Marca 28, 2024, 21:10:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#2 - Relacja  (Przeczytany 41811 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #60 : Lipca 22, 2010, 14:45:32 »

popieram kolege MWK, świetny pomysł!

wtorkowy sprzątandoCON



po naszym wtorkowym sprzątandzie remiza nigdy nie była tak czysta
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2010, 14:51:18 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #61 : Lipca 22, 2010, 14:47:45 »

dokladnie, bo kazdy serwer na ktory wrzucacie ssie ze szkoda gadac. A proponowalem zippyshare, albo przeklej. Rapid i sendspace byly dobre do czasu.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #62 : Lipca 22, 2010, 15:00:56 »

Kurde, ale ten Vinyl ma wielką głowę, i do tego balona XD
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #63 : Lipca 22, 2010, 15:08:18 »

Ludwik zapijany z piwskiem?? Kurde, takiej mikstury jeszcze nie próbowałem. A Abo rzeczywiście z tym bandażem wygląda jak Hello Kitty  naughty
Zapisane

Dred
Gość
« Odpowiedz #64 : Lipca 22, 2010, 16:33:49 »

http://www.megaupload.com/?d=USOORSS3 Poczekajcie pół godziny i będzie dostępny. Nigdy ten serwer mnie nie zawiódł.
EDIT: wszystko git.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2010, 17:49:25 wysłane przez Dred » Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #65 : Lipca 22, 2010, 17:13:47 »


Panowie, apel w związku z ciągłą niemożnością ściągania Waszych zdjęć :

Bardzo Was proszę wrzucajcie (powtórnie) co macie na >> www.speedyshare.com

Następnie ja to wszystko pobiorę i tak jak rok temu umieszczę na moim "e-dysku", z którego już nigdy to ani nie zniknie ani się nie zblokuje...

Popieram... Dajcie to na speedy..
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #66 : Lipca 22, 2010, 18:21:14 »

Kurde czy do iektorych dociera w ogole co sie pisze? MWK ja, piszemy gdzie najlepiej zarzucic plik bez zbednego p-olenia sie przy sciaganiu to wy swoje. Z posranego megaupload trzeba pisac kody z obrazka no i jak mam to sciagnac? W ogole nie mam zadnych fotek, nic a nic na dysku a wszystko przez posrane hostingi. Przepraszam za oburzenie, ale dla mnie to utrudnia sciaganie np.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #67 : Lipca 22, 2010, 18:52:08 »

Cytuj
Popieram... Dajcie to na speedy..
Ja również przyłączam się do prośby

Cytuj
Z posranego megaupload trzeba pisac kody z obrazka no i jak mam to sciagnac?
Z całym szacunkiem Mati, w taki sam sposób w jaki chcesz oglądać te zdjęcia.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2010, 18:55:31 wysłane przez aboabo » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #68 : Lipca 22, 2010, 19:24:35 »

A tu moje zdjęcia o zmniejszonej rozdziałce (oryginalnie 700mb) :
http://www.speedyshare.com/files/23479256/mini_spazz.rar
Zapisane

zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #69 : Lipca 22, 2010, 19:33:41 »

No to teraz moja kolej Smile
Nię będę się rozpisywał ponieważ koledzy to zrobili.

Dla mnie ten Famicon był tak samo dobry jak zeszłoroczny.Spotkałem starych znajomych no i poznałem nowych co nie Artur Smile
Zaskoczeniem dla mnie było zjawienie się Seby(zajebisty z ciebie ziomek) oraz Sylwka(zajefajna kolekcja możliwe że jedyna w Polsce).
W planach miałem przejście wielu gier ale jak życie pokazało to nie jest wcale takie łatwe,do osiągnięć można zaliczyć Castlevanie 3(została rozpracowana,tylko szkoda że nie było Senshu Smile )

Ogólnie zlot obfitował w rózne konkursy które w większości wygrał Sogetsu,do najbardziej śmiesznych należeli MilioNESy i występ Nielogicznego nie wspomnę tutaj o Gągorze(mistrzostwo świata) Smile oraz Kalambury(gry które zapadły w pamięć to Mappy,Robocop i Park Jurajski).Nad czym ubolewam to mała ilośc w zasadzie jeden konkursów growych(Donkey Kong Classic)ale myślę że nadrobimy Smile

