Kwietnia 24, 2024, 18:50:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: odtwarzacze mp3  (Przeczytany 3673 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jack Orlando
Gość
« : Marca 01, 2009, 10:24:37 »

Szukałem, szukałem takiego tematu i w końcu postanowiłem go założyć, chciałbym kupić sobie odtwarzacz mp3, myślałem nad Pentagram Vanquish R Skit 8GB ( http://www.allegro.pl/item562014462_pentagram_vanquish_r_skit_8gb_odtwarzacz_mp3_gw.html ), ponieważ jest tani i ma dość duża pamięć jak na tą cenę, poza tym marka pentagram jest chyba ceniona, co sądzicie o tym odtwarzaczu? nie jestem wybrednym audiofilem, wystarczy żeby odtwarzacz miał dużą pamięć i możliwość katalogowania plików (wrzucania ich w folderach) do łatwego ich wyszukiwania (myślicie, że ma taką funkcję?  ), poradźcie, mówcie co o nim sądzicie i co ewentualnie byście polecili.  Roll Eyes
Zapisane
8bitrage
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 301



« Odpowiedz #1 : Marca 01, 2009, 11:01:54 »

powiem szczerze, dla mnie te wszytkie odtwarzacze to jedno gowno na nieznanych ludzkosci ukladach, wiec jak padnie po gwarancji to moze byc ciezko, za ta cene wolal bym kupic ipoda mini albo cokolwiek innego  co obsluzylo by rockboxa , ale to tylko moje preferencje


sam na codzien uzywam ipod shuffle 2gb i jestem cholernie zadowolny, a i nie trzeba byc audiofilem zeby "poczuc" jakosc muzyki
porownej sobie typowe chinskie odtwarzacze z jakas sansą albo creativem
Zapisane
Jack Orlando
Gość
« Odpowiedz #2 : Marca 01, 2009, 11:43:41 »

Tak, tez bym wolał iPod'a, ale za za 150 zł mam shuffle 1GB, a 8GB nano za 410 zł, różnica jest, nie chce przeznaczać takiej kasy na pleyery, sandiski i creativy też ogladałem i nad nimi też się zastanawiam, ale pomyślałem, że pentagram w sumie też jest coraz popularniejszą marką, ale dzięki, czekam na kolejne opinie.
Zapisane
koNESer
Gość
« Odpowiedz #3 : Marca 01, 2009, 12:05:59 »

Ja z kolei nie wiem czemu ludzie zachwalają te creativy.
W zasięgu reki leża 2 i jeden mp4 ,są to odtwarzacze mojej siostry, jednak uważam że te playery z serii MUVO grają jak te chińskie , o wiele lepszą jakością cieszy się już THOMSON Lyra który ma również możliwość odtwarzania muzyki mp3/wav z kart SD.

Osobiście używam Audioplayera Sony NW-A1000 porządny sprzęt z wbudowanym twardym dyskiem-jakość dźwięku jest piorunująca
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #4 : Marca 01, 2009, 12:48:59 »

ja mam muvo od 5-ciu lat i jakoś nie ciężko znaleźć mi jakiś minus... Intuicyjna obsługa, dobra jakość dźwięku, wygoda... Dobry jest, nie gadaj... ; )
Zapisane
Jack Orlando
Gość
« Odpowiedz #5 : Marca 01, 2009, 12:52:14 »

Dobra, dobra, ale te modele które pokazujecie są za znaczącą kwotę, sony za ponad 3 stówy??? to wolę dorzucić tą stówę i mieć tego iPod'a, ale pytam o ten konkretny player, bo cena nie wygórowana, lub playery z podobnego segmentu cenowego i pojemnościowego (co najmniej 8GB), i wolałbym playery które są jednak "firmowe", a nie te od "innych producentów"  laugh
wiem, że moje wymagania są duże, no ale cóż  Cool dlatego pytam Was  naughty
Zapisane
8bitrage
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 301



« Odpowiedz #6 : Marca 01, 2009, 13:18:30 »

Tak, tez bym wolał iPod'a, ale za za 150 zł mam shuffle 1GB, a 8GB nano za 410 zł, różnica jest, nie chce przeznaczać takiej kasy na pleyery, sandiski i creativy też ogladałem i nad nimi też się zastanawiam, ale pomyślałem, że pentagram w sumie też jest coraz popularniejszą marką, ale dzięki, czekam na kolejne opinie.

mini kupisz za 100zl komplet 6gb Smile do tego mozesz zainstalowac sobie rockboxa czyli nie musisz korzystac z itunes
a i omijał bym szerokim łukiem player z dyskiem, zawsze to ryzyko badsectorow jest a potem sie trzeba pieprzyc w przelotki karty CF itd Tongue
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2009, 13:20:33 wysłane przez archenemy666 » Zapisane
Jack Orlando
Gość
« Odpowiedz #7 : Marca 01, 2009, 18:00:36 »

tak, wszystko ok, tylko, że sprzęt ma być nowy  przestraszony

a co sądzicie o takiej Sansie: http://www.allegro.pl/item563222976_sandisk_sansa_clip_8gb_radio_fm_krakow.html Huh?

