Marca 28, 2024, 13:05:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#2 - Relacja  (Przeczytany 41802 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« : Lipca 16, 2010, 00:58:24 »



Od góry, od lewej. Mati, MWK, Kuba, Precel, Martin, Zelas, Nielogiczny (w czapce), Ignus, Machbed, KoNESer, Koks, Maarios.
Środkowy rząd - daf, Kuba, Rocket, Ignus, KoNESer, Wodzu
Dolny - Alzen, Spazz, trzepaczka, Vinyl, Dziadu (aka Dżon Rambo), Ryjan, Adamstar.

i w prawym - górnym rogu, klimatyzacja Wink

RyAn WaSs PoZdRaWiA i DaJe SwEeTt FoCiE :*:*:*:*:*:*:*

Ignus mówi: Nie spimy - pijemy!!

Link do zdjęć, reszta będzie wgrana w swoim czasie:
http://rapidshare.com/files/407185031/Famicon_Wodzu.rar

Ignus i wodzu to jebany piwoseksualista, ale nie mówcie jego mamie (Melisiatta)

Martin: Moja dupa mówi, że tu jest zajebiście Grin Argus - Ignus - jeden huj Grin

« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2011, 11:52:17 wysłane przez dafczynsky » Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #1 : Lipca 16, 2010, 12:00:57 »

Jak jest zajebiście to trzeba tam być!! Przygotowania do wyjazdu dopinam na ostatni guzik, do zobaczenia wkótce  Wink
Zapisane

Melisiatta
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« Odpowiedz #2 : Lipca 16, 2010, 15:20:33 »

ke? jesteście przesłitaśni  naughty
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #3 : Lipca 16, 2010, 20:30:12 »

Ja miałem być, ale skutecznie mnie temperatura zniechęciła. :/
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Smakosz
Gość
« Odpowiedz #4 : Lipca 17, 2010, 01:56:49 »

Fajne foty.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipca 17, 2010, 09:40:02 »

Zlot trwa w najlepsze, a ja już z powrotem. Tak się złożyło, że całodzienne granie zmęczyło mnie drugiego dnia i uznałem, że pora wracać. Być może nie jestem aż takim hardcore'owcem żeby 4 doby patrzeć na piksele, bo choć widok to przyjemny to i zmęczyć potrafi. Dojechałem bez problemów, w sam raz na wieczór. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Spazzowi, Dziadowi, Ryanowi oraz Sogetsu za podrzucenie mnie z powrotem na stację metra Młociny, jak również za plakat.

Jako, że nie ma mnie już wśród Was chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za miły wspólnie spędzony czas i masę dobre zabawy. W tym miejscu pora na podziękowania dla szefostwa, tj. m.in. Spazz, MWK, Ryan. Za dobrą organizację i zebranie wszystkiego do kupy aby ci co przyjechali na drugi dzień mogli przyjść jak to zwykł mówić Ryan, "na gotowe" (prawda Ryan? Smile). Jeśli zaś chodzi o innych, Matiemu za nieziemskie wyczyny w przeróżnych grach na FamiCONa (ze szczególnym uwzględnieniem trzecież części żółwi oraz drugiej części Double Dragon) jak również dzielne bronienie tytułu w Tournament Fighters, Koksowi za rozpracowanie drugiej i trzeciej części Adventure Island. Dafowi, który niestrudzenie katował Megamana 5 oraz drugiego dnia wytrwale obserwował moje popisy w Journey to Silius (i za miejsce w namiocie). Vinylowi za pomoc w ocenieniu porządności moich cartów jak również szybką partyjkę w Street Fightera (w tym miejscu podziękowania idą również w stronę Makbetha - drugiej osoby która pykała ze mną w SF). Dredowi i Rocketowi, za cierpliwe trwanie przy rozmaitych jRPG. Adamstarowi za dość unikalne podejście do kwestii grania na przeróżne gry. Wszyscy nieobecni, wyobrażcie sobie człowieka, który nie stresuje się grami niemalŻe do ostatniej planszy nawet jak gorzej idzie, przechodzi całe Micro Machines, a potem spokojnie stwierdza "to chyba zaraz przejdę Robin Hooda" po czym faktycznie go przechodzi jak również inne gry. Prawdopodobnie nie są to wszystkie osoby, którym należałoby w tym miejscu podziękować ale jak patrzę na te kilka linijek powyżej to mam już lekki mętlik kto jeszcze powinien się tam znaleźć. Mam nadzieję, że moje podziękowania dotrą do wszystkich których wymieniłem ale to już pozostawiam uczestnikom którzy robią relację Live!, aby przekazały właściwym osobom.

