Marca 19, 2024, 03:43:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: SMB1 Famistation Cup 2010  (Przeczytany 22919 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
alzen
Gość
« Odpowiedz #20 : Czerwca 01, 2010, 20:43:39 »

A jak z tymi restrykcjami odnośnie emulatora, są jakieś czy nie? Zastanawia mnie jeszcze kiedy zaczną się zawody i ile będą trwały poszczególne rundy? W sensie w jakim czasie będzie można dostarczyć wyniki do poszczególnych rund. Zasad trochę nie rozumiem ale to wyjdzie w praniu.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #21 : Czerwca 02, 2010, 01:41:49 »

No i jakie nagrody beda :-( :-( :-( :-( :-(
Zapisane
Famistation
Gość
« Odpowiedz #22 : Czerwca 02, 2010, 08:14:56 »

No i jakie nagrody beda :-( :-( :-( :-( :-(
Coś wymyśle.
A po za tym to tajemnica.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #23 : Czerwca 02, 2010, 10:51:00 »

Jak nagrody moga byc tajemnica... hahahaahahahahahah xD
ty po prostu ich nie masz:P
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #24 : Czerwca 02, 2010, 15:14:04 »

Niespodziewanki będą hehehe!
Jeśli znajdę trochę czasu to wezmę udział, póki co się jeszcze nie deklaruję. Aaale ja bym też wysłał zdjęcie, bo nagrywając całość to by mi brakło taśmy w kamerze hehe. I bardzo ważna kwestia, jeśli bym wziął udział to nie zamierzam się paćkać w emulator tylko normalnie-kulturalnie na konsolce bym natłukł hi-score'a (później na zdjęciu mógłbym nawet zapozować przed TV żeby nie było wątpliwości że to mój wynik, albo przykleić na TV kartkę z napisem Nielogiczny). Byłoby tak?
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #25 : Czerwca 03, 2010, 01:29:13 »

Cytat: Nielogiczny
I bardzo ważna kwestia, jeśli bym wziął udział to nie zamierzam się paćkać w emulator tylko normalnie-kulturalnie na konsolce bym natłukł hi-score'a (później na zdjęciu mógłbym nawet zapozować przed TV żeby nie było wątpliwości że to mój wynik, albo przykleić na TV kartkę z napisem Nielogiczny). Byłoby tak?
No przecież pisał, że zdjęcia są ok.
Cytat: dr88
Jak nagrody moga byc tajemnica... hahahaahahahahahah xD
ty po prostu ich nie masz:P
Hmm, osobiście uważam, że nawet jak nie będzie nagród jako takich to dla zabawy i satysfakcji warto. Dajcie wy spokój z tymi nagrodami, jak ktoś nie ma na nagrody to trudno, no chyba że konkurs organizuje oficjalnie szefostwo to wtedy wypada Wink.

Mnie bardziej martwi, że nadal nikt nie odpowiedział mi odnośnie czasu trwania rund itp. spraw, a przecież od czasu  gdy zadałem moje pytania organizator zawodów już w tym temacie pisał. Niestety, odpowiedział tylko na pytanie o nagrody.

ps. sorry za cytowanie ręczne ale klikanie na dodawanie cytatów w trakcie odpowiedzi nie działa.
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #26 : Czerwca 03, 2010, 15:43:48 »

Zelas już przeszedł Mariana rekord mam oto fotka Smile
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51b2ff8a21f64a22.html

To oczywiście nie jest mój Max rekord,zaczekam na pozostałych Smile

Grałem na konsoli na 3 życiach,Mariana przeszedłem tylko raz! Smile
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #27 : Czerwca 03, 2010, 15:59:16 »

Zelas już przeszedł Mariana rekord mam oto fotka Smile
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51b2ff8a21f64a22.html

To oczywiście nie jest mój Max rekord,zaczekam na pozostałych Smile

Grałem na konsoli na 3 życiach,Mariana przeszedłem tylko raz! Smile


.....Turniej się jeszcze nie zaczął Cheesy Cheesy .

