Kwietnia 16, 2024, 16:35:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 22
  Drukuj  
Autor Wątek: Co ostatnio ukończyliście?  (Przeczytany 79258 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
alzen
Gość
« : Września 21, 2010, 01:19:24 »

Z braku podobnego tematu zakładam, również klasycznie rozpoczynam - Super Mario Bros., część pierwsza.

Jakoś nigdy wcześniej jej nie pokonałem, dwójka chyba tak, trójka na pewno; jedynka natomiast była dla mnie najcięższa, ostatnio się udało.

Coś tam tylko pisało pod koniec o wciśnięciu B czy A aby wybrać świat, ale kliknąłem tak jak myślałem, że to ten (nie mam jakichś bardzo renomowanych padów) i wróciło mi do ekranu tytułowego.
Zapisane
Famistation
Gość
« Odpowiedz #1 : Września 21, 2010, 06:30:44 »

Ja niedawno ukończyłem na Nestopii Excting Boxing
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #2 : Września 21, 2010, 06:44:29 »

Ostatnio w piątek ok północy wziąłem się za pykanie w Gun-nac by sobie tą giereczkę odświerzyć i ją przeszedłem. Teraz dzięki tobie Alzen mam ochotę odświerzyć sobie Lifeforce. Jak czas i chęci się znajdą to zagramy Smile.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #3 : Września 21, 2010, 11:49:50 »

ostatnio ukończyłem drugi rok studiów  biggrin
Zapisane
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #4 : Września 21, 2010, 12:25:53 »

- Gun-dec
- Gremlins 2

Grałem na NDS, zdarzyło się czasem zrobić save-state  Roll Eyes
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #5 : Września 21, 2010, 16:26:20 »

ostatnio ukończyłem drugi rok studiów  biggrin

Dobre Wink, i gratuluję.

Grałem na NDS, zdarzyło się czasem zrobić save-state  Roll Eyes

Oj Sad, hehe Smile.
Zapisane
Wojtas
Fan starych gier
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 234



« Odpowiedz #6 : Września 21, 2010, 17:27:15 »

Coś tam tylko pisało pod koniec o wciśnięciu B czy A aby wybrać świat, ale kliknąłem tak jak myślałem, że to ten (nie mam jakichś bardzo renomowanych padów) i wróciło mi do ekranu tytułowego.
Jesteś w ekranie tytułowym. Wciśnij A lub B lub Select (nie pamiętam już),a zobaczysz zamiast 1-1 2-1,3-1,4-1,5-1,6-1,7-1,8-1.
Co do tematu to niedawno ukończyłem po raz enty Contrę oraz Chip & Dale RR 2.
Tą drugą lubię grać codziennie albo od początku (jak mam czas) albo od save'a z ostatniej misji (fabryka), jak nie mam czasu.
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2010, 22:06:18 wysłane przez Wojtas » Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #7 : Września 21, 2010, 17:33:21 »

Kawałek soboty zmarnowałem na przejście B-Wings na konsoli. Najbwięcej - parę godzin zajęło mi przejście etapów 28 i 29 - trochę przegięci bossowie ale w końcu się udało.
Zapisane

zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #8 : Września 21, 2010, 20:19:01 »

Zelas ostatnio ukończył po raz  (w sumie nie wiem który Smile ) Castlevanie i wiecie co?
Zamierzam ją przejśc ponownie Smile to taka mała miłość Smile
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #9 : Września 21, 2010, 22:18:02 »

Wojtas, thx, jak nie zapomne to sprawdzę.

Kawałek soboty zmarnowałem na przejście B-Wings na konsoli. Najbwięcej - parę godzin zajęło mi przejście etapów 28 i 29 - trochę przegięci bossowie ale w końcu się udało.

Hmm, nie wiem czy to B-Wings to nie stara gra, w którą kiedyś grałem za młodu Smile.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #10 : Września 22, 2010, 14:09:25 »

Ja dziś zagrałem sobie w Crisis force i przeszedłem Smile.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #11 : Września 22, 2010, 19:04:45 »

Max Payne, Max Payne 2, Splinter Cell, Splinter Cell 2, The Simpsons: Hit'n'Run

Wracam niebawem do Pegasusa.
Zapisane
Kuban
Gość
« Odpowiedz #12 : Września 25, 2010, 11:08:04 »

Ja ostatno ukończyłem
Big Nose The Caveman
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #13 : Września 25, 2010, 14:50:23 »

Ja ostatno ukończyłem
Big Nose The Caveman

Nieźle. U mnie Darkwing Duck (wspaniała gra po prostu, a muzyka kapitalna):

I Alladin (akurat napis się posypał ale strzelam, że to The End):

Alladin był taki jak tu; to jest pirat czy oficjalnie wydana gra?:
http://www.dailymotion.pl/video/x4wk5f_gonintendo-mst3k-aladdin-nes_videogames
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #14 : Września 25, 2010, 14:54:30 »

Miałem go na carcie kiedyś. Alzen, to raczej pirat.
Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #15 : Września 25, 2010, 22:15:00 »

No właśnie Mati, gra tak wyczuwalnie to pirat (na oko, ale nie bardzo się na tym znam); ale z  drugiej strony można o niej co nieco znaleźć w sieci z tym, że właśnie widziałem na YT filmik z recenzji jakiegoś alladyna na NESa wyglądającego jak na GB. Inny film na YT pokazujący już tego Alladyna ma w nazwie sugestę, że to pirat.