a co to: http://www.allegro.pl/item567460758_mp3_dell_dj_20gb_dla_audiofili_i_znawcow.html  ?!?!?!?!
taaak, ten Dell mnie zafascynował  :cheess[1]:  co Wy o nim sądzicie?
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2009, 20:21:13 wysłane przez Jack Orlando » Zapisane
8bitrage
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 301



« Odpowiedz #8 : Marca 01, 2009, 22:42:08 »

jak prowadzisz tryb zycia taki ze nie bedzie latal po scianach ten dell to bierz go
Zapisane
DarQo
Wspiera aktywnie
Chorąży
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #9 : Marca 02, 2009, 12:50:30 »

moja rada, mp3 bez obslugi zew. kart pamieci nawet nie bierz pod uwage!

ja za to mam na oku pentagrama eon p5117 - http://www.ceneo.pl/1541211

"Możesz zamienić swojego Slide-Ra w konsolę do gier. Posiada on bowiem wbudowany emulator 8-bitowych konsol Nintendo Entertainment System (NES), Game Boy, Game Boy Color i Sega Master System."

warto?Cheesy
Zapisane

p***ole metro wole retro
Jack Orlando
Gość
« Odpowiedz #10 : Marca 02, 2009, 16:10:09 »

jak prowadzisz tryb zycia taki ze nie bedzie latal po scianach ten dell to bierz go

a dlaczego miałby latać po ścianach? na stronach anglojęzycznych znalazłem opis tego dell'a i porównywano go do ipod;a jakiegoś i wyszedł całkiem całkiem.
DarQo szukam prostego odtwarzacza, ten pentagram jest bajerancki, ale coś prostego potrzebuje, a nie jakiegoś "kombajna" ;pp
myślicie, że taki dell jest spoko? na serio potrzebuje tylko dużą pamięć (słucham dużo różnej muzyki i nie mam ochoty "wrzucać" i  "wyrzucać" mp3 bo pamięć się kończy), no i jeszcze prosty w obsłudze musiałby być, ten tak wygląda, ale ciekawi mnie "system" wyszukiwania utworów, czy będzie można wrzucać całe foldery czy pojedyńczo utwory???
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2009, 19:52:19 wysłane przez Jack Orlando » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #11 : Marca 27, 2010, 14:08:51 »

Ja najwyrazniej mialem pecha doodtwarzaczy mp3, bo teraz mam juz piaty odtwarzacz i chyba najlepszy dotad. Najpierw mialem Philipsa, ktory po kilku miesiacach po prostu przestal grac, nastepnie Creativa Muvo C100, ktory popsul sie tak jakos, ze przestal grac, ale komp go wykrywal i mozna bylo normalnie wrzucac muze, czy inne pliki. Format nic nie dal. Oddalem go do serwisu i w serwisie nie znali przyczyny, wiec wymienili mi na taki sam nowiutki. Ten po kilku miechach tak samo sie popsul, wiec zwrocili mi kase.
Nastepnie kupilem jakiegos Soniaka 8 gb, ale co z tego? Nie moglem sie na nim polapac, poza tym muzyke trzeba bylo wrzucac przez sterowniki, wiec go sprzedalem szwagrowi.
Tamten Philips poczatkowy mial 1 gb, potem te 2 Creativy po 2. Soniacz 8.
No i w listopadzie w roku 2008 kupilem w Carefourze Creativa Muvo T100 J 4 gb i mam go do dzis. Dziala swietnie, zadnych problemow z nim nie ma, prosciutka obsluga i az sie dziwie, ze mi jeszcze niepadl, widocznie trafilem na cos dobrego. Czasem tylko jak zalapie zawieszke, to szpileczka go resetuje. Jest taki ukryty guzik, ktory tylko mozna przycisnac jakas szpilka, bo tak to on nie jest nawet do wykrycia. Jestem zadowolony, ze mam cos porzadnego a nie jakies chlamy dawniejsze, ktore sie psuly. Do tego odtwarzacza nie bylo zadnej plytki ze sterownikami, bardzo prosciutki odtwarzacz, bez bajerow i taki mi odpowiada, choc balem sie, ze jak juz ma 4 gb, to tez bedzie trza wgrywac muze przez sterowniki, ale skoro nie ma zadnej plytki, wiec wrzuca sie prosciutko tak jak np na pendrive'a.
No i laduje sie go przez usb, wystarczy 2 godz i akumulatorek naladowany. Swietny odtwarzacz wybralem i ciesze sie z tego, bo naprawde jest idealny, taki jaki chcialem. 4 gb mi wystarcza.
Zapisane
AlienX
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 158



