Marca 19, 2024, 11:17:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Nintendo Soccer 8-Bit Cup 2010  (Przeczytany 16351 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Famistation
Gość
« : Września 11, 2010, 16:22:00 »

Witam
Dwa lata temu odbywał na forum turniej NEC 08,niestety mimo wysiłku organizatorów nie udał się.A szkoda,bo była to dość ciekawa inicjatywa (sam żałuje że nie brałem udziału,serio)

Z tego powodu chce ożywić swoją inicjatywę 8-bitowego turnieju piłki nożnej.
Będzie on rozgrywany w znany wszystkim (i chyba najbardziej arcade'owy symulator piłki kopanej na NES'a) grę Codemasters - "Soccer Simulator''.
Wszystkie potrzebne informacje są w regulaminie,który zaraz umieszczę.

Regulamin Soccer 8-Bit Cup
1.Technika i software
1.1 Dzięki tej paczce możliwa będzie rozgrywka (jest tam emulator i rom)
http://smolarek1997.wrzuta.pl/sr/f/4MfmQU58r2z/paczka
1.2 Osoby ze słabym łączem muszą sobie zdawać sprawę że rozgrywka będzie utrudniona

2.Zgłoszenia
2.1 Zgłoszenie polega na zapisaniu się w tym temacie
2.2 W zgłoszeniu należy podać
-nick pod którym będzie się uczestnikiem
-dany kontaktowe (e-mail i GG obowiązkowo,Skype może być ale nie jest obowiązkowy)

3.Przebieg
3.1 Aby turniej wogóle się odbył,udział musi wziąć przynajmniej 6 osób (łącznie z organizatorem)
3.2 Od tego jak będzie wyglądać rozgrywka,zależy liczba uczestników
3.3 Terminarz zostanie podany gdy będzie komplet graczy
3.4 Mecze będą odbywać się w soboty i niedziele (może być kilka wyjątków od tej reguły)
3.5 Mecze będą rozgrywane za pośrednictwem Kaillery (serwer do uzgodnienia przed meczem)
3.6 Gracz nie wybiera jednej drużyny na cały turniej,zawsze przed meczem dogaduje się z przeciwnikiem co do wyboru drużyny

4.Rozgrywka
4.1 W trakcie gry muszą być wyłączone wszystkie programy typu przeglądarka internetowa,komunikator internetowy,program P2P i inne aplikacje obciążające łącze
4.2 Nie wolno używać pauzy w czasie gry
4.3 Zakazuje się ''grać na czas'' w celu uzyskania pozytywnego rezultatu (np.wstrzymywanie się z wybiciem piłki z pola bramkowego)

To by było na tyle jeśli chodzi o szczegóły. Mogę jeszcze powiedzieć że spazz przygotował nagrodę
w postaci Joypada pod USB stylizowanego na SNES-owym (zdjęcia niestety nie ma)

A figę bo jest  naughty Spazz4

Jeśli ktoś ma jakieś pytania to prosze pisać do mnie na PW lub GG (ale nie pytać o rzeczy które są zawarte w tym poście)
Polska języka być bardzo trudna, ciężka używać końcówków crazy
Obecnie zapisane osoby
1.Smolarek1997 (mateuszhubert@wp.pl/13331664)
2.zur0 (2280749)
3.koNESer (5362750)
4.alienX (11813990)
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2010, 17:53:43 wysłane przez Smolarek1997 » Zapisane
Famistation
Gość
« Odpowiedz #1 : Września 11, 2010, 19:08:37 »

Fakt,troche się wzorowałem na waszym i jeśli was to uraziło to przepraszam.
Nie chodziło mi żeby ukraść wam pomysł.
Zapisane
koNESer
Gość
« Odpowiedz #2 : Września 12, 2010, 14:42:05 »

GG: 5362750
Zapisane
AlienX
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 158



« Odpowiedz #3 : Września 12, 2010, 15:50:14 »

gg: 11813990
Zapisane

"Szybciej bym się zabił, niż popełnił samobójstwo" - rzekł szczerbaty wygryzając łysemu włosy.
Famistation
Gość
« Odpowiedz #4 : Września 12, 2010, 22:40:36 »

Słuchajcie,dam małe objaśnienie regulaminu,bo nie wszysczy mogą rozumieć niektóre punkty
3.6 - Można grać cały turniej jedną reprezentacja jeśli żaden rywal nie będzie miał nic przeciwko.
4.2 - Można sporadycznie,ale nie więcej niż 3 razy (i po uzgodnieniu z rywalem)
4.3 - Można chwilke (czyt.około 1 sekundy) pomyśleć i się zastanowić.
To chyba by było na tyle,nie edytowałem pierwszego posta bo wtedy mało kto by zauważył.
I jeszcze jedno
Zapraszam osoby które sie jeszcze nie zapisały.


« Ostatnia zmiana: Września 13, 2010, 16:01:55 wysłane przez Smolarek1997 » Zapisane
Mcin
Gość
« Odpowiedz #5 : Września 25, 2010, 19:58:29 »

Namówił mnie na gadu, jestem!