Mnie zlot dodatkowo zmotywował do dalszego próbowania zdobycia konsoli jak również pogrania trochę więcej w Gimmicka i Moon Crystal, bowiem gry te zrobiły na mnie największe wrażenie obok jeśli dobrze kojarzę Tetra Star Fightera (nazywa się to to chyba Tetra Star: The Fighter), którego to pokazał mi Spazz.

Bawcie się dobrze na zlocie, a po zakończeniu przygotujcie wszystkim porządną relację opatrzoną zdjęciami i graniami z FamiCONu.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipca 17, 2010, 10:31:43 »

Widze kolejny fan Moon Crystala Smile
Zapisane
BOJAN
Gość
« Odpowiedz #7 : Lipca 18, 2010, 21:04:41 »

Cytuj
Link do zdjęć, reszta będzie wgrana w swoim czasie:
http://rapidshare.com/files/407185031/Famicon_Wodzu.rar

Poprosze o wrzute na jakis inny hosting pliczkow  Wink
Zapisane
AdamStar
Fan Code Masters
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 65


小天才


« Odpowiedz #8 : Lipca 19, 2010, 14:31:10 »

To była świetna zabawa. Pomimo grania przez cztery dni, po powrocie do domu szybko podłączyłem konsolkę i pograłem jeszcze w Bombermana 2  naughty Gratuluję Matiemu wielu wygranych partii ze mną w TMNT-TF oraz DAF'owi ciężkiego starcia w MM.

Pozdrowienia już z domu dla całej ekipy  laugh
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2010, 17:51:32 wysłane przez adamstar1 » Zapisane


AST serwis laptopów
04-228 Warszawa, Tytoniowa 20
Serdecznie Zapraszam.
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #9 : Lipca 19, 2010, 15:57:15 »

Pytanie: co lubisz i dlaczego?


Odpowiedź: home alone


Ciężko będzie przebić relację Dreda, którą możecie poczytać parę postów niżej, więc z mojej strony będzie skromnie. Zlot uważam za bardzo udany, na bardzo podobnym poziomie, jak zeszłoroczny. To były bardzo intensywne dni, ale jestem z nich bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany.

Miło było po roku przerwy zobaczyć znane twarze oraz poznać kilku nowych ludzi. Podobnie jak rok temu i tym razem famiCON pokazał swoją magię - na zlocie było ponad 20 osób, a mimo to każdy pokazał się ze świetnej strony, z każdym można było bez problemu porozmawiać na ogrom tematów.
Ponadto, nikt nie musiał obawiać się o swój sprzęt, który przez pół tygodnia leżał luzem w sali. Naprawdę luźna i przyjazna atmosfera.

Ponownie jak rok temu były organizowane konkursiwa. Wszystkie były zacne, ale przy kalamburach mnie poniosło i nie mogłem opanować śmiechu (Mappy w wykonaniu Argusa - moc!). Konkurs, który - bądź co bądź - zorganizowany był najmniejszym nakładem sił, okazał się strzałem w dziesiątkę. MilioNESy były prześwietnie zorganizowane, Gągor mógłby bez problemów zrobić karierę w TVNie. Również nagrody były zacne, a najbardziej do gustu przypadł mi beton, który zgarnął Sogetsu za ww MilioNESy.

Serce wstrzymał nam nieco przykry incydent aboabo, ale mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Trzymaj się. Ekipa pokazała natomiast, że potrafi nawet w spontanicznych i nagłych sytuacjach zachować zimną krew.

Na ziemię sprowadzili mnie niektórzy, z którymi miałem okazję pogiercować. To, że nie jestem jakaś solidna marka w kategorii gier, wiedziałem od dawna, ale Adamstar, Mati i MWK pokazali mi dobitnie, gdzie jest moje miejsce w szeregu. ; ) Dzięki za lekcję, wyciągnę wnioski.

