMC skręcić...
Zapisane
Zylok
Gość
« Odpowiedz #27 : Czerwca 14, 2009, 11:16:53 »

A moim marzeniem(najprawdopodobniej nie do zrealizowania Wink) jest posiadanie własnego.....monster trucka Wink Strasznie mi się to auto podoba i chciałbym je mieć biggrin
Zapisane
Major
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 107



« Odpowiedz #28 : Czerwca 14, 2009, 14:45:37 »

ja jestem fanem american muscle. Bardzo mi się podobają one, chciałbym w przyszłości mieć chociaż jeden taki. Właśnie kilka ulubionych zostało już wymienionych Smile
- przez Dafa Mustang
- przez Jupitera Charger

A także:
- Camaro SS
- Lotus Elise (może nie Muscle, ale w moim guście)

Aktualnie jestem w posiadaniu Nissana Terrano II, Volkswagena Lupo i Golfa III Kombi, Volvo S40 sedan, a także Mazdy Premacy. Jeszcze do tego dojdzie jaskółka, która nadaje się tylko na odrestaurowanie Wink
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #29 : Czerwca 14, 2009, 23:27:06 »

A co powiecie na taką brykę??



To kopalniana ciężarówka rodem z USA o nazwie Terex Titan. To drogowy niszczyciel wszelakich dresiarskich beemek i golfów sprowadzanych "od dziadka z niemiec" crazy
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2009, 19:55:08 wysłane przez SebaSan1981 » Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #30 : Czerwca 20, 2009, 12:49:38 »

SebaSan, to nie jest ten pojazd do przewożenia promów kosmicznych? Czy on był większy?

MWK, custom z serii 'wtf'.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #31 : Września 21, 2009, 20:01:03 »

SebaSan, to nie jest ten pojazd do przewożenia promów kosmicznych? Czy on był większy?

Nie. Ta ciężarówka ktorą pokazałem wczesniej to najpotężniejsza ciężarówka kopalniana na świecie używana w Ameryce Północnej.

Pojazd do przewożenia promów kosmicznych jest jeszcze większy i wygląda tak:
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2009, 20:03:08 wysłane przez SebaSan1981 » Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 19 zapytaniami.