Kwietnia 20, 2024, 01:18:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Spis sprzętu  (Przeczytany 5329 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Maja 18, 2010, 20:38:09 »

Wszyscy zainteresowani wybraniem się na tegoroczny famiCON są proszeni o wpisywanie się + określenie jaki sprzęt mogą wziąć. W kwestii konsol i gier - abyśmy się za bardzo nie dublowali.

co jest potrzebne oprócz konsol:
- telewizory! myślę że conajmniej 20, oczywiście najlepiej jak największe, ale 14'tką też przecież nie będziemy gardzić,
- projektory - jeśli ktoś mógłby załatwić we własnym zakresie chociaż jedną sztukę, byłoby bardzo dobrze, a jeszcze lepiej jakby mógł załatwić go za darmo. Tomel podobno dysponuje dwoma, wybierzemy się tam za jakiś czas i dypolmatycznie będziemy go szantażować o chociaż jedną sztukę;
- kamera cyfrowa - conajmniej jedna, aby zrobić wideorelację;
- przedłużacze i rozgałęziacze - to najmniejszy problem, ale ograniczy wydatki z pieniędzy zlotowych. Potrzebne jest...jak najwięcej, aby było czym wszystko popodłączać;
- przydadzą się także rzeczy które są konieczne do przeżycia na zlocie dla nas wszystkich - czyli sztućce jednorazowe, plastikowe talerze kubki kieliszki, worki na śmieci, papiery toaletowe. Jeśli ktoś mógłby to załatwić po jakiś niewielkich kosztach, byłoby fajnie - kolejna oszczędność w końcu.
- nagłośnienie?

jak narazie tyle, więcej nie pamiętam. określać się!
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2010, 20:49:07 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #1 : Maja 18, 2010, 20:45:35 »

Ja mogę zabrać:

- IQ-502 + gry
- Może Amigę 600 + gry
- Może TV 14"
- Może  porządny stary wzmacniacz 40W

Te opisane jako "może" zabiorę jeżeli uda mi się załatwić transport.
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #2 : Maja 18, 2010, 21:33:13 »

Ja biorę:
- 4-metrowy przedłużacz 2x0,75mm2
- być może jeszcze jakieś przewody ale bez gniazdek
- miernik uniwersalny
- jakieś narzędzia
- szmatę


Przyda się coś z tych rzeczy?
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
Dred
Gość
« Odpowiedz #3 : Maja 18, 2010, 21:58:35 »

Ja bym wziął:

1. TV (mały Grundig z wejściem RGB).
2. SNES + 5 padów + gry + (postaram się zdobyć multitaba i obczaiłem ostatnio genialną ścigałkę multiplayerową - Battle Cross Cheesy, no i jeszcze może Bomberman 5)
3. MegaDrive + gry (max 3 pady)
4. GameCube + gry (w tym SSB Melee, Mario Kart i Mario Party 5)
5. Nintendo 64 + gry
6. Pegasus MT77-DX + SMB3 (o ile uda mi się ożywić mojego zdechlaka)
7. Dużo płyt z muzyką z kręgów rock i metal (mam sporo winyli)
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #4 : Maja 18, 2010, 22:39:22 »

- TV [pod znakiem zapytania...]
- przedłużacz
- mt777-dx
- czajnik
- pierdoły typu kubeczki.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2010, 20:51:09 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #5 : Maja 18, 2010, 22:42:13 »

Z mojej strony:

- Famicom (który teraz jest gdzieś w drodze z Bangkoku do Rzeszowa... ale na zlot przecie dotrze hehe) i gry których póki co niewiele mam
- Listwy (1 albo 2... przekopię szafy i się zobaczy)
- Długi przedłużacz
- Pady NES i SNES przerobione na USB (ot jako ciekawostki)
- Muzykę 8-bitową

W tym roku nie wezmę już NES-PC, który został oficjalnie rozmontowany i anulowany podczas ulepszania do wersji 0.2.
Jest jakaś 10% szansa, że kupię do tego czasu malutki telewizorek - jeśli bym go miał do czasu zlotu to wezmę... ale na to serio za bardzo nie liczcie.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #6 : Maja 18, 2010, 22:48:09 »

Przyda się coś z tych rzeczy?