Temperatura i pogoda rzeczywiście dała się mocno we znaki. Duchota, gorąc, z drugiej strony ulewa i burza. Wielkie dzięki za zorganizowanie profesjonalnej kabiny prysznicowej. Uratowała ona nasze życie, zdecydowanie.


Chciałbym podziękować wszystkim za wspaniałe dni. Organizatorom, bo włożyli po raz kolejny mnóstwo ciężkiej pracy oraz oszczędności. Ale także każdemu, kto chociaż na jeden dzień pojawił się na spotkaniu, gdyż każdy z Was był trybikiem, napędzającym całość. Miło było Was ujrzeć, dzięki za możliwość miłego spędzenia czasu.



Moja paczuszka zdjęć: http://www.sendspace.pl/file/f9d1247c234bcf5ede27bc8
Link będzie aktualny przez miesiąc od czasu ostatniego pobrania. Przepraszam za jakość fotografii i za przepalenia fleszem, ale cyfrówką ciężko było inaczej. Filmiki dodam za kilka dni.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2010, 23:03:20 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #10 : Lipca 19, 2010, 16:56:42 »

Od godziny się rozpakowuję. Tegoroczny zlot był udany w co najmniej równym stopniu jak poprzedni (mimo kilku incydentów). Później, jak trochę ochłonę, pewnie napiszę coś więcej.


edit: znaczy się - od godziny rozpakowujesz nagrody ze wszystkich wygranych konkursów? Gratulacje jeszcze raz. ; ) [dop.daf]
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2010, 17:03:02 wysłane przez dafczynsky » Zapisane

VVodzu
Gość
« Odpowiedz #11 : Lipca 19, 2010, 18:20:16 »

My z Ignusem też już dojechaliśmy.
[tutaj chciałbym się przywitać z tymi co nie byli na zlocie *cześć Wam*]

Przede wszystkim, jeśli ktoś nie był na zlocie, powinien żałować. Atmosfera podobnie jak w zeszłym roku była przezabawna, miła i w ogóle mylfoniasta. Niestety nie było z nami Qrka, Senshu, Offonka i Leszka.
Ogółem nie będę się rozwodził nad tym co się działo, bo każdy dobrze wie jak to wszystko ładnie działało i wyglądało. W pamięc zapadają kalambury i MilioNESy - obydwa wygrywa Sogetsu (kalambury w teamie z Rocketem i niestety nie pamiętam kim jeszcze), pojedynki Precelka - Faworka - Marcelka z Ignusem, Martinem i Kubą, oraz jego usprawiedliwienia w przypadku przegranej [bo ławka rezerwowych była po prawej a nie po lewej] w Fifa WC 2010 [chyba tak to się nazywało], oraz Ninja Koks, który to pojawiał się i znikał ostatniej nocy Smile.

Na zakończenie chciałbym podziękować wszystkim za te wypasione kilka dni. Niech Argus/Ignus będzie z wami Smile
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #12 : Lipca 19, 2010, 19:50:09 »

Cytuj
Dredowi i Rocketowi, za cierpliwe trwanie przy rozmaitych jRPG
Przy Dragon Queście V, którego nie przeszedłem. A byliśmy blisko! Jolka i Zenek dadzą sobie radę.
Cytuj
znaczy się - od godziny rozpakowujesz nagrody ze wszystkich wygranych konkursów?
No nie ma bata, teraz na pewno testuje, czy FC Twin jest na zworkach. ;]
A te kalambury to wygraliście rzutem na taśmę. Tongue My, z MaarioSem i Abo przyjamniej byśmy podzielili PCB na trzy części, a nie że tylko usatysfakcjonowany był tylko Rocket


Don Relacjonen


Dzień 0

Środa rozpoczęła się dosyć śmieszną akcją, bowiem po przeczytaniu wypowiedzi znajdujących się w temacie pośmięconym FamiCONowi#2, pomyślałem, że zlot się już rozpoczął! Na szczęście moje emocje ostudził abo, informując, że wtedy miało się rozpocząć "before-party". Uff. Dzień spędziłem nad pakowaniem się oraz zdobywaniem kontaktu do [Z/Ż/Zi]elasa. Umówiliśmy się na dziewiątą rano. Poźniej na czacie gadałem z Rocketem na temat remake'ów DQ na DSa.

