Marca 28, 2024, 23:05:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#2 - Relacja  (Przeczytany 41817 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #120 : Kwietnia 28, 2011, 10:33:38 »

OOO KURWISTA BLONDYNA !
moc!

Marek, jak tak długo bez Perły wytrzymałeś? i to jeszcze przy wzmożonym wysiłku intelektualnym!
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #121 : Kwietnia 29, 2011, 14:49:16 »

FamiCON#2 - relacja rzeszowska

http://www.youtube.com/watch?v=rIcR6vYaP0g
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #122 : Kwietnia 29, 2011, 21:47:32 »

To napięcie wiszące w powietrzu przed wejściem do Tomela:)
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #123 : Kwietnia 30, 2011, 00:18:47 »

Ależ się ruszył temat retrospekcji ostatnio. ;) Aby nie być gołosłownym - dzisiaj zmontowałem prawie 10-minutowy klip z materiałów, które nagrałem na zlocie. Tak jak wyżej pisałem - wybaczcie mi jakość dźwięku. Zapomniałem przed zlotem przestawić w opcjach nagrywania filmu jakości tegoż i wszystko nakręciło się na najgorszych "detalach"... Dodatkowo nie znam się na obróbce filmików i używałem windowsowego programu... Windows Movie Maker. :) Nie spodziewajcie się więc wodotrysków. Mimo wszystko, jakaś to pamiątka zawsze jest.

Nie są to jakieś najlepsze, czy najciekawsze momenty naszego spotkania. Kręciłem wtedy, gdy był odpoczynek między atrakcjami, toteż takie właśnie momenty możecie obserwować na klipie. Mam nadzieję, że choć trochę poczujecie klimacik, jaki nam wtedy towarzyszył. Miłego oglądania. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=9W63htKLnKc
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2011, 00:21:37 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #124 : Kwietnia 30, 2011, 01:33:29 »

Fajne fajne te wasze filmiki panowie Smile. Ja cały czas czekam na ta główną videorelacyjkę. Dafciu fajne wstawki muzyczne w twoim  filmiku, nie znałem tych dwóch ostatnich po megamanie 10.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #125 : Kwietnia 30, 2011, 12:18:05 »

Rzeszów nie mógł zawieść! Nielogiczny, bonus stage - kosmos. fajnie że mamy to wszystko na taśmie, miło powspominać.

film dafa - warszawiacy, czemu my zawsze robimy największą popeline na tym zlocie? 2:30!
no i musiał, ale musiał pojawić się szantażysta - gołębiarz z garbem.

świetna robota panowie, dzięki!
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #126 : Kwietnia 30, 2011, 15:53:54 »

Pozwoliłem sobie zrobić reup naszej piosenki z Abo, teraz niepowinno wygasnąć, gdyby jednak, albo byłyby jakieś problemy ze ściągnięciem, proszę pisać.
http://odsiebie.pl/ksz0fvd9bpjh/Porzuciłaś_mnie.rar.html
Kto niezdąrzył niech zasysa i słucha hymnu emunes Grin.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #127 : Kwietnia 30, 2011, 16:18:20 »

@Mati: nie pisz polskich znaków w nazwach plików, które wgrywasz bo linki się wtedy pindolą (tak samo jak ten powyżej, trzeba wszystko zaznaczać i wklejać). Nie żeby to robiło mi jakiś problem czy coś ale jednak taka mała rada na przyszłość chess .
Zapisane
LiverpoolFan
You'll never walk alone
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 100



« Odpowiedz #128 : Kwietnia 30, 2011, 16:27:34 »

A,to dlatego nie działają
Mati,mają waszą piosenkę puścić w Radiu Zet  laugh
Zapisane

Już 4 lata na EMU-NES
Mati
Gość
« Odpowiedz #129 : Kwietnia 30, 2011, 16:39:34 »

MaarioS dzięki za informację na przyszłość będę wiedział. Poprawka linku, powinno teraz być ok Smile.
http://odsiebie.pl/6nvbqkoumzmz/nutka.rar.html
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #130 : Maja 01, 2011, 17:15:46 »

Oj aż mi się łezka zakręciła Smile
Mam nadzieję że w tym roku będzie również wspaniale!
Zapisane
Pikselowy_Bohater
Gość
« Odpowiedz #131 : Maja 07, 2011, 20:09:56 »

Obejrzałem filmiki. Klimat wielkiego grania (!)
Spodziewałem się czegoś może innego, gorszego. Jestem zaskoczony.

