Marca 29, 2024, 09:55:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON #2  (Przeczytany 40854 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mati
Gość
« Odpowiedz #240 : Czerwca 30, 2010, 23:07:51 »

Oczywiście ja jestem chętny na Ciechana. Myślę, że ci którzy nie mieli okazji spróbować, napewno spróbują na zlocie, co oczywiście polecam. Ciechanik miodowy to najlepszy browczyk jaki w życiu żłobałem. Polecam bardzo, zgłaszajta się panowie a niepożałujecie.
Od razu mi tu zapachniało jakąś "zagraniczną" Fortunką xD. Panowie - a może tego rodzaju ciemne słodkie piwka kupimy po prostu w beczułkach. Tak będzie najwygodniej, i proszę mi wierzyć - najsmaczniej. Nie ma lepszego piwa niż w drewnianej baryłeczce.
Martin twojej Fortunki też chętnie spróbuję, nie martw się Grin.
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #241 : Czerwca 30, 2010, 23:14:13 »

Cytuj
Od razu mi tu zapachniało jakąś "zagraniczną" Fortunką
Fortunka dobra jest. xD Choć wolę jasne, smakowe. Smile Rodzina z województwa Zachodnio-Pomorskiego jak w moje okolice przyjeżdża, to specjalnie kilka skrzynek kupuje. Cheesy

Jabłkowy Redds i Desperados rUlEz. :]

Wpłatę nadam w piątek.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #242 : Czerwca 30, 2010, 23:17:13 »

btw.
http://www.youtube.com/watch?v=Cg-hTBmGhGY
Cheesy
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #243 : Lipca 02, 2010, 00:29:02 »

dzisiaj zaczęliśmy rozklejando z Vinylem, jednak nie udało nam się nawet ogarnąć ekipy, bo tak samo jak szybko się zaczęło, tak szybko się skończyło. dodatkowo zmotywował nas pewien pan, który przestrzegł nas przy metrze stare bielany że za rozklejanie plakatów grozi mandat wysokości 500 złotych. w każdym razie jest plakat pod Przyjaznym sklepem przy remizie, prawdopodobnie ta sieć będzie jednym z kilku punktów które trzeba zasypać plakatami. na dziś trzy plakaty znajdują się na wolumenie (w tym jeden u Tomela), i jeden na metro stare bielany. chyba tyle, no nie postaraliśmy się.
wybrałem kilka punktów które należy obkleić:
1) sklep konsolowy Robson na bemowie (szef tego sklepu ostatnio był u Tomela i gadał z nami o starociach)
2) sklep PSX Extreme przy rondzie radosława (o ile PSX Extreme w postaci redaktora Dżuja tylko się podnieciło a nie zapowiedziało żadnego supportu w związku ze zlotem, tak należy im pokazać że inicjatywa taka będzie, niech zmartwią się swoim brakiem rozgarnięcia)
3) centrum Warszawy
4) możliwie większe skupiska ludzi, mamy upatrzone miejsca na plakaty na pl. Wilsona, Słodowcu, stacji metra Wilanowska.
5) jeden plakat chcę walnąć na tablicy ogłoszeń na mojej zapyziałej i odciętej od reszty stolicy Wólce, tak się składa że pani która wynajmuje nam remizę (dobrodusznie nazywana ciocią) mieszka dosłownie pare metrów od tej tablicy. tak samo trzeba jeszcze zaatakować Laski i samą remizę

za to ciągle dochodzą telewizory, dzisiaj udało mi się załatwić jeden 32 calowy, wczoraj jeden 21 calowy.
wstępnie została poruszona kwestia zakupu Ciechanów (także poprzez przyjazny sklep), konkrety zostaną ustalone gdy będzie jakaś konkretna lista chętnych.
w najbliższym czasie postaram się rozdać chętnym plakaty do rozklejania. nie wiem jak będzie z jutrzejszym dniem, czytaj - czy uda mi się cokolwiek z tym fantem zrobić
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #244 : Lipca 02, 2010, 01:14:05 »

A ja ogarniam sprawę Fortunek w beczułkach. Mają one 14 dniową przydatność do picia, są niepasteryzowane, smak znakomity, także jeśli ktoś będzie chciał to zapraszam, zgłaszać się.
Co do Ciechana - to Dziadu zamówilibyśmy tak z 8-12 sztuk na zasmakowanie. Smile
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #245 : Lipca 02, 2010, 11:03:58 »

co do Ciechanów - podawajcie proszę ilości na jakie jesteście chętni. od zgrzewki w górę, bo mniejszych nie powinni sprzedawać.

Martin, albo zamów zgrzewkę, albo znajdź sobie kogoś żeby zamówić na spółkę zgrzewkę.
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #246 : Lipca 02, 2010, 17:15:26 »

Dziadzie, zgrzewka to dla Ciebie powinna być za ogarnianie tego całego tematu i dopinanie wszystkiego na ostatni guziczek. BIG  THX
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #247 : Lipca 02, 2010, 19:48:55 »

co do Ciechanów - podawajcie proszę ilości na jakie jesteście chętni. od zgrzewki w górę, bo mniejszych nie powinni sprzedawać.

