Marca 29, 2024, 11:50:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#2 - Relacja  (Przeczytany 41824 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
siudym
Gość
« Odpowiedz #20 : Lipca 19, 2010, 23:39:27 »

Moja paczuszka zdjęć: http://www.sendspace.pl/file/f9d1247c234bcf5ede27bc8
Link będzie aktualny przez miesiąc od czasu ostatniego pobrania. Przepraszam za jakość fotografii i za przepalenia fleszem, ale cyfrówką ciężko było inaczej. Filmiki dodam za kilka dni.


Plik: famicon2 - daf.rar
Serwer z którego próbujesz pobrać plik jest chwilowo niedostępny.


:/
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #21 : Lipca 19, 2010, 23:41:46 »

Martin, ja do tej pory estem naprawde zadowolony ze moglismy sie wreszcie poznac. Mam nadzieje, ze hm, uda nam sie czesciej widywac, duzo dla mnie zrobiles na zlocie, duzo mi pomagales i naprawde bardzo ci dziekujeza wszystko, za podwozke i wrzute mnie do powrotnego pociagu razem z Vinylem. Lzy ciekly mi niesamowicie, ale cale szczescie gdzies w ukryciu w domu, bo moze by to smiesznie wygladalo, ze taki stary chuj a ryczy, ale wez tu sie niewzrusz. Ci ktorzy nie byli nie wiedza co traca. Jesli sa checi, to i czas sie znajdzie, taka prawda. To trzeba poczuc, nie moge uwierzyc, ze to juz koniec cholera.
Co do fot, tez bym prosil o wrzutke na jakis przeklej, czy inny normalny hosting. Niech to bedzie najlepiej przeklej, albo zippyshare.
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #22 : Lipca 19, 2010, 23:56:48 »

Mati - mi poleciały już na zlocie, kiedy dałem hasło, że jedziemy, i każdy przyszedł się z Tobą pożegnać. Twój odjazd tak naprawdę zakańczał już zlot, z tego co wiem, to Małologiczny również uronił kilka łez w kibelku, ogólnie smutny to był dzień, ale Panowie - Famicon#3 to już fakt, a i przy pożegnaniu jakieś propozycje i na wrzesień się pojawiły, także myślę, że ich autorzy już w najbliższym czasie dadzą nam jakieś konkretne info.

Ogólnie rzecz mówiąc, w Poznaniu szykuje się podobno jakaś impreza szykowana przez Allegro w niedługim czasie, poświęcona starym grom, także Panowie - ochłonę, ogarnę temat i dam znać na forum.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Mati
Gość
« Odpowiedz #23 : Lipca 20, 2010, 00:02:51 »

Hehe, niesadzilem, ze moj pobyt wszystkim tak hm ze tak powiem sie spodobal, ale to mile i naprawde dzieki za mile slowo. Gągor normalnie plakal u mnie w plecaku cala podroz pociagiem hahahaha.
A i tego no, mam nadzieje, ze piosenka ktora zaspiewalem nazywo wyszla mi ladnie i mam nadzieje, ze Abo oficjalnie ja wrzuci na forum co by wszyscy mogli posluchac naszego wspolnego dziela.
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #24 : Lipca 20, 2010, 00:03:09 »

Podczas czytania Waszych relacji w myślach nuciłem sobie kultowe "z nesem żyłem, będę żył" ... Masakra. Z waszych opisów i zdjęć wynika, że było niesamowicie. Żałuje jak cholera, że mnie tam nie było Sad
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #25 : Lipca 20, 2010, 00:47:26 »

jestem ignus i lubie argusy

tegoroczny zlot był dla mnie jedną wielką bieganiną, jednak jak widzę po relacjach - wszystko chociaż w większej części wyszło według zamierzeń. dziękuje wszystkim których miałem przyjemność zapoznać. Dredzie, Twój śmiech powinien otwierać dziwne programy telewizyjne, miło się grało w Super Smash Bros., mam nadzieję że w przyszłym roku nawet Twój kirby nie da mi rady! Alzen, jesteś bardzo pozytywnym człowiekiem i ubolewam że nie starczyło mi sił w tym upale na złapanie kanału Atari 2600. należy to nadrobić przy najbliższej możliwej okazji, musisz przyciąć w HERO! Machbed, Twój komentarz odnośnie karimaty Dreda rozwala mnie na łopatki do teraz. żłopy jebane! Precel umyj stopy. bana jeszcze nie wiem za co dostaniesz, czy za newerending smród sandały, czy za tego iksboksa. Kuba, nie martw się wazonem (nie chodzi o VVodza) od shishy, zakupię go na dniach. Koks, pare w łapach masz srogą rzeczywiście, przekonałem się jak scenę odsuwaliśmy, ja prędzej bym się na miętowo obsrał a nie odsunął. oby znalazł się jakiś advenczer islam którego nie skończyłeś!
miło było Was zobaczyć po raz kolejny, z większością widziałem się pierwszy raz od roku. Sogetsu, narobiłeś mi chęci na tego Gyrosa/Gyardosa/Gprecla na MegaDrive od Tomela, przeboleję te kserowaną okładkę:) należy wyciągnąć od niego listę gier na sprzedaż na SMD! miło było z Tobą porozmawiać, ale klasycznie - nie starczyło czasu aby porozmawiać z każdym, a tym bardziej aby z każdym przyciąć.
Vinyl, mam na Ciebie taśmy prawdy, dywan jest w ogniu ON FAAAJEEEERR. ale nie przebiłeś Matiego i abo (vel hello kitty). powiem Wam że na Wasz występ czekałem cały zlot, wyszedł z tego świetny akcent na pożegnanie. szkoda że to nie był wieczór, niesamowitą chęć odczuwałem aby wydrzeć ryja przy którymś z kolei bisie. z winem w ręce, winem które było wielkim nieobecnym zlotu mimo szantaży jakie wobec niego wystosowywaliśmy.
Ignus i Wodzu, argus pałer! zamku z czteropaków argusa o smaku piwa nie dokonaliśmy, za rok musimy.
tak w skrócie.


jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. zarówno dla mnie, jak i dla warszawiaków zlot się jeszcze nie zakończył. bardzo proszę wszystkich o dokładne przegrzebanie swoich rzeczy. poszukujemy "klamry" na firanki, jest to drewniane kółko i patyczek. jedno znajdujące się przy wejściu do sali od strony kibli zginęło w niewyjaśnionych okolicznościach, a warte jest 30 złotych w sklepie (a podobno jest już nieosiągalne), i pewnie z 50zł zrobione na zamówienie u stolarza. jedno także zostało zdjęte wcześniej, ale znalazłem je w kuchni przed zgubieniem/wyrzuceniem. słyszałem że to Ty Ignus zrobiłeś - nie wiem po chuj. w ogóle to mogłeś się pożegnać jak już mnie budziłeś bo Ci RYan nawciskał że Ci buta zjadłem.  
indeks rzeczy znalezionychniekradzionych zrobię przy najbliższej możliwej okazji, zostało tego sporo. serków i bułek pocztą nadawał nie będe. ale jest ręcznik, kabel od a/v od psx'a, śpiwór i kilka innych rzeczy (piszę z pamięci).


ps. koNESer, Twoja mina na zdjęciu wyraża szantaż
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2010, 01:57:38 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #26 : Lipca 20, 2010, 01:53:57 »

Yo~!
Teraz kilka słów ode mnie Wink Chciałbym podziękować wszystkim za wspaniałą zabawę i pomoc w ogarnięciu całego zlotu, mam nadzieje że w przyszłym roku będzie o wiele lepiej Cheesy A szczególne podziękowania ode mnie dla Matiego, który sprawił nam wielką niespodziankę razem z Abo, i zaśpiewali na sam koniec Wink Dzięki też Wodzowi i Ignusowi za wiele humoru, Dredowi za jego niezapomniany śmiech, Abo za dobrą muzę, Koneserowi za pomoc w ogarnięci na sam koniec sali Tongue Martinowi za Precla, a jemu za wspaniałe teksty i niezapomniane akcje XD Zelasowi i Kubie za wspomaganie palacza w potrzebie xD Spazzowi i MWK za konkursidła i kalambury Cheesy Dziadowi za ogarnięcie tego wszystkiego Smile Oraz całej reszcie za wspaniałe towarzystwo i te niepozmywane naczynia w zlewie XD

I tak jeszcze dodam na sam koniec, sorka za to że podchodziłem do ludzi jak SSmann, żeby ogarniali rzeczy po sobie [ i tak na próżno...], powiem tyle jak już wszyscy się rozjechali i zostało nas 5 osób, zaczęliśmy ogarniać ten SYF po niektórych ludzikach i niestety właścicielka lokalu była niezadowolona, i nie przyjęła sali więc będziemy musieli dzisiaj [wtorek], jechać tam i wszystko ogarniać jeszcze raz do czysta :/ BTW, kto zaukradł zapinkę do firanki? O to się troszkę właścicielka burzyła :/ Ale nie będzie źle, mam nadzieje Tongue  Postaramy się wszystko ogarnąć ekipą z Warszawy Tongue

Pozdrawiam~!
Ryan [Ryu] {Ryj}

P.S. Znalazłem u siebie kabel do SNES'a, i nie jest mój >_> Proszę właściciela o PM. Z tego co pamiętam, to też Dziad ma czyjś śpiwór, prawdopodobnie Vinyla Tongue  
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2010, 02:00:53 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #27 : Lipca 20, 2010, 06:56:36 »

Wrzucajcie fotki do albumu w Carts Gallery  chess
Zapisane
VVodzu
Gość
« Odpowiedz #28 : Lipca 20, 2010, 09:08:54 »