Mcin

GG: 9818221

Aha i jeszcze jedna sprawka - przez co gramy? Hamachi nie kocha mojego firewalla, a jako że random eventy w postaci bluescreenów do przyjemnych rzeczy nie należą może być raczej z tym problem, chyba że będę co chwila instalował/wywalał - ale i tego windows nie lubi. Oczywiście serwery Kaillerry stoją otworem, a jak ktoś zna alternatywny dla Hamaczyńskiego soft to będę wdzięczny.

Życzę niskich pingów i zabawy jak w Murza!
Zapisane
Famistation
Gość
« Odpowiedz #6 : Września 25, 2010, 20:03:49 »

No nie wiem.
Jak zwykła Kaillera nie wypali to będzie można spróbować przez Kaillere P2P
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #7 : Września 25, 2010, 23:30:54 »

Namówił mnie na gadu, jestem!

Mcin

GG: 9818221

Aha i jeszcze jedna sprawka - przez co gramy? Hamachi nie kocha mojego firewalla, a jako że random eventy w postaci bluescreenów do przyjemnych rzeczy nie należą może być raczej z tym problem, chyba że będę co chwila instalował/wywalał - ale i tego windows nie lubi. Oczywiście serwery Kaillerry stoją otworem, a jak ktoś zna alternatywny dla Hamaczyńskiego soft to będę wdzięczny.

Życzę niskich pingów i zabawy jak w Murza!

VPN
Zapisane
Famistation
Gość
« Odpowiedz #8 : Września 26, 2010, 10:03:34 »

VPN
Nie rozumiem
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #9 : Września 26, 2010, 10:19:36 »

Na Google też masz bana?
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #10 : Września 26, 2010, 12:00:03 »

Widocznie spazz go nawet na google zbanowal :/

Sry omskło mi się :/
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2010, 13:07:48 wysłane przez spazz4 » Zapisane
Mcin
Gość
« Odpowiedz #11 : Września 29, 2010, 20:09:34 »

Namówił mnie na gadu, jestem!

Mcin

GG: 9818221

Aha i jeszcze jedna sprawka - przez co gramy? Hamachi nie kocha mojego firewalla, a jako że random eventy w postaci bluescreenów do przyjemnych rzeczy nie należą może być raczej z tym problem, chyba że będę co chwila instalował/wywalał - ale i tego windows nie lubi. Oczywiście serwery Kaillerry stoją otworem, a jak ktoś zna alternatywny dla Hamaczyńskiego soft to będę wdzięczny.

Życzę niskich pingów i zabawy jak w Murza!

VPN

I od razu mamy chętnego do pomocy przy konfiguracji, jak miło Cheesy
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #12 : Września 29, 2010, 21:28:30 »

Nie jestes u siebie Mcin. (...)
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #13 : Września 30, 2010, 17:48:52 »

Fakt nie jest u siebie ale należy do tego samego gatunku Smile co my!
Więc nie widzę przeszkód!
Tyle Smile
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #14 : Września 30, 2010, 18:19:39 »

Panowie  bez niepotrzebnego spamu i stresu, kłócić się możecie na PW a nie publicznie  chess
Zapisane

zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #15 : Września 30, 2010, 18:21:49 »

Z mojej strony uwaga bez sensu przepraszam Smile
Zapisane
Famistation
Gość
« Odpowiedz #16 : Października 10, 2010, 04:12:13 »

Dobra,zaaktualizuje troche żebyście nie pomyśleli że mam w dupie turniej
dr88@Przepraszam czy musisz jechać po M'cin-ie z tego powodu że jest z pegasus-gry.xaa.pl[niepotrzebna uwaga spazz4]
zelas12@Spokojnie nie musisz przepraszać jeśli to było w dobrej intencji
I co do turnieju
Cięzko będzie z terminarzem więc uruchomie ankiete kiedy mają być rozgrywane mecze.
Dalej poszukuje 6 uczestnika.Bardzo fajnie bybyło gdyby jakiś uczestnik też szukał (I nie,nie wytakam wam że nie szukacie ,mówie tylko że jak są chętni do poszukiwań to nie mam nic przeciwko)Osoby nie z turnieju też mogą szukać.
Więc to bybyło na tyle.
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2010, 10:00:32 wysłane przez spazz4 » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #17 : Października 21, 2010, 06:48:40 »

drugie podejście i okazało się totalną klapą czyt. dużo p-olę, a mało robię niczym w polityce. Jako że Famistation usunął swoje konto rozumiem, że temat już się nieprzyda, więc pozostaje mi go po prostu zamknąć by nie było jakichś idiotycznych postów itd, a jeśli ktoś będzie coś chciał dopisać nie wiem Modek, czy Admin to sobie otworzycie ;]
Nie mam pojęcia czy jakiekolwiek poważne turnieje jeszcze będą, szczerze mówiąc wątpię, bo jak wiadomo to drugie podejście Famistationa i drugi temat, który jest niewypałem i tak niestety tworzą się niepotrzebne tematy wyglądające obiecująco a kończące inaczej. To by było na tyle chyba, dziękuję za uwagę ;]
P.s.
Byćmoże na forum opadnie ta nieprzyjemna atmoswera jaka miała ostatnio miejsce i nie będzie tych durnych spinek.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2010, 06:54:24 wysłane przez Mati » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 18 zapytaniami.