Marca 28, 2024, 21:38:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Melandż u Babuni  (Przeczytany 14231 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« : Sierpnia 17, 2010, 18:49:10 »

Jo~!
Tak jak się już zapowiedziałem na zlocie, chciałbym coś kameralnego zrobić na działeczce w okolicach Skarżyska-Kamiennej,[dobry i łatwy dojazd] pod namioty, ew kilka osób mogło by spać w domku Tongue Prąd, woda i gaz są, jedyną rzeczą, której brakuje to łazienka, ale myślę że byśmy sobie poradzili Wink Kilka telewizorów znalazło by się, i kilka konsol Tongue Proponował bym 28-29 sierpnia lub 4-5 września Wink Jeżeli ktoś byłby zainteresowany niech piszę w tym temacie Wink

Pozdrawiam~!
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #1 : Sierpnia 17, 2010, 18:57:32 »

No a już się bałem że zapomniałeś Smile jak tylko praca nie popsuje mi planów będę i moge zabrać pare osób po drodze. chess
Zapisane

machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #2 : Sierpnia 17, 2010, 19:04:00 »

Ryjanie ile taka impra by kosztowała? Smile
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #3 : Sierpnia 17, 2010, 19:08:47 »

Machbed, koszty to tylko tyle co by każdego wyszła droga do Skarżyska i tyle co żarcie i picie Tongue

Spazz, wiedziałem że będziesz chętny Cheesy
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 17, 2010, 20:31:13 »

Ja też byłbym chętny, tyle ża nie wiadomo, jak z terminami... 4-5 by mi pasował, ale WSZYSTKO zależy od mojego planu lekcji.

EDIT: No i nie będę. Chyba, że coś się zmieni.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2010, 20:36:51 wysłane przez Dred » Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #5 : Sierpnia 17, 2010, 21:11:13 »

Ja mogę wpaść Wink Jedyny problem jaki może wystąpić to finanse. I co ma znaczyć ten dobry dojazd? Masz tam gdzieś stację PKP albo PKSy? Smile
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 17, 2010, 21:33:12 »

Ja bardzo chętnie chciałbym się zjawić, ale cholerka nie wiem jak to u mnie będzie z dojazdem, hajsem. Wracam 24 sierpnia z Londynu dopiero. Cóż nieokreślę się na 100, choć myślę, że byście chcieli bym wpadł, a co będę skromny hehe. Żeś mnie Ryanku drogi na robił apetytu i już jestem na to napalony pozytywnie, ale nie wiem. Najgorszy problem to dojazd jak dla mnie, jeśli hajs się znajdzie, to będziemy myśleć.
Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 17, 2010, 22:17:07 »

Ryjanku kochany - ja z Pati piszemy się na 4-5 września, dopisz nas do listy! Smile Co do reszty ekipy poznańskiej, to popytam Kuby, i pozostaje kwestia, czy swoją obecnością ma nas zaszczycić Marcelek Kafelek - wg Twojego uznania! chess
ZA CO PRECLA ? przestraszony
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2010, 22:43:33 wysłane przez spazz4 » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 19, 2010, 21:45:22 »

optuje za opcją 4-5 września (ja na chwile obecną w weekend za tydzień nie będę mógł urwać się z Warszawy). wcześniej szykowando do szkoły ma młodzież, początek września - spójrzmy prawdzie w oczy, nie będzie działo się nic w szkołach.

świetna inicjatywa Jaran, dobrze że Cie z tym przycisnęliśmy
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2010, 21:47:04 wysłane przez dziat » Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #9 : Sierpnia 19, 2010, 22:54:11 »

To i ja wpadam, miły spazzu mnie zabierze. Smile



zupełnie świetny Rych i jego spaziomobil - na tropie pijanych pegazusów
dziat


Strucelwagen  chess
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2010, 00:08:31 wysłane przez machbed » Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 20, 2010, 00:17:46 »

Wiecie co, to brzmi świetnie; tylko jest coraz zimniej w nocy to jak spać to w domku moim zdaniem.

Jesteśmy teraz dużo w Kielcach więc ja mam stosunkowo blisko. Nie wiem czy wpadnę bo zalatany czas, ale tego nie wykluczam.

Interesuje mnie jedna rzecz, czy mogę zabrać kolegę spoza forum? Oczywiście osoba jak najbardziej zaufana i bardzo sympatyczna.
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #11 : Sierpnia 20, 2010, 21:28:56 »

Ryan pora ustalić jakiś konkretny termin tego Melanżu u Babuni.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 20, 2010, 21:48:23 »

Ryan pora ustalić jakiś konkretny termin tego Melanżu u Babuni.
Machbedik podejrzewam, że chodzi o pierwszy weekend września tj. od 3 września do 5 popoudnia, wieczora.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #13 : Sierpnia 21, 2010, 10:27:47 »

