Marca 29, 2024, 09:30:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON #2  (Przeczytany 40853 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #260 : Lipca 10, 2010, 23:22:35 »

kolejne plakaty są w drodze do Martina i Dafa  chess
Dzisiaj okleiłem plakaciwami jeden z najbardziej znanych sklepów konsolowych w Poznaniu, który do dzisiaj ma w ofercie gry na np. Nintendo 64 - SPECTRUM. Z tego co się orientuje, to w tym sklepie kolega nabywał kiedyś gry, którymi mnie później obdarował, a które do dzisiaj są w moich zbiorach m.in. Super Mario 6in1 czy Felix The Cat. W poniedziałek kolejne dwa sklepy - "Poznański Tomel" - czyli Tryton - sklep legenda, z setkami katridży do wymiany w tamtych czasach i mała buda z wymienialnią gier na nowe platformy.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #261 : Lipca 11, 2010, 01:33:40 »

No dobrze, zlot już niedługo więc chciałbym dowiedzieć się kiedy dokładnie i gdzie zbieramy się w Warszawie aby udać się do Lasek?

dobre pytanie. zlotowicze jadący pociągami/pekaesami, wypiszcie proszę o której dotrzecie do stolicy i w jakie konkretnie miejsce (dworzec/przystanek). w zeszłym roku spotkalismy się na metro młociny - pętla autobusu 708, który dowiezie nas do remizy.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #262 : Lipca 12, 2010, 12:16:52 »

kto jest chętny na komandosy jabłkowe? w imieniu dafa ja będe poczyniał zaopatrywando dla niego, ktoś jeszcze chętny?
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #263 : Lipca 12, 2010, 15:57:26 »

Dziadzie, ja bym tylko kubeczek skosztował, kontruję natomiast pytankiem odnośnie przechowywania owych trunków - czy udostępniona nam w tym roku kuchnia kryje w swym wnętrzu jakąś większą lodówkę tudzież zamrażarkę? Czy raczej tylko to co rok temu?
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #264 : Lipca 12, 2010, 16:53:45 »

Są 2 lodówki w remizie, w tym jedna na alkohol specjalnie (ta co rok temu).
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2010, 16:57:50 wysłane przez aboabo » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
alzen
Gość
« Odpowiedz #265 : Lipca 12, 2010, 22:51:00 »

Hmm, odzewu odnośnie miejsca spotkania poza postem dziada nie było. Toteż pytanie do dziada, spotykamy się dziadu tam gdzie napisałeś?

Zastanawia mnie jeszcze jak wygląda kwestia z remizowymi naczyniami i sztućcami, czy jakieś będą do naszej dyspozycji? Pytam bo nie wiem czy brać sobie kubek, talerz i sztućce czy też będą na miejscu. Aha, i czy jest jakaś kuchenka z piekarnikiem albo mikrofalówka?
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #266 : Lipca 13, 2010, 11:20:13 »

możemy się tam spotkać, chociaż jeżeli tylko Ty będziesz tam czekał, to po prostu nakieruję Cie zdalnie i odbiorę na przystanku w Laskach, razem pójdziemy do remizy.
alzen, na wszystkie pytania które zadałeś są odpowiedzi w temacie. w tym roku wynajmujemy także kuchnię. jeśli chodzi o naczynia, to najlepiej jak weźmiesz swoje, do dyspozycji będą tylko plastikowe (i to na dodatek będziemy je pewnie myć), z zastawy która znajduje się w remizie w ogóle nie będziemy korzystać, dlatego że może się coś zniszczyć i problem będziemy mieli. zdjęcia kuchni także dawałem. z tego co pamiętam mikrofali nie ma"

Dred, chyba Ty chciałeś szisze. ja moje swoją wziąć, ale trzeba będzie się na melase, węgiel i folie aluminiową zbić. właściwie pewnie nawet z niej jarał nie będę. ktoś jeszcze chętny na fajke wodną?
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2010, 11:21:57 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #267 : Lipca 13, 2010, 12:33:20 »

ktoś jeszcze chętny na fajke wodną?

hoo jak jest taka opcja to też sobie popalę, spko dorzucę się na koszty palenia
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #268 : Lipca 13, 2010, 14:07:52 »

Tylko Panowie proszę nie podpalcie remizy i nie róbcie tego na środku sali Wink, wydzielimy strefe dla kopciuchów Tongue
Zapisane

alzen
Gość
« Odpowiedz #269 : Lipca 13, 2010, 14:22:02 »

Tylko Panowie proszę nie podpalcie remizy i nie róbcie tego na środku sali Wink, wydzielimy strefe dla kopciuchów Tongue

Dokładnie, też chciałbym aby było osobne miejsce na takie "zabawy", żeby osoby temu niechętne nie musiały mimowolnie raczyć się zapaszkami. Tak więc osobne miejsce niezbędne.

