Kwietnia 24, 2024, 21:41:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 22
  Drukuj  
Autor Wątek: Co ostatnio ukończyliście?  (Przeczytany 79303 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Pikselowy_Bohater
Gość
« Odpowiedz #40 : Listopada 11, 2010, 14:06:23 »

Crisis Force'a na easy, a potem na hardzie. Spoko gra.
Zapisane
Jimm
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116



« Odpowiedz #41 : Listopada 12, 2010, 14:23:03 »

Ja ostatnio ukończyłem:Chipa i Dale'a 2.
http://a.yfrog.com/img529/9242/beztytuubuf.png
Chip i Dale 1
http://yfrog.com/6bbeztytuuklp.

« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2010, 19:27:39 wysłane przez Kuban » Zapisane

Mój kanał na YT:
https://www.youtube.com/user/Jimm2418
Discord:
Jimm #1139
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #42 : Listopada 15, 2010, 19:59:16 »

Łuuufffff, nareszcie Holy Diver na Famicomie AV padł przed chwilką:


P.S. Sogetsu: a jednak Wink
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #43 : Listopada 18, 2010, 07:31:55 »

Jackal ukończony (szkoda że na emulatorze). Bez sejwowania, tylko jedno życie stracone na bossie w drugim levelu - troszkę wyszedłem z wprawy..

Zapisane

Wojtas
Fan starych gier
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 234



« Odpowiedz #44 : Listopada 24, 2010, 20:01:16 »

The Smurfs
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #45 : Listopada 28, 2010, 14:45:53 »

Po 2 latach postanowiłem sobie z siostrzeńcem odświerzyć tą pozycję i właśnie dziś sobie ją przeszliśmy Grin.
Zapisane
Wojtas
Fan starych gier
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 234



« Odpowiedz #46 : Grudnia 11, 2010, 18:56:30 »

Dzisiaj po raz pierwszy ukończyłem moją ulubioną grę z Pegasusa: Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project bez save'ów i od pierwszego etapu (tylko ustawiłem 7 żyć zamiast 3 na początku). Wcześniej przechodziłem wyłącznie z save'ami lub ustawionymi dalszymi etapami.
Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #47 : Grudnia 12, 2010, 18:02:27 »

A ja po chyba 10 latach przeszedłem (dzięki gamefaqs) ostatni etap, którego nie mogłem ukończyć w grze Dudes With Attitude, tym samym kończąc ten jakże grywalny tytuł. Naprawdę, to jedna z lepszych gier logicznych na NESa.
Zapisane

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #48 : Grudnia 12, 2010, 19:02:24 »

A ja po chyba 10 latach przeszedłem (dzięki gamefaqs) ostatni etap, którego nie mogłem ukończyć w grze Dudes With Attitude, tym samym kończąc ten jakże grywalny tytuł. Naprawdę, to jedna z lepszych gier logicznych na NESa.

Wypluj te słowa Tongue Tongue . Po włączeniu tego na emu, przeszedłem kilka etapów i raptem z obrzydzeniem wyłączyłem. Aż nie mogłem w to uwierzyć, że takie coś miało miejsce jako NESowa gra....
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #49 : Grudnia 18, 2010, 16:33:57 »

Kirby's Dreamland na GB Classic:



Teraz pozostaje przejść grę na poziomie Hard, zwaną także "EXTRA GAME":



ps. jak dla mnie to druga część tej gry na Gameboy'a jest znacznie gorsza od jedynki.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #50 : Grudnia 18, 2010, 17:41:30 »

Wczoraj ukończyłem wspaniałą grę wyścigową: Death Rally na PC.



Bardzo długo w nią nie grałem i znalazłem na jednej ze starych płyt z gierkami Dosowymi, którą kiedyś nagrałem u kolegi. Mimo wielu lat od wydania, gra nie straciła wcale na miodności.
Zapisane

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #51 : Grudnia 18, 2010, 19:03:02 »

New Ghostbusters 2
Zapisane
Jajcarz
Gość
« Odpowiedz #52 : Grudnia 19, 2010, 11:30:16 »

Ostatnio ukończyłem Final Fantasy VI Advance.
FF6 dla mnie to gra, która po prostu wysypuje kredki z tornistra. Każda postać ma swój własny unikalny styl, charakter i fabułę. Może nie wszystkie są przydatne (osobiście nie cierpię Gaua, niektórzy go lubią, ale nie miałem cierpliwości do trenowania tego typa), ale nie sposób ich nie polubić i się z nimi nie zżyć.

Kilka pikantnych smaczków dla starszych graczy się przemknęło (hehe, król Edgar, który podrywa wszystko co na drzewo nie ucieka, Humpty Dumpty i ''Bushido w sypialni'' laugh).

Tylko na ostatniej walce się zawiodłem. Nie wiem, czy to wina że za mocno przypakowałem moje postaci (poziomy ok. 65 plus większość zaklęć wyuczona plus dualcast dla Terry w formie espera), ale Kefka jako boss to łajza. Nie zmienię zdania Tongue.