Szkoda, że tak mało osób widziało techniki Ignusa przy przesłuchiwaniu Ryana o 8 rano w poniedziałek, gdy szukaliśmy buta ;P
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #29 : Lipca 20, 2010, 09:33:36 »

z tego co wiem, to Małologiczny również uronił kilka łez w kibelku, ogólnie smutny to był dzień

to są pomówienia, ja tam byłem się tylko wysmarkać!!!1  Tongue
przecie roboty nie płaczą  Smile

i proszę dopisać do osób widocznych na zdjęciu grupowym Fretkę Freta (który siedzi na moim lewym ramieniu)
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #30 : Lipca 20, 2010, 10:34:40 »

z tego co wiem, to Małologiczny również uronił kilka łez w kibelku, ogólnie smutny to był dzień

to są pomówienia, ja tam byłem się tylko wysmarkać!!!1  Tongue
przecie roboty nie płaczą  Smile
No nie wiem kolego, nie wiem - skoro sam mi powiedziałeś, że już płaczesz. chess laugh

Wodzu - nie potrafię sobie wyobrazić fqrwionego Ignusa - szkoda, że tego nie widziałem.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
AdamStar
Fan Code Masters
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 65


小天才


« Odpowiedz #31 : Lipca 20, 2010, 11:21:52 »

Martin, widzę że żelki żądzą  Roll Eyes
Zapisane


AST serwis laptopów
04-228 Warszawa, Tytoniowa 20
Serdecznie Zapraszam.
VVodzu
Gość
« Odpowiedz #32 : Lipca 20, 2010, 11:48:10 »

Wiesz, on nie to żeby ogniem zionął ale po 40 minutach szukania, troszke mu już żyła chodziła ;P
Podchodzi do Ryana i pyta:
-Ryan, Ryan, gdzie jest moj but?
- Cooo? Nie wiem [bełkocze i wraca spać]
- Ryan, gdzie jest mój but?
- Nie wieeeem [wraca spać]
 -[oblewa Ryana wodą z butelki]
 - Co do K*** ?
- Ryan, gdzie jest mój but?

i znalazł się ;P


BTW Martin, zastanawiam się czy Twoj syngaturek i podpis na nim dotyczą żelek i ich rozsypania, czy może nóg ;P
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #33 : Lipca 20, 2010, 11:55:21 »

Wszystkiego kolego, wszystkiego... chess
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Mati
Gość
« Odpowiedz #34 : Lipca 20, 2010, 12:52:46 »

hehe a ja niezapomne jak wyniesliscie buta MaarioSa do kibla. On sie budzi, pyta gdzie moj but? Ktos odpowiada, ze w kiblu xD. Nastepnie MaarioS wraca z kibla z butem i text: Jestescie pop***oleni. No coz, to byly zarty, ale kolega chyba nie bardzo mial nastroj na tego typu wyglupy, ale to bylo smieszne.
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #35 : Lipca 20, 2010, 12:58:30 »

Zielona noc zobowiązuje, kilka osób miało pochowane buty, niektórzy mieli je na nosie xD.
Ja sam również szukałem swoich zapierdalajków, które znalazły się pod materacem Kuby. biggrin
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #36 : Lipca 20, 2010, 13:07:44 »

Martin proszę cię myślałem, że zapomnę widok tych sandałów i osranych stóp... Tongue
Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #37 : Lipca 20, 2010, 13:17:14 »

No niestety, do pociągu pozostawało mało czasu, a jak każdy wie Ryjan śpi jak borsuk i nijak się go obudzić nie dało poza drastycznymi metodami, które zmuszony byłem użyć Wink

Jak mówiłem Dziadowi, żadnej spinki od zasłonek nie brałem i nie wiem na jakiej podstawie ktoś podał mnie jako przestępce ;] Anie pożegnałem się ze wszystkimi bo nie chciałem budzić, który by mi po ryju za to przywalił Wink Ci co nie spali załapali się nie uścisk prezesa Tongue

Swoje i Wodza zdjęcia wrzuce w wolnej chwili Wink

Co do zlotu, wyszło lepiej niż rok temu. Dłużej, więcej, lepiej, organizacja lepsza (Spaziowy prysznic na przykład, i do tego mieliśmy w końcu kuchnię, a nie rok temu 1 lodówka, do której poza żarciem nawet moje browary nie wchodziły).

Nie będę pisał każdej ksywki osobno - wszyscy byliście zajebiści, dzięki tym, z którym grałem, piłem, gadałem, wychodziłem do sklepu, jadłem, szczałem, whatever Wink
Zapisane

spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #38 : Lipca 20, 2010, 13:38:03 »

A oto i wisienka zlotowa Aboabo i Mati w piosence o pegasusie Wink proszę wybaczyć średnią jakość  chess

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=EHLtmOJW6go" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=EHLtmOJW6go</a>
Zapisane

ParaDoX
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 28


« Odpowiedz #39 : Lipca 20, 2010, 14:28:40 »

Mogę poprosić o słowa tej piosenki? Też sobie pośpiewam xD.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2010, 21:36:40 wysłane przez MWK » Zapisane


Depeche Mode-The Way Of Live
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 19 zapytaniami.