Gra jest i tak trochę niedopracowana, ucieczka z Jaskini Cudów to latanie na dywanie z panną Alladyna, a przecież on wylatywał sam i to wcale nie tak bogato ubrany.

Dobra, koniec offtopu.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #16 : Września 25, 2010, 22:31:07 »

Kolejna giereczka którą sobie przeszedłem, mianowicie jest to Batman 3.

Szkoda, że nigdy mi się nie udało trafić na to zakończenie.
http://www.youtube.com/watch?v=4yqY1ihC_RM
a kilka razy już tą grę ukończyłem i tylko pojawiło mi się zakończenie które jest widoczne na screenie.
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2010, 22:33:09 wysłane przez Mati » Zapisane
alzen
Gość
« Odpowiedz #17 : Września 26, 2010, 23:36:07 »

Ukończyłem pierwszą chyba w swoim życiu strzelankę kosmiczną na NESa - Lifeforce.

Zarazem ukończyłem grę, która zdecydowanie zmieniła moje nastawienie do tego typu gier.

Muszę jednak powiedzieć, że Konami, tak przez wielu chwalone sprawiło chwilę temu, że poczułem się trochę nie fajnie potraktowany przez twórców tej gry - oczywiście mam tutaj na myśli jej zakończenie, zawodzi, zawodzi i jeszcze raz zawodzi jednocześnie wgniatając gracza w fotel swoją kiczowatością jeśli zastanowić się jak wymagająca jest to gra.

Aby jednak wszystko było jasne, parę fotek; z tego co kojarzę przeszedłem grę na jednym życiu. Znaczy na jednym aż do tego co jest po ostatnim bossie (takie latanie przez niby tunel, który tworzy się za pomocą takich drucików wysuwających się ze ścian), tam straciłem jedno życie; zresztą widać ile punktów, ile żyć itp.

Dolatuję do ostatniego bossa:


Nawet nie zdążyłem pstryknąć fotki z zakończenia bo trwa ono zadziwiająco krótko, uwieczniłem natomiast logo firmy, która podziękowała mi za grę zdecydowanie nieadekwatnym zakończeniem:


Po zakończeniu gry możemy grać jeszcze raz, prawdopodobnie z rzeczami z jakimi zakończyliśmy grę (czy są bronie dodatkowe nie wiem bo jak łatwo się domyśleć zakończyłem grę z uzbrojeniem podstawowym jako, że ostatecznie raz mnie te szczwane bestie dopadły; druga strata życia miała miejsce chyba po ponownym rozpoczęciu gry - stąd 2 życia mniej niż przy ostatnim bossie):


Kto ciekawy niech zobaczy sobie zakończenie tutaj:
http://www.vgmuseum.com/end/nes/a/life.htm

Tak naprawdę jeśli chodzi o tą badziewną i nieadekwatną do poziomu gry animację to szczerze mówiąc można sobie Lifeforce odpuścić, jak widać zakończenie jest bardzo ciekawe, długie no i itp. itd., a jak widzę na screenie bo jak grałem mi uknęło - ta planeta czy co to jest wybucha jak chyba każdy boss, postarali się - nie ma co.

Tak czy inaczej, fajnie to wreszcie ukończyć, i to z takim wynikiem.
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2010, 23:43:11 wysłane przez alzen » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #18 : Września 27, 2010, 11:59:19 »

Nie wiem który to już raz, ale znowu przed chwileczką pojedynki w Top gun 2 przeszedłem Grin.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #19 : Września 27, 2010, 19:36:15 »

@Alzen, kiedyś ktoś na jakimś forum (chyba Tongue ) napisał, że onegdaj gra była przygodą samą w sobie a zakończenie tylko dodatkiem. Choć nie ukrywam, że również wolę jak zakończenie jest długie i ciekawe.

On topic: skończyłem Mega Man Maveric Hunter X na PSP. Jest to remake pierwszego Mega Mana X na SNESa. Oprócz oprawy 3D i zremiksowanej muzyki zmieniony został nieco layout poziomów i umiejscowienie dopałek. Nowością jest Vile mode, w której przechodzimy grę jako Vile. Obydwie opcje gry (X i Vile) przechodziłem od razu na Hard, jakem Mega Manowy weteran Cheesy Miłym dodatkiem jest ok 20 minutowe anime przedstawiające wydarzenia dziejące się bezpośrednio przed akcją gry.
Zapisane

Strony: [1] 2 3 ... 22
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 19 zapytaniami.