Dzień 1
Obudziłem się o piątej rano, z racji małej ilości powietrza w mym małym pokoiku. Wszystko było dopinane na ostatni guzik, w tym przelew dla Senshu za genialnego carta. Jako że nie miałem się gdzie podziać, założyłem me przecudne lenonki z lumpeksu (cena 1zł), ustawiłem bezpiecznie w cieniu leżak i czekałem na przyjazd dotąd mi nieznanego Zelasa z Wągrowca. Po chwili błękitna Panda podjechała pod mój niepozorny remontujący się bliźniaczek. Po krótkiej rozmowie Zelasa ze mną, oraz z moim tatą (mam nadzieję, że nie narobił wstydu Tongue ), zapakowaliśmy mój legendarny karton (wtedy jeszcze bez bułek), podręczny plecak, małego Grundiczka, oraz torbę z rzeczami. Wyruszyliśmy. Pierwszy cel: Bydgoszcz [ostatni bastylion MegaMana Tongue ]. W drodzę próbowałem wybadać, czego mogę się spodziewać po tej zacnej imprezie. Z każdym kolejnym kilometrem byłem coraz bardziej podniecony. Doszedł do nas Daf. Badania ciąg dalszy. Moi starsi koledzy uznali, że chętnie by zobaczyli na zlocie jeszcze raz między innymi Senshu. Wielokrotnie Ciebie wspominaliśmy podczas naszych rozmów, ziom! Tongue Tematemi naszych dysput były między innymi te oto osoby: alzen (wydawałeś się nam bardzo tajemniczy), a także paru innych w tym PlamiStejszyn. Głównym tematem naszych dysput był oczywiście Pegasus! Smile

Po dość wyczerpującej podróży (fotele w Pandzie Zelasa pewno były całe mokre od naszego potu), dotarliśmy do remizy. W dodatku bez problemów, bowiem nawigacja dała sobie radę. Byłem całkiem zmieszany i nie potrafiłem jeszcze powiązać nowych twarzy z nickami z forum. Znalazłem sobie kącik obok warsztaciku Spazza, któremu dziękuję za użyczenie mi miejsca. Cheesy Wyjąłem mojego skarbeńka SNESika, GaCusia, SMD (kurna, że też zapomniałem mojego kabelka) i dwa zdechłe Pegasusy. Reszty moich zbiorów nie kładłem, bo szczerze nie było gdzie. Tongue Załączyłem mojego DQV, po chwili dołączył do mnie Rocket, który udzielał wielu cennych rad w sprawie dalszych poczynań Jolki i Zenka (moje postacie z gry). I jak zasiadliśmy, to nie mogliśmy się oderwać na dłuuuuuuuuugie godziny. Można było także zauważyć Matiego, który pomiatał Adamem w TMNT, Alzena zauroczonego adamowym Gimmickiem (na mnie szczerze także zrobiła ta gra wrażenie i chyba sobie kupię famicomowy oryginał), Dafa zagrywającego się w demko MegaMana 9, Koksa jadącego z... eee... (chwila milczenia)... Ach, tak! Masterującego Adventure Island 2, MWK, który nie mógł się oderwać od jakiejś samochodówki (jaka to była?). Często podchodził do mnie Alzen, pytając się raz po raz o SNESa, bądź o RPGi.

O godzinie (późnej) rozpoczął się powitalny grill. A wraz z nim rozkręcił się nasz wodzirej Ryan, który prowadził z Vinylem, Dziadem, Martinem i Zelasem bardzo wesołe karaoke, często rozpraszające uwagę moją i Rocketa. Jeszcze później do około piątej w towarzystwie MWK, koneSERa, Rakiety, dafa, Rajana i Zelasa rozmawialiśmy na przykład o organizowaniu FamiCONu (dowiedzieliśmy się, że jest w remizie apteczka, która przydała się w pewnej mrożącej krew w żyłach sytuacji - poważnie mówię). Później przysiedliśmy (parę osób wymiękło) do Koksa, który od wielu godzin próbował ukończyć ostatni świat w Adventure Island 2. Doszliśmy przy okazji do wniosku, że jednak w dawnym czasach dużo bardziej dbano o młodego odbiorcę, aniżeli dziś (jak ktoś chce, mogę rozwinąć myśl). Niestety, w okolicach siódmej rano znacząco dało się odczuć zmęczenie i pozostawiliśmy AI2 na póżniej (dzięki sekwencji klawiszy wiedzieliśmy, jak rozpocząć grę od "łorld 8"). Mi jednak paru osób brakowało, ponieważ bardzo chciałem je poznać. Na szczęście zrobiły nam ogromną niespodziankę kilka godzin później. Sen trwał "tri ałers".

