Marca 29, 2024, 12:42:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: Melandż u Babuni  (Przeczytany 14237 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
alzen
Gość
« Odpowiedz #60 : Września 01, 2010, 10:26:26 »

No i się rozpadało konkretnie; osobiście mam nadzieję, że się do weekendu przejaśni bo z moją obecnością może być różnie.

Jeszcze na wypadek deszczu spytam, jechałby ktoś w piątek/sobotę przez Kielce coby mnie jakoś zabrać? Nie wiem czy będę miał dojazd do skarżyska i jak nie będzie takiej pogody jak teraz to pół biedy ale jak będzie to jak pisałem, różnie być może.

Oto co się szykuje (nie wygląda najgorzej).
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2010, 10:31:19 wysłane przez alzen » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #61 : Września 01, 2010, 13:53:06 »

no coś Ty alzen, masz najbliżej i miałbyś zrezygnować przez pogodę? nie damy się deszczom

spazzie, weź proszę boku dracule kun i swojego lapciaka, filmem się może zajmiemy? jak mi się coś jeszcze przypomni to Ci na priv napisze
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2010, 14:53:18 wysłane przez dziat » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #62 : Września 01, 2010, 14:40:57 »

Pogoda jest teraz tragiczna to fakt, ale coś obiło mi się o uszy, że na weekend ma się poprawić, ale ile w tym prawdy to nie wiem, pozostaje mieć nadzieję, że tak będzie.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #63 : Września 01, 2010, 16:10:51 »

weźcie jakieś empetrójki i jak ktoś ma w miare mobline głośniki od pcta podpinane do kontaktu to też by było fajnie. ja wezmę swoje na baterie, dają rade
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #64 : Września 01, 2010, 17:22:22 »

Najbliżej nie najbliżej mając przy sobie jedne buty średnio deszczowe i perspektywe przywleczenia do domu przeziębienia warto się dwa razy zastanowić; kwestia priorytetów.

Tak czy inaczej jestem dobrej myśli i zdecydowanie popieram pomysł wspólnego oglądania filmów.

Pozostaje aktualne pytanie czy ktoś z szanownych pielgrzymów wędruje przez Kielce?

Słuchajcie i bardzo aktualna sprawa z tymi padami, jak mam brać konsolę to potrzebuję z jednego 9-pinowego, Raq zrobił przelotki ale dzisiaj je będziemy pewnie piłować bo nie wchodzą do końca - więc na razie można powiedzieć, że "nie działają".
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #65 : Września 01, 2010, 17:33:23 »

Kówa, mnie nie będzie. I to na 100%. Odechciało mi się po prostu. Nie z powodu osób na forum. Dzięki pewnej kobiecie. Dyskusja na temat wyjazdu kończy się awanturą, żadnych argumentów. Oprócz takich na odczepnego w stylu - dozór kuratora, policja i wylegitymowanie nieletniego. To po 'kiego grzyba mnie puściła do Lasek na FamiCON?

Nawet pomoc Dziada by nie pomogła, a tylko pogorszyła sprawę.

Sorry, na prawdę bardzo bym chciał. Sad Planuję w grudniu wyjechać do WaWy, to może wtedy?
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #66 : Września 01, 2010, 17:45:52 »

Kolego Dredzie, zrób to tak jak ja zrobiłem. W pełnej konspiracji...nikt z moich bliskich nie wie do tej pory o mojej ekspadzie do Wawy i na zlot...
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #67 : Września 01, 2010, 19:02:53 »

Seba łobuzie, nie namawiaj młodszych do złych czynów Cheesy. Dredowi pewnie by się nie udało uciec. Dred no to ty stary, gdybym ja był na twoim miejscu, to przynajmniej jeszcze bym spróbował dać starszą Dziadowi. Nie poddawaj się, spróbuj ziomek, a kto będzie się brechtał tak jak ty? Będzie tego brakowało Cheesy. Dred, wstawaj i walcz ! Smile.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #68 : Września 02, 2010, 16:30:27 »

Ja odpadam, zwyczajnie mi się odechciało.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #69 : Września 02, 2010, 20:25:11 »

Ja odpadam, zwyczajnie mi się odechciało.

