Marca 29, 2024, 10:41:19 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 23
  Drukuj  
Autor W±tek: Życzenia!  (Przeczytany 73500 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« : Marca 05, 2006, 08:24:04 »

Nooo! Bojanie drogi, w tej chwili już jesteś pełnoprawnym obywatelem RP! Pierwszy raz sie schlejesz legalnie, nie łamiąc prawa  Cheesy !
Co ja moge życzyć... Wszystkiego najlepszego, czego tam sobie życzysz i tak jak zobaczysz ten temat to pewnie będzie z tydzień po 18 (świetowanie sie może przedłużyć przecie).
A teraz niech sie rozpiszą inni z forum. Każdy pewnie dołoży cegiełke, do tego domku życzeń Bojan'owskich (',')...
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2006, 21:25:34 wysłane przez Pierun » Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #1 : Marca 05, 2006, 08:30:55 »

Tego ci życzę:

Tej!
Zapisane

dopelfish
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 64


WWW
« Odpowiedz #2 : Marca 05, 2006, 10:21:32 »

Cytuj
chyba mi mówił, że w marcu ma urodziny..
Najlepsze jaja to będą, jak się okaże, że tak wcale nie jest ;p Ale, na wszelki wypadek - najlepszego.

O.D. - byłaby zwała, racja  Cheesy  Ale looknij na dole strony głównej forum, a upewnisz sie że Bojan osiemnastkuje. Chyba że robi sobie z nas ferme kurzą, tzn. jajca.
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2006, 11:31:02 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane

Tu pisałem kiedyś, a teraz piszę tu.
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #3 : Marca 05, 2006, 10:40:54 »

No i w końcu osiemnastka Bojan. No to ja życzę ci, zdrowia, szczęścia, i w ogule czego sobie tam życzysz. A nie chcę pisać bezsensownie. Nic narazie nie przechodzi mi do głowy, więc najlepiej beńdzie, jak napiszę, że życzę ci tego czego najbardziej sobie życzysz.
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 648


« Odpowiedz #4 : Marca 05, 2006, 14:47:47 »

Happy 18th Birthday BOJAN  ;]
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 227



WWW
« Odpowiedz #5 : Marca 05, 2006, 21:10:32 »

No, dzisiaj ma, na 100%, a 'chlansko' za tydzien.
Jako, że zyczenia mi nie wychodzą, to tylko podpiszę sie pod tym co wyżej.


btw. Mati - a kiedy twoja? W tym roku, czy już miałeś, bo zdaje mi się że w tamtym roku było u ciebie 17 na liczniku Wink
btw2. Może zrobimy z tego topick'u taki temat życzeniowy - urodziny, imieniny, wszystko tutaj.Tylko musicie podać swoje daty urodzenia w profilu  - bo narazie, to mało kto wpisał.
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2006, 21:22:34 wysłane przez Pierun » Zapisane

Jeżeli kto¶ długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #6 : Marca 05, 2006, 21:19:48 »

Moja beńdzie 10 czerwca 2006. Już nie długo. Pierun dobry pomysł, tylko jeżeli chcesz coś tazkiego zrobić, to proponuję zmienić troszeczkę nazwę tematu np: życzenia urodzinowe, imieninowe. W tedy każdy kto beńdzie miał swoje święto, to beńdzie można tutaj złożyć mu życzenia.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #7 : Marca 05, 2006, 22:46:55 »

W dniu Twych urodzin, W dniu pelnym radosci, Zycze, aby usmiech Na Twej twarzy goscil! Niech sie spelni rychlo Kazde Twe marzenie, A smutek, cierpienie Ida w zapomnienie!
Zapisane

BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #8 : Marca 06, 2006, 22:41:32 »

thnx to all za zyczenia ;)

...chlansko 'rozgrzewka' bylo juz w niedziele ...ale to 'main' bedzie za 2tyg :P ...beda pewnikiem zdjecia :P ...i pewnie co 'lepsze' wrzuce na forum :P
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #9 : Marca 09, 2006, 18:56:49 »

Eeee wbijamy?  Cheesy Miłej zabawy i nie zadźgajta sie tam tępymi ogórkami kiszonymi, tej!
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 15, 2006, 14:40:53 »

Bojan tam już ostro się zabawił, a my mamy kolejnego solenizanta hehe. Rocket, dużo szczęścia i słodyczy z okazji urodzin Mati życzy. Trzymaj się.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2006, 14:45:56 wysłane przez Mati » Zapisane
Rocket
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 111



« Odpowiedz #11 : Kwietnia 21, 2006, 18:10:35 »

Dzięki, Mati za życzenia.Fajne były te urodziny Cheesy, a to od jednej cioci dostałem 50 zł a to od drugiej kolejne 50 i od taty 100! Więc troche zarobiłem.

