Kwietnia 18, 2024, 15:15:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zły Gracz - polski AVGN?  (Przeczytany 3748 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jajcarz
Gość
« : Września 17, 2010, 12:16:11 »

Recenzje gier na pegasusa (i nie tylko) autorstwa Polaka, w stylu Angry Nintendo Nerda. Niestety gościu wstrzymał działalność i nic nie wskazuje na to, aby ponownie ruszyła.

Robocop, cz. 1
Robocop, cz. 2
Boomerang Kid
Sky Destroyer



...i jeszcze gra nie na NESa - SWIV

Co o nim sądzę? Daleko mu do oryginału, ale gdyby jeszcze zrobił parę filmów, może by się wyrobił.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #1 : Września 17, 2010, 12:51:12 »

Ten odcinek o Boomerang Kid widziałem juz jakiś czas temu. Koleś za bardzo zrzyna z AVGN styl wypowiadania się. Niech lepiej popracuje nad własnym stylem i oprawą graficzno-muzyczną filmików bo widać że ma smykałkę do recenzowania.
Zapisane

Jajcarz
Gość
« Odpowiedz #2 : Września 17, 2010, 12:54:08 »

Ten odcinek o Boomerang Kid widziałem juz jakiś czas temu.
Pewnie dlatego, bo wrzucałem na dizzy.pl (w filmiku pokazywana jest Golden 4 i przez moment GDG).
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #3 : Września 17, 2010, 13:11:47 »

Ten koleś jest żałosny. Niedość, że gada jak jakiś pedzio, to kompletnie wiedzy na temat gier nie ma i on się chce złym graczem nazywać? Niech idzie grać do Klanu, tam pewnie by go przyjeli i miałby świetną rolę, grałby jakiegoś małolata.
edit
Chętnie widziałbym go jeszcze w grach dla dzieci typu Kubuś puchatek Cheesy.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2010, 13:13:33 wysłane przez Mati » Zapisane
Jajcarz
Gość
« Odpowiedz #4 : Września 17, 2010, 13:18:34 »

No wiesz... w języku polskim jego nick jest nieco kłopotliwy. Może właśnie dlatego jest ''złym graczem'', bo kompletnie nie ma pojęcia o grze?  Wink
No, ale z tym skokiem w BK to miał dobre spostrzeżenie. To skopali.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #5 : Września 17, 2010, 13:25:36 »

Może i racje ma, za dużo w Bk nie grywałem. Tak czy inaczej zupełnie to do niego niepasuje. Niech się niezabiera za coś o czym pojęcia nie ma. W ogóle jego recka Sky destroyera mnie rozwaliła Cheesy.
Tyle ode mnie. Swoje zdanie wyraziłem.
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #6 : Września 17, 2010, 13:37:19 »

Boomerang Kid to niesamowita gra, tylko trzeba umieć grać. Nie rozumiem właśnie wielu ludzi, dlatego że coś jest inne niż w innych gra to już jest złe. Trzeba się trochę wysilić ;p

Co do 'Złego Gracza',  to trochę za młody jeszcze, widać że robił to bez jakiegoś przygotowania.
Poza tym to co podoba mi się w AVGN to oprawa. On ma niesamowite pomysły, jak choćby w recenzji Home Alone 2, gdzie dostaję grę na gwiazdkę.

Tutaj jest trochę nudno... widać także że bardzo wzorował się na AVGN. Mogło być lepiej, mogło być gorzej.
Zapisane

AlienX
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 158



« Odpowiedz #7 : Września 17, 2010, 16:30:12 »

Zauważyłem gostka już dawno... Za bardzo chce zachowywać się identycznie jak Nerd...
Zapisane

