Marca 28, 2024, 17:13:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Melandż u Babuni  (Przeczytany 14227 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mati
Gość
« Odpowiedz #20 : Sierpnia 26, 2010, 01:39:36 »

Ja nie obiecuję, ale tak hm jeśli można to ostateczną odpowiedź dam w niedzielę wieczór, bądź już tak na 100 w poniedziałek. Krucho z hajsem po tym powrocie z Londynu i w dodatku zablokowany telefon. Cóż jeśli się uporam z tym to będzie git. Trzymajcie kciuki.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #21 : Sierpnia 27, 2010, 19:18:15 »

A więc potwierdzam że w weekend 3-5 września miejscówkę mamy, a oto dokładny adres dla bardziej zmotoryzowanych:

Gostków 43, 10 km od Skarżyska-Kamiennej, woj. Świętokrzyskie

A dla mniej zmotoryzowanych proponuję dostać się pociągiem lub PKS'em do Skarżyska-Kamiennej, skąd będę w stanie was odebrać Wink

Mój tel: 515-411-179


kto pierwszy napisze sekzesemes
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2010, 19:21:43 wysłane przez dziat » Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #22 : Sierpnia 27, 2010, 22:28:02 »

Aha, czyli to nie jest dokładnie Skarżysko, a Ryanie powiedz mi czy byłbyś w stanie kogoś podrzucić na busa w niedzielę jakoś koło 15-17? Jeśli tak to ja się piszę na taki dowóz.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #23 : Sierpnia 28, 2010, 01:53:22 »

Alzenik ja myślę, że o tej porze to chyba będziemy w rozjazdach, bo szczerze mówiąc gdybym był to chciałbym właśnie wracać razem zwami co byście mnie potem na pociąg w Wwa wsadzili, najpóźniej chciałbym być po 18 w domu. Jeśli jednak byłoby to nie realne to będzie problem. Piszę tak wstępnie, bo wiecie trzeba wrócić o przyzwoitej porze, się ogarnąć i wyspać, bo w poniedziałek robota. Nie wiem jeszcze czy będę, ale piszę tak wstępnie. Jeśli jednak miałbym stanowić problem, to mogę sobie podarować ten wyjazd i spotkamy się za miesiąc w Warszawie.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #24 : Sierpnia 28, 2010, 09:31:09 »

alzen : Ryan nie ma samochodu

Mati : o 18 u siebie? to musielibyśmy strasznie wcześnie od Ryana wyjechać, o jakiejś 12 chyba.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #25 : Sierpnia 28, 2010, 12:42:06 »

Mati - zawsze możesz wziąć urlop na żądanie jakbyś za późno wieczorem wrócił..
Zapisane

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #26 : Sierpnia 28, 2010, 12:51:44 »

Jeżeli mi nic nie wypadnie to również się tam zjawię na "melanż u babuni" Wink . Tylko najlepiej by było, gdybym nie jechał sam i było chociaż ciut więcej osób Wink .
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #27 : Sierpnia 28, 2010, 12:59:46 »

Seba bardzo chętnie bym tak zrobił tyle że ja i tak wziąłem duuużo dni urlopu. W robocie tak na dobrą sprawę powinienem być od 16 sierpnia a w tym czasie byłem w Londynie. Nie wiem jak to teraz rozegrać. Chyba po prostu najlepiej będzie sobie dać z tym spokój i z ekipą Warszawską spotkać się za miech w październiku, bo jednak praca jest pracą i trzeba to szanować. Nie znaczy to, że nie chciałbym być tam zwami, ale no ja takie że tak powiem problemy są, to chyba dam se na luz. Co innego żeby to w Wwa było to bez problemów.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #28 : Sierpnia 28, 2010, 13:13:41 »

Mati nie obraź się, ale grymasisz okropnie. jeszcze wczoraj gadaliśmy to było wszystko do dogrania, przecież możesz sobie wziąć 3 dni urlopu w miesiącu. najwyżej rzeczywiście wcześniej od Ryana wyruszymy.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #29 : Sierpnia 28, 2010, 13:27:30 »

A jest jakaś szansa na podrzucenie na PKS w Skarżysku około godziny 15-17?
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #30 : Sierpnia 28, 2010, 13:32:29 »

z tego co mi Ryan mówił jest dosyć wygodny dojazd do dworca (także pks) autobusem
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #31 : Sierpnia 28, 2010, 13:33:14 »