P.S. Famistation: Ty aktualizujesz tą listę?? To chociaż wpisz Zelasa12, bo się zgłaszał.
Eeeee.... A kto to jest ten gość pod nr.3???
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2010, 16:01:16 wysłane przez MaarioS » Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #28 : Czerwca 03, 2010, 17:47:12 »

No to już mamy młyn, ale spoko zelas12 nagrał to już ma swój wynik chyba, że poprawi i da lepszy; tylko organizator coś nie wykazuje zainteresowania tematem - no ale pewno zajęty jest, tak też bywa. Ciekawe tylko czy jak coś tu napisze to odpowie w końcu na moje pytania.
Zapisane
Famistation
Gość
« Odpowiedz #29 : Czerwca 03, 2010, 20:54:10 »

Zelas nie zalicze ci tego wyniku bo się turniej jeszcze nie zaczął.Jak się turniej zacznie to zagrasz jeszcze raz.
Jak podasz GG to cię wpisze na listę.
Tego gościa nr.3 załatwił dr88.
PS.Ile ci to czasu zajęło Zelas ?
EDIT alzen zbierz do kupy te pytania i ci odpowiem
A czy tak ciężko jest przeczytać pytania Alzena w temacie? Żałosny człowieczku jesteś tak jak i cały twój hm durniej? Taka nazwa chyba idealnie pasuje, żenada.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2010, 21:20:52 wysłane przez Mati » Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #30 : Czerwca 04, 2010, 01:16:33 »

A czy tak ciężko jest przeczytać pytania Alzena w temacie? Żałosny człowieczku jesteś tak jak i cały twój hm durniej? Taka nazwa chyba idealnie pasuje, żenada.

Mati, chyba trochę przesadziłeś. Wiesz, osobiście nie zamierzam tutaj tych pytań powtarzać bo ten temat nie jest długi i można sobie znaleźć ale naprawdę nie ma co się tak denerwować. To czy się turniej uda czy nie zależy w dużej mierze od prowadzącego, ja też tak naprawdę nie będę jakoś strasznie żałował jeśli nie wezmę w nim udziału - jak pisałem, nie gram zbytnio w SMB więc na razie pytam tak orientacyjnie.
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #31 : Czerwca 04, 2010, 19:44:13 »

Spoko zaczne jeszcze raz Smile
GG 9150337
Grałem ok godziny Smile
Zapisane
Famistation
Gość
« Odpowiedz #32 : Czerwca 04, 2010, 20:40:53 »

alzen,nie wiem bo na niektóre już odpowiedziałem.
Ok,niech inni nie grają dopóki nie dam cynku.
zelas jesteś na liście
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #33 : Czerwca 04, 2010, 22:40:51 »

Konkretnie chodzi mi o niestandardowy emulator, korzystam z emulatora mało popularnego mogącego jednak nagrywać filmy. Czy skoro nie gram na jednym z najpopularniejszych emu mogę wziąć udział?

Drugie pytanie, również już zadawane - ile trwają poszczególne rundy? Chodzi o to ile czasu będę miał od rozpoczęcia rundy do dostarczenia wyniku.
Zapisane
Famistation
Gość
« Odpowiedz #34 : Czerwca 05, 2010, 13:32:08 »

Konkretnie chodzi mi o niestandardowy emulator, korzystam z emulatora mało popularnego mogącego jednak nagrywać filmy. Czy skoro nie gram na jednym z najpopularniejszych emu mogę wziąć udział?

Drugie pytanie, również już zadawane - ile trwają poszczególne rundy? Chodzi o to ile czasu będę miał od rozpoczęcia rundy do dostarczenia wyniku.
Możesz nagrać byle jakim emulatorem (ale lepiej jakimś uniwersalnym formatem np.AVI).Screeny też mogą być.
Jedną rundę zakończymy jak wszyscy przyślą wyniki.Czyli czas jest raczej nieograniczony,ale bez przesady.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #35 : Czerwca 05, 2010, 17:30:19 »

Hmm, to ja chyba dla własnej wygody pozostanę przy nagraniach z emulatora, ewentualnie screenach. Wiesz, filmy jako filmy mogą być o tyle problematyczne, że naprawdę nie do końca wiadomo gdzie wrzucić film z powiedzmy godzinnej gry ponieważ takie rzeczy zwykle sporo zajmują.
Zapisane
Famistation
Gość
« Odpowiedz #36 : Czerwca 05, 2010, 18:09:50 »