CDN, jeżeli oczywiście przyjemnie się czyta mą relację.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2010, 20:04:29 wysłane przez Dred » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #13 : Lipca 19, 2010, 20:07:30 »

Łufff, wreszcie wróciłem do swojego domu Smile . Na razie powiem jednym słowem: zlot był po prostu REWELACJĄ!!! Aż ciężko mi było się z Wami rozstać, no ale cóż, kiedyś niestety trzeba Wink . Zapewne za jakiś czas napiszę jakąś swoją relację, ale jak na razie muszę trochę ochłonąć ;p ....
Zapisane
klik34
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 221


« Odpowiedz #14 : Lipca 19, 2010, 22:04:14 »

1)Strasznie żałuję że mnie nie było ale za rok na 99% nadrobię Cheesy (o ile ktoś będzie chciał widzieć tam takiego szczyla jak ja :PP no i jeżeli ktoś mnie zabierze z Olsztyna ale postaram sie jakoś załatwić transport we własnym zakresie) bo widzę że świetnie się bawiliście Cheesy

2)Dred dokończ bo ciekawie się dzieje w twojej relacji

3)Powiedzcie że macie Videorelację jak w zeszłym roku Cheesy włącznie z pokazaniem nagród (z relacji Dreda widzę że były syte)
Zapisane
Melisiatta
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« Odpowiedz #15 : Lipca 19, 2010, 22:24:08 »

ja czekam na wszelkie zdjęcia i videorelacje  Smile
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #16 : Lipca 19, 2010, 23:04:12 »

Witajcie Smile

FamiCON dobiegl konca, niestety, ale coz. Poznalem naprawde przewspanialych ludzi z ktorymi mozna konie krasc Cheesy

Bawilem sie tak cudownie, ze zal bylo do domu wracac i wiecie co? Juz za wami tesknie mordeczki.
No dobra, ale tak.

Na poczatku chcialem po dziekowac dla organizatorow, ktorzy odwalili kawal przezajebistej roboty dzieki ktorej famiCON 2 byl baaardzo udany, wy-ebany w kosmos ze tak powiem.

Dziad, dzieki ze zgarnales mnie z dworca i pomogles podczas poczatkowego zlotu, zapoznales mnie z remiza i w ogole za wszystko.

Spazz4, tobie dziekuje za naprawienie zasilacza, po powrocie do domu go przetestowalem i dziala az milo, bez zadnych problemow. Dziekuje rowniez za rozgryweczki w multi w Top gun 2, mamy rowniutki poziom, dziekuje za Solbraina, za pokazanie programatora do robienia cartow i w ogole za wszystko stary.

Adamstar, tobie dziekuje za rozgryweczki w Tmnt tf, dostawales becki, ja tez, ale zabawa byla przednia. Poza tym, swietnie wymiatasz w gry od Codemasters, widac, ze baaaardzo lubisz te gry i bic'owskie carty.

MWK mordo, ciesze sie, ze moglem cie poznac i napic sie z toba piweczka i nie tylko z toba, ale no porzadny ziomus z ciebie i ahh no duzo by mozna pozytywnych opinii na twoj temat wyrazic.

Machbed niezle wymiata w Contra force i rowniez sie ciesze, ze moglismy po gadac, razem sie po smiac itd.

Alzenowi gratuluje przejscia calego Gimmicka na konsoli, dzieki stary rowniez za dobre slowo.
Daf, niezle wymiatasz tym Casey'em w Tmnt tf, ale hm za rok chcial bym zebys gral wszystkimi w tedy zabawa bedzie bardziej urozmaicona, ale tez dostales becki nie prawdasz? hehe. Rowniez bylo milo cie poznac ziomus, naprawde.