BTW, Ostatnio pojechałem na obóz z moją wspólnotą Oazową w Laskach i poszliśmy odwiedzić kapliczkę na terenie ośrodku dla niewidomych, fajny plac zabaw macie, szczególnie tą linę na której można zjechać w dół i ścianę wspinaczkową, tylko że jak ja się zacząłem wspinać to jeden z kamieni się urwał i poszliśmy wtedty do siebie aby nie było na nas Cheesy.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #12 : Czerwca 08, 2006, 13:37:43 »

W dzień szatana międzynarodowy barman cieszył się 19 zimami na karku - najlepszego. Dziś za to świętuje Setezer i Daxrider - wszystkiego najlepszego, tej! Barman Set - powodzenia przy 'pojekcie XYZ', będzie dobrze. Przenoszenia na nowe serwery nie pochrzanią przecie  :wink2: . Połamania piór przy "XYZ'ie" wam życze.
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #13 : Czerwca 08, 2006, 18:30:18 »

Dzięki, już wszystko wróciło do normy. Ale premiera dopiero w poniedzialek, barman musial wyjechać, ale to dobrze. Sprawdzę dokładnie wszystkie teksty (jakbyśmy mieli dziś ruszać to recki z NESa, Master System i MegaDrive byłyby niesprawdzone). Wbrew pozorom te z NNation są nieźle zabugowane, gł. chodzi o końcówki ę-e, no ale nic.
http://mailing.nie-spamuj.eu/kampania.html
Jeszcze raz dzięki za życzenia.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2015, 15:33:15 wysłane przez setezer » Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #14 : Czerwca 09, 2006, 17:38:19 »

Set, co prawda spóźnione, ale wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia i czego se tam życzysz.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #15 : Czerwca 10, 2006, 19:57:29 »

Jo jo jo ludu! Djehjehje, Mati, najlepsiejszego. Pisze publicznie, co byn ie było że zapomniałem czy co tam innego. Osiemnastka! No, będzie ostro zapewne.
Djehje, ale mam odpał, o fak... Nie umiem składnie pisać, sory, biore sie za recke (djehje!) Cheesy
Najlepsiejszego, madafaki z czerwca Cheesy Cheesy
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #16 : Czerwca 10, 2006, 21:19:03 »

Wielkie dzięki. Co prawda w dzień urodzin nie było i nie beńdzie impry, ale zato jak już beńdzie koniec roku, to w piątek, albo w sobotę będę miał imprę z okazji osiemnastki. Dopiero w tedy się zchleję hehehe. Niestety szkoła w której przebywam jest szkołą katolicką i zabrania czegoś takiego, ale tak naprawdę mało osób to przestrzega. No, ale ja w to nie wchodzę, bo bywały takie przypadki, gdzie ktoś już opuścił internat, więc nadrobię w domku. Jeszcze raz baaardzo dziękuję za życzenia.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #17 : Sierpnia 15, 2006, 14:54:59 »

A dziś świętuje nie kto inny jak nasz wybitny redaktor - Qurek. Uzdolniony w wielu dziedzinach, ogólnie człowiek ultra fajny.
Życzę ci sukcesów przy obu zespołach! Mam nadzieję, że w końcu przekonasz ekipe HasGone do nagrywania cover'ów kawałków z gier na NES'a.
Nie chce mi się już dalej wymieniać, także walne najprościej :
NAJLEPSZEGO!
Zapisane
BOJAN
Go¶ć
« Odpowiedz #18 : Sierpnia 15, 2006, 16:01:43 »

100lat :> (juz drugi raz dzisiaj)
Zapisane
setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 315



WWW
« Odpowiedz #19 : Sierpnia 15, 2006, 17:29:58 »


Ze dwa tygodnie temu piłem te piwo cheesy, cena 5,60zł. Zawartość alkoholu 4,7%, pojemność 0,33l. Smakuje super, ale nie stać mnie na picie takiego czegoś. Corona extra. Zresztą zobaczcie co wisi na moim oknie:
http://m.freeware.info.pl/moonstars.html

Qurek, powodzenia w robocie! Wink
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2015, 14:14:11 wysłane przez setezer » Zapisane

Strony: [1] 2 3 ... 23
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.