"Szybciej bym się zabił, niż popełnił samobójstwo" - rzekł szczerbaty wygryzając łysemu włosy.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #8 : Września 18, 2010, 10:28:01 »

spostrzeżenia ma czasem dobre, pytanie tylko, czy są jego. w sky destroyer narzekał, że w miarę przechodzenia gry staje się ona trudniejsza - co to ma być, narzekanie na poziom trudności? gra jest trudna, więc jest zła?
nie ma czym się chwalić, gościu kupił terminatora na bazarze, wybadał AVGNa i pomyślał że zrobi polski odpowiednik tego wideo-recenzenta, z tym że zły gracz nawet wiedzy o 8 bitach nie ma wystarczającej aby się wypowiadać.
i to ciągle nerdowskie "what were they thinkin'?!"
Zapisane
Jajcarz
Gość
« Odpowiedz #9 : Września 18, 2010, 12:12:34 »

Boomerang Kid to niesamowita gra, tylko trzeba umieć grać. Nie rozumiem właśnie wielu ludzi, dlatego że coś jest inne niż w innych gra to już jest złe.

Tu nie chodzi tyle o to, że bohater ginie po zeskakiwaniu z za wysokich platform (to było akurat fajne i oryginalne, zgadzam się), tylko o to, że sam z siebie potrafi skakać o wiele wyżej niż zabójcza dla niego wysokość ---> błąd logiczny Wink.

Fakt, gościu ściąga od AVGN, ale w końcu jak zżynać to od najlepszych. Powinien wypracować własny styl.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #10 : Września 18, 2010, 14:37:36 »

Nie nie, opracować swój styl powinien ktoś, kto zna się na rzeczy, nie jakiś imbecyl z Terminatorem i z gejowatym głosikiem Cheesy.
Zapisane
AlienX
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 158



« Odpowiedz #11 : Września 18, 2010, 14:51:08 »

http://www.youtube.com/user/matzieq

Szkoda że porzucił działalność filmotwórczą  dry
Zapisane

"Szybciej bym się zabił, niż popełnił samobójstwo" - rzekł szczerbaty wygryzając łysemu włosy.
Mati
Gość
« Odpowiedz #12 : Września 18, 2010, 15:23:33 »

To prawda, on nadawałby się na 100 do robienia videorecek różnych gier Smile.
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #13 : Września 18, 2010, 23:05:25 »

Jakąś wybitną wiedzą też nie grzeszy, ale te filmiki dało się oglądać i bywały nawet zabawne.

Za to gość z pierwszego postu jest zwyczajnie żałosny. Sorry, ale taka jest prawda.
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Jajcarz
Gość
« Odpowiedz #14 : Września 18, 2010, 23:32:08 »

Cytuj
Za to gość z pierwszego postu jest zwyczajnie żałosny.

To było o mnie czy o Złym Graczu Tongue?
Dobra, żartowałem.

Cytuj
Sorry, ale taka jest prawda.

To chyba Twój ulubiony tekst naughty. PS, wiesz, że z prawdą to jest jak z d..ą - każdy ma własną Wink.
No ale faktycznie Złemu dużo brakuje, to trochę za wysoka liga dla niego.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2010, 00:05:07 wysłane przez Alkochochlik » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #15 : Września 20, 2010, 09:42:49 »

O nie, znowu on... Ma nienaturalny, irytujący głos. ; ) I wkurzają mnie jego teksty. W profilu widnieje wiek "22". Sądząc po poziomie coś nie chce mi się wierzyć...
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #16 : Września 22, 2010, 00:31:04 »

To było o mnie czy o Złym Graczu Tongue?

O "złym graczu", co oczywiste. ;]

Ale fakt powinienem był napisać:
Cytuj
Za to gość *z linku* z pierwszego postu jest zwyczajnie żałosny.

Cytuj
Cytuj
Sorry, ale taka jest prawda.

To chyba Twój ulubiony tekst naughty. PS, wiesz, że z prawdą to jest jak z d..ą - każdy ma własną Wink.

Mój ulubiony jest inny, ale trzymam na specjalną okazję.

Z prawdą jest jak z Bogiem. Jeśli istnieje, to to że ktoś w niego nie wierzy nie sprawi że zniknie - i odwrotnie. Wink
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 18 zapytaniami.