« Odpowiedz #12 : Marca 27, 2010, 15:24:43 »

Ja mam pentagrama vanquisha tyle że wersję 2gb (nie kupiłem tylko wygrałem). Jestem Cholernie z niego zadowolony, świetny jest nie tylko do muzyki ale i do oglądania filmów (nawet rmvb bez zmniejszania roździałki). Co prawda audiofilem nie jestem, więc nie powiem ci obiektywnie o jakości dźwięku, ale mi jak najbardziej wystarczy  naughty
Zapisane

"Szybciej bym się zabił, niż popełnił samobójstwo" - rzekł szczerbaty wygryzając łysemu włosy.
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #13 : Marca 27, 2010, 16:28:19 »

Nie śmiejcie się ze mnie ale ja jeszcze odtwarzacza mp3 nie mam. Co prawda w aucie siedzi pioneer z obsługą mp3 ale przenośnego sobie nie kupiłem. Będę musiał to chyba niedługo zrobić bo czeka mnie wkrótce 12-godzinny zapie**ol w robocie (bo inwentaryzacja remanentem zwana) a tego cholernego RMF-u już słuchać się nie da bo chłam taki leci że uszy więdną. I dlatego pytam jaki sprzęcik możecie mi polecić??
Zapisane

Dred
Gość
« Odpowiedz #14 : Marca 27, 2010, 17:38:56 »

Ja miałem dwa odtwarzacze. Takie kupione w hiper markecie. Dobrze się sprawowały, jednakże obydwa... Zgubiłem. heh Teraz korzystam z tego w komórce. Model SE w200i. Bardzo dobrze się sprawuje (o dziwo) i nie mam większych zastrzeżen brzmieniowych. Po podłączeniu porządnych słuchawek (nie, nie tych potylicznych) do przejściówki na małego jacka, jest wręcz idealnie. O firmowych nie będę się wypowiadał, bo nie warto.

Seba, znajomy zachwalał mi urządzenia marki "Korr".
Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #15 : Marca 27, 2010, 21:08:21 »

Ja ze swojej strony polecam stary dobry Creative NOMAD MuVo 2 (4GB) - zero problemów od samego zakupu  Wink
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #16 : Marca 28, 2010, 12:58:06 »

Cytuj
Ja ze swojej strony polecam stary dobry Creative NOMAD MuVo 2
Ja też darzę MuVo sympatią, mimo iż miałem dwa i oba mi się zepsuły. ; ) Ale przyznać trzeba, że każdy z nich odpracował sumę, którą na nie wydałem i przeżył naprawdę długo.

Kup sobie lepiej mp4, bardziej opłacalne, gdyż nie kosztują już tak dużo, a jakiś filmik można sobie w podróży odpalić. Ja mam firmy Sony i jak na razie sprawuje się całkiem dobrze.
http://www.sony.pl/product/nws-e-series/nwz-e435f
Zapisane
Skorpion
Gość
« Odpowiedz #17 : Marca 29, 2010, 13:49:09 »

    Pod względem dźwięku i praktyczności ciekawą pozycją mógłby być iRiver N15 ( N20 ) -  http://www.iriver.pl/61,features,produkty.php. Przynajmniej dane techniczne - bo ma pojawić się dopiero w kwietniu, więc cena niestety nieznana - stawiają go w dobrym świetle, choćby :

    Obsługa, poza " obowiązkowym " mp3 czy WMA także OGG oraz naprawdę przyszłościowych i jakościowo nienagannych formatów, jak WAV, FLAC i APE.
    Zakres częstotliwości dźwięku jedynie o 4 Hz węższy niż przedział słyszalny przez człowieka.
    Radio FM.
    Niewielkie wymiary i waga urządzenia.
    Brak zbędnych bajerów.
    Akumulator litowo - polimerowy.

Zaznaczam, że cała przedstawiona wiedza jest teoretyczna, jednak o iRiverach czytam raczej dobre opinie. Jedyną przeszkodą może być cena, która na razie nie jest znana.
    Sam mam Traka DMP - X10V, dała mi go siostra gdy dostała nowy, słabej jakości wykonanie, dźwięk nie zachwyca, nie polecam. Zresztą takie urządzenie nigdy nie było mi potrzebne, więc częściej pełnił rolę pendrive'a niż odtwarzacza, aż w końcu koalicja wieży i gramofonu wepchała go do szafy.
Zapisane
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #18 : Marca 31, 2010, 22:59:30 »

Ja również polecam iRivera. Sam posiadam odtwarzacz MP3 takowej marki - stary model T20. Wytrzymał ze mną już ponad 3 lata i nadal nie mam z nim największego problemu. Jakość dźwięku jest naprawde niezła, i nagrywanie też ma na wysokim poziomie - zarówno dyktafon, jak i nagrywanie Line-In.
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.