No co Ty gadasz.... nie pękaj. Skoro miałeś siłę i chęci na przyjechanie na zlot to uważam, że tutaj ten wyjazd tym bardziej nie stanowi dla Ciebie problemu...
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #70 : Września 02, 2010, 21:32:18 »

Alzen no co ty chłopie ja gdybym miał bliżej napewno bym był (tak myślę)

A tak mam dalej niż do Lasek i ubolewam ponieważ to jest moja pasja i hobby i jedna z nie wielu szans na spotkanie z miłośnikami tego samego gatunku,tej samej pasji.

Więc panowie dopóki drzemie w nas siła spotykajmy się,organizujmy wszelkiej maści imprezy bo takich jak my pozostała garstka,jesteśmy jak dinozaury ciągle giniemy.

Z miesiąca na miesiąc z roku na rok jest nas coraz mniej!

To od nas zależy czy takie coś jak NES,Pegasus,Famicom przetrwają Smile
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #71 : Września 03, 2010, 09:12:14 »

Kówa, mnie nie będzie. I to na 100%. Odechciało mi się po prostu. Nie z powodu osób na forum. Dzięki pewnej kobiecie. Dyskusja na temat wyjazdu kończy się awanturą, żadnych argumentów. Oprócz takich na odczepnego w stylu - dozór kuratora, policja i wylegitymowanie nieletniego. To po 'kiego grzyba mnie puściła do Lasek na FamiCON?


Melisiatta dba o swojego chlopaka. naughty
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #72 : Września 05, 2010, 20:25:08 »

Witajcie po melanżu u babuni. Było świetnie, dzięki spazz za dobroduszność i całej reszcie dziękuję za dobre towarzystwo, aż się nie chciało rozstawać, ale wszystko co dobre szybko się kończy... Do następnego razu chłopaki!
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #73 : Września 06, 2010, 00:02:05 »

Na dziś tylko fotki (mała rozdziałka i nieposortowane) relacja i dokładniejsze informacje jutro  chess

http://www.speedyshare.com/files/24131770/niesort.rar
Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #74 : Września 06, 2010, 17:06:41 »

Ekipa dopisała i było zajefajnie Cheesy Jak zawsze było kilka przygód, ale co to za melandż bez dobrej przygody xP Jak zawsze mam mały niedosyt w giercowanie na pegazie, ale cóż, zawsze tak było ;P Części zdarzeń nie pamiętam, ale to co najlepsze pamięta się długo Cheesy Do tej pory mam przed oczami MarioS'a całego w błocie Cheesy Dlaczego nikt tego nie filmował~?!

Mam nadzieje że innym też się podobało Wink
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #75 : Września 07, 2010, 00:16:21 »

w porządku było, bardzo przyjemnie spędziłem czas, pomęczyłem Solomon's key, głównie sobie odpoczywałem od cuchnącej stolicy. najwięcej czasu spędziłem ganiając koty - jak widać, egzemplarz zwany 'gremlinem' czy też zmelandżowanym kotem udało mi się nawet uchwycić w łapska ostatniego dnia:) potrzebowałem takiego wyjazdu, tym bardziej w takim składzie!
a wypychanie spaziomobilu też było naprawde super, pomimo że byłem świeżo po 'prysznicu' i zmianie ciuchów. maseczka błotno-gliniano-kałowa przynosi efekty, włosy mam jeszcze bardziej puszyste

ale żeś sie Mati niesamowicie zjebał
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #76 : Września 07, 2010, 00:24:15 »