SebaSan1981, zrobiles mi taka niespodzianke ze bylem w szoku, fajnie ze wpadles i rowniez milo bylo po grac w Tmnt tf w ktorej okazalem sie hm a co tam bede skromny lepszy, bo wiecej z toba wygralem, ale i tak zajebiscie w to wymiatasz, za rok mam nadzieje bedziesz mogl mnie rozwalic na lopaty tak zebym lezal i kwiczal.

Nielogiczny, dziekuje za to ze moglem po grac na twoim Famicomie i przejsc na nim Tmnt Manhattan project i poczuc te pady w lapach jak i sama konsolke.

Martinowi i jego grupie dziekuje za pomaganie mi na zlocie, jestescie zajebisci panowie, a ty Precel zapisz sie do jakiegos kabaretu, napewno rozwalisz te istniejace heheheh.
Z innymi osobami nie mialem moze takiego kontaktu, ale wszyscy okazaliscie sie naprawde ekipa, ktora na zawsze zostanie w mym sercu, jestescie moimi NESowymi bracmi, naprawde.
Ah, zapomnial bym.

Dic-sc7, stary zatkalo mnie gdy obudzilem sie w sobote i uslyszalem, ze wpadles. Fajnie, ze po gadalismy dosc sporo, ze mogles podziwiac Gągora prowadzacego milioNESow zreszta jak szyscy, mam nadzieje, ze dobrze sie spisal. Fajnie bylo ujrzec dzieki tobie Famicom disc system, rowniez poczuc padziki w lapie i w ogole szacun za wiedze jaka szerzysz na forum i w ogole no duzo by wymieniac stary.
Zelas, z toba fajnie bylo po grac w Tekkena 3 na Psx, w nastepnym roku po gramy dluzej i po gadamy.
Vinyl, dzieki za carty ktore od ciebie kupilem, Recca na mojej konsoli odpala sie bez problemowo. Abo fajnie ze moglem zaspiewac nazywo nasza piosenke i dzieki za zajebiste Italo podczas zlotu i mam nadzieje, ze czujesz sie juz dobrze.

Ryan dzieki za wszystko, szczegolnie za wczorajsze jaja z Precelem i MaarioSem, myslalm, ze zleje sie z brechtu.

koNESer Koks, Dziad, ja waszego szantarzu niezapomne, przynajmniej teraz wiem jak nalezy sie zachowywac by cos wymusic hahahaha, wtajemniczeni wiedza o c b.
Sogetsu, rowniez duzo nie pogadalismy, ale fajnie bylo cie poznac, Dred tak samo. Rocket, dzieki za karimatke, uratowales moje plery przed zimnymi kafelkami, choc pierwszego dnia nie bylo zle spac na nich hehe.

Ignusie i Wodzu, dzieki za milo spedzony czas a i teraz Argusy beda mi sie z wami kojarzyc, pioneczka mordeczki.

Coz, to chyba tyle. Dziekuje wszystkim raz jeszcze i jesli kogos pominalem to przepraszam, ale cala ekipa z famiCONu byla, jest i bedzie zajebista, zreszta to malo powiedziane, ze wszystkimi wspaniale sie bawilem i bylo mega.

A i mam nadzieje, ze Ciechan miodowy smakowal, Martin twoja Fortunka jak i inne browarki rowniez. Coz, chyba narazie tyle. Pozdrawiam przyjaciele.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2010, 13:46:58 wysłane przez MWK » Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #17 : Lipca 19, 2010, 23:15:21 »

Witam. Impreza bardzo udana, poznało się wielu miłych gości. Dobra atmosfera, żal było się rozstawać. Coś więcej rozpiszę innym, razem bo dziś jestem bardzo senny. Dzięki wszystkim za wszystko. Smile

Ignus i VVodzu Cheesy normalnie szacun za wypicie prawie 50l tego syfu. Cheesy
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2010, 23:20:13 wysłane przez machbed » Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #18 : Lipca 19, 2010, 23:28:24 »

Godzina 21.30 ekipa poznańska ujrzała tabliczkę z napisem Poznań. Powrót z kilku najlepszych dni w moim życiu do szarej rzeczywistości przy niesamowitej woni sandaczy Precelka, kilku przystankach na pożywienie się i twarde zderzenie z rzeczywistością... Brakiem Was kochani.
Emocje jeszcze ze mnie nie opadły, i na pewno ten post poprawię jeszcze kilkanaście razy.
Ten zlot zapadnie do końca życia w mojej pamięci, dzięki Wam i zdarzeniom, które się na nim odegrały.

