Marca 28, 2024, 22:35:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Spis sprzętu  (Przeczytany 5317 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #20 : Czerwca 24, 2010, 22:34:18 »

kuźwa, nie pisaliśmy? od Tomela ma być projektor.

ja będe miał :
- NES NTSC i SECAM z kopą gier;
- SNES z kilkoma grami;
- SMD z grami;
- SMS z grami;
- A2600 z grami;
- Saturn z grami;
- moge wziąć psxa i dreamcasta, kieszonsolek raczej nie ma sensu targać
- od siebie 2-4 telewizory + ogarniando po milionie znajomych (deżawi z zeszłego roku)
- 2-3 przedłużacze;

chyba wsio
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #21 : Czerwca 29, 2010, 20:58:17 »

O, Atari 2600? Mogę przywieźć kilka gierek do niego jeśli ktoś byłby zainteresowany (znaczy to są gry generalnie na Atari 2600 - 7800, spróbuję wybrać tylko te do 2600). Tylko obczyścić muszę bo w piwnicy długo leżały. Brać?
Zapisane
MWK
Gość
« Odpowiedz #22 : Czerwca 29, 2010, 21:03:45 »

Jeśli dasz radę aka masz w plecaku miejsce to gry jak najbardizej możesz zabrać.

Spazz potwierdził wychaczenie rzutnika, niemniej sprawa ostatecznie wyjaśni się na przełomie dni 5-6 Lipca, kiedy to fizycznie On albo Ja projektory owe posiadać będziemy... mam nadzieje.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #23 : Czerwca 30, 2010, 00:18:33 »

bardzo spoko MWK. dawajcie proszę znać na bieżąco w tej kwestii

alzen - bierz koniecznie, i jedne i drugie jak zmieścisz, może ktoś się skusi na odkupienie Wink
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #24 : Czerwca 30, 2010, 00:58:27 »

Hej dziadku, jasne, jak tylko dam radę to wezmę ale nie na odsprzedaż.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #25 : Lipca 06, 2010, 11:44:09 »

w tej chwili mamy tylko 11 telewizorów!

dzisiaj (jeśli będę miał za co doładować konto w telefonie) zadzwonię do Adamstara aby spytać go o obecność na zlocie. MaarioS mówi że ma być, ale przydałoby się potwierdzenie + z racji na to, że ma przyjechać bryką, to czy weźmie tv swój, czy zgarnie MaarioSa z tv (wiem że jesteś niechętny na to, ale miałbyś komfortową sytuacje, a ze sprzętem przecież nic się nie stanie) i Vinyla (naprawiłbyś tego 21' to akurat by Cie Adam wziął z nim). u mnie w tym roku ciężej z organizowaniem telewizorów, sporo osób przesiadło się na lcd i nie chcą pożyczać. a i tak zrobię co w mojej mocy, a raczej - ponad to.
kto mógłby zabrać alzena z telewizorem?
Zapisane
AdamStar
Fan Code Masters
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 65


小天才


« Odpowiedz #26 : Lipca 06, 2010, 11:58:40 »

Będę na zlocie  Wink

Niestety telewizora nie mogę wziąć swojego. Natomiast mogę zabrać TV Maariosa po drodze. Popytam się jeszcze o TV, może uda mi się od kogoś pożyczyć jakiś odbiornik.
Zapisane


AST serwis laptopów
04-228 Warszawa, Tytoniowa 20
Serdecznie Zapraszam.
alzen
Gość
« Odpowiedz #27 : Lipca 06, 2010, 14:00:04 »

kto mógłby zabrać alzena z telewizorem?

Oj, nie nie, mnie to raczej nikt nie mógłby zabrać bo my całą rodziną jedziemy do rodziny w warszawie, ja po prostu z tej warszawy wpadnę do Lasek a potem wracam z powrotem do Warszawy i ruszamy dalej w Polskę aby trochę odpocząć.

Natomiast jakby ktoś mógł wpaść po TV to zapraszam, tylko jak pisałem, po zlocie trzeba by go było odwieźć z powrotem do mnie. Jeśli byliby chętni to prosiłbym o odbiór TV do najdalej do 10 lipca. Aha, no i jak pisałem, naprawdę fajnie jakby była to osoba już znana na forum.
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #28 : Lipca 06, 2010, 14:52:17 »

My w Warszawie pojawimy się już 14 lipca wieczorem, walnę se tylko Powereida po dotarciu, rozpakujemy się i mogę "fruwać" po mieście z kuzynem i zgarniać telewizorki, jeśli ktoś ma problem z dowozem ich, a może użyczyć na zlot.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #29 : Lipca 06, 2010, 18:09:50 »

Na zlocie będę na pewno. Ustaliłem sobie plany tak, żebym tam był już w czwartek. W Wawie jak coś to będę dopiero w środę wieczorem bardziej o godzinach "mocno wieczornych". czyli tak bardziej okolice 21..... Ale tak czy owak, nad braniem swojego TV się mocno zastanawiam i wątpię w to, czy bym go zabrał, tak czy owak ;p . Adam może wziąć co najwyżej 1 TV do swojego auta, bo na więcej nie ma niestety miejsca raczej.

Martin: a o której będziesz jeździł po Wawie i kiedy dokładnie?? Tylko w środę czy zamierzasz też "listonoszować" w czwartek?? Ale nawet jeśli, to do mojego domu z Izabelina akurat idealnie czeka Cię podróż przez cała Wawkę Cheesy .
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #30 : Lipca 06, 2010, 18:50:22 »

Jeśli będzie potrzeba zabrać jakiś TV, to czemu nie miałbym podjechać w czwartek, tylko raczej w godzinach wcześniejszych, później zamierzam bowiem pić i jazda odpada.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
MWK
Gość
« Odpowiedz #31 : Lipca 07, 2010, 15:13:04 »

Dziadzie, jeżeli Spazz znajdzie nieco więcej wolnego miejsca w swoim konwentosztruclu to załaduję na pokład dodatkowo (oprócz mojej Asuki) rodziców starego panasonic-sana, ma z wąska zwiotczałe kolory ale daje rade.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #32 : Lipca 12, 2010, 23:00:32 »

Ok, to tak, na pewno będą gry na ATARI 2600, może nawet coś na 5200 jeśli przy okazji zapakowałem bo niezbyt sortowałem. Dla wypełnienia miejsca w pudle dołożyłem też trochę cartów na pegasusa.
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #33 : Lipca 12, 2010, 23:32:11 »

Sprzęt który przyjedzie z Poznania:

- konsola Action Set cały zestaw
- konsola Fenix cały zestaw + pistolet Cassel
- kilkadziesiąt cartów moich i kuzyna
- Xbox 360 z grami Arcade Megaman 9 i 10 (niestety, tylko wersje próbne)
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.