PS. Damn you, Shadow. Jak mogłeś tak po prostu zostać na śmierć i nawet twoja córka nigdy nie dowiedziała się kim jesteś...
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #53 : Grudnia 19, 2010, 14:24:15 »

A oto przed chwilą przeszedłem coś maksymalnie beznadziejnego, absurdalnego i dennego..... do pewnego momentu. A mianowicie Kyoro-Chan. Gra z początku wydawała mi się strasznym shitem no i faktycznie mogła się tak wydawać, ale tak jakoś po przejściu pierwszego levelu, gra wbrew pozorom okazała się naprawdę ciekawą i wciągającą grą logiczną Wink . A z czego jestem z siebie dumny to to, że przeszedłem ją od A do Z kompletnie sam, bez żadnych solucji Tongue .
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #54 : Grudnia 19, 2010, 16:31:22 »

Kyoro! Kyoro!  Smile
Bo ta gra jest świetna... ale tylko dla wytrwałych!
Mi się jeszcze nie udało przejść całej - dlatego wielkie gratulacje.
Zapisane
Dred
Gość
« Odpowiedz #55 : Grudnia 19, 2010, 20:52:51 »

@Alkochochliku, takie gry to się kończy na SNESie. Wink
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2010, 21:09:54 wysłane przez dafczynsky » Zapisane
Rocket
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Odpowiedz #56 : Grudnia 20, 2010, 21:45:21 »

Ostatnio ukończyłem Final Fantasy VI Advance.
FF6 dla mnie to gra, która po prostu wysypuje kredki z tornistra. Każda postać ma swój własny unikalny styl, charakter i fabułę. Może nie wszystkie są przydatne (osobiście nie cierpię Gaua, niektórzy go lubią, ale nie miałem cierpliwości do trenowania tego typa), ale nie sposób ich nie polubić i się z nimi nie zżyć.

Kilka pikantnych smaczków dla starszych graczy się przemknęło (hehe, król Edgar, który podrywa wszystko co na drzewo nie ucieka, Humpty Dumpty i ''Bushido w sypialni'' laugh).

Tylko na ostatniej walce się zawiodłem. Nie wiem, czy to wina że za mocno przypakowałem moje postaci (poziomy ok. 65 plus większość zaklęć wyuczona plus dualcast dla Terry w formie espera), ale Kefka jako boss to łajza. Nie zmienię zdania Tongue.

PS. Damn you, Shadow. Jak mogłeś tak po prostu zostać na śmierć i nawet twoja córka nigdy nie dowiedziała się kim jesteś...


E, tam. Kefka to banał, po pokonaniu go odkrywa ci się jaskinia smoków, znajduje się ona na północ od Dragon's Neck Coliseum, na małej wysepce z jednym drzewem. Na tej wyspie walczysz z wszystkimi smokami z jakimi walczyłeś wcześniej, z takim wyjątkiem że teraz są one znacznie silniejsze, np. Ice dragon tworzy 3 kopie siebie, czyli walczysz z 4 ice dragon w jednej walce. Na samym końcu Dragon's Den, walczysz z Kaiser Dragon(Smok który miał być w FF VI na Snes'a). Mało tego jag go uda ci się pokonać to walczysz z ultimate boss'em: Omega Weapon. Ja osobiście nigdy nie pokonałem Kaiser Dragon'a, kiedyś będę musiał znowu przejść FF VI Advance i w końcu go pokonać.

Jest jeszcze drugi Bonus Content. Po pokonaniu Kaiser Dragon w Dragon's den odblokowuje ci się Soul Shrine, znajdziesz ją na północny zachód od Mobliz. W Soul Shrine, w alczysz z wszystkimi bossam'i jakimi wcześniej walczyłeś do tej pory. Po pokonaniu wszystkich dostajesz Master's Crown. Korona która pokozuje że wymasterowałeś FF VI Advance i nic więcej nie jest do zrobienia.

Dodaje jeszcze filmik pokazujący jak dolecieć do tych miejsc:

http://www.youtube.com/watch?v=EDSuTLGlRjk&feature=related
Zapisane
Jimm
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116



« Odpowiedz #57 : Grudnia 23, 2010, 22:31:52 »

Ja przed chwilą ukończyłem sobie Joe & Mac

Nie było łatwo Tongue.
Zapisane

Mój kanał na YT:
https://www.youtube.com/user/Jimm2418
Discord:
Jimm #1139
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #58 : Grudnia 23, 2010, 23:13:06 »

No widzisz?? A tak psioczyłeś że za trudne i że się nie da przejść. Jak się postarasz to i może nawet Battletoads przejdziesz Tongue
Zapisane

Jajcarz
Gość
« Odpowiedz #59 : Grudnia 23, 2010, 23:49:42 »

Ja przed chwilą ukończyłem sobie Joe & Mac

Nie było łatwo Tongue.
Jak to mówił Shrek: "Jakoś poszło ośle, jakoś poszło".  laugh
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 22
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 18 zapytaniami.