Przede wszystkim cieszę się, że poznałem w końcu wszystkich osobiście:

Mati - jesteś przekozakiem w każdej dziedzinie - tych batów w TMTF i szkoły której mi udzieliłeś, nie zapomnę nigdy, nie ukrywam, że dojeżdżając do remizy pierwsze co chciałem zrobić, to wreszcie poznać Cię osobiście, cieszę się, że czas który razem spędziliśmy był tak niesamowicie pozytywny, dziękuje Ci za ogromną pomoc przy przechodzeniu Boku Draculi, i obiecuję, że przy następnej okazji grę pykniemy w całości, co na tym zlocie uniemożliwił nam ogrom zajebistych konkursów, przygotowanych przez organizatorów. Przy Twoim żegnaniu się ze wszystkimi wyszedłem ze łzami w oczach do łazienki...

Dziadu, Ryan, Abo - odwaliliście kawał świetnej roboty, Ryan - nasze wczorajsze akcje wydamy w specjalnym programie EMU-JACKASS - to było coś niesamowitego, czekam już na filmy, żeby to zobaczyć! Abo - cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło, dzięki za świetną oprawę muzyczną!

Ignus i Wodzu - akcje z WC 2010, rozmowy z Preclem, wspólne mecze, rozmowy na tarasie - tego nie da się zapomnieć xD Arguso-maniaki!

Spazz, MWK, Nielogiczny, Machbed - kiedy zobaczyłem po powrocie z Warszawy Spaziochód, wiedząc, ile macie km do przejechania, poczułem się niesamowicie. Wielkie dzięki chłopaki, że poczekaliście żeby się pożegnać, za wspólnie spędzony czas, za konkursy, setki cartów które "latały" po wszystkich konsolach w sali, dzięki którym każdy mógł zagrać w jeden z kilkuset tytułów. Nielogiczny - rozbrajałeś mnie tekstami, zachowaniem, ogólnie wszystkim, kolejna osoba, przy której nie można usiedzieć kilku minut poważnie, czyli krótko mówiąć OGROMNY + Tongue

AdamStar, Machbed - dziesiątki godzin na gg, i wreszcie poznaliśmy się na żywo. Było rewelacyjnie, dzięki za srogą lekcję w Micre Maszynki Adam, za carty, których szukałem kilka miesięcy, etc. itd. itp. Smile Aha - zakład przegrany. chess

Rocket, Daf, Sogetsu - z Wami po raz pierwszy miałem okazję w ogóle porozmawiać, jesteście niesamowicie pozytywnymi osobami, w wolnym czasie pyknijcie na PW jakiś kontakt do siebie, najlepiej na gg, z ogromną przyjemnością "spotkam" się z Wami wirtualnie. Rocket - dzięki za użyczenie Matiemu karimaty, za godziny rozmów, i w ogóle, Daf - będę miał do Ciebie sprawę t-shirtową za jakiś czas, twoje koszulki są świetne, i gdyby dało radę, na przyszłym zlocie z chęcią wystąpiłbym w koszulince z moim forumowym avkiem. Smile Sogetsu - gratuluję Ci sukcesów w konkursach, dzięki za rozmowę i mam nadzieję, że za bardzo Cię nie wymęczyliśmy pytaniami z Koneserem w rozmowie o 8 rano, gdy "Ty już byłeś po, a my jeszcze przed". Cheesy

Zelas, Dred - następne spotkanie w Poznaniu u Precelka z racji Waszego "położenia" mam nadzieję, iż odbędzie się z Wami, Zelas - sprawę z Pro Evo na Psonce przemilczę Wink, ale WC 2010 na Xbox360 to wciąż otwarta sprawa - rozstrzygniemy ten remisik. Szacun kolego, masz w grach piłkarskich high skill! Dredzik - jesteś niesamowicie pozytywną osobą, będzie brakowało mi Twojego śmiechu (Ryan - Dred to nr 1 jeśli chodzi o podkład śmiechowy w EMU-JAKCKASS!), masz ogromną pasję, ogromny karton xD i ogólnie - do zobaczenia w Poznaniu koledzy!