Serdecznie dziękuję organizatorom i forumowiczom za miło spędzony czas i zajefajną zabawę(myślę że za rok będę choć to nie pewne)
PS.Hubertr jesteś tak samo jeb....y jak ja ale to mi się podoba,Marek wymasteruj Tsubase 2 porównamy wyniki wezmę moje kody
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #70 : Lipca 22, 2010, 19:45:17 »

http://www.speedyshare.com/files/23479476/Sogetsu.zip

Dużo zdjęć nie robiłem. Jeśli chodzi o konkursy, to nie zapominajmy o "jaka to melodia", w którym Mati pozamiatał konkurentami. Pierwsze miejsce: 18 punktów, 3 x drugie miejsce: 3 punkty. Więcej chyba dodawać nie trzeba.
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #71 : Lipca 22, 2010, 20:01:20 »

http://www.speedyshare.com/files/23479476/Sogetsu.zip

Dużo zdjęć nie robiłem. Jeśli chodzi o konkursy, to nie zapominajmy o "jaka to melodia", w którym Mati pozamiatał konkurentami. Pierwsze miejsce: 18 punktów, 3 x drugie miejsce: 3 punkty. Więcej chyba dodawać nie trzeba.
W koncu jakies foteczki z normalnego hostingu, thx Spazziu i Sogetsu.
A co do konkursu jaka to melodia no to faktycznie dalem czadu Grin, a nagroda jaka wygralem lezy sobie na poleczce, dla niewiedzacych jest to maskotka grzybek z Mario Bros. Jest taka słitaśśśśśśna Cheesy Cheesy
i nikomu jej nie oddam o nie, nawet mlodszemu siostrzencowi Cheesy. Pamiatek, nagrod z takich zlotow nie mozna sie pozbywac.
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #72 : Lipca 22, 2010, 20:05:29 »

Oficjalna strona zlotowa jest w trakcie przeróbki na po-zlotowy site, także niedługo wszystkie zdjęcia będą zgromadzone w jednym miejscu, MWK - liczę na Twój hosting, najlepiej będzie dać tak jak pisałeś wszystko na serwer z którego pliki nie znikną. I przy okazji wielka prośba o uaktualnienie mapki zlotowej - odpowiednie dodanie i usunięcie osób, które na zlocie były i które niestety nie mogły brać udziału w razem z nami w tym konwencie.
Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
VVodzu
Gość
« Odpowiedz #73 : Lipca 22, 2010, 21:04:17 »


A mi działa Wink

MWK -> Do Argusa daj znać, on ma moje zdjęcia obecnie na dysku.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #74 : Lipca 22, 2010, 21:21:19 »

No mi tez udalo sie porac z tego shitu jakos, ale przerzucilem tutaj.
http://www.przeklej.pl/download/001av26uf96u/fmkn-2-zip
To fotki od Nielogicznego, jesli uda mi sie pobrac fotki Dafa tez zapodam na przeklejka. W tedy pozostana tylko do kompletu fotki Ignusa i smialo Mareczku bedziesz mogl walic na swoj hosting.
Edit.
Serwer z którego próbujesz pobrać plik jest chwilowo niedostępny.


Widac nie da rady ciagle sciagnac fotek Daf'a, szkoda.
Od momentu wrzuty to samo mi sie pokazuje.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2010, 21:27:32 wysłane przez Mati » Zapisane
Łukasz
Gość
« Odpowiedz #75 : Lipca 22, 2010, 21:49:30 »

Kurde czy do iektorych dociera w ogole co sie pisze? MWK ja, piszemy gdzie najlepiej zarzucic plik bez zbednego p-olenia sie przy sciaganiu to wy swoje. Z posranego megaupload trzeba pisac kody z obrazka no i jak mam to sciagnac? W ogole nie mam zadnych fotek, nic a nic na dysku a wszystko przez posrane hostingi. Przepraszam za oburzenie, ale dla mnie to utrudnia sciaganie np.
Akurat megaupload to jeden z najlepszych darmowych hostingów ;]
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #76 : Lipca 22, 2010, 21:52:17 »

Wiesz łukaszu nie wątpię w to, ale widzisz kody z obrazka. Na dzień dzisiejszy nie wiem nic o programie, który odczytywał by to dla niewidomych.
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #77 : Lipca 22, 2010, 21:56:51 »

Istnieją programy, które potrafią omijać zabezpieczenia recaptcha (kody na obrazkach). Użyj najnowszego USDownloadera. Smile
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #78 : Lipca 22, 2010, 22:01:39 »

Trwa upload wszystkich dotychczas pokazanych galerii (prócz tej od VVodza) na serwer przeklej.pl, jak i przygotowywanie pod ten upload oficjalnej strony zlotu.
Proponuje zakończyć dyskusję o poszczególnych serwerach, bo mały bałagan się tu robi koledzy, a temat służy raczej do tego, byśmy dzielili się wrażeniami z tych pięknych dni.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2010, 22:04:53 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Mati
Gość
« Odpowiedz #79 : Lipca 22, 2010, 22:08:00 »

Dzieki wielkie Martin.
Dred, programik nie wspolpracuje ze screenreaderem, wiec nic by mi to nie dalo, bo sprawdzilem przed chwila. Temat zostalo to juz wyjasnione dzieki Martinowi, wiec luz.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2010, 22:09:31 wysłane przez Mati » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.