Marca 28, 2024, 21:07:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: t-shirty zlotowe  (Przeczytany 6032 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #20 : Czerwca 22, 2010, 19:02:17 »

Albo pomysł taki że każdy z uczestników zlotu miałby koszulkę ...ze swoim avatarem z forum. Minus tego jest taki że każda koszulinka musiałaby mieć wprasowywany nadruk oddzielnie co podniosło by zdecydowanie koszty...
Zapisane

alzen
Gość
« Odpowiedz #21 : Czerwca 23, 2010, 02:42:22 »

ja się piszę na koszulkę z logo od Alzen'a Cheesy

O proszę Wink. Jeśli byliby chętni to mam to wszystko oczywiście w wektorach więc można skalować obrazek bez utraty jakości, zmienić coś to tu to tam więc jak są jakieś uwagi to proszę pisać. Chociaż niedoróbki widać gołym okiem (np. mordki tych ludków nie powinny mieć zaokrąglonych krawędzi bo ta kolorowa otoczka dziwnie wygląda kanciasta przy okrągłych buźkach, a jak ją całą zaokrąglić to też kiepsko wychodzi; no ale to nie zajmuje długo takie zmiany).

Swoją drogą niech to moje logo zobaczy ktoś kto choć trochę rysuje w wektorach, to za 20/30 min będziecie mieli dziesięć takich propozycji bo to naprawdę jest kilka kresek na krzyż.

nie podpuszczam ale dobrze by było opracować tych wariantów więcej Wink

Jeśli mówisz o wariantach mojego loga to można zrobić tylko to dopiero za jakiś czas (do tygodnia) bo mam teraz trochę urwanie głowy. Aha, no i sugestie poproszę.

Albo pomysł taki że każdy z uczestników zlotu miałby koszulkę ...ze swoim avatarem z forum. Minus tego jest taki że każda koszulinka musiałaby mieć wprasowywany nadruk oddzielnie co podniosło by zdecydowanie koszty...

Też tak myślę, ja osobiście na koszulkę bym się nie pisał bo to dodatkowe koszta. Jeśli jeszcze robić każdą z innym obrazkiem to szło by pewnie po cenie jednej koszulki czyli faktycznie trochę by to kosztowało (chociaż nigdy nie robiłem koszulek z własnym obrazkiem więc mówię czysto teoretycznie).

Jeszcze powiem tak, warto odpowiedzieć sobie na pytanie po co robione są te koszulki. Dla przyjemności zlotowiczów, czy aby spopularyzować zlot? Jeśli dla zlotowiczów to tak, można robić co się komu żywnie podoba i niekoniecznie musi to przyciągać oko. Jeśli aby promować zlot to warto aby wyglądało to na takie powiedzmy "profesjonalne", o, tak można powiedzieć; no i może adres strony albo serwisu dorzucić.

Swoją drogą jak mają one promować zlot to koniecznie nadruk na plecach, sądzę, że więcej osób przeczyta co ktoś ma na koszulce idąc za nim niż mijając taką osobę na ulicy bo to trochę głupio się komuś na t-shirt gapić i czytać.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 02:46:23 wysłane przez alzen » Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #22 : Czerwca 23, 2010, 10:51:11 »

Jeszcze powiem tak, warto odpowiedzieć sobie na pytanie po co robione są te koszulki. Dla przyjemności zlotowiczów, czy aby spopularyzować zlot? Jeśli dla zlotowiczów to tak, można robić co się komu żywnie podoba i niekoniecznie musi to przyciągać oko. Jeśli aby promować zlot to warto aby wyglądało to na takie powiedzmy "profesjonalne", o, tak można powiedzieć; no i może adres strony albo serwisu dorzucić.

Nie zwykłem nosić dla przyjemności czegoś ch*jowego. Zlot jest nasz i dla nas, koszulki też, jak ma być maniana to lepiej ich nie róbmy.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #23 : Czerwca 23, 2010, 14:06:10 »

Hmm, w zasadzie tylko Ryan jakoś się pozytywnie ustosunkował do mojego projektu ale dzisiaj nabazgrałem kolejny wariant, przynajmniej widać tu jakąś symetrię (radzę oglądać sam obrazek w nowej stronie przeglądarki, zdecydowanie lepiej wygląda na białym tle).



