Marca 19, 2024, 03:46:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Jaki Masz Obecnie Model Nes'a Lub Klona?  (Przeczytany 5118 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« : Marca 03, 2010, 11:06:08 »




Abo - po co od razu usuwać?? Korona Ci z głowy nie spadnie jak sam porobisz mu w poście akapity. Trzeba docenić to że kolega pisze i na dodatek dość sporo. Usuwaniem posta wcale go do dalszego pisania nie zachęcisz.

Kpisz sobie chyba, myślisz że nie mam co robić?

________________________________________________________________________________

Co do tej konsolki podobnej do PSOne to nawet jeśli wnętrze jest nienaprawialne to może dałoby się tam zainstalować działające "bebechy" z innego pegasusa. Szkoda plejopodobnej obudowy żeby się zmarnowała.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2010, 11:36:20 wysłane przez aboabo » Zapisane

OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #1 : Marca 03, 2010, 20:51:42 »

Żenada to co się wyprawia na tym forum...

Dobrze wiesz że to nie jest miejsce na takie rozmowy. Więc czemu ta wypowiedź nie znajduje się w stosownym temacie?

Nie dość, że większość szarych użytkowników (w tym ja) ma ograniczone rejony pisania (brak wiedzy elektronicznej), to teraz trzeba być jeszcze polonistą...

Można być też legionistą *o* Nikogo nie dyskryminuje za kibicowanie innym drużynom sportowym  zawstydzony

Czy na prawdę tak wielu osobom przeszkadzał ten brak akapitów? Bo zauważyłem pretensje tylko aboabo.

A niektórzy się dziwią, że na forum nie ma nowych użytkowników, tzw. świeżej krwi, którzy mają coś do powiedzenia (może i są młodzi?), ale niestety musieli by dawać do sprawdzenia pani od polskiego, żeby ich post nie został usunięty za brak akapitów.

Użytkowników którzy się obrażą jak mod im zwróci uwagę że tekst jest nieczytelny? Zastanowiłeś się chociaż nad tym co napisałeś? Skoro napisał wszystko poprawnie ortograficznie i gramatycznie to czemu miałby mieć problem z akapitami? Prawda jest taka że nawet nie daliście się zrewanżowac autorowi tylko weszliście z buciorami i zrobiliście aferę.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2010, 00:51:08 wysłane przez aboabo » Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #2 : Marca 03, 2010, 23:14:36 »

Ja moze i niepowinienem sie wypowiadac w tym temacie, bo text czyta mi syntezator, ale Abo przesadziles. Mogles to wyedytowac a nie usuwac, bo chlopak naprawde napisal fajna recke. Rozumiem, ze dla oczu moze to zle wygladac, ale poco odrazu tak ostro?
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #3 : Marca 04, 2010, 00:15:27 »

Cytuj
Żeby sprawiedliwości stało się zadość, raz odwalę robotę moderatora.

To nie jest robota moderatora tylko obowiązek każdego użytkownika. Sprawiedliwości nie stało się zadość bo tekst jest stanowczo za długi. Zwłaszcza że połączyłes obie recenzje w jedną. Lepiej będzie rozdzielić na trzy częsci, post pod postem.

Skargi i zażalenia na moderacje to nie w tym temacie.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2010, 00:19:53 wysłane przez aboabo » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
kubicz
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomości: 72



« Odpowiedz #4 : Marca 04, 2010, 00:28:21 »

Cytuj
Żeby sprawiedliwości stało się zadość, raz odwalę robotę moderatora.

To nie jest robota moderatora tylko obowiązek każdego użytkownika. Sprawiedliwości nie stało się zadość bo tekst jest stanowczo za długi. Zwłaszcza że połączyłes obie recenzje w jedną. Lepiej będzie rozdzielić na trzy częsci, post pod postem.

Skargi i zażalenia na moderacje to nie w tym temacie.
No i co z tego ? Jak ktos sie zmeczy czytajac go, to zrobi sobie kilkuminutowa przerwe po ktorej wroci do czytania. Osoby niezainteresowane tematem i tak oleja tego posta. Niech juz zostanie tak, jak jest. No chyba, ze chcesz by sprawiedliwosci stalo sie zadosc Wink

No i to z tego że tekst straszy, nie powinien być taki długi.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2010, 00:59:22 wysłane przez aboabo » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #5 : Marca 04, 2010, 13:22:14 »


No i to z tego że tekst straszy, nie powinien być taki długi.