Pierwszego nie rozpoznaję; to drugie to zdaje się grzałka a trzecie? Uryna w słoiku?
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #7 : Maja 18, 2010, 22:50:50 »

Nielogiczny, szkoda że twój ciekawy okaz Nes pc został rozmontowany, zawsze byłem ciekaw jak to wyglądało.
Cóż, ja za wiele nie wezmę, wiadomo dlaczego, ale pewnie pare cartów, konsolę to nie wiem, bo ich to będzie nadmiar a jak miała by tylko leżeć, to nie ma sensu.
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #8 : Maja 19, 2010, 09:12:29 »

To z pierwszego zdjęcia to jest tzw złodziejka wkręcasz w miejsce żarówki i się podpinasz.

Myślę że wezmę :
-2 przedłużacze 1 1,5 metra z trzema wejściami i 2 2 metrowy również z trzema wejściami
-mały tv
-Sony PSONE oraz ok 50 gier
-Wiadomo moje karty bez pegasusa
-Mogę wziąść SMD i 7 gier


Tak przy okazji Daf jedziesz ze mną?
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #9 : Maja 19, 2010, 11:30:07 »

Cytuj
Tak przy okazji Daf jedziesz ze mną?

No właśnie liczę na to, zelasie. ; ) Byłbym bardzo rad. Umówimy się jeszcze.
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #10 : Maja 19, 2010, 14:37:24 »

Uryna w słoiku?

to jest bimber.
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
MWK
Gość
« Odpowiedz #11 : Czerwca 07, 2010, 00:18:05 »

Ode mnie raczej nic nowego:
 - Pegasus + pudło gier,
 - 2A07 + Demo + Asterix,
 - Asuka (tak się wabi mój telewizorek) + rdzawy Panasonic,
 - okablowanie + 1 przedłużacz,
 - mikrofon Shure,
 - zefirek.

Liste będę stale update'ował.

Pytanie do abo, czy możemy liczyć i tym razem na Twoje nagłośnienie? Jeżeli tak to super ALE będziemy musieli to przeogranizować ponieważ bardzo bym chciał tudzież poprosił Ciebie aby w miare możliwości czasami leciało również to co się dzieje na rzutniku.

I tym samym kolejne pytanie tym razem do Wszystkich, czy byłby w stanie ktoś owy rzutnik/projektor załatwić? Spazz4 coś wspominał o tym zapasowym co go mieliśmy razem poprzednim. Jeżeli nie to musiałbym się niebawem udawać na uczelnie do doktorka i znowu wyjudzać.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2010, 02:22:36 wysłane przez MWK » Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #12 : Czerwca 07, 2010, 10:49:48 »

Wezmę obydwie pary kolumn, potrzebny będzie jeszcze dodatkowy wzmacniacz na stanowisko rzutnikowe tak jak to rozwiązaliśmy rok temu. Jeśli chciałbyś ze środka sali poprowadzić sygnał do miksera to potrzebny będzie dłuugi kabel chinch/chinch, który trzeba będzie wykonać. Myślę jednak że lepiej się spiszą visatony, bo są przede wszystkim głośniejsze, zwłaszcza gdy podłączysz to pod mocniejszy wzmacniacz (mój ma 25W).
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
MWK
Gość
« Odpowiedz #13 : Czerwca 07, 2010, 17:22:27 »

OK, mam rozumieć, że masz te visatony w razie potrzeby, tak? W takim wypadku potrzebujemy jedynie dodatkowy wzmacniacz. Jeżeli jednak go nie zdobędziemy to czy wspomniany przez Ciebie kabel chinch wystarczy by był 5m?

Pytam ponieważ mogę taki (wykonanie standard) tanio nabyć lub nawet 2 z przedłużką (więc 10m) a dzięki temu unikniemy dodatkowego pierniczenia i Ty miałbyś nad wszystkim kontrolę z poziomu Twojej konsolety/miksera. W moim osobistym-zeszłorocznym odczuciu Twoje nagłośnienie dawało spokojnie rade :-)
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #14 : Czerwca 07, 2010, 22:52:13 »

Visatony mam i zabieram. Wzmacniacz już mamy, Vinyl weźmie swoje AKAI. 5 metrów kabla może nie starczyć ale 7 już powinno, źle podałem typ kabla, to musi być chinch/duży jack.