Spoko Dziad, po prostu zacząłem myśleć jak to rozegrać. Najwyżej zagadam do kierownika czy dałoby radę coś z tym zrobić. Zobaczymy jeszcze jak z jutrzejszą rozmową Dziadku. Gdybym załatwił sobie wolny poniedziałek to na spokojnie wrócilibyśmy wieczorem w niedziele do Wwa, przekimałbym się u kogoś zwas i w poniedziałek bym wrócił na chatę i to było by dobre, ale zobaczymy czy dam radę to rozkminić i żeby to było takie proste.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #32 : Sierpnia 28, 2010, 20:46:47 »

Alzen, nie widzę problemu ponieważ w niedziele o 15-17 też będę jechał do warszawy, razem z dziadem i spółką, więc pojedziemy autobusem do Skarżyska i cię odprowadzimy na busa do Kielc Tongue

Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #33 : Sierpnia 28, 2010, 20:49:30 »

Thx Ryan, skorzystam. Z autobusami też taki problem, że większość wraca w niedzielę, a wtedy jak wiadomo autobusy rzadziej kursują.

Druga sprawa, to kiedy się spotkanie zaczyna? W sobotę czy od piątku zaczynacie?

Trzecia sprawa, ile w ogóle będzie konsol i TV? Ja mogę zabrać MT-777DX, trochę gier może i być może mały kolorowy TV. Jak kolega Raq zrobi przelotkę aby pady 15-pin wchodziły do moich "siódemek" to i pady będę miał. Prosiłbym też o informację czy będą jakieś wolne pady jakbym nie miał swoich (9-pin).

Jeszcze spytam, to rozumiem że tym Zapperem nie jest nikt zainteresowany, tak?

Rozumiem że śpiwór trzeba sobie zabrać, tak?
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #34 : Sierpnia 28, 2010, 22:32:27 »

Spotkanie się zaczyna od piątku wieczór chyba. Swoją drogą ciekawe czy wytrzymasz do końca. Na famiCONie 1 dzień tylko byłeś.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #35 : Sierpnia 28, 2010, 22:45:30 »

Spotkanie się zaczyna od piątku wieczór chyba. Swoją drogą ciekawe czy wytrzymasz do końca. Na famiCONie 1 dzień tylko byłeś.

Hmm, wiesz Mati, jeśli będę miał chęć to zostanę do końca, jeśli nie to wrócę wcześniej; uważam, że to moja decyzja i moja sprawa.
ależ oczywiście że tak drogi Alzenie, z ciekawości zapytałem nie? luzik
jeśli nie było w tym złośliwości to nie ma sprawy, miałem mieszane odczucia co do Twojej wypowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2010, 10:00:29 wysłane przez alzen » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #36 : Sierpnia 29, 2010, 21:50:30 »

No dobra, tak jak pisałem, tak robię. Podaję ostateczną odpowiedź.
Z wielką radością informuję, że zjawiam się na 100 u ciebie kolego Ryanie co mnie bardzo cieszy Smile
Jestem bardzo szczęśliwy, że znowu będę mógł spotkać kilka osób których poznałem na zlocie i na wcześniejszych spotkaniach. Ryan, mam nadzieję, że Ciechaniki miodowe u ciebie tam są nie? hehe.
Bardzo się cieszę mordeczki i co, do zobaczenia w piąteczek a z co poniektórymi czwartek wieczór.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #37 : Sierpnia 29, 2010, 22:27:21 »

Fajnie by było jakby ktoś napisał jaki jest stan sprzętu, który będzie u Ryana i czy jest sens abym brał swój osprzęt.

Jeszcze pytanie, będzie jakiś NES? To bym sobie Zappera sprawdził od razu.
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #38 : Sierpnia 30, 2010, 20:05:30 »

Czy w środku znajdzie się jakieś miejsce do spania? Noce są teraz srogie, więc namiot odpada, bo musiałbym chyba pierzyne zabrać  chess chyba, że Rikard da mi się przekimać na siedzeniu pasażera, to to mi w zupełności wystarczy.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #39 : Sierpnia 30, 2010, 20:42:21 »

alzen - postaram się wziąć NESa, ale w tym momencie Ci nie obiecam że go będę miał. jeśli miałbym wystarczające fundusze na wyjeździe to sam bym go wziął...

stan sprzętu - 2-3 telewizory? fajnie jakby ktoś wziął chociaż z jednego Pegasusa, ja postaram się wziąć NESa, kilka gier i przelotkę do gier z Pegatrona.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.