To w takim razie, skrócisz (PRZYKŁADOWO) może tą recenzję???:
http://forum.emunes.pl/index.php?topic=1586.0
Faktycznie, tekstu jest strasznie dużo, strasznie mnie straszy do czytania i normalnie nie mogę go czytać..... Skróciłbyś go??

Masz rację, trzeba ją poprawić. Proponuję podzielić role, ja poprawię tekst Skorpiona, a Ty recenzję MWK. Albo na odwrót jak wolisz.

Teoretycznie mogę to zrobić, natomiast, imo wg mnie nie ma sensu tego robić, autorzy włożyli w nie naprawdę dużo pracy z zamiłowania do tych konsol/gier i mogą być nawet trochę urażeni. Jeżeli nie chcemy czytać ich wypocin, to nie musimy czytać i nie czytajmy i proszę, przestańcie już się czepiać o takie i podobne rzeczy.....

Akurat recenzję MWK należałoby poprawić, chociażby pod kątem polskich znaków.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2010, 18:26:15 wysłane przez aboabo » Zapisane
Skorpion
Gość
« Odpowiedz #6 : Marca 04, 2010, 18:15:31 »

Ledwiem na forum się pokazał - i już przeze mnie afera. Zapoznałem się dokładnie z uwagami i chciałbym sprostować parę nieporozumień :

    Po pierwsze, sprawa akapitów wydaje mi się lekko przesadzona - przecież artykuł podzieliłem na akapity ( według mnie w sposób optymalny ), wedle logiki tekstu, no może za mało, gdy opisywałem klawiaturę, ale tam byłby problem, gdyż nieco przemieszałem wady i zalety urządzenia. No chyba, że na zbyt mało, a pomiędzy poszczególnymi powinny być puste linijki - ale jak długo piszę, nigdzie tego nie wymagano.

    Może chodzi o wcięcia ? Tu szczerze przepraszam, kompletnie o nich zapomniałem. O liniach oddzielających niestety również, a szkoda, bo planowałem nawet kilka wstawić.

    aboabo - z całym szacunkiem, ale chyba trochę za bardzo się pospieszyłeś. [Owszem, pospieszyłem się. Czekałem początkowo na odzew, ale Seba tak palił się by wstawić te akapity, że nie było snesu czekać - abo] Nie miałem okazji przeczytać w Twojego upomnienia, może gdyby jeszcze były ferie, kiedy można sobie codziennie internet przeglądać, niezwłocznie skorygowałbym to, o co prosiłeś, lecz te się już skończyły i wracają obowiązki codzienności, a teraz widzę, że dawno po fakcie. Niczego nie zignorowałem.

    Widzę, że niektórym się nie podoba, że dużo napisałem, niektórzy wskazują na rozdzielenie na kilka postów. To w końcu jak ? Bo regulamin mówi, aby postów pod rząd nie pisać. Mnie wcześniej też to na myśl przychodziło, gdyż podczas pisania w końcu pojawiała mi się jakby granica ( później zorientowałem się, że to wklejane fragmenty robią coś z przewijaniem w oknie pisania ), więc początkowo artykuł był w kilku i wierzcie mi, nie wyglądało to estetyczniej, niż moje bloki tekstu.
    Co zaś do długości, to dziwię się trochę - przeczytałem nieco tego forum i zauważyłem wiele osób o dużej wiedzy technicznej, myślałem więc, że szczegółowy opis jest tu mile widziany. Chciałem, aby czytający mogli się z mojego artykułu dowiedzieć więcej, niż że " ta konsola jest zła, ta lepsza i tak dalej ".

Uważam że nie należy pisać zbyt dużo, zwłaszcza gdy można ten sam sens przekazać w mniejszej ilości słów i znaków. Zbyt długie teksty odstraszają czytelników. No ale jak komuś bardzo zależy żeby napisać tak dużo to nie będę mu robił problemu.

SebaSan1981 - dziękuję wielce za korektę formy mojego artykułu. A za zgotowanie powodu do afery przepraszam.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2010, 18:47:54 wysłane przez aboabo » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 18 zapytaniami.