Tutaj możecie zobaczyć różne warianty kolorystyczne, głównie chodziło o wersję również na czarne koszulki ale chyba jeszcze nie znalazłem dla nich odpowiednich kolorów.

Edit: Usunąłem jedną niedoróbkę i dodałem link do wariantów kolorystycznych.

Edit2: Tutaj nowa wersja, tekst został wstawiony na poprawniejszy geometrycznie łuk (też trochę bardziej "zagięty" czyli logo jest okrąglejsze, a tym samym bardziej kwadratowe, na koszulki to chyba dobrze); nowych wersji nie przewiduję (no chyba, że ktoś wreszcie jakoś się do tego loga ustosunkuje; wtedy w razie ewentualnego zainteresowania wprowadzi się poprawki jeśli to miałoby być logo obecne na koszulkach).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2010, 22:30:13 wysłane przez alzen » Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #24 : Czerwca 27, 2010, 03:42:31 »

propozycja ode mnie:



oczywiście wrzucę w większej rozdzielczości w przypadku akceptacji niniejszego projektu
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #25 : Czerwca 27, 2010, 08:25:52 »

To ja się jeszcze wypowiem. Myślę, że dobrze byłoby zrobić koszulki w stylu takich jak mają chyba różnego rodzaju *nalia np. Juwenalia. Mam na myśli nadruk obustronny. Ktoś już pisał o tym, że w cenie koszulki jest cała powierzchnia przednia, to dobrze. Myślę (jak już pisałem), że ważnych informacji nie ma co dawać na przód bo nikt nie będzie się nikomu bezczelnie na koszulkę patrzył idąc na wprost niego. Co innego z tyłu, można spokojnie iść i poczytać.

To nie jest raczej plan na ten rok bo zostało niewiele czasu. Ale ja poważne koszulki widzę jako taki "chodzący plakat". Z przodu logo np. z adresem strony (oczywiście logo chwytliwe, żeby ktoś chciał chociaż z ciekawości zapamiętać link); z tyłu natomiast coś w rodzaju planowanych atrakcji, daty imprezy, obrazków cartów, ew. konsoli (niekoniecznie zdjęć, osobiście bym ich unikał na koszulkach, z wielu powodów). Na przód można dać ewentualnie kilka postaci z gier (dopasowanych oczywiście do kolorystyki całej koszulki).

No piszcie, komentujcie bo zastój w temacie niemożliwy.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #26 : Czerwca 27, 2010, 18:17:20 »

po co nam reklama strony i forum, mało nas jest? sądzę że wystarczająco, co jakiś czas ktoś przybędzie, nie jesteśmy kombinatem produkującym margarynę abyśmy mieli z każdym dniem się rozrastać. liczy się jakość postów a nie ich ilość.

dobre by było logo mówiące o zlocie, z fajnym dizajnem, jednocześnie zupełnie zagadkowe dla ludzi na ulicy. najbardziej podobają mi się logosy daf'a, to Twoje Nielogiczny też w porządku. jak NES, to NES - jak famiką to famiką.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #27 : Czerwca 27, 2010, 18:38:42 »

Ok, czyli rozumiem, że mój projekt raczej idzie w odstawkę; no trudno.
Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #28 : Czerwca 27, 2010, 23:53:08 »

Ja też jestem przeciwny robieniu wzoru a'la plakat. To jest szmata dla nas a nie na pokaz i w celach informacyjnych dla innych.
Proszę, żeby osoby chętne na t-shirt dopisały się w temacie, żeby było wiadomo ilu jest chętnych.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #29 : Czerwca 28, 2010, 00:25:58 »

Ja jestem chętny.
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #30 : Czerwca 28, 2010, 15:48:51 »

Ja też jestem chętny.

Może przyda się coś z tego:
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #31 : Lipca 10, 2010, 16:21:39 »

Czas na konkrety - drukujemy w końcu te koszulki czy nie!?  Roll Eyes
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.