Dobra, pora na jakieś konkrety Wink
Uważam że termin 4-5 wrzesień będzie najlepszy, ponieważ już kilka osób tu o tym wspominało. Myślę że pomieścili byśmy się na działce w jakieś 10 osób, chodzi mi o domek. Zobaczymy jeszcze, bo możliwe że załatwię jakiś dodatkowy nocleg też na działeczce Tongue Za nocleg nic nie będziemy płacić, więc zostają nam koszta tylko przyjazdu i przeżycia/przepicia na działeczce Tongue Każdy musiał by ze sobą jakiś sprzęt zabrać, nie dużo, wystarczy pegazus i troszkę gier Wink Na miejscu będę miał 2xTV i 1xmonitor mono. Niedużo ale chyba styknie Wink
Jeżeli chodzi o dojazd, to wystarczy się dostać w piątek wieczorem do Skarżyska-Kamiennej, a stamtąd jakoś się już zabierzemy Wink Dojechać najłatwiej jest pociągiem Tongue np. z Łodzi fabrycznej jest bezpośredni do Skarżyska, z Krakowa, Katowic, Warszawy tak samo. Można też próbować się dostać PKS'em ale nie wiem jak, wiem że jeżdżą bo je czasem widuję ale że sam nie jeżdżę nimi to nie wiem.

A teraz podliczenie listy chętnych:
- Dziat
- Spazz
- Ignus
- Martin & Pati
- Machbed
- Alzen
Lista jest tylko dla rozeznania się kto by chciał wpaść, także proszę o potwierdzenie jeszcze czy będziecie na 100% Tongue


P.S.   Alzen, możesz kogoś ze sobą zabrać, IMHO nie widzę problemu Tongue
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #14 : Sierpnia 21, 2010, 12:51:54 »

Ok, ja potwierdzam siebie, z Kielc mam podobno niecałe 20 min drogi więc luz. Zabrałbym znajomego Raka (więc Raq można dopisać), kolega nie tyle mocno pegasusowy co moja złota rączka elektroniczna i ostatnio dzielny kompan rozmów na tematy około-pegasusowe, jak najbardziej pozytywnie nastawiony wobec zjawisk jakim są FamiCONy i pochodne. Z tym, że w kwestii Raka zależy czy będzie miał wolny weekend więc mogę po prostu mimo zapowiedzi przyjazdu z kolegą wpaść sam - zależy jak wyjdzie.

Z mojej strony mogę zabrać carty i nowo nabytego MT-777DX (może mi kto pomoże rozprawić sobie z suwakiem do wyciągania cartów, który bez gry działa elegancko natomiast jak już gra jest w środku to żadnej normalnie wypchnąć się nie da). Nie wiem jak będzie z telewizorem, raczej wątpliwe żebym coś skołował ale pomyślę.

EDIT:
Jeszcze wtrącę temat tego Zappera co oferowałem. Jeśli ktoś byłby chętny na zamianę Zapper za jakieś gry (myślę o 2 cartach) to proszę pisać, z tym, że poluję na gry które mnie interesują więc może być ciężko. Akurat mogę go zabrać na zlot to od razu by się wymieniło (dobrze jakby był jakiś NES bo Zapper nie był sprawdzany, natomiast wizualnie wygląda bardzo ok).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2010, 13:04:36 wysłane przez alzen » Zapisane
Martin
Can You sell Your collection to Media Markt?
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 312


Oldschool come back!


WWW
« Odpowiedz #15 : Sierpnia 23, 2010, 09:55:17 »

No i się usrało... Pati zabrali urlop, który miała mieć na początku września, a ja muszę iść do roboty w sobotę, 4 września. dry
Niestety kochani, ale zabraknie nas na melandżu...
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2010, 01:04:18 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #16 : Sierpnia 23, 2010, 16:59:03 »

Również i mnie nie będzie. Do połowy września będę pracować w hotelu na nocne zmiany bez opcji urlopu, ponadto w terminie jaki podliście będę mieć dodatkowo praktyki w sądzie... więc mój udział zostaje ewidentnie wykluczony.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #17 : Sierpnia 25, 2010, 16:03:40 »

Ja najprawdopodobniej będę, może być tak, że ja będę od soboty do niedzieli do południa natomiast kolega jeśli będzie nieczasowy to pojawi się tylko na kilka godzin - tak czy inaczej chciałbym pokazać mu jak klimat takich spotkań wygląda.

Słuchajcie, planujecie jakieś ognisko czy grilla? Myślę, że fajnie by było. Kwestia jeszcze w co się zaopatrzyć, myślę, że każdy we własnym zakresie ale Ryan kołuje patyki Wink.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #18 : Sierpnia 25, 2010, 23:48:46 »

jak tylko zarobię te ~150zł to będę na pewno.

zdecydowanie - Rajan zbiera gałęzie
Zapisane
Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #19 : Sierpnia 26, 2010, 01:27:11 »

Ja na 90% będę, kasa się znalazła. Jeżeli jest wszystko aktualne to proszę o potwierdzenie Ryjana.
Zapisane

Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.