Marca 29, 2024, 06:18:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Castle of dragon  (Przeczytany 829 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mati
Gość
« : Grudnia 19, 2009, 23:38:28 »

Chcialbym przedstawic swoja mini recke jesli mozna tak powiedziec tej gry. Staralem sie napisac tyle na ile moglem. Jesli jednak bedzie dobrym textem, chcialbym aby recka znalazla sie na stronie emu-nes.
To bedzie juz moja droga recenzja.
Grin.
Castle of dragon 1989 Seta Corp.

Darklarza, Władca Smoków terroryzował całe królestwo przez wiele lat. Król musiał udać się na wyprawę wraz ze swoim najdzielniejszym rycerzem Geradenem to utrzymać jego twierdze. Darkalarza przepuszcza atak przepuszcza atak na siły króla i udało mu się porwać księżniczkę. Teraz wszystko w rękach Geraden’a. Musi udać się na wyprawę przez królestwo by uratować księżniczkę i raz a na zawsze zakończyć mroczne rządy Darklarza

Castle of Dragon jest grą przygodową typu side scroller gdzie Geraden musi przebić przez zastępy wroga i zniszczyć legiony Darklarza. Początkowo uzbrojony jedynie w miecz, tarcze oraz zbroje na jego plecach, z czasem Geraden może ulepszać swój ekwipunek do bardziej
defensywnego lub agresywnego stylu walki, oraz rzucać różnego typu magiczne zaklęcia.
No właśnie, tak przedstawia się fabuła i opis gry. Gra może nie jest jakimś świetnym tytułem, który przyciągnie rzeszę fanów przed TV, bądź emulatory. Nie ma też wysokich ocen w Nesowym świecie, choć z setymentu mam o niej dobre zdanie. W grze idziemy cały czas w prawo jak wcześniej wspomniałem, przebijając się przez przeciwników rozsianych po całym zamku. Gra jest trudna tak, pomimo słabego wyglądu graficznie trzeba sporo się namęczyć, by ją ukończyć. Na konsoli dochodziłem tylko do trzeciego leelu, gdzie zabijałem się przez przepaść, której nigdy nie przeskoczyłem. Dopiero na emu udało mi się po długich próbach grę wymasterować, ale naprawdę trwało to nie dzień, nie dwa, ale gra wciąga, zawsze byłem ciekaw co jest dalej i udało się dotrzeć do końca. Oprawa graficzna nie jest czymś co ucieszyłoby raczej Nesowego gracza, powiedziałbym, że jest przeciętna, mroczna. Muzyka w grze jest, ale niezbyt rewelacyjna. Dla mnie gra się podoba, nie jest zła, ale każdy musi sam ją odpalić, by tak naprawdę zdecydować o niej co sądzi. Moja ocena 7 10.


Edit.
Text wydaje sie zbyt krotki, ale co wiecej mozna napisac o takiej grze?
Sami zdecydujecie mowie staralem sie jak moglem. A fajnie by bylo znowu dac cos od siebie i na stronke, bo na forum jestem aktywny Grin. To takze temat o tej grze. Co wy o niej sadzicie?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2009, 23:42:27 wysłane przez Mati » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 16 zapytaniami.