Ważna sprawa:

Potrzebny nam będzie robot kuchenny, taki z tarczami obrotowymi i dziurkami jak tarka (wystarczy żeby miał pojemność 1,5). Dzięki takiemu robotowi jestem w stanie przygotować 25-30 litrów (mała wanna) surówki z białej kapusty w ciągu około pół godziny. Gdybym miał to samo robić nożem to pewnie zajmie mi to cały dzień. Oczywiście mogę zrobić inne surówki (np z sałaty pekińskiej albo lodowej) i wtedy robot mi nie będzie potrzebny, ale to jest koszt prawie 10 razy większy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2010, 23:09:12 wysłane przez aboabo » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #15 : Czerwca 08, 2010, 00:04:46 »

- Famicom + gry (w tym programator i flash carty)
- Listwa
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #16 : Czerwca 13, 2010, 20:50:37 »

Eh, jednak może być problem z moim telewizorem... Okazało się, że ten bydgoski ma zwalone kolory (niebieskie!). Zobaczę, czy z Grudziądza uda się mi przytaszczyć...
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #17 : Czerwca 21, 2010, 10:40:10 »

Hmm, czyżby był problem z liczbą telewizorów?

Jeśli jest ich za mało to ja ewentualnie mogę użyczyć jedną sztukę. To spore kineskopowe bydle 20 ileś cali więc jak by się przydał to ktoś musiałby do mnie podskoczyć (Lublin) i odebrać, a potem dostarczyć na zlot; oczywiście po zlocie trzeba by go odwieźć do mnie z powrotem. Sam nie posiadam samochodu, a pociągiem raczej z takim bydlakiem się nie zabiorę.

Jeśli byłoby zainteresowanie to dobrze jakby odbierała go osoba już na forum ostała, pewniej bym się czuł oddając go w czyjeś ręce wiedząc, że to nikt nowo przybyły.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #18 : Czerwca 24, 2010, 14:28:19 »

Ja jeżeli pojawię się na zlocie (chcę jechać na 100%, no ale różnie to bywa w ostatnim momencie), to mogę zabrać te rzeczy:

-Kamera, tak jak rok temu
-Pegasus IQ-502 + carty (pewnie wszystkiego nie zabiorę, bo mam ich grom)
-SNES + myszka + niecałe 30 gier
-N64 z 4 padami + około 15 gier
-Pierdoły do przerabiania?? (willem, lutownice, pamięci, PCBki itp.)
-PSP
-ew. jeżeli byłaby taka potrzeba, to mogę zabrać jeszcze pozostałe konsolki, jak PS2, GBC i Sega master system z ok. 15 grami (pewnie to i tak będzie leżeć nieużywane...)

Tylko gorsza sprawa, jak ja to wszystko do cholery zabiorę....
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #19 : Czerwca 24, 2010, 14:58:10 »

Pracujemy obecnie (poza przygotowaniem konkursów) nad Rzutnikiem/Projektorem. Sytuacja narazie wygląda dosyć szaro i ostatecznie wyklaruje się w pierwszym/drugim tygodniu lipca, tak więc będzie na styk.

Na dzień dzisiejszy nie mamy absolutnie żadnej pewności, że wogóle coś z tego będzie (dotkorek z uczelni zapewniał mnie, że "nie będzie większego problemu" ale narazie ma jakiś klawisz i kazał mi zadzwonić 5-tego lipca, wówczas będzie wiedział na 100%) - w związku z tym apel do Wszystkich mogących takowy sprzęt zdobyć, pożyczyć czy tam nawet w leasing wziąść, chodzi mi o to, że lepiej mieć JUŻ coś pewnego i dać sobie spokój z innymi podchodami niż 14 tysięcy opcji 50/50, a wiadomo, że bez "wizualizacji" ekranu głównego będzie średniawka...
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 18 zapytaniami.