Marca 29, 2024, 00:39:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON 2.5 WLKP Edition  (Przeczytany 2104 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dred
Gość
« : Sierpnia 20, 2010, 20:53:36 »

Dobra, sprawa jest szybka i nagła. Od jutra do niedzieli mam chatę wolną (yeah!), więc jak ktoś z WLKP chciałby się do mnie wbić to nie ma sprawy! Cheesy Zasada: każdy przynosi swoją wałówę. Ja czymś tam będę mógł rzecz jasna poczęstować.

A tu propozycja bardziej realna. Mam domek letniskowy nad jeziorem we wsi Wierzbiczany (4 KM od Gniezna). Jest tam kominek, który daje dużo ciepła. O co mi chodzi: proponuję zrobić zlocik wiary w Wielkopolski u mnie (a jak ktoś będzie chciał to może dojechać). Miejsca starczy na max 10 osób, choć jak będzie więcej to spoksik. :] Z noclegiem też badzie spoko, dużo łóżek jest, a kto się nie pomieści, to zawsze można w śpiworze spać. Jest kuchenka (na gaz), więc zawsze można coś upichcić. O pieczeniu w piecu chyba nie muszę mówić? ;]

Może się zorganizujemy? Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Smile
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 21, 2010, 00:00:21 »

bardzo super, chętnie bym teraz pokrążył po Polsce, nawet te 7godzin ciapongiem do Ciebie bym przebolał, tylko musze mieć wystarczający zapas gotówki.

ps. uważaj na precla
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 21, 2010, 02:20:44 »

Kurcze, żeby to było mozliwe w październiku - listopadzie to bym się chętnie wybrał. Niestety wydatków ciąg dalszy uniemożliwia mi 400-kilometrową eskapadę.
Zapisane

Dred
Gość
« Odpowiedz #3 : Lutego 05, 2011, 19:57:20 »

Pierwszy zlot ekipy gnieźnieńsko-wągrowskiej uważam za udany. Ekipa w składzie: Marcin_N, Zelas12 i Dred bawiła się bardzo dobrze i myślę, że jeszcze niejednokrotnie się spotka. Wink Retro gracze grali między innymi w Super Castlevanię IV, TMNT: Turtles in Time, SUper Mario Kart, Street Fightera 2, troszkę w Castlevanię: Symphony of the Night i parę innych tytułów, mimo problemów z dostawą prądu. Tongue Towarzystwo wypiło sobie browarki, trochę się pośmiało i takie tam. Tongue

Dokonano także wymiany gier: Zelas otrzymał ode mnie Castlevanię IV na SNESa (pożyczyłem), a ja za to mam Symphony of the Night. Smile Marcinek za to może się nacieszyć Konikiem der Lewkiem. Tongue

Zdjęć niestety nie będzie, bo mi się usunęły z telefonu(?). o_O
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #4 : Lutego 05, 2011, 21:00:54 »

Oj tak było bardzo fajnie i mam nadzieje że jeszcze to powtórzymy w tym składzie a może i większym.
Oraz że spotkanie będzie dłuższe.
Dred musisz napisać kiedy będziesz mieć chate wolną(znowu)to wtedy sie coś wymyśli.

Dzięki temu spotkaniu wiem jakie gry będą dla mnie priorytetem dzieki Dred Smile
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #5 : Lutego 05, 2011, 21:03:58 »

Spoko Cheesy Hmmm, chatę wolną na pewno będę miał na wakacje, o czym mówiłem min Dziadowi. Smile
Zapisane
marcin_N
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 52


« Odpowiedz #6 : Lutego 05, 2011, 21:04:55 »

Ja na żywo wreszcie mogłem zobaczyć Chrono Triggera i inne rare gry Cheesy
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.