Hmm, to ja chyba dla własnej wygody pozostanę przy nagraniach z emulatora, ewentualnie screenach. Wiesz, filmy jako filmy mogą być o tyle problematyczne, że naprawdę nie do końca wiadomo gdzie wrzucić film z powiedzmy godzinnej gry ponieważ takie rzeczy zwykle sporo zajmują.
Gdy pomysł z filmami przeszedł to byście mi je wysyłalli na e-mail.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #37 : Czerwca 05, 2010, 21:16:04 »

Na większości wiadomości mailowych masz ogranicznik co do wielkości w kb wysyłanych wiadomości. Jeśli film będzie zajmował przykładowo 300 mb to za Chiny Ludowe nikt nie wyśle Ci go mailem bo wyskoczy komunikat że załącznik jest zbyt duży.. Moim zdaniem lepszy byłby już upload na "mediafire" ale to już Twoja decyzja jak zechcesz odbierać filmiki.
Zapisane

Famistation
Gość
« Odpowiedz #38 : Czerwca 05, 2010, 21:43:27 »

Na większości wiadomości mailowych masz ogranicznik co do wielkości w kb wysyłanych wiadomości. Jeśli film będzie zajmował przykładowo 300 mb to za Chiny Ludowe nikt nie wyśle Ci go mailem bo wyskoczy komunikat że załącznik jest zbyt duży.. Moim zdaniem lepszy byłby już upload na "mediafire" ale to już Twoja decyzja jak zechcesz odbierać filmiki.
Nie,screenshot z Game Over róbcie.Mówiłem że pomysł z gameplay'em nie przeszedł.
Zapisane
Famistation
Gość
« Odpowiedz #39 : Czerwca 05, 2010, 22:35:15 »

Człowieku, muszę powiedzieć z przykrością, że totalnie nie nadajesz się do organizacji tego turnieju. Nie odrobiłeś podstawowej lekcji z organizacji podobnych contestów na EMU-NES#PL, zero bazy organizacyjno-merytorycznej. Wielokrotnie przeglądałem ten wątek z nadzieją, że zostanie opublikowany jakiś zbiorczy zarys regulaminu, nic takiego nie nastąpiło. Panuje tu totalna dezorganizacja, która nie przysparza inicjatywie jakiegokolwiek fejmu wśród starszych userów.

Zero wiedzy chłopaku, chyba jednak nie poświęciłeś czasu, żeby zapoznać się z turniejami organizowanymi przez Qurka czy Dafa (pomimo rady "starszyzny" forumowej), a nawet z samymi regulaminami tychże contestów. Byłem długo zafrapowany tą żenadą, aczkolwiek wierzyłem, że w końcu pojawi się tu jakiś deadline i to kulawe wesele jakoś ruszy do remizy (sorry, nie mogę się powstrzymać z metaforami), nic z tego. Porażka.

Temat do wnikliwej analizy przez moderatorstwo. Nie będziecie panowie oskarżeni przez nikogo o zabijanie oddolnych inicjatyw jeśli się tym zajmiecie, bo to nie ten poziom. Rozumiem jeśli ktoś po przemyśleniach nad formułą, chce coś zorganizować, natomiast takie akcje są tutaj nieporozumieniem i wiem, że rzesza forumowiczów się ze mną zgodzi. Nabijacz postów, choć w sumie to nie ma większego znaczenia, gdyż nie ilość a jakość jest prawa.
Pozdrawiam i życzę ochłonięcia.
Gdybym miał zamiar nabijać posty to bym wymyślił coś głupszego,więc wiadomo.Ja ten turniej traktuje poważnie w odróżnieniu od pewnej grupy userów (nie mam na myśli uczestników jakby co).Regulamin turnieju pojawi się już niedługo.Co do nagród no to powiem otwarcie bez owijania w bawełne:
Jak coś wymyśle konkretnego to dam znać.Napewno najlepsza 3 turnieju zostanie nagrodzona (i proszę się o to nie pytać)
PS.http://forum.fifaserwis.com/ Szczegóły na GG.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2010, 22:52:00 wysłane przez Famistation » Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 18 zapytaniami.