Dziadku, no wolałbym się spotkać ale jak to dla Ciebie niewygodne to jakoś sobie poradzę, daj mi tylko wskazówki.
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #270 : Lipca 13, 2010, 14:31:05 »

Panowie, bardzo żałuję, ale nie będzie mnie raczej na zlocie, nie będę wchodził w szczegóły dlaczego itp.  Sad
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #271 : Lipca 13, 2010, 14:46:31 »

jarando na tarasie - wiadomo.
alzen - dzwoń jak tylko w Warszawie będziesz, ja mam jutro urwanie głowy.
Senshu, niedobrze kuźwa...
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #272 : Lipca 13, 2010, 22:30:13 »

alzen - dzwoń jak tylko w Warszawie będziesz, ja mam jutro urwanie głowy.

To znaczy tak, osobiście to chciałbym się spotkać już na autobus do remizy, czyli dopiero 15-ego. Daj tylko Dziadku znać czy jedziemy razem czy mam czekać na wskazówki od Ciebie jak tam dokładnie dojechać (np. w postaci PW).

No, to zlot na dniach.
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #273 : Lipca 13, 2010, 23:14:14 »

Czyli fajeczki tylko i wyłącznie poza budynkiem - ja jestem jak najbardziej za. Dziękuje każdemu kto się dostosuje. Smile
Nie, żeby mi to masakrycznie uprzykrzało życie, ale jednak nie chciałbym bite 5 dni walić fajkami.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #274 : Lipca 13, 2010, 23:33:12 »

Do wszystkich maniaków konsol i innych, którzy nie palą fajek, papierosów, trawy i innych używek: tak samo jak w zeszłym roku jest wyznaczone miejsce dla palących, znajduje się ono na zewnątrz budynku, na tarasie. Było to już poruszane kilkukrotnie, i chyba tak samo Dziad jak i ja, pisaliśmy o tym, więc zanim napiszecie jakiś dziwaczny i nietolerancyjny post na temat "ah... będę śmierdział fajami, bo reszta pali... bleh...", proszę przejrzeć wcześniejsze posty. To samo się tyczy reszty zagadnień dotyczących zlotu, jeżeli upewniliście się że nie zostało to poruszone i wyjaśnione wcześniej, dopiero wtedy proszę o tym pisać.
Wydaje mi się że jest to w zasadzie jeden z moich ostatnich postów przed zlotem, jutro już będę szykował z Dziadem sale i zwoził troszkę rzeczy Tongue Apropos, pytałem się dzisiaj Tomela, czy wpadnie na zlot i obiecał że wpadnie na jakieś popołudnie Wink

Pozdro~!
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #275 : Lipca 14, 2010, 00:04:07 »

Ryan - ja w żadnym wypadku nie mam do nikogo żadnego ale, i cieszę się, że rozumiecie osoby, które na co dzień fajek nie palą. Mogę Cię też zapewnić, że z tego tarasu skorzystam, reszty nie muszę dopowiadać, pozdrówka. Smile
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
MWK
Gość
« Odpowiedz #276 : Lipca 14, 2010, 07:41:52 »

FamiCON#2


hell yeah!!!
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #277 : Lipca 14, 2010, 08:13:47 »

Dzieki Dziadku za zgarniecie mnie z dworca i w ogole. Panowie, ale sie bardzo ciesze, ze spedze te 5 i kawalek poniedzialku ze wspanialymi ludzmi Wink
Za godzinke juz wyruszac czas na cudoooowne przedsiewziecie jakim jest niewatpliwie famiCONik. Coz, niepozostaje mi nic innego jak powiedziec: Do zobaczenia przyjaciele !
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #278 : Lipca 14, 2010, 08:43:39 »

palisz słone paluszki Martin
Zgnite, zielonkawe. Wink

No to Panowie - ostatnie godziny przygotowań. I ok. 2 w nocy ekipa poznańska ląduje w laskach!
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #279 : Lipca 14, 2010, 08:50:35 »

Do zobaczenia na miejscu mordeczki.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 18 zapytaniami.