Marca 29, 2024, 12:07:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zeszyciki i "growe" pamiętniki...  (Przeczytany 2834 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« : Września 09, 2010, 13:36:23 »

Jak w temacie. Niech bedzie to miejsce gdzie będzie można pochwalić się swoją radosną papierkową twórczością na temat gier. Przecież wielu z nas prowadziło kiedyś jakiś zeszyt czy notes z kodami, passwordami lub opisami przejść gier...myślę że jest to dobre miejsce by te "produkcje" zaprezentować.
_________________________________________________________________

Pomyślałem że zacznę pierwszy. Pamiętacie zapewne zeszycik, który przywiozłem na ostatni Famicon. Oto cały ten zeszyt, któy zeskanowałem i spakowałem rarem:

http://www.mediafire.com/?egi4e0cy2bayibw



Zeszyt powstał bardzo dawno temu, kiedy jeszcze mało kto myślal o internecie w domu a ja sam nie miałem do niego dostępu. Wszystko co jest w tym zeszycie było spisane na bazie wlasnych doświadczeń. Stąd też kilka poprzekręcanych nazw gier... Enjoy!!
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #1 : Września 09, 2010, 14:51:57 »

hehe pamiętam na zlocie jak niektórzy byli bardzo zachwyceni twym zeszycikiem. Fajnie, że go udostępniłeś. Szkoda, że nie jest mi dane tego przeczytać, ale dobra robota i tak kolego.
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2010, 14:57:18 wysłane przez Mati » Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #2 : Września 09, 2010, 16:18:22 »

NARESZCIE  crazy już się nie mogłem doczekać Smile, mam nadzieje że takich perełek pojawi się więcej, są bezcenne, zwłaszcza że pisali je prawdziwi gracze a nie redaktorzy i nie są skażeni komercją ! Piwo dla tego Pana  Cool
Zapisane

zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #3 : Września 09, 2010, 20:00:12 »

Oj ale super sprawa moje graty Seba Smile

Oczywiście że każdy prowadził jakieś notatki,swoje opisy jak przejść danego bosa,pomocne teksty w najtrudniejszych momentach gry,kody np do Tsubasy (to była udręka) Smile

Ale niestety wszystko przepadlo zostało zapomniane a szkoda troche tego było Sad

Wszystko zostało tylko w mojej głowie.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #4 : Września 10, 2010, 07:40:03 »

każdy prowadził jakieś notatki,swoje opisy jak przejść danego bosa,pomocne teksty w najtrudniejszych momentach gry

ja nigdy nie pisałem takich "podpowiadaczy"  Wink
ale pamiętam że w przedszkolu razem z kolegą ambitnie rysowaliśmy etapy z Super Mario Brosa... ah wspomnień czar  zawstydzony
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #5 : Września 11, 2010, 08:43:36 »

Ciesze się bardzo że podoba Wam się mój zeszycik. Rzadko udaje mi się stworzyć coś co podoba się innym Tongue Mam jednak pytanie odnośnie ściągania "paczki" z linka... Adamstar pisał mi że miał problemy z poprawnym ściągnięciem całości. Czy inni też mają taki problem?? Całość powinna ważyć 94,1 Mb i zawierać 93 pliki (pomyliłem sie w nazywaniu i pominałem nr48). Jakby coś było nie tak to dajcie znać, zrobię mirrora.
Zapisane

dr00id88
Gość
« Odpowiedz #6 : Września 11, 2010, 09:08:21 »

Nie, kazdy normalny uzytkownik Internetu dal rade pobrac calosc. Naprawde niezla publikacja.
Zapisane
AdamStar
Fan Code Masters
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 65


小天才


« Odpowiedz #7 : Września 11, 2010, 11:05:29 »

Nie, kazdy normalny uzytkownik Internetu dal rade pobrac calosc. Naprawde niezla publikacja.
Pamiętaj że Twoje wypowiedzi świadczą o Tobie a nie innych  Roll Eyes

Świetna sprawa z tym zeszytem. Bardzo mi się podoba, zwłaszcza drobne smaczki w postaci rysuneczków i tytułów gier.
Ogromne brawa Seba  Cool
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 11:10:35 wysłane przez AdamStar » Zapisane


AST serwis laptopów
04-228 Warszawa, Tytoniowa 20
Serdecznie Zapraszam.
Mati
Gość
« Odpowiedz #8 : Września 11, 2010, 14:43:46 »

U mnie nie było żadnych problemów i całość ściągnęła się tak jak należy Smile.
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #9 : Września 16, 2010, 16:38:35 »

SebaSan1981, gratuluje zeszyciku.

Pamiętam, że naście lat temu miałem straszną zajawkę na rysowanie plansz do bardzo znanej wówczas (i dzisiaj) gry na A8 p.t. "Robbo" autorstwa Pana Janusza Pelca. Wykorzystuje się do tego specjalne narzędzie, napisane również przez tego samego autora, o prostej nazwie "Robbo Konstruktor".

Po miesiącach/latach spędzonych nad edytorem i rozwijaniem swojego skilla stworzyłem pewien zeszycik, który zawierać miał 32 najlepsze etapy jakie w życiu stworzyłem. Mimo, iż poświęciłem temu kawał życia to jednak nie wszystkie poziomy wyszły konkretne lecz ogólnie byłem dość zadowolony - aczkolwiek nigdy bym się nie spodziewał, że (poprzez Atarowską Brać) w następnym wieku TE bazgroły :



- doprowadzą do powstania TEGO projektu :



Wspomniany zeszycik można pobrać i poglądnąć w formacie .djvu >> TUTAJ
Natomiast więcej info n.t. "Robbo Forever" >> TUTAJ oraz TUTAJ
Zapisane
AdamStar
Fan Code Masters
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 65


小天才


« Odpowiedz #10 : Września 17, 2010, 08:42:37 »

Bardzo fajny projekt, wielkie gratulacje za zmaterializowanie Twojego projektu.

PS: Zdaje się że finalnie ktoś pozbawił Robbo środkowego palca  naughty
Zapisane


AST serwis laptopów
04-228 Warszawa, Tytoniowa 20
Serdecznie Zapraszam.
Marek
Gość
« Odpowiedz #11 : Września 20, 2010, 05:03:05 »

Thx. Owszem, "faker" został usunięty przez wydawców, aczkolwiek w samej grze (intro/plansza tytułowa) pozostał nienaruszony.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=baEx5-y03Ts" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=baEx5-y03Ts</a>
- msx by Tatqoo [taQuart]
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 19 zapytaniami.