Maarios - dzięki za pomoc z Gimmickiem, dzięki za piracki MK3, którego usilnie szukałem od kilku miesięcy, pamiętaj - zielona noc to zielona noc, i pierwsze 3 osoby, które zasnęły - spotkało to, co spotkało Cheesy - o czym może Ci powiedzieć nawet Ryan - główny dowodzący wczorajszymi akcjami (nie wiem jak ty wytrzymałeś z tymi sandaczami stary, rano balem się, że już się nie obudzisz).

Koneser - dzięki za wspólną noc (bez skojarzeń), przy której poznałem Twoją niesamowitą osobowość, za wytłumaczenie mi kilku rzeczy, za otwartość, naprawdę warto było tą noc przegadać i być "jeszcze przed, kiedy niektórzy byli już po". xD

Alzen - świetnie się z Tobą gadało, zaskoczyłeś mnie niesamowicie, pozdróweczka dla rodzinki i pamiętaj, że mamy misję, by wpajać młodemu pokolenie 8-bitowe gry do serca, za kilka lat mały Alzenek będzie ozdobą zlotu! Smile

Sebasan - odezwij się na gg, opiszę Ci kilka sposobów na to, by następny zlot trwał dla Ciebie kilka dni dłużej Smile Miło było Cię poznać, i żałuję, że na zlot wpadłeś na tak krótko, mam nadzieję, że przyszły będzie zaznaczony Twoją pełną obecnością!

Sylwek -  zaskoczyłeś nas wszystkich wpadnięciem na zlot, dzięki za pokazanie sprzętu, który nie prędko będę miał możliwość zobaczyć, za wytłumaczenie kilku spraw, posiadasz niesamowitą wiedzę.

Koks - poznaliśmy się tak naprawdę w ostatni dzień Smile, mam nadzieję, że mój mały "zestaw ratowniczy" postawił Cię na nogi, gratuluję przejścia kilku części Adventure Island!

Kuba, Precel - chess Precelku - zostałeś moim zdaniem maskotką Famicon#2, o czym wiedziałem już praktycznie przed zlotem, pozostaje mi tylko potwierdzić słowa Matiego, i zapewnić, że kolejny zlot bez Ciebie się nie obędzie - choćby Kurczaczki miały nie dojść! Kuba - miło było Cię poznać... od strony maniaka Micro Machines naughty, naprawdę bardzo mi Was będzie brakowało chłopaki, do zobaczenia za... jutro xD.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2010, 23:39:25 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Dred
Gość
« Odpowiedz #19 : Lipca 19, 2010, 23:35:47 »

Cytuj
1)Strasznie żałuję że mnie nie było ale za rok na 99% nadrobię  (o ile ktoś będzie chciał widzieć tam takiego szczyla jak ja :PP no i jeżeli ktoś mnie zabierze z Olsztyna ale postaram sie jakoś załatwić transport we własnym zakresie) bo widzę że świetnie się bawiliście
Wbijaj, chłopie! Tongue Z tego co pamiętam, ktoś tam jest z okolic Olsztyna.
Cytuj
2)Dred dokończ bo ciekawie się dzieje w twojej relacji
Serio? Miło usłyszeć ciepłe słowa. Jutro z rana relacja z drugiego i trzeciego dnia. :]
Cytuj
3)Powiedzcie że macie Videorelację jak w zeszłym roku
20 GB materiału może być? Będzie z czego robić relację! Mogę pomóc w jakiś sposób, gdyż kiedyś zajmowałem się obróbką A-V.
Sample mojej tfurczości: http://www.megaupload.com/?d=87Y7D2C1
Cytuj
ja czekam na wszelkie zdjęcia
Ja też, bo link od Ignusa nie działa.

A co do jaj z MaarioSem, to już była przesada.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 9
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 18 zapytaniami.