Marca 29, 2024, 09:09:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 23
  Drukuj  
Autor Wątek: Życzenia!  (Przeczytany 73499 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
żuro
Gość
« Odpowiedz #20 : Sierpnia 15, 2006, 19:59:37 »

Najlepszego Qurek...wszystkiego co chcesz od życia i jeszcze pajdę więcej Smile Uwierz że dziœ za Ciebie piję.... Smile Tongue
Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #21 : Października 12, 2006, 22:09:22 »

XXX* lat pierun =]



*wstaw sobie liczbe jaka tam chcesz ;)
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #22 : Października 13, 2006, 18:19:27 »

Uchuhuh, ostanio nie zjeżdżam 'tam niżej' na forum...

Najlepszego pierun! [nic mi nie przychodzi do głowy] A co do tych lat, to chodziły głosy, że pierun jest nieœmiertelny? Sam zresztš takš rangę miał.  Cheesy
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chorąży
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



WWW
« Odpowiedz #23 : Października 13, 2006, 19:48:42 »

No w takim razie - thanks za życzenia:)nawet te podwójne z wczoraj/Bojan wiesz o co chodzi.. Tongue /

A co do nieœmiertelnoœci.... Jeœli to prawda, to na pewno dotyczy też EMU - NES.Nigdy nie zginie. Smile
Zapisane

Jeżeli ktoś długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
żuro
Gość
« Odpowiedz #24 : Października 14, 2006, 00:58:41 »

O ja!! Nie mogę.... nie zaglšdałem na forum od czasów mojego kryzysu.... PIERUN... wszystkiego najlepszego... sukcesów w życiu osobistym i zawodowym ( także w szkole), życzę CI także abyœ dalej sprawował  rzetelnš władzę na naszym forum... jak wiadomo... dobry władca to 99,9% sukcesu. Wszystkiego najlepszego!! aaa co ja mówię... chyba jedno słowo....RESPECT Smile Smile no i dziœ kielszek za Pieruna... może opóŸnione życzenia ale szczere ... wszyscy najlepsi zawodnicy sš z paŸdziernika, uwierz Smile
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2006, 00:59:39 wysłane przez żuro » Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #25 : Października 24, 2006, 14:56:11 »

uuu... to dziœ żur0 zachleje morde :D
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #26 : Października 24, 2006, 15:59:26 »

Najlepsszego żur, miałem taki pomysł na prezent dla Ciebie...Nie to żebym faworyzował Twojš osobę poœród redakcji, ale akurat mi nie dawno do głowy wpadł. Ale nie w pełni sprawnej rzeczy Ci przecież nie podaruję  :wink2: .

Najlepszego, trzymaj się w tych trudnych chwilach. Doskonale wiem jak Ci jest ciężko, bo nie dawno przez niemalże bliŸniaczš sytuację przechodziłem...

Spełnienia wszystkich marzeń żuro  :wink2:  .
Zapisane
żuro
Gość
« Odpowiedz #27 : Października 24, 2006, 20:18:00 »

Cytuj
uuu... to dziœ żur0 zachleje morde Cheesy
[snapback]9211[/snapback]
Jak postawisz to się napijemy  Cheesy  nie żartuję, no szkoda, że to tak daleko, bo w takim dniu poszlibyœmy na piwo i o saicie pogadali... ba o saicie... o wszystkim.. także... NA BANK tak kiedyœ się spotkamy Smile
Cytuj
Najlepsszego żur, miałem taki pomysł na prezent dla Ciebie...Nie to żebym faworyzował Twojš osobę poœród redakcji, ale akurat mi nie dawno do głowy wpadł. Ale nie w pełni sprawnej rzeczy Ci przecież nie podaruję  :wink2: .

Najlepszego, trzymaj się w tych trudnych chwilach. Doskonale wiem jak Ci jest ciężko, bo nie dawno przez niemalże bliŸniaczš sytuację przechodziłem...