Witajcie Smile
Wszystko co dobre, szybko się kończy, ale pozostają piękne wspomnienia. Znoów poraz kolejny spotkałem tych samych wspaniałych ludzi. Jednych 1 dzień, innych całe spotkanie. KoNESer, Vinyl i cała reszta, szkoda, że nie udało się wam wyjechać znami, ale spotkamy się bankowo nie raz.
Dziad, tobie dziękowałem osobiście, ale po dziękuję ci raz jeszcze za wszystko, poraz kolejny udowodniłeś, że nie jesteś zwykłym dziadem pijącym jabole, a oprócz tego dobrym człowiekiem hee jak cały czas zresztą.
Ryan, świetna miejscówka ze świetnym powietrzem, naprawdę fajnie było poznać i spędzić czas w jakimś nowym miejscu, dzięki za to kolego.
Spazziu, fajnie, że znowu mogliśmy się spotkać, Machbedzik zresztą też. Dzięki również Rysiu za nowe tytuły o których marzyłem i teraz mogę sobie odpalić te carciki na konsoli.
Vash, miło było cię poznać, spokojny i wspaniały człowiek z ciebie. Również dzięki za zasilenie mej kolekcji ciekawymi tytułami i fajnie, że mogliśmy się poraz pierwszy osobiście spotkać i poznać. Trenuj w Tmnt tf, bo nie samym Shredderem się tu walczy Cheesy.
A i fajnie było ukończyć we dwóch Tmnt 3 w półtoraj godziny tyleże na moim carcie hehe, ale daliśmy radę.
MaarioSowi gratuluję kolejnego przejścia Battle toats a i chłopie to był tylko weekend, nie musiałeś się pakować tak jakbyś wyjeżdżał na jakąś Majorkę z Pegasusem i 3ma innymi konsolami Cheesy
A potem wzdychałeś i wkurzałeś się na tą walizkę. Cóż to chyba było by na tyle. Było genialnie po prostu i czekam na kolejne tego typu spotkania. Dziękuję wam koledzy za wspaniale spędzony czas i co, do zobaczenia ponownie za jakiś czas.
P.s.
Alzen, bez komentarza !
Miałeś najbliżej z nas wszystkich i co, tak po prostu ci się odechciało? Totalnie dałeś ciała chłopie. Gdybym ja wiedział, że w miejsce gdzie mam powiedzmy aktualnie blizko wpada ekipa fanów NESa, czyli naszej wspólnej pasji, to nawet bym się nie zastanawiał tylko pakował manaty i w pierwszy lepszy transport i jazda. A żałuj, bo naprawdę jest co żałować, ale cóż to nie mój problem. To by było na tyle, dziękuję za uwagę.

Edit.
Machbed, twoje texty miażdżą, nauczyłem się naśladować twój głos i kto wie, czy nie powstanie jakaś jajcarska nagryweczka z tobą w roli głównej. Z Dziadkiem padamy cytując twoje texty powiedziane tak poważnie, bo gdybym powiedział to ja, czy ktoś inny to nie byłoby to śmieszne. Ty jesteś taki' specyficzny' i naprawdę fajnie to brzmi.
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2010, 00:29:00 wysłane przez Mati » Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #77 : Września 09, 2010, 18:40:15 »

 laugh
Ekipa warszawska jak tam droga powrotna? Może ktoś zrelacjonuje krótko?  chess
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #78 : Września 09, 2010, 19:53:51 »

Hmm co tu relacjonować ?
Może to, że jechaliśmy w przedziale z dwoma paniami i... psem Cheesy
który jak zacząłem jeść kiełbachę to zaczął się patrzeć jakby miał się na mnie rzucić i tą kiełbachę mi zabrać Cheesy.
Hm może niech chłopy coś więcej napiszą od siebie. Tak to raczej lajtowo było. W warszawie wywaliłem 2 Ciechaniki przed snem i spotkałem dwie dziewczyny z mojej byłej szkoły, a jedna znich uczyła mnie orientacji i co, chyba tyle.
A na spotkaniu dużo grałem i udało mi się poraz pierwszy rozwalić po 10 latach tryb pojedynków w Top gunie 2, ale to wszystko za sprawą padów MaarioSa, bo po powrocie to kurde nie mogę tego zrobić. MaarioS twoje pady były eleganckie, tak super mi się na nich grało, że aż chciałbym to powtórzyć. A w pojedynki będę też grał u sieie, musi mi się udać, a bbyłem zaskoczony niesamowicie Wink.
Pierwszy raz po tylu latach skończyć to na konsoli, poczułem się tak jak za małolata gdy też w tedy to przelazłem. To chyba tyle.
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #79 : Września 27, 2010, 09:27:40 »

Ktoś może zmontował jakiś film?
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 19 zapytaniami.