Marca 29, 2024, 16:13:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Tekken 2 na NES/Pegasus  (Przeczytany 5761 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
cichy50
Gość
« : Stycznia 04, 2009, 17:32:37 »

posiadam rom Tekkena 2 na NESa i byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł go wrzucić na carta i sprawdzić na konsoli, na PS2 prez emu z paczki Beriona chodzi nieźle, co do mappera nie mam pojęcia


Kod:
http://rapidshare.com/files/179725604/Tekken_2.nes




po sprawdzeniu proszę napisać jak wrażenia... Smile)
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #1 : Stycznia 04, 2009, 20:57:06 »

A może chcesz jeszcze Tekkena 3?
tie_quan_3.zip - 0.18MB
Zapisane

MWK
Gość
« Odpowiedz #2 : Stycznia 04, 2009, 21:20:49 »

Po co nagrywać - kup sobie ;-)

http://tnij.org/cm4n
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #3 : Stycznia 05, 2009, 17:48:18 »

To, że na emu działa poprawnie, nie znaczy że na karcie będzie (a w zasadzie to na konkretnym modelu NES/Fami czy też klonie) - szczególnie w przypadku [Unl]. Np. Warsaw City v4.5 fixed działa idealnie na FCEU, Nestopii, a na Pegazie MT777DX krzaczy się loader (info by nowa_era).

BTW: Taki z tego Tekken jak z mysiej dupy trąbka. ;] To tak jak z Mario na Genesis czy Sonic-iem na NESa.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2009, 17:52:04 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
cichy50
Gość
« Odpowiedz #4 : Stycznia 05, 2009, 18:12:17 »

O tym że na NESie i innym starym ale jarym sprzęcie może być zupełnie co innego niż na PS2 to doskonale wiem, wkońcu NES ma 8 bit a PS2 128 czy tam 64 z wstawkami po 128 bit a co do kupowania to trzeba mieć konto na serwisie aukcyjnym a z tego co pamiętam na Ebayu muszę mieć 18+



A może chcesz jeszcze Tekkena 3?
tie_quan_3.zip - 0.18MB


thx



To, że na emu działa poprawnie, nie znaczy że na karcie będzie (a w zasadzie to na konkretnym modelu NES/Fami czy też klonie) - szczególnie w przypadku [Unl]. Np. Warsaw City v4.5 fixed działa idealnie na FCEU, Nestopii, a na Pegazie MT777DX krzaczy się loader (info by nowa_era).

BTW: Taki z tego Tekken jak z mysiej dupy trąbka. ;] To tak jak z Mario na Genesis czy Sonic-iem na NESa.


wiem, tam nawet nie ma wyboru trybu jak na PS (arcade, time attack, survival) no i przede wszystkim savowanie....
Zapisane
Famistation
Gość
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 13, 2009, 18:25:18 »

Ja uważam że Tekken 2 na NESa jest nawet dobry.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 13, 2009, 18:30:22 »

Link do tego "Teczkena" wygasł..ze swojej strony prosze o reupload albo innego linka do tej gry..
Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #7 : Sierpnia 21, 2009, 01:57:53 »

Proszę, Tekken 2 i 3: mordobicia.zip - 0.44MB
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 21, 2009, 19:03:41 »

A dziękuję dziękuję...  Wink

Po zapoznaniu się z romami na dwóch emulatorach (nnester i Nestopia) musze stwierdzić że lepiej działa na Nestopii. Na nnestere jest problem z sejwowaniem tzn quicksavem. Gdy emulator jest włączony i odpalimy zapisany stan gry quickloadem wszystko jest ok (mimo to po zasejwowaniu w  screenie z pozy zwycięskiej zawodnika i po loadzie grafika się "wykrzacza"). Ale gdy wyłączymy emulator i włączymy go ponownie to quickload nie działa. Gra się zawiesza. W każdym razie tak jest u mnie.

Sama gra jest bardzo schematyczna i prosta. W czym twórcy się postarali to animacja w intrze gry.

Wyglądem T2 i T3 przypominają pegasusowe Mortale oraz Street Fightery. Podobnie jest z animacją postaci. Ciosy sa podobne do tych w prawdziwym "Teczkenie" z Playstation ale ogólnie walka jest prosta jak budowa cepa. Zabrakło jednak wielu znanych postaci i areny są jakieś dziwne (najładniejsze te z boiskiem, z palmami oraz pustynna-jedyne które mogą się kojarzyć z serią Tekken)

Wystarczy przyprzeć przeciwnika do ściany i kopać go na kucaka tak jak na screenie powyżej. Żadnej taktyki, kombinowania..jedna kombinacja przycisków. Podsumowując- cieniutkie są obie częsci Tekkena.
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #9 : Lipca 27, 2010, 14:50:01 »

Kolejny shit robiony na podstawie pirackich Mortali i innych bijatyk, ta sama barwa dzwiekowa łał łał tuf tuf i nic wiecej. Szkoda czasu na te biedne dzwiekowo giereczki. W ogole ja nie wiem jak mozna grac w takie bijatyki, kazda to praktycznie to samo, gardze tym i opluwam. Najlepsze z bijatyk to jest Tmnt tf. Wiem ze sie powtarzam, ale taka jest prawda. Nieuznaje innych shitowych pirackich bijatyk z łałem i tufem w tle, bo to bardziej przypomina bicie kotletow na obiad niz jakas walke  chess chess
Zapisane
Monk666
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #10 : Lipca 27, 2010, 15:52:17 »

Badziew nie badziew ale mimo wszytsko byłem zaskoczony gdy zagrałem w to po raz pierwszy jakiś czas temu. Generalnie wszystkie nawalanki na pegasusa za wyjatkiem TMNTTF to nic specjalnego. Niemniej jednak fajnie że chociaż cisoy poszczególnych zawodników są podobne jak w oryginale. Fajnie było by miec to na cartridgu ale nic pozatym.

http://www.speedyshare.com/files/23546123/Tejken.rar   rom tekkena
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2010, 20:07:05 wysłane przez Monk666 » Zapisane
Wojtas
Fan starych gier
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 234



« Odpowiedz #11 : Października 05, 2010, 19:19:30 »

Zauważyłem dwa początki: z krzaczkami i bumerangiem. Gra fajna, ale lepsze są jej kontynuacje.
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.