Marca 29, 2024, 11:22:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pudełeczka na nasze carty  (Przeczytany 3707 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
meffcio
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 157


WWW
« : Czerwca 07, 2010, 21:22:17 »

Witam i od razu proszę wybaczyć, jeżeli podobny temat już istnieje, ale wyszukiwarka nic ciekawego nie wyrzucała, a nie chciałem robić offtopu i archeologii...
Robicie Wy własne pudełeczka do kartridży? Na pewno robicie, ale jakoś hurtowo? Zwykłe białe, czy może jakaś grafika? Zobaczyłem na jednym z konkurencyjnych for takie coś:
http://www.otofotki.pl/img12/on9489_PudelkoCartridge--Pegasus.png.html
i wpadłem na pomysł, żeby może jakiś forumowy grafik zaprojektował boxa z logiem emu-nes. Co Wy na to? Wink
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #1 : Czerwca 08, 2010, 19:06:48 »

To jest sprawa dla Spazza i MWK tak mi się wydaje?!

Dla mnie fajny pomysł mieć takie pudełka z naszym Emu-Nesem.
Zapisane
meffcio
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 157


WWW
« Odpowiedz #2 : Czerwca 08, 2010, 19:20:16 »

Poszedłbym do 'drukarni' u nas, wydrukował na własnym papierze po kilka groszy za sztukę, i cieszył się ;p Fakt jest taki, że 'gołe' kartridże wyglądają fajnie, ale jak doszliśmy do wniosku w rozmowie na czacie, trzeba je chronić przed 'kurzową zagładą', więc chrońmy jest stylowo ;p
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #3 : Czerwca 08, 2010, 19:32:11 »

Witajcie, pudełeczko fajna sprawa ale ma jeden minus i to poważny, mianowicie zamykane w pełni pudełko takie jakie znamy niszczy się łatwo od ciągłego otwierania/zamykania. Osobiście sugeruje rozwiązanie bardziej klasyczne : "kieszonki" wzorowane na tych do cartów NES-owych czyli otwarte z jednej strony.
Zapisane

zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #4 : Czerwca 08, 2010, 20:13:34 »

To jest zajefajny pomysł,powiedziałbym Mega pomysł jestem jak najbardziej za!!
Może na zlot kilka wersji zrobisz?
Np.Castlevania Smile
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #5 : Czerwca 08, 2010, 21:51:26 »

Ja tam swoje carty trzymam w pudełku po butach i nie muszę się martwić o kurz.
Zapisane

multizgredek
Gość
« Odpowiedz #6 : Czerwca 08, 2010, 22:03:11 »

Ja tam swoje carty trzymam w pudełku po butach i nie muszę się martwić o kurz.

+1 !
Proste, tanie i skuteczne rozwiązanie.
Ja swoje też tak składuję i zapewne połowa tego forum również biggrin

A takie pudełeczka nie dość, że należy wydrukować, poskładać itp. to trzeba się męczyć z wyciąganiem carta. No i przez to więcej miejsca zajmują.
Oczywiście do niczego nie zniechęcam, ani nie krytykuję - wyrażam tylko swoją opinię Wink
Zapisane
meffcio
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 157


WWW
« Odpowiedz #7 : Czerwca 08, 2010, 22:54:22 »

Fakt, pudełko po butach rox, ale nie czujecie tego? Te boxy są takie omg ach, parafrazując pana Salad Fingers - 'almost orgasmic' xd Po prostu taka 'klasa' mieć pudełeczko z logiem Pegasusa ze wszystkimi copyrightami itp. xd
Zapisane
Skorpion
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwca 09, 2010, 15:59:03 »

Dokładnie, walory kolekcjonerskie są niezaprzeczalne - okienko i napis " Game cartridge " czy " Pegasus " sprawiają, że nośnik wygląda bardziej wyrachowanie. O ochronie przed zanieczyszczeniami zapomnieć oczywiście też nie można ( sam trzymam kartridże razem w jednym w pudełku z tworzywa sztucznego po żwirku dla kota, jeżeli ktoś przyjrzał się uważnie zbiorowemu zdjęciu moich konsol, to zauważył zapewne jego fragment po lewej stronie i przyznać muszę, iż w takim wypadku dużo trudniej utrzymać nośniki w czystości, niż gdyby każdy posiadał swoje własne opakowanie ).
Zapisane
8bitrage
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 301



« Odpowiedz #9 : Czerwca 09, 2010, 22:22:56 »

oj nie przesadzajcie, rozumiem dbać ale takie cackanie sie jak z jajakiem zajezdza gejem
pamietajcie ze wiele tych cartow lezalo na bazarach i działaja
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #10 : Lipca 13, 2010, 11:25:56 »

Ja mialem w twardym kartonie po lodach "sopelek"  crazy
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #11 : Lipca 13, 2010, 12:51:28 »

a moje karteczki leżą grzecznie w pudełku Poczty-Polskiej... i wcale nie narzekają  crazy
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #12 : Lipca 13, 2010, 13:00:28 »

Ja tam trzymam swoje rarytaski w tych "po pewnym czasie od otwierania rozwalających się" wspominanych przez spazza pudełeczkach i dodatkowo nie w jakimś tam pudle po starych kapciach tylko w przeszklonej gablotce - wystawione na widok publiczny by cieszyły oko każdego kto na nie spogląda (czytaj: jak w muzeum).  naughty
Zapisane

zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #13 : Września 22, 2010, 22:22:03 »

Temat umarł jak widzę może ktoś kto ma dostęp do drukarni zrobiłby coś w tym kierunku?
Jeżeli o mnie chodzi nie mam takiej możliwości a fajnie by było trzymac karty w jakiś pudełkach?
Co myslicie?
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #14 : Września 25, 2010, 14:10:22 »

Ten temat ciągle umiera i ożywia się, ale niestety nigdy nic z tego nie wychodzi. Jedynie same koncepcje. AdamStar ma znajomości w takiej fabryce pudełek, nawet przesłałem mu wzór takiego pudełeczka, było to dawno temu, w tamtym roku.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 18 zapytaniami.