Martin, albo zamów zgrzewkę, albo znajdź sobie kogoś żeby zamówić na spółkę zgrzewkę.
Dziadzie - 24 piwka spokojnie dla naszej 4. Wink Kaskę przeleje Ci do 11 lipca (wypłata tuż tuż), zarówno tą za piwka jak i resztę - 60 zł za sam zlot.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #248 : Lipca 06, 2010, 11:57:02 »

opinie na Twój temat z jakimi się spotkałem są sprzeczne, dlatego najpierw chciałbym się z Tobą zapoznać i przekonać aby na zlocie nie było niepotrzebnych nieporozumień.

Martin, z tym piwem naprawdę nie wiem jak zrobimy. 2 zgrzewki to nadal mało. wydaje mi się że lepiej będzie załatwić Ciechana Miodowego do Przyjaznego Sklepu, w tej chwili powinno być to możliwe (skoro od nich jest propozycja zamówienia tego konkretnie piwa na naszą prywatną potrzebę, to i do sklepu mogliby sprowadzić).
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #249 : Lipca 06, 2010, 19:53:30 »

Mam takie małe pytanko Wink

Jakie konkursy będą organizowane na zlocie, czy ktoś się już zapowiadał z nimi [nie liczę tu MWK, Dafczyńskiego i Martina - info od Dziada]? Czego one będą dotyczyły? Ponieważ nie chciałbym dublować nikogo Tongue

Pozdro~!
Ryan
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #250 : Lipca 06, 2010, 22:12:00 »

To i ja do was z radością dołączę, dzięki namowie kilku userów oraz oczywiście z chęci własnych. Smile Dziadu jutro dokonam przedpłaty na twoje konto bankowe.
Po uzgodnieniu ze spazzem zabiorę się z nimi na zlocik. Smile
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #251 : Lipca 06, 2010, 22:33:30 »

Mam takie małe pytanko Wink

Jakie konkursy będą organizowane na zlocie, czy ktoś się już zapowiadał z nimi [nie liczę tu MWK, Dafczyńskiego i Martina - info od Dziada]? Czego one będą dotyczyły? Ponieważ nie chciałbym dublować nikogo Tongue

Pozdro~!
Ryan
Ryanie kochany - www.zlot.emunes.pl zakładka Konkursy/eventy.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #252 : Lipca 06, 2010, 22:40:38 »

Aaa... dziękować, dziękować Martinie - o wielki XD
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #253 : Lipca 08, 2010, 13:29:04 »

plakaty zostały rozwieszone w dwóch sklepach konsolowych w stolicy - sklep Robson na bemowie oraz sklep PSX Extreme przy rondzie radosława. w tym ostatnim bardziej się zainteresowali inicjatywą.

telewizorów pewnych w tej chwili jest 13 sztuk.

kontakt telefoniczny do mnie, radzę wszystkim przyjeżdżającym sobie zapisać, bo może się przydać w przypadku zagubienia się w miejskiej dżungli Wink 721 018 806
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #254 : Lipca 08, 2010, 17:17:36 »

kolejne plakaty są w drodze do Martina i Dafa  chess
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #255 : Lipca 08, 2010, 20:05:36 »

ciechanów z przyjaznego sklepu nie będzie, (coś mało przyjazny ten sklep  chess chess) jeśli zainteresowani będą, to mogą się wybrać bryką do carrefoura i zrobić zakupy. innej opcji nei widzę
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2010, 20:31:20 wysłane przez aboabo » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #256 : Lipca 08, 2010, 20:12:42 »

ciechanów z przyjaznego sklepu nie będzie, jeśli zainteresowani będą, to mogą się wybrać bryką do carrefoura i zrobić zakupy. innej opcji nei widzę
No to lipa, ale jak bedzie wlasnie mozliwosc wybrac sie po te piwka to oczywiscie bardzo dobrze, a moze nawet i to lepsze, bo tez nie kazdy jest zdecydowany ile tych piw chce a tak to beda chetni, to wyskoczy sie po te browarki i kazdy sobie wezmie ile bedzie chcial. To narazie jedyne wyjscie, bo ze zgrzewkami niewypalilo bo jak mowie kazdy chcial, ale niewiadomo ile i male zamieszanie sie zrobilo. Tak wiec to jest najlepsza opcja.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #257 : Lipca 08, 2010, 22:11:01 »

(...) (coś mało przyjazny ten sklep  chess chess) (...)

LOL. Przy okazji to wycieczka do jakiegoś marketu wydaje się fajna, żeby sobie kupić jakieś żarełko czy coś, kapitalny pomysł.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #258 : Lipca 08, 2010, 23:14:55 »

w okolicy są dwa gdzie będzie wystarczający asortyment:) a w pobliżu metro młociny jest lidl
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #259 : Lipca 10, 2010, 21:49:58 »

No dobrze, zlot już niedługo więc chciałbym dowiedzieć się kiedy dokładnie i gdzie zbieramy się w Warszawie aby udać się do Lasek?
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.