Marca 28, 2024, 21:36:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 22
  Drukuj  
Autor Wątek: Co ostatnio ukończyliście?  (Przeczytany 78611 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
alzen
Gość
« Odpowiedz #20 : Września 27, 2010, 19:52:39 »

@Alzen, kiedyś ktoś na jakimś forum (chyba Tongue ) napisał, że onegdaj gra była przygodą samą w sobie a zakończenie tylko dodatkiem. Choć nie ukrywam, że również wolę jak zakończenie jest długie i ciekawe.

Gra na pewno jest wyzwaniem i tytułem na poziomie, najśmieszniejsze, że to przejście na jednym życiu jeśli się już uda to jest zdecydowanie mniej wymagające niż gdy się traci życia; bowiem zaczynanie bez wyposażenia na późniejszych poziomach często równa się jednoznacznej przegranej (wspominałem o tym, w temacie o tej grze).

Tak czy inaczej mogli zakończenie zrobić duuuuuuużo lepsze.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #21 : Września 27, 2010, 20:22:00 »

Dosłownie przed chwilą Eliminator Boat Duel. Nareszcie po tylu latach dałem nauczkę Disaster Donowi Smile .
Zapisane
koNESer
Gość
« Odpowiedz #22 : Września 27, 2010, 20:47:48 »

Micro machines i Balloon Kid na Gameboyu i koncze Shogo
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #23 : Września 29, 2010, 18:57:08 »

Castlevania już padła wczoraj Wink :
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #24 : Września 29, 2010, 19:31:51 »

Kolejny Mega Man na PSP, tym razem Powered Up. Wzorowy remake pierwszej części z Famicoma. Dostępna jest klasyczna wersja, tylko że w nowej oprawie oraz całkiem nowa. Poziomy zostały w niej zaprojektowane od nowa, doszło dwóch nowych Robot Masterów (Oil Man i Time Man), jest intro stage a fabuła jest opowiadana w formie dialogów i scenek między etapami. Dodatkowo, jeśli dany Robot Master zostanie pokonany tylko przy użyciu Mega Bustera to potem można nim przejść całą grę! Ukryte są także Roll (wraz z multum ubranek) oraz Blues. Bardzo duża gra do zrobienia na 100%
Zapisane

Mr_Ban
Gość
« Odpowiedz #25 : Września 30, 2010, 01:09:15 »

Wszystkie części megamana 1,2,3,4,5,6  naughty
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #26 : Października 01, 2010, 05:18:51 »

Spelunker

Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #27 : Października 02, 2010, 01:34:40 »

A ja sobie przelazłem jedną z moich ukochanych giereczek przed momentem Smile

Taaak, Monster in my pocket, cholera jak ja uwielbiam tą grę. Już tyle razy w to grałem, że szok Cheesy.
Zawsze denerwują mnie te duchy z łańcuchami w 5 levelu i przedostatni boss. Znim to ze 20 min walczę Cheesy
ale daję radę to najważniejsze.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #28 : Października 02, 2010, 03:14:34 »

Wonder Boy III: The Dragon's Trap na Master System (na konsoli, nie emulatorze!)

No i pierwszego Wonder Boya tez przeszedłem. Niedługo zabiorę się za tą grę jeszcze raz, tym razem spróbuję znaleźć wszystkie lalki.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2010, 00:02:28 wysłane przez Sogetsu » Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #29 : Października 04, 2010, 02:06:15 »

Eliminator Boat Duel zmasakrowane na emulatorze (na konsoli przeszedłem to chyba już ze 100 razy):



W tym ujęciu ostatni przeciwnik przypomina mi bardzo mojego dawnego nauczyciela praco-techniki czyli Pana Janka. Ten sam wyraz twarzy i niedogolona paszczęka.
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #30 : Października 06, 2010, 14:43:46 »

Znowu Top gun 2, ale tym razem tryb z misjami, czyli trudniejsze wyzwanie. Gdyby nie kolega, który przeszedł mi omijanie drzew w drugiej misji, to bym miał zacinkę, a reszta poszła bez większych problemów.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2010, 14:45:39 wysłane przez Mati » Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #31 : Października 08, 2010, 21:59:16 »

Bonanza Bros. i SpellCaster (obydwie na SMS) oraz przed chwilą Kingsley's Adventure na PSX (Psygnosis FTW!).

Edycja:

Ridge Racer Revolution na PSX dzisiaj Smile

kolejny edit:

Sam & Max Hit the Road. Świetna przygodówka tylko trochę krótka.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2010, 21:50:52 wysłane przez Sogetsu » Zapisane

alzen
Gość
« Odpowiedz #32 : Października 20, 2010, 00:38:51 »

U mnie dzisiaj Ninja Ryukunden 3:


I Chip & Dale, część pierwsza:


Taki platformowy wieczorek sobie zrobiłem.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #33 : Października 20, 2010, 01:03:15 »

Ultimate Stuntman ukończone. Drugi raz co prawda i na emulatorze ale zawsze to coś:


Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #34 : Października 20, 2010, 19:32:05 »

Jeśłi bez save-state'ów to gratuluję. W czasach świetności jeśli chodzi o skill w tej grze dochodziłem jakoś tak za połowę tylko.

Ja ostatnio pokonałem:

Rage Racer (PSX)
Xenon 2: Megablast (Mega Drive)

gier, które ukończyłem po raz któryś tam nie liczę Tongue
Zapisane

siudym
Gość
« Odpowiedz #35 : Października 20, 2010, 21:43:36 »

Ja po dlugiej przerwie od gier ukonczylem HALO REACH Smile I to z szczena na podlodze hehe
Zapisane
Wojtas
Fan starych gier
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 234



« Odpowiedz #36 : Października 30, 2010, 22:31:33 »

Znowu Contrę ukończyłem, tym razem straciłem kilka żyć w siódmym i ósmym poziomie.Wynik 731700, 6 żyć zostało.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2010, 22:33:13 wysłane przez Wojtas » Zapisane

Melisiatta
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« Odpowiedz #37 : Października 31, 2010, 12:40:18 »

Felix, ale na emu  Roll Eyes

Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #38 : Listopada 02, 2010, 23:52:44 »

Przeszedłem, chyba można tak powiedzieć, Koudelkę na PSX. Widzieliście kiedyś grę, w której dobre zakończenie uzyskuje się przegrywając z ostatnim bossem?
Gra w ogóle jest unikalna - Whisky do podnoszenia padłych postaci podczas walk, wino z kilkoma rodzajami domieszek ziołowych jako uzupełniacze HP i MP, cut scenka (bardzo dobra), podczas której bohaterowie obalają winiacze i opowiadają historie swojego życia. Nie wspominając o bardzo ciekawej fabule (jak tak pomyślę, to wątek kojarzy się trochę z Moon Crystal) i pokręconych projektach wrogów (facet ze zrośniętymi trzema głowami, chodzący po suficie i strzelający z rewolweru). No i w jakiej innej grze w drużynie można mieć najprawdziwszego biskupa wysłanego z misją z Watykanu?
Zapisane

Wojtas
Fan starych gier
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 234



« Odpowiedz #39 : Listopada 07, 2010, 17:47:27 »

Dzisiaj, męcząc się przez 2,5 godziny przeszedłem River City Ransom (Kunio Kun No Monogatari) na poziomie Novice bez save'ów i kodów.

P.S.: Spodziewałem się ciekawszego zakończenia, a interesujący był tylko moment pokazania wydawcy gry.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 22
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.