Tyle TV i konsol i dyskietek na pegasusa w jednym miejscu nie widziałem nigdy. To naprawdę zrobiło wrażenie.

Z filmików mi się najbardziej podoba moment grania w 161 na pegazusie rozłożonym w samochodzie. Nie mogę przestać się śmiać jak to oglądam Cheesy Ja sam kiedyś robiłem granie na telewizorze wystawionym przed bramę na podwórku w pegasusa, ale w pędzącym samochodzie to coś nowego.

Widząc stół pokryty kilkoma metrami kardridży serio prawie zemdlałem, ale już jest ze mną lepiej.


Czy naprawdę rozdajecie takie papiery z regulaminem każdemu kto wchodzi ? (Mi się to podoba)
Może powinniście zaprojektować coś w stylu dyplomu itp.dla każdego uczestnika, żeby miał pamiątkę z zlotu.

Mam pomysł dla was na taką konkurencję, że na ekranie pokazywało by się screen z gry i zakrywało całość odkrywało malutki kawałeczek w formie dziury w ekranie i ludzie próbowali by zgadywać co to za gra. Jeśli by nie odgadli odkrywało by się kilka pikseli więcej i tak do skutku.


Ehh. Fajny zlot. Fajny, fajny. Taki zlot wielkiego grania w pegasusy to mistrzostwo świata.


« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2011, 20:15:20 wysłane przez Pikselowy_Bohater » Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #132 : Maja 07, 2011, 22:54:41 »

Kurde, dopiero teraz zauważyłem, że są dwie relacje z naszego zlocicha. ^__^' Ech, łezka się w oku kręci. No i aż się chce, żeby zlot był jak najszybciej. Cheesy

Daf i Małologiczny, ur fukken osom. Cheesy
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #133 : Maja 08, 2011, 11:36:14 »

@Pikselowy_Bohater - regulamin miał zgoła inną funkcję. był to dokument stawiający warunki obecności na zlocie, który musiał być zaakceptowany przez uczestnika zlotu, czy też (jeśli nie jest on jeszcze pełnoletni) prawnych opiekunów. jak sam stwierdziłeś, zlot to nie "kupa dziada", jakkolwiek by tego nie rozumieć.

konkurencja o jakiej mówisz już jest, nie dokładnie taka, ale opierająca się na podobnym schemacie. to konkurs "Jakie to pixele?" organizowany przez dafczynskiego
Zapisane
Pikselowy_Bohater
Gość
« Odpowiedz #134 : Maja 16, 2011, 20:39:09 »

Przeczytałem całą relację ze zlotu od deski do deski. To jest mój świat. Jesteście tak samo zakręceni jak ja :O Tak jak ktoś wspomniał i ja się dopiszę także mój pokój kojarzy mi się ze zlotem. Snesik, Pegasus, Pady od psx, gry do nesa, segi master system, game boya walają się po pokoju. Zaryzykuję trochę chore stwierdzenie, ale dla mnie to było jak zjazd rodzinny haha. Widzę, że zdarzył się przypadek, że ktoś nie dał rady grać non stop dłużej niż 1 dzień. Mnie to się raczej nie tyczy jestem w stanie grać dziesiątki godzin. Zjawił bym się chętnie na zlocie...Zlot jest taki fajny szkoda, że nie wszyscy w necie są tacy fajni...
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2011, 20:49:20 wysłane przez Pikselowy_Bohater » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #135 : Maja 16, 2011, 22:10:06 »

Zaryzykuję trochę chore stwierdzenie, ale dla mnie to było jak zjazd rodzinny haha.

W takim razie obrażasz to wszystko, bo takie rzeczy są z reguły.... nudne Tongue .
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #136 : Maja 16, 2011, 22:42:47 »

Wazelina az po krzesle splywa..
Zapisane
Pikselowy_Bohater
Gość
« Odpowiedz #137 : Maja 16, 2011, 22:44:52 »

a TY przyjedziesz na ZLOT ? Tongue
To akurat wazelina nie była Tongue
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2011, 22:51:00 wysłane przez Pikselowy_Bohater » Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #138 : Maja 16, 2011, 22:58:18 »

Nie każdy ma nudną rodzinę.
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #139 : Maja 18, 2011, 18:49:25 »

http://www.youtube.com/watch?v=hHwQYq3iuL4
Thx za pomoc for Daf Smile.
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.