Spełnienia wszystkich marzeń żuro  :wink2:  .
[snapback]9214[/snapback]
Dzięki Old za miłe życzenia... no sporo nas łšczy... co ja mogę Wam powiedzieć... już 17 lat na karczku... i lipa... eeeej... a to wogóle można grać na NESie jak ma się 17 lat?? Bojan... jak to jest.... nie ma żadnej lipy, nie wpada milicja na chatę?? Cheesy
Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chorąży
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



WWW
« Odpowiedz #28 : Października 24, 2006, 21:11:09 »

no to ja dzisiaj muszę wypić za żura Smile
Teraz chyba wiadomo, co miałeœ na myœli, mówišc"wszyscy najlepsi zawodnicy sš z paŸdziernika"
Zapisane

Jeżeli ktoś długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
żuro
Gość
« Odpowiedz #29 : Października 24, 2006, 21:14:55 »

dokładnie to co pomyœlałeœ Pierun.... dokładnie to Smile Smile ... ale czy to nie jest prawda??!! no jest Smile i tego się trzymajamy Smile
Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #30 : Stycznia 23, 2007, 16:34:47 »

o.-dziad pewnikiem dzis morde zachleje (tanimi winami ...a jakze;p) 16tka mu prykla jakby nie patrzal (mlody czlek z niego jeszcze;p)
Zapisane
żuro
Gość
« Odpowiedz #31 : Stycznia 23, 2007, 18:04:10 »

Wróciłem specjalnie żeby na tygodniu się z Tobš Dziad napić taniego wina przez GG Cheesy Wszystkiego najlepszego, przede wszystkim podnoszenia poprzeczki o centymetr wyżej niż inni, wyniszczajšcych high score'ówm,  kupy oldschoolu, dobrej panny i mnóstwo luzu....
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2007, 18:04:38 wysłane przez żuro » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #32 : Stycznia 23, 2007, 18:34:36 »

Najlepszego Dziadzie ; ) Tanie wina rocks (Leœny dzban!  :spiteful: )! : )
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2007, 18:35:03 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
JJK
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 59



WWW
« Odpowiedz #33 : Stycznia 23, 2007, 19:43:13 »

Zdrówka Dziadu :cheers:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2007, 19:54:50 wysłane przez JJK » Zapisane
Pierun
Wspiera aktywnie
Chorąży
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



WWW
« Odpowiedz #34 : Stycznia 23, 2007, 19:51:57 »

Wszystkiego najlepszego, a także wszystkiego oldskulowego, Dziadku !
Obyœ miał siły by pisać jeszcze więcej tekstów na stronke i dawać więcej warn'ów na forum:P
Oczywiœcie trzeba się napić z tej okazji:)
Zapisane

Jeżeli ktoś długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #35 : Stycznia 23, 2007, 22:47:45 »

Chuopy, ja sie czuje zakłopotany... Bojan zrobił ze mnie skrajnego winopija - no czemu nie, całkiem ciekawie się czuje w tym nowym obdartym wdzianiu, jeno krzywo leży, bom nie pił od jakichœ 3 tygodni...
Dzięki za życzenia, trzeba się za mnie napić - prawda  Tongue [hint - pijcie za TurboGrafx'a, aby wylšdował pod moim niesamowitym 14calowcem].
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #36 : Stycznia 24, 2007, 13:42:32 »

najlepszego Dziad, konsolowej biocenozy 100 lat!

Qurek: no ja moge podjechac spoko, ktos by sie ruszyl jeszcze?
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
NESEK
Gość
« Odpowiedz #37 : Stycznia 24, 2007, 14:48:18 »

Dziadek sie starzeje jak każdy z nas Smile Wszystkiego najlepszego
Zapisane
sobek
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomości: 95



« Odpowiedz #38 : Stycznia 25, 2007, 00:48:51 »

Ze "starego" zrobił się już "leciwy" Wink Wszystkiego najlepszego! Cheesy
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #39 : Stycznia 25, 2007, 13:39:02 »

Wczoraj napisałem pięknego posta dziękczynnego za tš waszš wytrwałoœć i składanie życzeń nawet dzień po (teraz nawet 2), ale komputer stwierdził że nie i sie zawiesił.
W każdym razie, dziękówa za życzenia.

Ale co to? Qurek namawia na mikro zlot! Ja też ze stolicy jestem, nie widze powodu dla którego nie mógłbym się pojawić...jednak w trójke spotkanie? Toć to nawet nie jest kameralnie.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 23
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.172 sekund z 19 zapytaniami.